Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(giedradi @ 2006 03 04, 11:16)
Sveikos, man  be galo būtų įdomu kaip galima pagerinti regėjima,


visapusiskai sveikuoliskai gyventi ir nepervargti, t.y. nespoksoti i monitoriu, televizoriu, ne per daug skaityti, nesinervuoti, nestresuoti, daug ziureti i tolumoje esanti miska, sveikai valgyti, daug svieziu darzoviu valgyti ir pn. biggrin.gif
va tik neisivaizduoju, ar siais laikais tai imanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2006 03 06, 09:11)
visapusiskai sveikuoliskai gyventi ir nepervargti, t.y. nespoksoti i monitoriu, televizoriu, ne per daug skaityti, nesinervuoti, nestresuoti, daug ziureti i tolumoje esanti miska, sveikai valgyti, daug svieziu darzoviu valgyti ir pn.  biggrin.gif
va tik neisivaizduoju, ar siais laikais tai imanoma g.gif

Va kaip su tuo žiūrėjimu i toli, pastebėjau kad paskutiniu metu man niekur toli nereik žiūrėti, tik po nosim tongue.gif gal akys tinginės ir priprato žiūrėti arčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 03 06, 14:57)
Va kaip su tuo žiūrėjimu i toli, pastebėjau kad paskutiniu metu man niekur toli nereik žiūrėti, tik po nosim  tongue.gif gal akys tinginės ir priprato žiūrėti arčiau  g.gif


na tai tikrai gali tureti itakos ypac tame etape, kol dar vyksta blogejimas (paskui, kai nusistovi, tai, bent jau man, nelabai kas turi itakos).
tikrai, jei darbas pastoviai i kompa ar knyga reikia ziureti, tai praverstu tuos visokius akiu pratimus daryti.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2006 03 07, 10:06)
na tai tikrai gali tureti itakos ypac tame etape, kol dar vyksta blogejimas (paskui, kai nusistovi, tai, bent jau man, nelabai kas turi itakos).
tikrai, jei darbas pastoviai i kompa ar knyga reikia ziureti, tai praverstu tuos visokius akiu pratimus daryti.

tai va kad darbas toks doh.gif
Atsakyti
sveikos,
aš irgi nešioju akinukus,tiesa tik pora mėnesiukų.Bet negaliu priprasti doh.gif ir nosi skauda nuo tų rėmeliu ir rasoja.Labai dažnai pamirštu,kad išvis juos turiu ir neužsidedu
lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi nesioju akinius jau kokia 12 metu, atsimenu, kai nustate regejimo sutrikima ir liepe nesioti juos, as taip vengdavau, nekenciau kartu ir kompleksavau, juk kurgi buvo tarybiniu laiku, uzsidedavau tik per pamokas arba namuose ziuredama televizoriu.Pastoviai pradejau nesioti studijuodama aukstojoje. Su laiku jie man pradejo patikti, netgi tapo mano stiliaus dalim, pripratau ir nesikiriu su jais. Paskutini karta keiciau praeita vasara. zinoma, jie turi minusa, kai lija ar sninga, bet vistiek linzems nesusudomejau, man kazkaip atrodo, jog su linzems daug terliones,o akinius isivalei uzsidejai ir baigta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
Ačiū už patarimą. Pabandysiu vienkartinius, net pačiai įdomu, koks jausmas, kai akiniai ant nosies nekabo, o viską gerai matai.

o kiek kainuoja vienkartiniai lesiai g.gif butu saunu pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 03 16, 11:20)
o kiek kainuoja vienkartiniai lesiai  g.gif butu saunu pabandyti thumbup.gif


1 vnt. 3,5-4 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 16 kovo 2006 - 11:22
aciu uz atsakyma 4u.gif ,nes as ilgai negaliu lesiu nesioti per daug jautrios akys,tad nesioju akinukus ax.gif o taip noreciau lesius nesioti, nes su akiniais nepatogu schmoll.gif
Atsakyti
Jau 8 metai, kaip nesioju akinukus... Nesu bandzius kontaktiniu lesiu naudoti, nes jautrios akeles ir pati kazkaip nedristu naudoti, nes atsiliepimu ne paciu geriausiu girdejau.
Atsakyti
Sveiki,
as irgi prie :B prisijungiu smile.gif
Nuo 5 metu nesioju, o jau ant nosies jie sedi kiekviena miela ar nemiela diena 8 metai, o dar 8 metus laikas nuo laiko.
Paskutinius akinukus rinkausi puse metu, nes negalejau rasti.
Visur tas pats. Bet eilini karta nesapvyle Fielmann. as visus akinukus ten pirkau.
kaip paskutinius rinkausi, jie atsisedo man ant nosies ir nenorejau nusiimtt.
Tada ir supratau, kad jei mano tongue.gif
O siaip akiniai yra mano gyvenimo budas ir stiliaus dalis.
niekas is seimos nariu, gimines, darugai ar pazistami neisivaizduoja manes be akiniu. netgi juokiasi, kad be akiniu, tai ne as (nusiemu tik nakciai ir i pirti einant).
O vyras sako, kad atkreipe i mane demesi tik del akinukus, kad nesigedijau ir tuo didziavausi, beje buvau vienitele su akinukais. Nors zlibu merginu buvo daugiau negu puse.
Niekad nebandziau lesiu.
Bet matyt reikes si vasara isbandyt, nes akinukus nuo saules nusipirkau.
Turiu tokia akinuku manija blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 16 kovo 2006 - 15:15
QUOTE(Ginija @ 2006 02 08, 13:27)
Aš savo pirmuosius akinius vargais negalais išsirinkau Fielmann salone. Tikrai kokybiškai padaryti  thumbup.gif
O šį kart paeiškas pradėsiu nuo buvusio bendradarbio smile.gif Jie dirba firmoje, kuri įveža akinių stiklus, rėmelius, lęšius ir pan. į Lietuvą. Aišku ir akinukų kaina gerokai mažesnė nei optikose gaunasi.
Padarysiu žvalgybas ir paklausinėsiu, gal ir jūs galėsit į jį kreiptis.



Ginija, kaip ten žvalgyba? g.gif Nes, deja, ir man jau reikia akinių.
Atsakyti