Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Labas
prisijungiu prie jūsų. Akinius nešioju jau 15 metų. Niekada nebandžiau linzių, bet paskaičius jūsų atsiliepimus sugalvojau pabandyti. Gal galite patarti kur Kaune geriausia pirkti linzes?
Atsakyti
Tik 15 metų? Aš jau 30 metų juos nešioju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2007 05 04, 22:02)
Labas
prisijungiu prie jūsų. Akinius nešioju jau 15 metų. Niekada nebandžiau linzių, bet paskaičius jūsų atsiliepimus sugalvojau pabandyti. Gal galite patarti kur Kaune geriausia pirkti linzes?

Na aš jau metai nešioju lindzes,tiesa-ne kasdieną.Tikrai patogu thumbup.gif Šiandien vėl pirkau fielmane.Taipat ieškojau akinių,bet neradau sau ten . Nuotaika pasitaisė užsukus į optometrijos optiką.Jau išsirinkau-rėmeliai 198 lt.Vienas lešis 81 lt.Suma gaunasi apvali, bet norisi juk puošti savo nosį , ne bjauroti biggrin.gif Ten buvo ir iš pigesnių tokių neblogų variantų
Atsakyti
Taip, be 500 gražių akinukų nenusipirksi...Aš saviškais patenkinta.
Atsakyti
sveiki,
aš irgi turiu keturias akis. Septintoje klaseje sugadinau regėjimą. doh.gif pati kalta, tik tada taip neatrodė. O idomu, ar daug yra nešiojančių kontaktinius lešius. Prieš tai aš turėjau paprastus pusmetinius tinkančius tik dienomis nešioti (miegoti su jais negalėjo). Dabar turiu tokius naujus, kurie labai gerai deguonį praleidžia. Tai man jie labai patinka thumbup.gif ,o vyrui atvirkščiau. Sako, kad dar blogiau, greičiau akys pavarksta, nors aš jokio nuovargio nejaučiu.
Atsakyti
Sveiki,

artėja vasara, tad pagalvojau apie akinius nuo saulės su dioptrijomis (pas mane -7,5).
Domėjausi optikoje - ne taip ir brangu, vieno lešio tamsinimas apie 30 Lt. Galima rinktis įvairias tamsinimo spalvas nuo geltonos, raudonos iki tamsiai rudos ar juodos. Tik rėmelį reikia rinktis tiesesnį, nes lęšiai su dioptrijomis yra tiesūs, o ne išgaubti kaip paprastų akinių nuo saulės.

Gal kam teko darytis akinius nuo saulės su dioptrijomis? Ar verta tokius akinius darytis? Kaip jie nešiojasi? Ar nepavargsta akis? Pasidalinkite savo patirtimi.... ačiukas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenius: 06 gegužės 2007 - 21:31
QUOTE(Nenius @ 2007 05 06, 22:30)
Sveiki,

artėja vasara, tad pagalvojau apie akinius nuo saulės su dioptrijomis (pas mane -7,5).
Domėjausi optikoje - ne taip ir brangu, vieno lešio tamsinimas apie 30 Lt. Galima rinktis įvairias tamsinimo spalvas nuo geltonos, raudonos iki tamsiai rudos ar juodos. Tik rėmelį reikia rinktis tiesesnį, nes lęšiai su dioptrijomis yra tiesūs, o ne išgaubti kaip paprastų akinių nuo saulės.

