Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(Leita @ 2012 10 12, 21:49)
Sveikos,
nežinau kur kreiptis, tiesiog klausiu, gal kas žino, gal nukreipsit reikiama linkme.
turime namie katiną (10 metų), kurį priglaudėme po a.a. močiutės išėjimo. serenados kasnakt, nuolat slepiasi, ėda tik kai kas nors šalia. gaila ir katino, ir savęs, kai naktys bemiegės.
kas pamokys - kaip elgtis, kad jis greičiau, lengviau prirastų naujoje aplinkoje? jis turi savo senąjį guolį, wc dėžutę, dubenėlius ir pan.
user posted image

Galbūt feromonai padėtų? Jie turi raminantį poveikį. Nevisada suveikia, bet mano atveju katei padėjo.
Atsakyti
Sveikos merginos, na man si vasara tai tikra "prieglaudos namai" doh.gif
atklydo pas mane kate, matosi priziureta, nebaiksti, na seriau, priglaudziau, galvoju jau ja ir pasilikti, klausinejau kaimynu, gal kieno pabego, bet niekas neatsiliepe. verysad.gif teks greiciausiai ja ir globoti.
tik po keliu svaiciu paaiskejo, kad ji visai ne viena ir priklydusi matomai neatsitiktinai, nes netoliese nebaigtose satybose sita panale turi "seima" tris kaciukus. na ka maitinu visus, jau 2 maziams suradau ir namucius, zmones pasiimtu, liko vienas "benamiukas".
bet klausimo esme ir pagalbos prasymas ne tame. jie yra labai baikstus. vos tik prisiartinus per kelis metrus jie sprunka. o man juos reikia pagauti gi kazkaip. unsure.gif
Gal galite duoti patarimu kaip juos prisivilioti. visiaip bandziau ir maistu ir pienu. bet jie pabega, na o mama paskui "parupina" maisto. taigi listi jie nenori visai pas mane.
Patarkite kaip juos sugaudyti. arteja salciai, reiktu pripratinti, tuo labiau kai ju ir seimininkai nauji pasiimtu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 10 15, 14:06)
Sveikos merginos, na man si vasara tai tikra "prieglaudos namai" doh.gif
atklydo pas mane kate, matosi priziureta, nebaiksti, na seriau, priglaudziau, galvoju jau ja ir pasilikti, klausinejau kaimynu, gal kieno pabego, bet niekas neatsiliepe.  verysad.gif  teks greiciausiai ja ir globoti.
tik po keliu svaiciu paaiskejo, kad ji visai ne viena ir priklydusi matomai neatsitiktinai, nes netoliese nebaigtose satybose sita panale turi "seima" tris kaciukus. na ka maitinu visus, jau 2 maziams suradau ir namucius, zmones pasiimtu, liko vienas "benamiukas".
bet klausimo esme ir pagalbos prasymas ne tame. jie yra labai baikstus. vos tik prisiartinus per kelis metrus jie sprunka. o man juos reikia pagauti gi kazkaip. unsure.gif
Gal galite duoti patarimu kaip juos prisivilioti. visiaip bandziau ir maistu ir pienu. bet jie pabega, na o mama paskui "parupina" maisto. taigi listi jie nenori visai pas mane.
Patarkite kaip juos sugaudyti. arteja salciai, reiktu pripratinti, tuo labiau kai ju ir seimininkai nauji pasiimtu. unsure.gif

miestas?
šiaip manau, reikėtų kreiptis į kažkurią organizaciją, kad paskolintų gaudyklę, nes plikomis rankomis, kaip suprantu nėra kaip sugauti.. O kokio jie amžiaus maždaug?
Atsakyti
Miestas Vilnius,
Kate tai "rankinuke" kai pamaitinu ji padekoja, plius yra sveika ir neapsiurusi.
Kaciukus kiek teko pastebeti tai manau kokio 1,5 men.
Man padetu kaimyne, nes mes kai ir "komanda" kaciuku globoje ax.gif
Atsakyti
http://www.15min.lt/...kams-520-264597
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 10 15, 15:39)
Miestas Vilnius,
Kate tai "rankinuke" kai pamaitinu ji padekoja, plius yra sveika ir neapsiurusi.
Kaciukus kiek teko pastebeti tai manau kokio 1,5 men.
Man padetu kaimyne, nes mes kai ir "komanda" kaciuku globoje ax.gif

