Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

Kazkaip nerandu rysio tarp sterilizacijos ir "krovimo" i darza. Po to jos nustos ten daryt?
I prieglaudas esu skambinus tada, kai malkinej radom tuos kaciukus. Neeme. Atseit AS turiu jas gaudyt, skirt lesas ir tt... Man nereikia, kad UZ MANE kazkas kazka darytu. As tik jusu klausiu (trecia karta!)- ar yra budu kaip kuo HUMANISKIAU jas isvyti is savo darzo? O jus mane cia gasdinat nuobaudom, atsakomybem, siulot tvarkyt jas ir pan... O kodel AS turiu jomis rupintis? Lyg jos butu mano. Ir be kaciu turiu ka veikti. Ir tikrai neapsiimsiu rupintis ju gerove. Nu nemegstu, nenoriu... Nesu pamisus del gyvunu. Tegul tom sterilizacijom rupinasi ta boba, kuri jas seria. Man tik reikejo patarimo, kaip priverst jas apeit mano namus. Zodziu matau teks patarimu ieskot kitur. Aciu bent uz tiek.
Papildyta:
QUOTE(Colomba @ 2013 04 22, 00:21)
Tik noriu priminti, kad nuodijimai, šaudymai ir kiti gyvūnų kankinimai yra draudžiami.

Nepykit, bet netikiu, kad neįmanoma susitarti ir pasiekti kažkokį kompromisą su kuria nors iš gyvūnų organizacijų. Esant noro manau, kad tikrai įmanoma rasti kompromisą.

1) Kiek ten maždaug kačių yra?
2) Siūliau Jums tartis, kad Jūs dalį sterilizacijos išlaidų apmokate, o dalį prieglauda bando surinkti iš žmonių, ir savanoriai gaudo tas kates sterilizacijai.
Jeigu Jūs tenorite, kad visi viską padarytų, o iš Jūsų pusės nieko - tuomet nelabai įsivaizduoju bendradarbiavimo.

1) gal kokios 10. Neskaiciavau. Bet maciau jau su pilvais kelios slankioja.
Del antro pries tai parasiau. O kad kazkas uz mane kazka darytu niekur nieko panasaus nesakiau. Kaciukus butumem pristate patys, bet sake be kates neims. As isprotejusiu laukiniu kaciu negaudysiu, nes man sveikata irgi svarbi.
Maniau organizacijom tam ir sukurtos, kad gaudytu valkataujancius, o cia pasirodo patys turim gaudyt. Nu tikrai idomi LT sistema...
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2013 04 21, 23:11)

Maniau organizacijom tam ir sukurtos, kad gaudytu valkataujancius, o cia pasirodo patys turim gaudyt. Nu tikrai idomi LT sistema...

Kiekvienos organizacijos veikla gali skirtis. Viena gali rūpintis gyvūnais, kuriuos atiduoda iš namų. Be to keliems žmonėms fiziškai neįmanoma aprėpti tokį kiekį darbų.


Kaip rašiau, laukinėms, benamėms katėms taikoma PSP, jų nedovanoja.

Bandykit ką nors su tarpu tarp tvoros ir žemės daryti, užkišti kaip nors, kad jos neprasispraustų.

O aš kelis kartus Jus perspėjau dėl įstatymų, nes pati rašėte dėl nuodų, vyro pasiūlymo iššaudyti. Skaitant juk sunku suprasti tokių žodžių rimtumą. Tačiau pakanka tokių straipsnių spaudoje, apie nunuodytus, sužalotus gyvūnus. Nesinorėtų, kad ir ši istorija atsidurtų spaudos akiratyje.

O sterilizacija padėtų bent jau štai kuo - katės nesidaugintų, nes nesustabdžius jų dauginimosi, tuoj bus ne 10, o 30 ir t.t.

Kadangi Jums kaip suprantu tai neaktulu, tuomet belieka tik bandyti užtaisyti tarpą tvoroje, pro kurį jos patenka į Jūsų sodą.
Atsakyti
man kylo tokia mintis, kazkada maciau tokia ale gele kur vartosi visaip ir vandeni purskia. o jeigu tokia pastatyt prie vartu, kad vos atejusias kates apipurkstu g.gif
cia zmogaus kaltinimu nelabai padesi. PSP irgi netinka, nes norima kad kates isvis neitu. kiekvienas gyvenam kaip norim, tad tolerantiskiau ziurekime i kitus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2013 04 22, 19:37)
man kylo tokia mintis, kazkada maciau tokia ale gele kur vartosi visaip ir vandeni purskia. o jeigu tokia pastatyt prie vartu, kad vos atejusias kates apipurkstu  g.gif
cia zmogaus kaltinimu nelabai padesi. PSP irgi netinka, nes norima kad kates isvis neitu. kiekvienas gyvenam kaip norim, tad tolerantiskiau ziurekime i kitus  mirksiukas.gif

Visai nebloga mintis bigsmile.gif O as va pasidomejau ir nugirdau toki ganda, kad yra toks aparaciukas, kuris skleidzia kazkoki ultragarsa, kuris atseit erzina kates ir sunis bigsmile.gif noreciau toki isigyti. Bet kazin kur db jo ieskoti..? g.gif ir kazin ar tikrai veiksmingas..? g.gif gal kas girdejot apie toki dalykeli??
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2013 04 23, 22:12)
Visai nebloga mintis  bigsmile.gif O as va pasidomejau ir nugirdau toki ganda, kad yra toks aparaciukas, kuris skleidzia kazkoki ultragarsa, kuris atseit erzina kates ir sunis  bigsmile.gif noreciau toki isigyti. Bet kazin kur db jo ieskoti..?  g.gif ir kazin ar tikrai veiksmingas..? g.gif gal kas girdejot apie toki dalykeli??


