Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(Kalinka2006 @ 2011 02 03, 14:01)
Ar jas galima apkirpti? Ataugs kailiukas paskui, ar taip ir bus tokia apkramtyta , nes kutvelu tai daug visur  doh.gif


Smagu, kad pas jus situacija gerėja. thumbup.gif

Galite drąsiai kirpti, ataugs. Tik atsargiai prie pat odos, kad neįkirptumėt.
Atsakyti
Siandien mano naktynej draugej Kisai buvo sukavimas biggrin.gif, tik nuo pilvo nepavyko apkirpti kutvelu, nes kantrybes jai jau neuzteko. Vaiksto iki siol tik nakti, visa diena sedi sleptuvej - bijosi vaiku, vyro, po truputi valgo-geria. Su manim tai geriausia drauge, labai meili katyte, tik valgo tai mazokai ir i mesa nereagoja, ir uzsispyrusi gi doh.gif Manau gereja musu santykiai smile.gif
Vat pavyko su telefonu ja pafotkint, soriux uz kokybe blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dievuleliau,koki grozi turit bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif Visos tos "moterys" uzsispyrusios,atsileis biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galėtų suteikti naujus namus štai šiam gražuoliui baltam katinui? Jis kol kas gyvena su savo senuoju šeimininku, tačiau šeimininkas keičia gyvenamąją vietą ir į naują negali pasiimti augintinio. Katinas kastruotas, prižiūrėtas, apie 5 metų amžiaus. Išskirtiniai bruožai – su visais LABAI meilus smile.gif Tiesiog glaustosi, prašosi glostomas, murksi. Katinas gyvena Vilniuje, teirautis tel: 8 670 11125 šeimininkas Bronius.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gyvūnų gerovės tarnybai “Kaštonė” skubiai reikalingi globėjai priglausti keletą kačių. Maisto, kraiko, sterilizacijos ir skiepų išlaidas padengs tarnyba. Norintys ir galintys rašykite į info@kastone.lt 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu priėmiau globoti porai dienų mažą katytę. Katytė labai gero charakterio, paklusni, visus savo reikaliukus atlieka dėžėje (nuo pat pirmosios dienos!). Labai meili, o jau kai glostai - ištirpti gali iš malonumo biggrin.gif Į jos mažuti veiduką neįmanoma neįsimylėti! wub.gif

Labai džiaugiuosi, kad jai neteko šalti gatvėje, nes tokios jau liūdnos jos akytės buvo, kai pamačiau ją lauke...Su malonumu ją pasilikčiau, bet turiu šunį - kuris labai pergyvena dėl dar vieno gyvūno namuose bei gąsdiną mažytę.

Skelbimas ir mano kontaktai čia: http://sos-gyvunai.l...os-gyvunai-2340
Atsakyti
Sveiki! Prieš dvi savaites į zooprekių parduotuvę UAB "Kaivana" esančia Vilniuje L.Asanavičiūtės g. kreipėsi moteris, prižiūrinti vietines benamiukes. Vienam is gretimų kiemų atsirado naujas gyventojas - ilgo kailio ryžas katinas. Jis labai bijojo aplinkinių garsų, vis slėpdavosi krūmuose. Matėsi, kad katinukas yra naminis ir gal būt visai nesenei buvo kažkieno augintinių. Tačiau likimo spyriu jis atsidūre galvėje. Ten ir išgyveno beveik visą mėnėsį. O tuo metu Vilniuje prasidėjo dideli šalčiai, ilgas katuko kailis susivėle be priežiūros, savėjos sušlapo ir užšalo. Kadaise puošnus kailiukas kėlė dabar tik skausmą ir šaltį. Katinas peršalo ir susirgo. Pagailėjusios gyvūnėlio parduotuves darbuotojos priglaudė katiną parduotuvėje. Katinuko namo pasiimt dėje negalėjom, nes abi namuose turim gyvūnų, taigi dabar jis glaudžiasi šaltoje parduotuvėje. Kailiuką teko apkirpt, nes iššukuot buvo beviltiška. Katuliui pradėtas antibiotikų kursas, suduoti vaistai nuo kirminų ir blusų. Tikro vardo katinas dar neturi, bet vadinam jį Varlium, nes mažius turi neįprasta balsą. Visą dieną meilumo ir dėkingumo kupinas katinas murkliuoja mum švelnias serenadas. Tai bus tikrai puikus ir žavus inteligentas - katinas, tik reikia jam truputėli padėti atstatyti savo buvusi grožį!!! Varliukas be galo meilus ir prieraišus, norintis būti prie žmonių, bet niekada jiems netrukdantis gyvūnas. Visus reikalus daro dežutėje, puikiai valgo sausą maistuką. Jis dar jaunas, manau iki 3m. katinas. Jis bus labai dėkingas jej atsiras žmonių norinčių pasiimti jį į savo namus. Be to jej norite ir galite paaukoti pinigėlių jo kastracijai ir skiepui, perveskite norimą sumą į "LESĖS" sąskaitą LT64 7044 0600 0597 6183 (SEB bankas, SWIFT kodas CBVILT2X) įmonės kodas 30070922 ,nurodydami "Katinukui iš parduotuvės"

