Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

Skubiai reikalinga maitinanti katė. Kieme radom kačiuką, maždaug 1 paros laiko. Bandom maitinti patys. Tačiau ryt į darbą. sad.gif Kas gali padėti. Miestas - Jurbarkas.
Atsakyti
SOS vilnietės. Reikia globos dviem katuliams. jie grįžta iš Kauno jau pasveikę, vienam globa rasta,reikia likusiems dviem. nebūtina abu kartu, bent po vieną, jei nerandu globos, teks pačiai imti, o taip rizikuoju apkrėsti grybu. SOS, reikia jau sekmadienį- pirmadienį. Bus du iš šios kompanijos
http://www.mazojiliz...s/view/id/49879

Atsakyti
Sveiki, rekia patarimo 4u.gif
Yra toks vienas išmestas į gatvę kačiukas (lyties ir amžiaus nežinau, gyvai jo dar nemačiau), šiuo metu jis gyvena balkone (dėl šuns) pas vieną moterį. Anot jos jis visai mažiukas, telpa delne. Mano mama sutiko pasiimti jį sau, bet kadangi ji dirba, nelabai bus kas prižiūrės jį ir maitins. Aš turiu sterilizuotą katę (2m.), ar nebūtų geriau jei pradžiai aš pasiimčiau kačiuką pas savę? Katę gero būdo, bet neaišku kaip sureaguos į kačiuką... Bet iš kitos pusės, gal padės užauginti, apmokins tualeto reikalų ir t.t.?
Patarkit prašau kaip geriau pasielgti
Atsakyti
Ši šeimyna ramiai gyveno Kaune viename Daukanto gatvės kieme. Deja- jų kaimynams- ofisų ir parduotuvių šeimininkams tokia kaiminystė nepatinka. Jiems iškviestas "Nuaras". Tik dienų klausimas- kada jų atvažiuos. Mažylę trispalviukę aš pati pasiimsiu sau. O kiti? Jie irgi verti gyvenimo. gal kas žino būdų kaipjuos išgelbėti? rašykit, dalinkitės. Gal rasim sprendimą...

user posted image



user posted image


user posted image

user posted image

Atsakyti
SOS

Gal atsirastu zmogus, galintis priimti globai kaciukus, Vilniuje, Architektu g. prie 111 namo 4os laiptines atnesti ir palikti berods 4 mazi kaciukai, akytes jau pramerktos, bet patys dar pienuko nelaka, Kaip paaiskejo, vakar buvo gaudomi gyvunai, ir ju mamyte irgi pakliuvo pas gaudytojus, skambinom i gyvunu globa, kate lyg suradom, bet pasake kad ji jau sterelizuota, ir pienukas jau bus dinges. Kaciukai labai meiluciai, mamyte buvo juodai balta, vienas kaciukas labiau pilkas su baltom demes, kitas baltas su keliom pilkom demelem, kitu nesimate, tik gidrejosi miauksejimas...

viena pavyko nufotkinti...

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 04 rugsėjo 2014 - 13:35

Merginos, moterys.. gal žinot kur maitinančią katę????

SOS !!!!!!!!!!!!

Atsakyti
Ieškau Kaune arba Vilniuje šeimininkų/globėjų mažai, likimo nuskriaustai katytei. Radau ją savo kieme. Reikalinga operacija jos priekinei letenėlei (prisidėčiau prie bet kokių išlaidų), buvo lūžusi ir blogai sugijo. Operaciją, kiek žinau, Vilniuje arba Kaune gali atlikti Vaitkus. Katytei neskauda, šokinėja, vaikšto pasiremdama sutraumuota kojyte. Dabar katytė gyvena Šiauliuose, mano įstiklintame balkone. Pati turiu du katinus, tai negaliu rizikuoti jos įsileisti į vidų nors ir kaip norėčiau, nes katytė labai meili, reikalauja dėmesio, žiūri į mus pro langą, kniaukia. Katytė atrodo sveika, valgo normaliai konservuotą maistuką. Veterinaras nepastebėjo nieko blogo, nublusino, išvalė ausytes, akytės netraiškanoja.
Labai graži wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 06 spalio 2014 - 10:15
labai reiktų protingų minčių ir patarimų :

