Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(slyva @ 2006 02 07, 14:04)
Pas mane dabar kai tikrino, tai akys pablogejo apie ~0.5 per 2-3 metus nuo paskutinio tikrinimosi. O dabar man 22 metai. Man rodos, kad jau blogeti nebeturetu. O jei jau blogeja, tai gal kokia liga yra?

man rodos tos o,5 dioptriju per 2-3 metus gali buti elementari paklaida...
man akys aishkiai blogejo iki kokiu 24-25 metu, paskui sustojo - ir net pagerejo... bet gali buti, kad tiesiog karta tikrinausi po eilinio referato rashymo nakti blush2.gif

man trumparegyste rado pradinese klasese - antroj klases sededavau pirmam suole, o penktoj - jau reikejo akiniu i lenta zhiureti. labiausiai progresavo paauglysteje, paskui - lechiau...

sheip neshioju akinius, bet kai reikia pasipuoshti, taip pat sportuoti, i baseina, i kirpykla - linzes.
Atsakyti
Nesiojuakinius jau nuo paauglystes, kai pradejo blogeti regejimas. Siaip mano regejimas tai yra tikriu tikriausia genetika, nes tiek mama tiek tetis akinius nesioja. Tai man jau pradinese klasese nustate trumparegyste, teisa labai edidele. O paauglystej regejimas blogeja del to, kad auga zmogus ir kartu auga daugelis organu taip pat ir akies obuolys ar kazkas ten. taip man aiskino gydytoja. Siaip labai noreciau lazeriu tos operacijos, bet baisoka.....tai nesioju akinius, na baliuose kokiuose ar sveciuose tai bunu be ju, ir fotografuojuosi be ju, nes grazesne sau atrodau blush2.gif
Atsakyti
O kaip jums su akinukų pasirinkimu? Nes man toks sunkus darbas. Kažkoks veidas ne koks, nes akinius išsirinkti be galo sunku doh.gif
O dabar noriu stilingų, plasmasiniais rėmais akinukų. Tik bijau, kad netiks verysad.gif
Atsakyti
o mano akys visa gyvenima buvo idealios, bet deja sad.gif pries ė metus dariau viena toki projekta ir prie kompo teko sedeti min. 5val. per diena, taip ir susigadinau kaytes tikriausia sad.gif nes anksciau matydavau net ta pacia paskutine eilute pas okulista, kurios matyt nereikia, o va po to nelemto projekto iki dabar -2 sad.gif gaila labai, nes anksciau nei neisivaizdavau ka reiskia nedazlibinti, mano brolio visa gyvenima buvo -9, niekad nesupratau koks tai diskomfortas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 02 08, 00:07)
O kaip jums su akinukų pasirinkimu? Nes man toks sunkus darbas. Kažkoks veidas ne koks, nes akinius išsirinkti be galo sunku  doh.gif
O dabar noriu stilingų, plasmasiniais rėmais akinukų. Tik bijau, kad netiks  verysad.gif


Ginija, suprantu, kaip sunku issirinkti akinukus. Mano tai siaurokas, pailgas veidas, tai rinkimasis akiniu tampa ilgu ir sunkiu darbu. Isigijau plastmasiniais remais akinukus pries metus, kai jau buvau netekusi vilties tokius rasti - ir sau tinkancius, ir patinkancius. Esu labai patenkinta, man jie patogesni uz metalinius. Nors apejau beveik visas kauno optikas ir buvau pasiryzusi sumoketi nemazai uz man patinkancius remelius, bet juos radau visai netiketai ir sumokejau tik 35 lt smile.gif

Cia, atrodo, visoms trumparegems ta problema. Faktas tas, kad geriau eiti rinktis akiniu su linzemis, ypac jei stipri trumparegyste, kuo maziau makiazo, gerai butu, kad kas draugija palaikytu ir sugebetu kompetetingai patart renkantis akinukus. Isitikinau, kad jei, tarkim, buni su ryskesniu, grazesniu makiazu rinkdamasi akinius, tai paskui tenka nusivilt, kai nusivaliusi "spakliu" pamatai, kokia pilka ir negrazi atrodai su akiniais. Su linzemis gali objektyviai ir aiskiai ivertinti, kaip is tiesu atrodai, nes be ju, zvelgdama lyg pro ruka, velgi gali veliau nusivilti. Tad tokie mano patarimai grynai is asmenines patirties drinks_cheers.gif

Atsakyti
aš irgi norėjau plastikinių, bet pasirodo jie yra per grubūs mano veido bruožams

tai pasirinkinau metalinius

svarbu nesirinkti auksinių rėmelių - sendina, čia tinka tik močiutėms
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 02 07, 22:07)
O kaip jums su akinukų pasirinkimu? Nes man toks sunkus darbas. Kažkoks veidas ne koks, nes akinius išsirinkti be galo sunku  doh.gif
O dabar noriu stilingų, plasmasiniais rėmais akinukų. Tik bijau, kad netiks  verysad.gif


