Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(Bryana @ 2011 03 02, 13:44)
girdejau apie sia programa,o tai cia nesvarbu kuriam mieste?jauciu uz durne palaikytu jei taip daryciau kaimo bobos,mano katinas kastruotas,tai vadina kad be instrumento,ne katinas ne kate,ir sako kaip Dievo sukurta taip ir turi but.
Papildyta:
cia gal ne i tema as truputi-mano drauges mama turi 7kates ir visos gyvena namuose,bet kokia svara pas juos,jokio kvapo,tvarkinga,kates ramios,o mano mamos kates tai nusiaubia namus nors tik dvi smile.gif o mano svajone irgi tureti kokias 4kates,tik man niekas neleidzia sad.gif na bet gal kada

Parašykit elektroninį laišką organizacijoms, kurios tuo užsiima, paaiškins išsamiau smile.gif
Žmones reikia šviesti dėl sterilizacijos/kastracijos naudos, bet dalis vyresnio amžiaus žmonių tiesiog nesupranta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 03 02, 13:44)
girdejau apie sia programa,o tai cia nesvarbu kuriam mieste?jauciu uz durne palaikytu jei taip daryciau kaimo bobos,mano katinas kastruotas,tai vadina kad be instrumento,ne katinas ne kate,ir sako kaip Dievo sukurta taip ir turi but.


Atleisk,kad įsikišu,bet juk Dievas draudžia žudyt. Kas geriau-joms paaiškink-ar gyvūną sterilizuot-kastruot-ar nekaltus mažylius žudyt. ''Čia irgi natūralu'' g.gif laugh.gif
Atsakyti
reiks paklaust smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

ieškau pagalbos kiemo katytei. Jos atsiradimo kieme istorijos nežinau, bet kieme gyvena tikrai ne vienerius metus.. Ir pagaliau prisiruošiau aš ją sterilizuoti. Gailiuosi kad per vėlai susigriebiau, nes tai teko padaryti jai būnant nėsčiai verysad.gif Savaitės pabaigoje jinai bus paleista atgal į kiemą. Gal atsirastų galinčių pagloboti kokias 3 savaites, kol bus tinkamai paruošta keliavimui į naują gyvenimą? Taip norisi jai padėti, nes nėra laukinukė, o tikras motoriukas-traktoriukas, kuri savo murkimu tikrai paverktų išrinktojo širdy..
Atsakyti
Balandžio 25d. (pirmadienį) pirmoje dienos pusėje važiuoju iš Vilniaus į Kauną ir vakare grįštu atgal. Galėčiau paimti keturkojį pakeleivį. Kam reikia pagalbos kreipkitės į az 4u.gif
Atsakyti
http://www.grynas.lt...s.d?id=45158167

manau reik organizuot pagalbą šitam katinukui. Ar bent surasti naujus šeimininkus. Gaila, kad Trakai man tolokai, gal yra vietinių skaitančių šią temą, ar bent iš Vilniaus. Labai gaila katinuko...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OwReLee: 06 gegužės 2011 - 13:52
QUOTE(OwReLee @ 2011 05 06, 14:50)
http://www.grynas.lt...s.d?id=45158167

manau reik organizuot pagalbą šitam katinukui. Ar bent surasti naujus šeimininkus. Gaila, kad Trakai man tolokai, gal yra vietinių skaitančių šią temą, ar bent iš Vilniaus. Labai gaila katinuko...

user posted image


Koks siaubas! Bepročiai... verysad.gif vargšas katinėlis, kuom jis kaltas, kad eina pas žmones ir lipa ant sofos?? Jis meilės ieškojo, o ji prirakino grandinėmis kaip kalinį... Koks nelaimingas jo snukelis verysad.gif Bausti ir bausti tokius žmones, jokio pasigailėjimo!
Atsakyti
Sveiki Gerbiamieji 4u.gif
Nemoku rasyt graziu zodziu, tad kreipiuosi i Jus tiesiai sviesiai ax.gif

Mazas, ryzas, drizuotas kaciukas iesko nauju namuciu (2 men.)
Yra grazus, kaip tigriukas, judrus, mielas, valgo viska is eiles, bus pukuotukas thumbup.gif
Lytis dar neaiski, kaikurie sako mergaite, kiti berniukas.. Bet viski labiau linkstam prie mergaites smile.gif

O situacija tokia, kad mamos kate pagimde ir vienas sitas grazuolis liko. Pati ji jau islaikyt nelabai gali, nes ir taip turi 2 kates, suni, ir viskas tai vienam kambari + ji jau turi invaliduma, tad nelengva jai visu priziuret ir islaikyt. unsure.gif
Su mielu noru pasiimciau ji sau, bet jau irgi pilni namai gyvunijos

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Gal kas pagelbes ir priglaus si zaisminga kamuoliuka ir uzaugins "tikra tigriuka"?
Tel.: 860662161
Veiksmas Vilniuje. Pats kaciukas siuo metu yra Naujojoj Vilnioj, esant reikalui atvestume iki centro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alonka85: 23 gegužės 2011 - 11:23
Vakar (05.24) prie Girstupio, Kaune buvo rasta dėžutė su 4 prieš kelias dienas atsimerkusiais mažyliais kačiukais. Juos radusi moteris kreipėsi jau į visas veikiančias gyvūnų prieglaudas su prašymu padėti surasti maitinančią katytę, kuri padėtų išmaitinti šiuos nepaprastai nuostabius mažylius. Tačiau paieškos kol kas nesėkmingos, o pagalbos labai reikia....

Labai prašome atsiliepti žmones, kurie galbūt globoja maitinančią katytę, galinčią priimti dar ir šiuos našlaitėlius. Susisiekite su Vesta tel 8 605 33452, info@lese.lt.

Kačiukus radusios moters el. paštas vicitam@gmail.com

http://www.lese.lt/l...astis/news.5859

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diinka: 25 gegužės 2011 - 08:52
Manau, kad siek tiek i tema..
http://www.15min.lt/...aime-172-152869
Atsakyti
Sveiki, turiu 6 gražuolius kleckučius, kurie ieško namų: http://gyvunugloba.l...help/news.21602 Dovanojami su sutartimi į geras rankas. Tel. 860327525
Atsakyti
sveiki, gal nelabai į temą, bet katytė taip pat parnešta iš lauko ir išgelbėta. Mažylė radau po agtvės muzikos dienos kieme, parsinešiau su ta sąlyga, kad išgydau ir padovanoju. Tad vos prisipratinus nuvežiau ją pas veterinarą. Diagnozė: rinotracheitas ir ausų uždegimas. Tačiau katytė jau beveik pasveikusi ir paskutinis vizitas birželio 9 dieną. Katytė laikoma įstiklintame balkone, nes suaugusi mūsų katė jos nepriima. Nuo pirmos dienos daro dežutėje, yra labai žaisminga, noriai valgo tiek konservus tiek sausą mažų kačiukų ėdalą. Neblogai sutaria su mano šuniu.
http://www.supermama...?...48&t=666087
štai tokią ją pamačiau...
user posted image


Taigi 2-3 mėnesių katytė namuose vadinama Spastė(į vardą dar enreaguoja, tad galima keisti)ieško gerų šeimininkų:

user posted image
user posted image
akytė jau sutvarkyta, tad problemų nebus ;]
user posted image

naujiesiems šeimininkamas, atiduosiu seną guolį ir kraiko dežutę.
rašykite į až. Kaunas
Atsakyti