kur dėti kates?
Atsakyti
Trispalvė katytė Sati rasta Šiauliuose. Dėl savo būklės atgabenta į Vilnių, kur jos sveikata ištirta nuo pačių pagrindų. Padaryti FeLV, FIV, FIP testai, kraujo tyrimai, rentgenas. Mažoji iščiupinėta ir išnagrinėta beveik visų klinikos daktarų bei asistenčių. Jokių ligų nerasta. Tačiau dalykas, dėl kurio ir buvo atgabenta į Vilnių taip ir liko neišspręstas - katytė nevaldo ir nevaldys priekinės dešinės letenytės. Sati - linksmiausia ir greičiausia katytė kokią esu mačiusi, jai letenytės nejautra rūpi tiek pat kiek man kaimyno vakarykščiai skalbiniai. Laksto po namus, sukasi, verčiasi, bėga, šoka, nušoka ir vėl bėga. Niekas jai nėra kliūtis smile.gif Nesijaučia prastesnė už kitas globotines nei fiziškai nei morališkai. Aišku, letenytė kartais įkrenta į vandens dubenėlį ir bėgant palieka šlapias drūžes, bet Sati to nemato, nes jos mažoje galvutėje jau sukasi nauja mintis.
Katytei bus šalinama visa kojytė, nes ilgainiui velkant ją nusitrina iki žaizdelių. Amputuota bus iki peties, skamba baisiai, bet kitos išeities nėra. Kaip ir dabar, Sati pripratusi bėgioti remiantis riešu, taip ir po operacijos greitai pripras kojytės visai neremti ir bėgti, ir šokinėti - gyventi taip pat puikiai ir be problemų.
Sati dovanojama, dovanojama jau dabar, žmonėms, kurie nebijo kitokių gyvūnų. Į naujus namus atiduodame su pažadu atlikti kojytės amputaciją ir sterilizaciją vienu metu. Naujiesiems šeimininkams nereikės sukti galvos dėl operacijos išlaidų. Prieš dovanojimą pasirašoma dvišalė sutartis, kuri suteiks dideles nuolaidas tolimesniems katytės skiepams. Su galimybe atvežti į Kauną, Klaipėdą, Tauragę, Šiaulius, susitarus ir kitus miestus. Kreiptis telefonu 867838037
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveiki, nusprendžiau ir aš išbandyti laime čia ax.gif
mūsų istorija tokia, gyvename nuosavame name, pavasari atklydo laukine suaugusi katė, i rankas ar paglostyti nė kalbos nebuvo, kad leistusi. ir aišku ji atklydo jau ne viena su pilvu.
atsirado mažyliai, deja kur ji juos atsivede atsekti man nepavyko, todėl kaip ir mama jie buvo visiskai laukinukai, bet du maži padarėliai po kažkiek laiko pradėjo ropoti su ja pas mane kieme, jų palikti negalėjau, maitinau, socializavomes sunkiai, bet kantriai na ir mums beveik pavyko ax.gif
dabar jau leidžiamės glostomi ir net i namus įeiname.
dėl mamos sutariau, kad pavasarėjant man padės tarnybos darbuotojos ja sugauti ir sterilizuoti.
bet su mama jų net 3 .
katinai tikrai prižiūrėti, storuliukai, jau paauginti, nes mažiais ju net siūlyti niekam negalėjau tokie jie laukiniai buvo.
šiuo metu jie ir mama gyvena kieme, miega sandėliuke dėžėje.
bet vienai pricesytei norėčiau surati šiltus mylinčius namus, bet tikrai patikimus, manau ji nusipelno būti manų katė, du kažkaip sutalpinsiu savo namuose, labai pratinamės ir stengiamės, aišku jei neatsiras niekas teks tris kažkaip "sugrūsti", nes plius savo dar vienas burbulas blush2.gif
bet...o gal nusisšypsos laimė.
yra tik viena sąlyga-meilė ir kantrybė, nes namai tai yra kažkas geidžiamo, bet neįprasto.
taigi bandome mes su princėsyte laime buti vienturte blush2.gif
[attachmentid=233474]