Labai lauksime pagalbos!

kontaktinis tel. nr 8-600-65471

user posted image
Atsakyti
http://pilietis.delf...s.d?id=42355871
Atsakyti
Labas vakaras,
Susiduriau su labai didele problema. Turiu namie 4 katinus, visi rasti gatveje. 2 buvo jau anksciau sterilizuoti/kastruoti, o likusias 2 katytes sterilizavom ana penktadieni (18.02.2011). Praejus trim dienom po operacijos viena katyte pradejo agresyviai elgtis kitu katinu atzvilgiu, o siandien ir kita. Fiziskai neturiu galimybes ju visu izuoliuoti, o kitos iseities nera, nes baisiai puola vienas kita. Bet nematant bei negirdint kitu katinu, jos abi buna tokios pat meilios kaip ir iki operacijos.
Gal galetumet padeti? Rasti laikinus globejus ar nuolatinius seimininkus toms dviem katytem? Tik turbut reiketu, kad namuose nebutu jokiu kitu gyvunu. Joms abiems vasara bus 3 metai, jos nuo pat mazu dienu gyveno namuose, tvarkingos, meilios bei grazios.
Labai reiketu jusu pagalbos, nes nebezinau kaip elgtis ir, deja, neturiu kam ju duot paglobot.
Atsakyti
arteja pavasaris-vasara,tuoj prades kates vest kaciuku,gyvenu kaime,tai kaimieciai nesicackina,i maisa ir i ezera ar bala skandint sad.gif(((( mama irgi kaime gyvena tai ten tas pats,kiti dar atveza ir paleizia kaciukus ar kates,nes kaimas salia pagrindinio kelio,tai tevas mano dar ten numeta joms kokio maistelio,o bobos tai veja,rekia kam cia valkatas serti sad.gif(( sirdi skauda...kaip galima butu tokiems padeti,nes tikrai vel kaimynai skandins kaciukus,pasiimti pati ju negaliu,reiktu pabandyti skelbti internete,bet tada tureciau prasyt,kad ju neskandintu,o jai tu kaciuku nepaims niekas kur tada det? sad.gif(( i prieglaudas irgi manau neims sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 03 02, 01:28)
arteja pavasaris-vasara,tuoj prades kates vest kaciuku,gyvenu kaime,tai kaimieciai nesicackina,i maisa ir i ezera ar bala skandint sad.gif(((( mama irgi kaime gyvena tai ten tas pats,kiti dar atveza ir paleizia kaciukus ar kates,nes kaimas salia pagrindinio kelio,tai tevas mano dar ten numeta joms kokio maistelio,o bobos tai veja,rekia kam cia valkatas serti sad.gif(( sirdi skauda...kaip galima butu tokiems padeti,nes tikrai vel kaimynai skandins kaciukus,pasiimti pati ju negaliu,reiktu pabandyti skelbti internete,bet tada tureciau prasyt,kad ju neskandintu,o jai tu kaciuku nepaims niekas kur tada det? sad.gif(( i prieglaudas irgi manau neims sad.gif(

Kačių sterilizacija. Pasidomėkit P-S-P programa. Pagauk-sterilizuok-paleisk. Žinau, kad Lesė organizuoja, turbūt kitos organizacijos taip pat smile.gif
Atsakyti
girdejau apie sia programa,o tai cia nesvarbu kuriam mieste?jauciu uz durne palaikytu jei taip daryciau kaimo bobos,mano katinas kastruotas,tai vadina kad be instrumento,ne katinas ne kate,ir sako kaip Dievo sukurta taip ir turi but.
Papildyta:
cia gal ne i tema as truputi-mano drauges mama turi 7kates ir visos gyvena namuose,bet kokia svara pas juos,jokio kvapo,tvarkinga,kates ramios,o mano mamos kates tai nusiaubia namus nors tik dvi smile.gif o mano svajone irgi tureti kokias 4kates,tik man niekas neleidzia sad.gif na bet gal kada
Atsakyti