Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

As tai kai ziuriu,telika,sedziu prie kompo ir vaziuoju su masina tai tik tada uzsimaunu ax.gif bet itariu kad reiks jau pradet nesiot istisai g.gif bet pirma reikia pasidaryti normalius,nes mano mergina pora kartu buvo pagavus tai nelabai kokios isvaizdos dabar doh.gif visi kreivi
Atsakyti
kaip valote akinius? cool.gif
Atsakyti
Mane baldavimo rezultatai nustebino - labai jau daug akiniuociu. Bet aiskiai cia veikia iskreipiantysis veiknys - i sia tema pagrinde "ilindo" regejimo problemu turincios mamos mirksiukas.gif
Balsavau TAIP, taciau realiai akinius nesioju tik namuose - su jais is vonios "daeinu" iki lovos, kai vonioj issiimu linzes ax.gif Nors mano akinukai visai grazuciai, bet kazkaip nepatogu... Rasoja ziema, siauresnis regejimo laukas. As uz linzes! O silikonines linzes dar geresnes musu akims notworthy.gif
Atsakyti
Nesioju ne akinius o kontaktinius lesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 12, 10:00)
kaip valote akinius? cool.gif

yra specialios slapios serveteles akiniams valyti.labai patogu ir gerai nuvalo.

as akinius nesioju tik lauke,mat i toli nematau labai gerai blink.gif o namuose-tai tik prie kompiuterio.
Atsakyti
Akinukus nešiojau beveik 30 metų. Iš pradžių tik į tolį, o po to nuolatinai. Kai pas mus atsirado pirmieji lęšiai, tada namuose nešiodavau akinius, o kitur lęšius. Dėl akinių visada kompleksuodavau, todėl juos nešiodavau tik namuose, o nuo lęšių akys pavargdavo verysad.gif Ilgai svajojau apie akių operaciją, kol galutinai apsisprendžiau ją pasidaryti. Dabar jau nebenešioju nei akinių, nei lęšių. Džiaugiuosi, kad gerai matau ir atsikračiau nepatogumų, kurių turėdavau nešiojant lęšius ir akinius smile.gif
Atsakyti
Akinius nesiojau virs 20 metu. Pagaliau pasiryzau pabandyti lesius, dabar gailiuosi, kodel taip ilgai kankinausi su akiniais. Komfortas nerealus, ant nosies akiniai nekabo, o viska matau, vasara galejau nesioti akinius nuo saules, o tai kad reikia ryte vakare ideti isimti, kai ipranti, tai smulkmena. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Giedroji,2006 09 30, 22:29]
Akinius nesiojau virs 20 metu. Pagaliau pasiryzau pabandyti lesius, dabar


Na matau temele siek tiek apmirusi.

Gal mielos mamos neseniai akinuku ieskojote pirkti? Noriu atsinaujinti, o permoketi nelabai norisi. Gal kokiu akciju zinote, ar gal pasinaudojote siuo metu vykstancia Vision expres akcija? g.gif
Atsakyti
Fielmanne nedidelės kainos firminių rėmelių
šeštadienį žiūrėjau, tai vieni brangiausių 399 Lt
o kiti 150-250 Lt (firminiai)
Atsakyti
Dabar gera akcija Optometrijos centre viesiems rėmeliams 30 % nuolaida su "iki premija" kortele. galite pažiūrėti čia www.optometrija.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglužė @ 2007 03 07, 21:39)
Dabar gera akcija Optometrijos centre viesiems rėmeliams 30 % nuolaida su "iki premija" kortele. galite pažiūrėti čia www.optometrija.lt  4u.gif


Man labiau patinka akcijos kur akiniu stiklai nemokamai, nes man stikliukai gan brangus reikalingi.
Optometrijos centre jau senokai buvau, bet labai idomiu remeliu taip ir nemaciau.
Atsakyti
akiniai akiniai verysad.gif sugebejau atsisesti ant ju ryte wacko.gif Ryt reiks lekt ieskoti .Pikta kaip sirse dabar frusty.gif
Atsakyti