p.s. kaciukai gime birzelio antroje pusėje, mama stambi katė, jie neatsilieka, todėl jau yra "geri katinai" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 05 lapkričio 2014 - 10:56
Sveikos smile.gif
turim tokia bėdą. prieš 4metus priglaudžiau nėščią naminę katę, spręndžiu, kad naminę nes buvo švari, bei iškart namie apsiprato, nebuvo jokių stresų, ji pagimdė penkis sveikus kačiukus kurie buvo padovanoti, pati ji irgi buvo sterilizuota ir patikėtą giminėms į sodą, viskas gražu, bet istorija ne apie ją tik pasidalinau, kad šiokios tokios patirties jau turėjau.
Spalio vidurį priglaudžiau dar vieną nėštukę, nes galvojų kurgi ant žiemos, gaila mažiukų. Na šita laukinukė, bet mūsų nebijo, nes trinasi prie daugiabučio jau gerus pusę metų, tai yra kas pamaitina taip ir liko ji čia trintis. Namie greitai apsiprato, kažkokių stresų nebuvo, galvoju vėl pagimdys išdovanosiu visus. Pasirodo su šita nėra taip lengva kaip su pirmąją. Lapkričio 1-ąją pagimdė 7-tuką viskas gražu buvo. Suėjo savaitę kačiukai pradėjo cypaut nu galvoju gal šiaip cypauja mažiukai, iki tol kol pastebėjau, kad vienas cypauja taip, lyg jam kažkas skaudėtų ar alkanas būtų, žodžių ne toks cypimas, o jau visas klyksmas, tada jau pradėjau mastyt , gal ji jų neįšmaitiną, gal netgi pieno nelabai yra, sureagavau per vėlai tas kačiukas po kelių valandų nugaišo, dar bandžiau ji iš pipetės pamaitint, bet jau nerijo, ir šiaip jau šalo po biški. Buvo pats mažiausias matyt paskutinis tai nelabai jam kas ten likdavo. Kitas katukas irgi buvo nelabai sveikas, bet tas bent kažkiek rijo iš pipetės, pamaitinau aš ji nu galvojų rytę dar duosiu, ne tik jam, bet ir kitiems, pasirodo ir antram buvo per vėlu jau. Bet jeigu pirmasis mirė ant ranku ir aš ji paslėpiau, kad rytę išneščiau, tai antrąjį radau pusiau suvalgytą :/ Esu, beveik isitikinęs, kad jinai ji/ją suvalgė jau mirusi Internetę perskaičiau, kad katei gali būti ir eklampsija- Kalcio trūkumas, betkokių atvėju pataria, katei po gimdymo leist kalcį nors profilaktiškai, blogiau nebus. Taipogi skaičiau, kad katę gali juos valgyt nes bijo kitų gyvūnų, bet šitą versiją irgi atmestina nes tokių atvėju katė, bandytų slėpt mažylius visur, ji to nedaro, yra atskiram kambarį, iš guolio nebėga viskas ją ten tenkiną. Realiausias varijantas, kad ji nelabai juos išmaitina ir jie silpsta po truputi. Noriu paklaust, ar galima nė dviejų savaičių neturintiems kačiukams (dar akli, bet vienas jau po biški atsimerkia) duoti kūdikio mišinuko? Ir ką daryt su mama, kad jai gamintusi tas pienas? Skaičiau, kad maitinančiai negalimą duot jokių tablečių, (kalcis leidžiamas) bet gal yra kokie vitaminai ar koks maistelis? Žodžių gal kas dar ką patars kaip užaugint mažylius? Bent jau mėnėsio kokio sulaukt kol akytės prasivers ir pradės bėgiot tada jau lengviau taps.
Atsakyti
Akivaizdžiai vada pernelyg didelė, o ir laikas vėlyvas, išsekusi mama greičiausiai. Mažylius laisvai galima maitinti kaččiukų mišinuku (iš kiek pigesnių geriau rinktis Canina, o ne Beaphar) - tikrai išauga su juo kačiukai. Mišinukų rasit veterinarijos klinikoje, ten ir buteliuką su žinduku gausit. Katę šerti mažų kačiukų maistu. Neprošal pasitarti su veterinaru. g.gif
Atsakyti