Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(Amise @ 2008 02 13, 13:19)
gal galima patarimą? gali būt kad vyksim kelionėn ir bus galimybė panardyt.. O be akinių nieko nematysiu  blush2.gif o su jais kažin ar ta kaukė tiks.. yra gal kas susidūrė su panašia dilema? blush2.gif



geriau nusipirk linzes, nes sake, jog bunant su akiniais kauke praleidzia vandeni g.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2008 03 19, 09:56)
Noriu didelių akinių nuo saulės su dioptrijom, gal užsakinėjote, KMUK optikoje man tokia pikta ponia pardavinėjanti rėmelius pasakė, kad kainuos apie 400, reiks ilgai laukti unsure.gif  unsure.gif

Jei stiklai dileli ir isgaubti, tiek mazdaug ir kainuoja.Pernai sau, kai rinkausi iskarto perspejo kokia, kaina ir plius dar laukti tektu.O, man skubiai reikejo, tai issirinkau klasikinius.
Atsakyti
Sveikos,
pasitaisau savo akinukus ir jungiuosi prie jusu.

Man trumparegyste issivyste kai buvau 19, ir esu isitikinusi kad tai del kompo ir mokslu nes akiu tikrai netausojau, reikejo labai daug mokytisir praktiskai visa diena praleisdavau prie kompo.
Pirma karta nuejus pas okuliste sake, kad cia taip buna studentams ir kadangi trumparegyste issyvysto velesniam amziuj jie labai neprogresuoja ir siaip baigus brendimui sustoja.
Na taip tik tiek kad man jau 25 metai, mokslai baigti, akis priziuriu, geriu vitaminus ir stengiuosi daznai ziureti i toli ir nevarvinti akiu prie kompo, vakare lovoj knygu neskaitau ir tt, bet mano trumparegyste ir toliau progresuoja, per metus praktiskai nukrenta viena dioptrija.
Man jau baisu darosi, as taip ir iki kurmio lygio nusirisiu.... negaliu operuotis, kol nenusistovejo viskas....

ar as cia viena tokia.... ar ir kitoms taip yra... Aplink mane nedaug akiniuotu zmoniu tai nelabai su kuo turiu apie tai pasneketi. O ir tie akiniuociai tokiomis problemomis nesiskundzia, jiems akys nesilpneja...
Atsakyti
negerai jei taip stipriai krenta tavo regejimas. Cia reikia tik profecionalaus gydytojo konsultacijos, manau del paprastos trumparegystes taip neturetu buti.
As irgi nesioju akinius nuo kokios 10-11 kl.
Dar 8 ar 9 kl budama issiunte i akiu sanatorija, kurioje laabai patiko.
Tik mano dioptrijos nekrenta taip greitai, jau keli metai, aciu Dievuliui zemiau -2 nenukrenta (esu trumparege). Taip pat zinau, kad trumparegyste paveldima (gavau is savo mociutes). Bet dar taip pat zinau, kad senatveje gali buti, kad bus gerai, nes susiaureja akies obuolys ir nereikes akiniu skaitymui.
Atsakyti
Lankausi visuomet pas ta pacia akiu gydytoja, ir kaskart vis skundziuosi juk nenormalu, kad regejimas vis silpsta.... na o ji man tai gal pats organizmas isekes... tai akys pervarge. Na taip akys pervargsta, bet jau toks tas mano darbas, kad sedziu nosi ibedusi i kompa ir popierius. Bet savaitgaliais stengiuos ju labai nebvarginti ir visokius vitaminus gerti kad organizmas nenusilptu.
Pradedu rimtai svarstyti kad reikia pakeisti gydytoja, nes regejimas tikrai svarbus. o mano akys amzinai pavarge raudonos, skauda, nuo akiu skaudejimo kartais ir galva pradeda skaudeti...
Atsakyti
Būtinai keisk gydytoją.
Mano akys blogėjo pamažu: iki 16 mačiau viską ir visus biggrin.gif , 17 buvo -0,5 ir-07 blink.gif , 19 metų jau -1 ir -1,5 kai suėjo 24 pasakė kad -1,5 ir -1,75 (kaip tą 0,05 pamatė- man ir dabar dar klausimas g.gif , gal tik suklydo rašydama) na o kai suėjo 27 ir nuėjau į Senąją pelėdą man ištyrė viską (tiesa pirkau akinius už beveik 800Lt) ir nustatė ne tik tiksliai mano problemą, bet ir nuo ko migrena identifikavo doh.gif ) tačiau deja per vėlai. Sakė pas mane ši problema įgimta ir ją pastebėti turėjo net studentas. Kur žiūrėjo mano "gerosios gydytojos" tiek metų- nežinia. doh.gif unsure.gif Dabar turiu akinius stipriausius liaudiškai chameleonais vadinamus, su atspindžiu... paprasti akiniai- bet išėjus į lauką pradeda tamsuoti. Taigis būna "faina" kai trumpam saulutė pasirodo- mano akiniai pasidaro juodi- o jai pasislėpus visi žmonės žiūri kaip į trečią brolį kvailelį nuo saulės akinius tamsią dieną nešiojantį doh.gif , bet man gerai- galvos nebeskauda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Aš irgi akinukus nešioju, bet niekada gerai su jais nesijaučiau verysad.gif Nešioju akinius be rėmelių, kad kuo mažiau į akis kristų, ir išvis juos užsidedu tik tuomet, kai "spaudžia reikalas" sad.gif Dabar viena kais yra -4, o kita -3 dioptrijos, ir kasmet šie skaičiukai didėja doh.gif
Jau seniai svajoju apie akių korekciją, nes kaip matau aš su akiniais niekaip nesusigyvensiu. Bet štai išgirdau apie naktinius lęšius, kuriuos reikia naudoti tik naktį, o dieną gerai matai be jų. Gal kas nors bandėte? Būtų puiki alternatyva operacijai g.gif
Atsakyti
Ne nebandžiau- ir iš viso- man patinka mano akiniai- esu iš tų žmonių kuriems patinka tai kokie jie yra šiuo metu. mirksiukas.gif
jokių lęšių nenešioju- apie linzes iš viso esu prastos nuomonės. Man patinka akinukai. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 24, 16:10)
Būtinai keisk gydytoją.
Mano akys blogėjo pamažu: iki 16 mačiau viską ir visus  biggrin.gif , 17 buvo -0,5 ir-07  blink.gif , 19 metų jau -1 ir -1,5 kai suėjo 24 pasakė kad -1,5 ir -1,75 (kaip tą 0,05 pamatė- man ir dabar dar klausimas  g.gif , gal tik suklydo rašydama) na o kai suėjo 27 ir nuėjau į Senąją pelėdą man ištyrė viską (tiesa pirkau akinius už beveik 800Lt) ir nustatė ne tik tiksliai mano problemą, bet ir nuo ko migrena identifikavo  doh.gif ) tačiau deja per vėlai. Sakė pas mane ši problema įgimta ir ją pastebėti turėjo net studentas. Kur žiūrėjo mano "gerosios gydytojos" tiek metų- nežinia.  doh.gif  unsure.gif Dabar turiu akinius stipriausius liaudiškai chameleonais vadinamus, su atspindžiu... paprasti akiniai- bet išėjus į lauką pradeda tamsuoti. Taigis būna "faina" kai trumpam saulutė pasirodo- mano akiniai pasidaro juodi- o jai pasislėpus visi žmonės žiūri kaip į trečią brolį kvailelį nuo saulės akinius tamsią dieną nešiojantį  doh.gif , bet man gerai- galvos nebeskauda  thumbup.gif