Gal kam teko darytis akinius nuo saulės su dioptrijomis?  Kaip jie nešiojasi? Ar nepavargsta akis? Pasidalinkite savo patirtimi.... ačiukas  cool.gif



Labuks, praeitą vasarą pasidariau akinukus nuo saulės su dioptrijomis (mano regėjimas-6,5) ir labai jais džiaugiuosi thumbup.gif Jie visada su manim kartu, net ir žiemą visada juos nešiodavausi rankinuke, juk nežinai kada saulytė gali išlysti smile.gif . Akys tikrai nepavargsta. Aš akinukus pirkau Fielmane-tai jų stiklai neploninti pas mane, o jei nori ploninti-tai visų pirma, nemažai kainuoja (jei gerai pamenu-apie 200 lt vienas stiklas), antra-užtrunka ilgai kol padaro juos (apie menesį laiko), nes bent jau praeitais metais sakė, kad Lietuvoje tokių stiklų neplonina-siunčia į Vokietiją. Tie neploninti stiklai nėra lengvi-aš to svorio nelabai jaučiu, bet nusiėmus akinukus lieka toks raudonas rėžis ant nosytės-taip būna kai nešioji ilgiau nei 30 min. ir dar tas raudonumas greit praeina, o ir nelabai matosi kai iškart užsidedi kitus akinukus smile.gif. Nors jei dabar daryčiausi akinukus nuo saulės-tai nepagailėčiau pinigėlių plonintam stiklui. Jeigu kas darysis akinukus su neplonintu stiklu-tai patarčiau rinktis rėmelius su plačiom kojytėm, kurios ne tik paslėps storą stiklą, bet ir uždengs akytes nuo saulės iš šono cool.gif
Kaip pagrindinį minusą įvardinčiau- tai, kad nervina tas kaitaliojimas akinukų, kai įeini į kokią patalpą iš lauko ir atvirkščiai. Bandžiau šią problemą spręsti nusipirkus tokius specialius "šniurelius" akiniams, bet kai pamačiau, kad atrodau kaip kokia močiutė blink.gif -mečiau juos.
Ar verta tokius akinius darytis? Manau, kad ne tik verta, o būtina toms kurios akinukus nešioja thumbup.gif O kas nešioja dažniau linzes-gali rinktis akinukus nuo saulės be dioptrijų (jų pasirinkimas žymiai didesnis ir todėl, kad jie išlenkti, manau, žymiai daugiau apsaugo nuo saulės ), tik įdomu-ar tada akys nepavargsta blush2.gif
Prirašiau nemažai-tikiuosi, kam nors bus nauja ir padės išsirinkti 4u.gif
Atsakyti
Mano akiniai patamsėja tada, kai reikia...Nesvarbu- žiema ar vasara. Mano akys visuomet jaukiai jaučiasi....
Atsakyti
Ačiū, Jurta. Padėjai man apsispręsti. Manau kad dar šią savaitę būtinai užsisakysiu akinius nuo saulės su dioptrijomis. rinksiuos paplonintus stikliukus.

Tik dabar galvoju - ar yra skirtumas kokia spalva tamsinti stiklus? T.y. melsti, juosvi ar rusvi stikliai geriau akims. O gal nera jokio skirtumo..... g.gif
Atsakyti
Fotochrominių akinių žiemą reikia dar labiau nei vasarą, ypač tuomet, kai saulėta ir šviesa atsispindi nuo sniego dirol.gif .
"Tamsinimui" reikėtų rinktis rusvus atspalvius. Kitos spalvos gal ir gražios, bet iškraipo suvokimą. Pvz. ta mėlyna šviesa Maximos ir kt. tualetuose... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš akinius nuo saulės su dioptrijomis jau senai turiu, tik retai juos nešioju. Kai pirkau, sakė, jog reikia tokio pačio stiprumo, kaip ir paprasti akiniai, nes dar patamsina. Tačiau toks jausmas, kad jie man per stiprūs.
Atsakyti
QUOTE
GintariukaP,2007 05 08, 20:42
Tačiau toks jausmas, kad jie man per stiprūs.
Gali būti per stiprūs. Dėl įdomumo reikėtų patikrinti lęšių stiprumą bet kurioje optikoje. Dar gali būti, kad lęšiai neišcentruoti, netiksliai nustatytas atstumas tarp vyzdžių.
Atsakyti