Joooo, rinktis akinius tai kosmaras man doh.gif Dabar kai ieskojau perejau vos ne visas vilniaus centre esancias optikas, o ju cia daugybe, tai buvau puolusi i panika, kad nerandu nieko patinkancio. Nors as jau zinojau kokiu noriu. Tai galiausiai vis tiek tokius radau thumbup.gif Rinkausi viena, todel labai bijojau, kad kitiems jie nepatiks, ty matys, kad jie man netinka ar pan. Aciu D..., kad taip nebuvo ax.gif Tik vis tiek as su jais truputi turiu problema: man jie ant veido kreivokai stovi, nors siaip jie lygus. Toj savo optikoj paprasiau pareguliuoti, tai ten vos vos kazka padare ir viskas, sako daugiau nebegalim blink.gif Nors zinau, kad tikrai galima, kad tas kojeles gali palankstyti. Kazi kokiam eagle vision ar fielmann man gales daugiau ka nors padaryt? Nes nervuoja kas 5 minutes juos man ant nosies taisyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 08, 13:21)
Joooo, rinktis akinius tai kosmaras man  doh.gif Dabar kai ieskojau perejau vos ne visas vilniaus centre esancias optikas, o ju cia daugybe, tai buvau puolusi i panika, kad nerandu nieko patinkancio. Nors as jau zinojau kokiu noriu. Tai galiausiai vis tiek tokius radau  thumbup.gif Rinkausi viena, todel labai bijojau, kad kitiems jie nepatiks, ty matys, kad jie man netinka ar pan. Aciu D..., kad taip nebuvo  ax.gif Tik vis tiek as su jais truputi turiu problema: man jie ant veido kreivokai stovi, nors siaip jie lygus. Toj savo optikoj paprasiau pareguliuoti, tai ten vos vos kazka padare ir viskas, sako daugiau nebegalim blink.gif Nors zinau, kad tikrai galima, kad tas kojeles gali palankstyti. Kazi kokiam eagle vision ar fielmann man gales daugiau ka nors padaryt? Nes nervuoja kas 5 minutes juos man ant nosies taisyt  doh.gif


Aš savo pirmuosius akinius vargais negalais išsirinkau Fielmann salone. Tikrai kokybiškai padaryti thumbup.gif
O šį kart paeiškas pradėsiu nuo buvusio bendradarbio smile.gif Jie dirba firmoje, kuri įveža akinių stiklus, rėmelius, lęšius ir pan. į Lietuvą. Aišku ir akinukų kaina gerokai mažesnė nei optikose gaunasi.
Padarysiu žvalgybas ir paklausinėsiu, gal ir jūs galėsit į jį kreiptis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 08 vasario 2006 - 13:29
pigių ir nebrangių rėmelių problema - kokoybė

akinių kojelės (tos kurios sėdi ant nosies) dažnai būna kreivos

tai man dėl šito yra manija - apžiūrinėju kiekvieną nešiojantį akinius ir dažnai tos kojelės kreivos - net pas politikus mačiau blink.gif

ačiū Dievui mano yra lygūs ir nepasikeitė nors tampau virš 2 metų

šiaip per 2 metus mano akiniai nenusidėvėjo
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 08, 13:45)
pigių ir nebrangių rėmelių problema - kokoybė

akinių kojelės (tos kurios sėdi ant nosies) dažnai būna kreivos



dabar mano akiniai plastikiniais remais, tai tu lapkuciu ant nosies nera, man reikia, kad pareguliuotu pacias kojeles, kur ant ausu dedasi. Ant stalo padejus, jos abi lygios, bet mano ausys matyt kreivos ir viena kojele reikia i virsu palenkti, kad man uzsidejus jie kreivai nestovetu ax.gif Va kame mano problema.
o beje kazkas cia sake, kad del akiniu reikia ryskesnio makiazo ir pan. Man tai kaip tik atvirksciai - nusipirkau tokius akinius, kad daugiau jokiu ryskumu man nereikia ant veido piesti tongue.gif Remai yra tamsus, tai vietoj padazytu akiu biggrin.gif
Atsakyti
taigi jei perki akinius Fielmann,visas paslaugas po to jie teikia nemokamai (bent jau cia pas mus) ir kojeles palakstys kaip tau reikia,varztelius suvarzys,akinius nuvalys -kada tik pas juos beuzeisi ir paprasysi,manau ir Lietuvoje tokiu pat principu dirba Fielmann smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigimaus @ 2006 02 08, 21:59)
taigi jei perki akinius Fielmann,visas paslaugas po to jie teikia nemokamai (bent jau cia pas mus) ir kojeles palakstys kaip tau reikia,varztelius suvarzys,akinius nuvalys -kada tik pas juos beuzeisi ir paprasysi,manau ir Lietuvoje tokiu pat principu dirba Fielmann  smile.gif


O jei akinius ne pas juos dariau? Tada moketi reikia, kad kojeles palankstytu?
Atsakyti