aš esu tokį mačius tik prieš niolika metų pas dėdę kaime, bet jis taip bandė žiurkes klėtyje išvaikyti. leido tokį šlykštų garsą ir iurkiu aišku neišvaikė, tai kaži kaip su katėm būtų
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2013 04 23, 23:22)
aš esu tokį mačius tik prieš niolika metų pas dėdę kaime, bet jis taip bandė žiurkes klėtyje išvaikyti. leido tokį šlykštų garsą ir iurkiu aišku neišvaikė, tai kaži kaip su katėm būtų

Hmm... g.gif man sake, kad jo garso zmogaus ausis negirdi g.gif kazin ar isvis toks daiktas egzistuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2013 04 23, 22:32)
Hmm... g.gif man sake, kad jo garso zmogaus ausis negirdi  g.gif  kazin ar isvis toks daiktas egzistuoja biggrin.gif


Įtariu, kad nieko gero. Vyro brolis kurmiams nusipirko. Kaip rausė kurmiai taip rausia. O nepigus.
Atsakyti
Tai negi nera daugiau jokiu budu... verysad.gif
O ziurekit, jeigu gelyna irengsiu dengiant agroplevele ir ant virsaus akmeneliu pribarstysiu ar nustos lyst? Ar iskasineja jos akmenukus?
Dar galvoju kaip darzoves apsaugot nuo ju g.gif
Vienais metais tokia pusmetrine tvorele pastatem, tai paciai buvo lb nepatogu dirbt tam darzely, o galiausiai vistiek isigudrino persokt doh.gif
Kaip jus saugot savo darzelius?
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2013 04 24, 10:16)
Tai negi nera daugiau jokiu budu...  verysad.gif 
O ziurekit, jeigu gelyna irengsiu dengiant agroplevele ir ant virsaus akmeneliu pribarstysiu ar nustos lyst? Ar iskasineja jos akmenukus?
Dar galvoju kaip darzoves apsaugot nuo ju  g.gif
Vienais metais tokia pusmetrine tvorele pastatem, tai paciai buvo lb nepatogu dirbt tam darzely, o galiausiai vistiek isigudrino persokt  doh.gif
Kaip jus saugot savo darzelius?


O jei sklypo pakraščiuose kažkokius pagaliukus ir ant jų čežančius kokius maišelius ar kažką panašaus g.gif
Laukinės katės baukščios, gal neitų.
Mama taip su stirnom kariauja, nes netoli miškas, o jos tokios nachalkos, kad beveik visas tulpes su gumbais suėdė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 04 24, 11:21)
O jei sklypo pakraščiuose kažkokius pagaliukus ir ant jų čežančius kokius maišelius ar kažką panašaus g.gif
Laukinės katės baukščios, gal neitų.
Mama taip su stirnom kariauja, nes netoli miškas, o jos tokios nachalkos, kad beveik visas tulpes su gumbais suėdė biggrin.gif

Kazin... g.gif Daznai pamatau kaip jos ramiausiai ateina i gelyna ir tupiasi kraut. Tai islekiu i kiema pavaikyt. Jeigu iseinu tik tarpdury, tai rek nerekus - tupi ir ziuri akis issprogdinus. Mazdaug - netrukdyk kakot. Reikia iseit ir pavyt, kad nueitu. Tai manau is tokiu maisiuku jos tik pasijuoktu smile.gif Tokios naglos jos. Anksciau, kai ta laukine kate kaciuku buvo atvedus, paserdavom ja. Tai is tolo baisu prieit buvo, urzge kaip suo ir i akis sokdavo. Nuo jos ne tik sunis, bet ir kates per desimt metru apeinu. Baisu, kad mazoji nesugalvotu katyte paglostyt kai nematysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2013 04 24, 19:34)
Kazin...  g.gif  Daznai pamatau kaip jos ramiausiai ateina i gelyna ir tupiasi kraut. Tai islekiu i kiema pavaikyt. Jeigu iseinu tik tarpdury, tai rek nerekus - tupi ir ziuri akis issprogdinus. Mazdaug - netrukdyk kakot. Reikia iseit ir pavyt, kad nueitu. Tai manau is tokiu maisiuku jos tik pasijuoktu smile.gif Tokios naglos jos. Anksciau, kai ta laukine kate kaciuku buvo atvedus, paserdavom ja. Tai is tolo baisu prieit buvo, urzge kaip suo ir i akis sokdavo. Nuo jos ne tik sunis, bet ir kates per desimt metru apeinu. Baisu, kad mazoji nesugalvotu katyte paglostyt kai nematysiu  unsure.gif


o jos į teritoriją patenka tik pro plyšį po vartais? tada manau lengviausia būtų užsandarinti vartus g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2013 04 24, 20:47)
o jos į teritoriją patenka tik pro plyšį po vartais? tada manau lengviausia būtų užsandarinti vartus  g.gif


Galvojom ir apie tai, bet vartai automatiniai ir tarp zemes bei vartu turi buti apie 15 cm tarpas. Cia ir yra didziausia beda verysad.gif o ir tvoroje su kaimynais yra plysiu. Naujos mums statyt neleidzia, o ir savos nesitvarko. Tai uztat ir ieskau kokio nors daikto, kuris tas kates erzintu, nes kitaip jos vistiek eis. Kad pro kiema praeina, tai mums nemaiso, bet kad gelyna kasa nervuoja. Jas lb vilioja ta ispurenta zeme.
Atsakyti