Jeigu norite greito rezultato, tai teks prašyti pagalbos iš gyvūnų globos įstaigų, o jeigu po truputį, tai kasdien po keletą kartų nešti maisto, kad kvepėtų jiems. Jie kas kartą priartės arčiau (tikėkimės, nes nuo charakterio priklauso), po to po truputį bandyti tiesti ranką, kai pradeda ėsti ir t.t. Aš taip vieną kačiuką prisijaukinau. Kai jau galėjau ėdantį paglostyti, tada paėmiau už čiuprytės, priglaudžiau ir parsinešiau. O jis tik murkė ir murkė - visa baimė jo išgaravo. Bet čia ilgokai reikės vargti. Geriau paprašykit pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2012 10 23, 14:32)
Jeigu norite greito rezultato, tai teks prašyti pagalbos iš gyvūnų globos įstaigų, o jeigu po truputį, tai kasdien po keletą kartų nešti maisto, kad kvepėtų jiems. Jie kas kartą priartės arčiau (tikėkimės, nes nuo charakterio priklauso), po to po truputį bandyti tiesti ranką, kai pradeda ėsti ir t.t. Aš taip vieną kačiuką prisijaukinau. Kai jau galėjau ėdantį paglostyti, tada paėmiau už čiuprytės, priglaudžiau ir parsinešiau. O jis tik murkė ir murkė - visa baimė jo išgaravo. Bet čia ilgokai reikės vargti. Geriau paprašykit pagalbos.

Aciu Jums labai 4u.gif
skambinausi jau i prieglauda viena paprasyti pagalbos. Sutereme, kad pagelbes.
taremes isa savaite, bet mano kaimyne, su kuria mes juos ir globojame moksluose, gris ir uzsiimsime.
as irgi pabandziau kai jus cia nupasakojote elgtis, rezultatas jie jau ateina iki terasos duru, ir ne iskart sprunka vos praverus duris, kaip iki siol buvo.
vis progresas, plius sudaudytu bus paprasciau.
Del mamos jau irgi sutarta, kai bus paimti vaikuciai pana vaziuos procedurai. ax.gif
Atsakyti
Padėkite maisto ir atsitūpkite toliau, kai pradės ėsti, truputį priartėkite, jei neišsigąsta, dar truputį. Ir taip kol būsite per ištiestą ranką. O paskui bandykite tiesti ranką, kol po truputį leisis paliečiami. O kai nebebijos būti liečiami, tai jau galėsite paglostyti ir paimti į rankas. Sėkmės Jums ir būkit palaiminta ir apdovanota už gerus darbus. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Įsikuriant naujojoje prieglaudoje Vilniuje labai reikia vandens maišytuvų, vieno plautuvei, kito su dušo galvute, nes jau sprendžiamas santechikos klausimas. Tai pat jau priartėjo atapas,kai namelyje lyginsime grindis ir klijuosime mūsų įvairiaspalves plyteles, todėl norėjome paklausti, gal kas turi užsilikusių, kad ir po nedaug, plytelių klijų ir cemento.
user posted image

