Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(mamulia @ 2003 07 13, 20:51)
Gal kur matet plastikinu remeliu grazu ir nebrangiu? Man alergija metalui,tad labai isberia nuo metaliniu remeliu :-/

tokiu atveju atėjusi į optiką prašyk rėmelių iš nikelio (metalo) arba acetato (natūrali medžiaga panaši į plastiką)
Papildyta:
QUOTE(igne:) @ 2004 06 09, 10:19)
Matau kad tema jau senoka, bet gal padesit wink.gif Tai va, mano mergaitei reikalingi akinukai ir gydytoja patare nepirkti brangiu, nes stikliukai keisis po keleto menesiu ar po pusmecio. Tai gal jus zinot kur Kaune pigi optika yra? g.gif

nepyk, bet gydytojos požiūris neprofesionalus. Juk galima stikliukus pakeisti tame pačiame rėmelyje. Nebjaurokit vaikuččių pigiais lasmasiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visata @ 2008 04 16, 17:12)
Vilnietes, gal patarsit - skubiai reikia akiniu. Beda - su finansais ne kas.... Kur galeciau greit ir nebrangiai apsiforminti? bjauru tai, kad reikia plonint lesius. todel negaliu leist sau brangiu remu - o kazkokiu baisiu nenoriu... kur eiti????
aciu smile.gif

yra nedidele optika pylimo gatveje, salia buvusios TLK. remeliu pasirinkimo nezinau, nes abudu kartus nesiausi savus. taciau akiniul lesiai ir meistras ten super thumbup.gif pora ploninto plastiko lesiu su cyl, dvigubu antirefleksu pries pora men kainavo 150lt
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2008 04 18, 10:32)
o nebuvo baimės, kad po 20 metų akies drumstis pasidarys ar kitos nepageidaujamos komplikacijos?


Tada, kai dariausi operacija, as jos labai norejau, buvau pavargusi nuo nematymo, nuo lesiu, nuo to, kad akinuku betkokiu negali issirinkti blink.gif verysad.gif todel negalvojau apie nieka. O dabar patikek, pradejau galvoti blink.gif nes akyse jau atsirado pora musyciu doh.gif nezinau kaip kitaip jos vadinasi.Nu vienu zodziu, jauciu kad paskubejau, bet kelio atgal nera verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurada @ 2008 04 18, 10:41)
O aš taip svajoju pasidaryti akių korekciją g.gif Bet mano regėjimas  prastas -minus 5,5 dioptrijų, abi akys vienodai silpnos cool.gif Turbūt teks atsisakyti svajonės, nenoriu po keleto metų nusivilti - bus ir pinigai išleisti, ir viltys sudūžusios schmoll.gif


As maciau dar prasciau, bet siulyciau dar palaukti, medicina zengia i prieki mirksiukas.gif arba pasirinkti ortokorekcija. Kai as dariausi operacija, apie ja dar nieko nebuvau gidejusi ir niekas nekalbejo verysad.gif doh.gif o dabar man ji neimanoma. Aplamai sunkiausia man isstverti ta nusivylima verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti

As maciau dar prasciau, bet siulyciau dar palaukti, medicina zengia i prieki mirksiukas.gif arba pasirinkti ortokorekcija. Kai as dariausi operacija, apie ja dar nieko nebuvau gidejusi ir niekas nekalbejo verysad.gif doh.gif o dabar man ji neimanoma. Aplamai sunkiausia man isstverti ta nusivylima verysad.gif verysad.gif verysad.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif
Suprantu puikiai, kai nori geriau, o paskui - nusivylimas verysad.gif verysad.gif
Šiaip ir su akiniais neblogai jaučiuosi, bet cool.gif ... Kaip patogu būtų, kai jų nereiktų - nei maudantis , nei kirpykloj, nei prieš užmiegant ir t.t.nusiimti g.gif Ir dar bijai, kad nesudūžtų, dabar mažoji pastoviai griebia doh.gif
Atsakyti
ir as su akiniais esu...ir esu lpatenkinta todel kad dabar gali visai fainus akinukus pasirinkt.Pvz parenka pagal veido forma,pagal spalva kokia tinka ir t.t. beto visai fainai atrodau su akiniais..kazkaip protingai...cia buvo biggrin.gif
Atsakyti
As irgi su akinukais, bet man jie nelabai trukdo, uzsidedu tik vairuodama ir telika ziuredama, bet aisku gatveje tai kartais zmoniu nepazystu blush2.gif .Noreciau ir as vasarai akinuku dideliu nuo saules su dioptrijom, bet man optikoj sake, kad tik i paprastus remelius deda, o tokiu kaip as noreciau nera...
Atsakyti
QUOTE(deimushka @ 2008 04 25, 09:28)
As irgi su akinukais, bet man jie nelabai trukdo, uzsidedu tik vairuodama ir telika ziuredama, bet aisku gatveje tai kartais zmoniu nepazystu blush2.gif .Noreciau ir as vasarai akinuku dideliu nuo saules su dioptrijom, bet man optikoj sake, kad tik i paprastus remelius deda, o tokiu kaip as noreciau nera...



O jeigu nepaslaptis, koks tavo matomumas.? o del saules akiniu su dioptrijom, pasiklausinek keletoje optiku, as lyg esu girdejusi kad tokius daro, tik jie brangesni smile.gif
Atsakyti
va as taip pat danai zmoniu neatpazistu gatveje drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
Uzsisakiau akinius nuo saules ir idejo man stiklus tamsius su dioptrijomis pagal mano minusa yahoo.gif yahoo.gif , viso sumokejau 300 Lt.. Kokia laiminga dabar esu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diora: 25 balandžio 2008 - 22:14
kur daretes?
Atsakyti
Mergaites, visose optikose daro akinukus nuo saules su dioptriojomis.Vasara super su jais mirksiukas.gif Pernai dariausi, tai negaliu atsidziaugti thumbup.gif
Atsakyti
Gal naudojate kokius nors veiksmings vitamuinus/papildus akims? Paskutiniu metu katastrofiskai blogeja regejimas unsure.gif
Atsakyti