Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(slyva @ 2006 02 09, 08:34)
O jei akinius ne pas juos dariau? Tada moketi reikia, kad kojeles palankstytu?



manau kad taip

perkant Fielmann akinius, garantija 3 m.

tikrai verta pirkti

kokybė ir kaina atitinka viena kitą
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 09, 08:44)
manau kad taip

perkant Fielmann akinius, garantija 3 m.

tikrai verta pirkti

kokybė ir kaina atitinka viena kitą


Nu reikes pabandyti nueiti siandien i Fielmann'a, manau, kad, jei jau reikes moketi, tai nebus labai daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 09, 08:54)
Nu reikes pabandyti nueiti siandien i Fielmann'a, manau, kad, jei jau reikes moketi, tai nebus labai daug  blush2.gif



aš irgi buvau biškį sugadinus akinius tai suremontavo labai gerai - nieko nesimato

eik, tu gi moki pinigus tai ir klausk ką gali pasiūlyti tavo probelmai išspręsti
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 09, 09:38)
aš irgi buvau biškį sugadinus akinius tai suremontavo labai gerai - nieko nesimato

eik, tu gi moki pinigus tai ir klausk ką gali pasiūlyti tavo probelmai išspręsti


buvau nuejusi.. tai patvarke biggrin.gif tik visad maniau, kad yra kazkoks aparatas tokiem reikalam, o pasirodo eme su rankom palenke mano kojele ir viskas blink.gif Taip ir pati galejau biggrin.gif Bet nieko, dabar viskas ciki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 10, 19:58)
buvau nuejusi.. tai patvarke  biggrin.gif tik visad maniau, kad yra kazkoks aparatas tokiem reikalam, o pasirodo eme su rankom palenke mano kojele ir viskas  blink.gif Taip ir pati galejau  biggrin.gif Bet nieko, dabar viskas ciki  ax.gif



o kiek mokėjai?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 11, 08:22)
o kiek mokėjai?


Nieko, butu keista, jei uz toki "darba" reiketu dar moketi tongue.gif Juk taip kojele pasilenkti kiekvienas pats gali ax.gif
Atsakyti
Aš irgi akiniuota jau seniai, kaip užsidėjau pirmus akinius dar mokykloje, tai toks pats regėjimas ir dabar, tik rėmelius pasikeičiu. Pradėjau galvoti apie linzes, bet nežinau, ar man tiktų, nes aš namuose akinių nenešioju, tai ką man reiktų pastoviai jas išsiiminėt. Patarkit, visai nenutuokiu apie jas. Ir ne tik patogumo, bet ir taupumo sumetimais, kas geriau apsimoka,gal jas dažnai reikia keist. Padėkit apsispręst. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedroji @ 2006 03 01, 00:30)
Aš irgi akiniuota jau seniai, kaip užsidėjau pirmus akinius dar mokykloje, tai toks pats regėjimas ir dabar, tik rėmelius pasikeičiu. Pradėjau galvoti apie linzes, bet nežinau, ar man tiktų, nes aš namuose akinių nenešioju, tai ką man reiktų pastoviai jas išsiiminėt. Patarkit, visai nenutuokiu apie jas. Ir ne tik patogumo, bet ir taupumo sumetimais, kas geriau apsimoka,gal jas dažnai reikia keist. Padėkit apsispręst. ax.gif



jei labai daug metų nešioji akinius ir gerai jautiesi, tai ir toliau juos nešiok

gali išbandyti vienadienius lęšius ir juos naudoti, kai eini į ypatingą balių (ir nenori būti su akiniais), vasarą, kai važiuoji į gamtą (bet tada saugok akytes akiniais nuo saulės), taip pat sportuojant ir einant į baseiną (nu bet čia reikia atsargiai)
Atsakyti
Sveikos merginos. Nežinau ar galiu čia rašyt, bet gal kuri norit dailių rėmelių, pigiau nei parduotuvėje. Pirkau dukrai, bet jai jie pradėjo nepatikt, kai parduotuvėje užmatė kitus. Teko pirkt-nes ji mat nori tik labai mandrų, neužtenka, kad būtų tik gražūs. Paskutinį kart tokius akinių rėmelius (kuriuos noriu parduot) mačiau Kaune, "Optikos pasaulyje" prieš pat Naujus metus- kainavo 280 lt,dabar jau nupirkti, kitoje optikoje -260 lt. Pati pirkau už 190 lt, atiduočiau už 100 lt. Kadangi ant akinių kojelės yra užrašytas modelio numeris, kainą galėtumėt pasitikslint optikoje (čia toms, kurios galbūt netikėtų ). Firma" Vogue''. Spalva-priekyje tamsi tamsi vyšninė, akinių kraščiukai raudoni su trupučiu juodo, pereinamos spalvos, kojelės vyšninės spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 01, 08:06)
taip pat sportuojant ir einant į baseiną (nu bet čia reikia atsargiai)

biggrin.gif Tuoj pagarsėsiu kaip dušų manijakė, nes pastoviai sportklubyje dušas, krentantis statmenai ant galvos, pradangina man linzes. Aš ieškau ieškau (ir su kitų pagalba), kol randu pas save akyje po kurio laiko...blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 01, 10:06)
jei labai daug metų nešioji akinius ir gerai jautiesi, tai ir toliau juos nešiok

gali išbandyti vienadienius lęšius ir juos naudoti, kai eini į ypatingą balių (ir nenori būti su akiniais), vasarą, kai važiuoji į gamtą (bet tada saugok akytes akiniais nuo saulės), taip pat sportuojant ir einant į baseiną (nu bet čia reikia atsargiai)

Ačiū už patarimą. Pabandysiu vienkartinius, net pačiai įdomu, koks jausmas, kai akiniai ant nosies nekabo, o viską gerai matai. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, man be galo būtų įdomu kaip galima pagerinti regėjima, prieš kokius 6 metu pajaučiau kad pablogėjo regėjimas teko tam tikslui jau naudoti akinius -0,5 bet tik tam tikriems atvejams, pastoviai nešioti nereikėjo, paskui po metų vėl pajaučiau kad blogiau nuėjau pasikeičiau į stipresnius -0,75, tai buvo 2002 metais, paskui buvo tarpas kad akys pavargdavo, darbas mokslai, dagiau nei prieš pusantrų metų tikrinausi poliknikoje, sako bus gerai dar tokio pat stiprumo. tad taip ir liko, tačiau dabar nuėjus i optika pasidaryti naujus akinius ir apsilankius pas optikos okulistę man jau prireikė net -1,5, o aš jaučiaus kad paskutiniu metu man pagerėjo doh.gif atrodo kad skirtumo didelio labai be akinių ir su tais mano 0,75 nejausdavau, bet kad labai toli tikrai nematydavau, na tai man nemaišė gyventi, mikriuka susistabdydavau ir be akiniu lotuliukas.gif. tad man labai įdomu, ka reiktų daryti, kad dar nepablogėtų labiau g.gif Nors ir dabar gyd nepriskyrė nešioti pastoviai tik vairavimui, ar dar kur nematysiu, bet manau kad prie sitpresnių gali greičiau priprasti.
Atsakyti