galintys padėti, rašykite
info@beglobis.lt
ar skambinkite tel.861295611
Atsakyti
sveiki. PADEKITE! prie musu namu sustirus vis tuno kamputy ziauriai grazi katyte: visa juoda ir su tokiais nematytais nestandartiniais ryzais kuoksteliais . meili be galo be krasto, vos palietus murkia kaip motoriukas. tikrai ne is tu gyvunu, kur seiminkai kaip sako, kad kaip ir turiu kate, bet neimanoma net prisiliest, vis bega lekia, nenori bendrauti. sioji - nieko panasaus. tokia miela, glaustosi ir vis burzgia lyg bandydama uzsidirbti priemima i namus. artodo dar irgi, kad visai jauna, nes tokia smulkute ir zvitri, noriai ziadzia. mes, deja, jau auginame katina, antro niekaip negalim tureti, nes jau ir sis priglaustas panasioj situacijoj, tad labai labai prasau, bukit geri, priglauskit, atvesim Vilniuje i bet kuria vieta sia katyte. Nes juk arteja salciai, bjauriausias sezonas, gyvunelis kankinsis ir ziauriai sals. Vilnius. labai lauksiu norinciu priglausti katyte skambuciu - 8677 88404. atvesime, kur reikes.
foto:
http://www.manodrabu...post_id=6147930
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iXiXi: 01 lapkričio 2012 - 13:54
SKUBIAI ieškoma globa ar nauji šeimininkai išmestam maždaug 1 mėn. kačiukui (ar katytei- dar neaišku). Istorija, kurią man papasakojo tokia: į vienos kačiukų globėjos laiptinę kažkas išmetė 2 mažučius katinėlius, kadangi pas globėją namai jau pilni gyvūnų, kačiukai buvo apgyvendinti (jei taip galima sakyti) lauke, po laiptinės laiptais, prie pat kiemo gatvės. Kačiukai tikrai buvo naminiai, drąsiai eina prie visų žmonių, tad vienam jau nepasisekė - greičiausiai pakliuvo paaugliams į rankas ir buvo rastas negyvas:( Labai norisi, kad likusiam pasisektų. Toks mažutis vienas per šalčius, prie pat gatvės ir dar nebijantis žmonių... turbūt tik laiko klausimas kiek ilgai jam pasiseks išvengti pavojų. Katinėlis vos sprindžio dydžio, kaip supratau iš pasakojimo, pilkas, melsvas (дымчатый) gal bus panašus į rusų mėlynąjį. Katinėlis Vilniuje, Baltupiuose, globėjos tel.: 8 700 73470

Atsakyti
sveikos mamytes. turib bedele, o viskas prasidejo visai netiketai: karta liepos menesi atklydo pas mus i terasa grazi marga katyte. pamaitinom,paglostem,ir ji dingo. veliau ateidavo vis dazniau kol galu gale apsistojo musu terasoje. pamanem kad gal ir neblogai,peles malkinej gaudo smile.gif o viena diena ir dovanele atsivede, keturis mazus kaciukus doh.gif zinoma maitinom ir juos, gaila gi. o siuo metu situacija tokia,kad kates jau seniai nesimato, o sie keturi jau gana nemazi kaciukai niekur nesiruosia eiti,jiems ir cia labai gerai. dabar jau lauke salta, kaciukai kartais ir pakosti ir paciaudo. sudaviau jiems vaistuku nuo kirminu, ir tualeta nupirkom nes i darza eidavo reikalus atlikineti. ir maitinam ne pigiausiu maistuku, paglostom,pazaidziam,bet neturim tiek laisvo laiko kiek reiketu ju prieziurai,be to,namie du mazi vaikai,vis paglostyt nori,ir pazaist,o kaciukai nei skiepyti nera. visi labai grazus,atrodo rimtu bedu neturi, bet pas daktara nebuvo,neturiu galimybiu ju nuvesti. du is ju ryzikai labai meilus,apie kojas glaustosi,prasosi paglostomi,labai guvus ir paduke, labai panasus bet vienas tarsi pazymetas juoda demele ant sprando. kiti du rainiukas ir juodukas labai bailus,neprisileidzia,net prieit negaliu,bega salin,bet is akyciu matosi kad kaciukai meilus,ir labai noretu siltu namu ir mylinciu seimininku. nakciai daug vargstu kol rainiuka ir juoduka i veranda prisisaukiu,nes lauke gaila palikti,o ryzikai patys atbega,vos duris praveriu. taip ir gyvena vargsiukai.tad jusu visu noreciau paprasyti pagalbos siems grazuoliams surasti namucius 4u.gif cia galite rasti keleta nuotraukyciu,tik juoduko nera,veliau idesiu. aciu jums labai is anksto 4u.gif jei turetumete kokiu klausimu,mielai atsakysiu,rasykit i az. 4u.gif

http://public.fotki....tyttee/katytes/
Atsakyti