o tai koki acia liga???? nes toks jausmas kad man tas pats. Labai jautriai reaguoju i sviesa, kad ir siandien, nei cia saule sviecia, nei labai giedra diena o isejus i lauka jau merkiuosi akis skauda, tiesa buvau su lesiais...

kita menesi drosiu pas kita gydytoja, nes tik sausi pasikeiciua akinius ir jauciu kad jau vel siek tiek suprastejo regejimas doh.gif as taip nieko nedarydama iki kurmio lygio nusirisiu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif , aš taip pat priklausau akiniuotosioms, na gal ne visai priklausau, nes akinius nešioju retai, dažniau deduosi linzes. Per daugelį trumparegystės metų taip ir nepripratau prie akinių, tik atsiradus linzėms, perėjau prie jų. O akinius dažniausia nešioju namie, grižusi po darbų, arba savaitgaliais kai jau niekur neinu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 24, 19:40)
Ne nebandžiau- ir iš viso- man patinka mano akiniai- esu iš tų žmonių kuriems patinka tai kokie jie yra šiuo metu.  mirksiukas.gif
jokių lęšių nenešioju- apie linzes iš viso esu prastos nuomonės. Man patinka akinukai. cool.gif
Kaip smagu 4u.gif Man žmonės su akiniais atrodo labai gražiai, bet va pati prie jų niekaip nepriprantu doh.gif Kažkoks psichologinis nusiteikimas, kad jie man netinka ir viskas unsure.gif doh.gif

QUOTE(solouro @ 2008 03 24, 19:50)
Per daugelį trumparegystės metų taip ir nepripratau prie akinių, tik atsiradus linzėms, perėjau prie jų. O akinius dažniausia nešioju namie, grižusi po darbų, arba savaitgaliais kai jau niekur neinu  rolleyes.gif
Va va, man lygiai tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 24, 19:40)
Ne nebandžiau- ir iš viso- man patinka mano akiniai- esu iš tų žmonių kuriems patinka tai kokie jie yra šiuo metu.  mirksiukas.gif
jokių lęšių nenešioju- apie linzes iš viso esu prastos nuomonės. Man patinka akinukai. cool.gif

Man akiniai irgi labai patinka. Nesuprantu žmonių manančių, kad jie gali tik gadinti išvaizdą ir dėl jų nuomonės tikrai akinių į kontaktinius lęšius nekeisčiau
Atsakyti