Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(solouro @ 2008 03 24, 20:50)
Sveikos  ax.gif , aš taip pat priklausau akiniuotosioms, na gal ne visai priklausau, nes akinius nešioju retai, dažniau deduosi linzes. Per daugelį trumparegystės metų taip ir nepripratau prie akinių, tik atsiradus linzėms, perėjau prie jų. O akinius dažniausia nešioju namie, grižusi po darbų, arba savaitgaliais kai jau niekur neinu  rolleyes.gif


Tas pats doh.gif Deja, man mano akinukai (nors ir kaip taikyti, pritaikyti) daugiau grozio nepriduoda. Ir dar pripratimas: man jie maiso-norint paziureti i sona, reikia kreipti galva, o bunant be akiniu tik akeles pavartai biggrin.gif
Atsakyti
Aš norėčiau operacijos lazeriu ax.gif Bet kad nemažai kainuoja ir ne visiem tinka ta operacija g.gif
Atsakyti
Nešioju pakaitomis akinius ir linzes. Gal būčiau apsistojusi ties linzėm, bet dirbant negaliu su jomis būti - kompiuteris ir kondicionierius labai išsausina akį, neįmanoma būt su jomis sad.gif Todėl dėl patogumo pradėjau akinukus ir ką, dabar juos nusiėmusi jaučiuosi baisiai blanki - patinka jie man wub.gif

Nepatogumas vienas - vasarą. Norint užsidėti akinius nuo saulės jau reikia krautis linzes, o vairuoti su paprastais saulei plieskiant - unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 24, 19:40)
Ne nebandžiau- ir iš viso- man patinka mano akiniai- esu iš tų žmonių kuriems patinka tai kokie jie yra šiuo metu.  mirksiukas.gif
jokių lęšių nenešioju- apie linzes iš viso esu prastos nuomonės. Man patinka akinukai. cool.gif

As linziu ir nenesioju, skauda akis, persti, visokias isbandziau.O, jas isidejus apie kosmetika tai tik pasvajoti galiu.Taip, kad man akinukai tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos
ir aš jungiuosi i jūsų būrį. nesu užkietėjusi akinių nešiotoja, juos užsidedu tik kai vairuoju arba teliką spoksau. Kažkaip nepripratau prie akinių, ne tai kompleksas, ale nepatogumas

Dabar ieškausi vasarai akinų nuo saulės, kad būtų galima į juos su dioptrijom stiklus įdėt.. Nieko gero šiaip nerandu, o jei yra- tai kaina nežmoniška ax.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Jungiuosi ir as prie jusu VEL smile.gif blink.gif VEL-nes as is po akiu korekcijos lazeriu. ji buvo atlikta man pries 4,5 metus. Bet jau isigijau akinukus -1 ir -0,5 dioptrijos, taip kad norincios darytis dar vis pagalvokit ar verta blink.gif Dabar man akinukai asocijuojasi su dideliu nusivylimu, todel nelabai jais dziaugiuosi verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Vajetaus, po akių korekcijos lazeriu blink.gif blink.gif Kaip gerai, kad net negalvoju ją darytis, nes bijau blush2.gif
O akinius turiu jau 15 metų. Nuolat nešioju kokia 10 metelių. Linzių nenoriu smile.gif Kompleksą dėl akinių jaučiau tik tol, kol radau pritinkančius rėmelius. O dabar net aplinkiniai sako, jog su akiniais man gražiau, nei be akinių. Ir pati sau esu gražesnė, be to atrodau protingesnė lotuliukas.gif
Tik vienas trūkumas - turiu chameleonus, tačiau jie net vasarą nepatamsėja tiek, kad nereiktų markstytis saulutėj g.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2008 04 15, 09:18)
Jungiuosi ir as prie jusu VEL smile.gif  blink.gif  VEL-nes as is po akiu korekcijos lazeriu. ji buvo atlikta man pries 4,5 metus. Bet jau isigijau akinukus -1 ir -0,5 dioptrijos, taip kad norincios darytis dar vis pagalvokit ar verta blink.gif Dabar man akinukai asocijuojasi su dideliu nusivylimu, todel nelabai jais dziaugiuosi verysad.gif  verysad.gif
blink.gif blink.gif blink.gif
O tau trumparegystė buvo nusistovėjusi, kai dareisi operaciją? g.gif
Atsakyti
Vilnietes, gal patarsit - skubiai reikia akiniu. Beda - su finansais ne kas.... Kur galeciau greit ir nebrangiai apsiforminti? bjauru tai, kad reikia plonint lesius. todel negaliu leist sau brangiu remu - o kazkokiu baisiu nenoriu... kur eiti????
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neshi @ 2008 04 16, 15:30)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
O tau trumparegystė buvo nusistovėjusi, kai dareisi operaciją? g.gif


Taip ji buvo stabili jau 3-4 metus blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2003 06 09, 08:27)
As uzpernai pirkau akinius Centrinio pasto patalpose (prie iejimo), ir ziurejau ar prie Skalvijos kinocentro priesais Operos ir baleto teatra

toje optikoje ur vos 2 žmonės telpa, ar nebijojai? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(visata @ 2008 04 16, 17:12)
Vilnietes, gal patarsit - skubiai reikia akiniu. Beda - su finansais ne kas.... Kur galeciau greit ir nebrangiai apsiforminti? bjauru tai, kad reikia plonint lesius. todel negaliu leist sau brangiu remu - o kazkokiu baisiu nenoriu... kur eiti????
aciu smile.gif

klaipėdos gatvėje, ten vietoje ir meistrai yra.
Papildyta:
QUOTE(indrusita @ 2008 04 16, 19:37)
Taip ji buvo stabili jau 3-4 metus blink.gif  verysad.gif

o nebuvo baimės, kad po 20 metų akies drumstis pasidarys ar kitos nepageidaujamos komplikacijos?
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2008 04 15, 12:18)
Sveikutes 4u.gif

Jungiuosi ir as prie jusu VEL smile.gif  blink.gif  VEL-nes as is po akiu korekcijos lazeriu. ji buvo atlikta man pries 4,5 metus. Bet jau isigijau akinukus -1 ir -0,5 dioptrijos, taip kad norincios darytis dar vis pagalvokit ar verta blink.gif Dabar man akinukai asocijuojasi su dideliu nusivylimu, todel nelabai jais dziaugiuosi verysad.gif  verysad.gif

O aš taip svajoju pasidaryti akių korekciją g.gif Bet mano regėjimas prastas -minus 5,5 dioptrijų, abi akys vienodai silpnos cool.gif Turbūt teks atsisakyti svajonės, nenoriu po keleto metų nusivilti - bus ir pinigai išleisti, ir viltys sudūžusios schmoll.gif
Atsakyti