Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(Krista J. @ 2012 05 24, 22:08)
Tiesa pasakius su sita kate kariauju jau kelinti metai. Kiekviena siltaji sezona jinai mano darze ir gelyne isirengia tuoleta. Visaip as ja isvyt bandziau: ir kvapus naikint meginau, ir gasdinau saukdama, ir tt... Bet ji vistiek daro. O siemet va dar ir vaiku privede. Atodo, kad ja cia traukia nors tu ka  doh.gif Siaip nelabai esu gyvuneliu myletoja, bet kai tuos vaikelius pamaciau sirdi suspaude. Tiesiog nezinau ka ir bedaryt.
Ipyliau as jai ir pienuko, ir desreliu pienisku pridejau... Deze nera auksta, gal koks 20 cm aukscio. Kaip suprantu nori nenori teks man juos priglaust?  unsure.gif


karvės pieno negalima duoti, kačiukai pradės viduriuoti ir nusividuriuos. Pavasaris - mažų kačiukų metas, tai visos organizacijos apsikrovusios jais ir tiesiog nebeturi vietos, kur padėti naujus. Galite pabandyti pasiskambinti VšĮ "Rainiukas" vadovei po 17h - ji padėtų patarimais (kadangi neturi prieglaudos, o gyvūnai globojami yra pas žmones namuose, paimti negalės), aš galiu padėti skelbimų platinimu, bet tam reikia gražių nuotraukų.
Jei kils klausimų - rašykit AŽ.
Atsakyti
QUOTE(eziukas.ruke @ 2012 05 25, 11:56)
karvės pieno negalima duoti, kačiukai pradės viduriuoti ir nusividuriuos. Pavasaris - mažų kačiukų metas, tai visos organizacijos apsikrovusios jais ir tiesiog nebeturi vietos, kur padėti naujus. Galite pabandyti pasiskambinti VšĮ "Rainiukas" vadovei po  17h - ji padėtų patarimais (kadangi neturi prieglaudos, o gyvūnai globojami yra pas žmones namuose, paimti negalės), aš galiu padėti skelbimų platinimu, bet tam reikia gražių nuotraukų.
Jei kils klausimų - rašykit AŽ.

Nelabai supratau: katei negalima duoti karves pieno ar kaciukams? Prie maziuku as apskritai nesilieciu, tik katei sio to atnesu, kad ji nepaliktu man tu vaiku. O tai negalima duot pieno? Tai tik vandenuka? O td kokio kaisto jai duot? Ar spec. pirkti ar tinka bet kas is namu?
Ta kate laukine. Bijo zmoniu. Vaikiuku fotkint nenoriu, nes ji budi prie ju, prunkscia kai prieini ir bijau, kad ji ju nepaliktu. Nesu didele gyvunu myletoja, todel labai jau apsikraut globa nenoriu. Isvyt neisvysiu, paest duosiu, bet visa kita tiesiog nzn... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 05 25, 12:52)
Nelabai supratau: katei negalima duoti karves pieno ar kaciukams? Prie maziuku as apskritai nesilieciu, tik katei sio to atnesu, kad ji nepaliktu man tu vaiku. O tai negalima duot pieno? Tai tik vandenuka? O td kokio kaisto jai duot? Ar spec. pirkti ar tinka bet kas is namu?
Ta kate laukine. Bijo zmoniu. Vaikiuku fotkint nenoriu, nes ji budi prie ju, prunkscia kai prieini ir bijau, kad ji ju nepaliktu. Nesu didele gyvunu myletoja, todel labai jau apsikraut globa nenoriu. Isvyt neisvysiu, paest duosiu, bet visa kita tiesiog nzn... sad.gif


Karvės pieno geriau neduoti mamai, užteks kad būtų vandenuko, maistas tiks aišku ir žmogiškas, mėsytė būt gerai, arba jei yra galimybė nupirkt kokio katiniško, mamytė turėtų soti būt, kad mažius išmaitintų, o kokiam čia mieste?
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2012 05 25, 14:37)
Karvės pieno geriau neduoti mamai, užteks kad būtų vandenuko, maistas tiks aišku ir žmogiškas, mėsytė būt gerai, arba jei yra galimybė nupirkt kokio katiniško, mamytė turėtų soti būt, kad mažius išmaitintų, o kokiam čia mieste?

aciu uz info 4u.gif
mes Kaune mirksiukas.gif
Papildyta:
Štai kokios mūsų vakarykštės radybos malkinėje
user posted image

Kas supranta gal pasakys kiek maždaug laiko jiems galėtų būti? Ir jeigu mes leisim jiems čia laikinai pagyventi kol sustiprės, tai jie mūsų kieme ir gyvens ar kai galės lakstyti katė juos išsives? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 05 25, 12:52)
Kas supranta gal pasakys kiek maždaug laiko jiems galėtų būti? Ir jeigu mes leisim jiems čia laikinai pagyventi kol sustiprės, tai jie mūsų kieme ir gyvens ar kai galės lakstyti katė juos išsives?  g.gif


Kačiukams apie 4 sav. Jau patys turėtų pradėti valgyti kokį minkštesnį maistą. Pabandykite jums jiems ieškoti namų, kad ir maži dar. Katė gali išsivesti, o gali pati išeiti palikus kačiukus.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2012 05 25, 15:11)
Kačiukams apie 4 sav. Jau patys turėtų pradėti valgyti kokį minkštesnį maistą. Pabandykite jums jiems ieškoti namų, kad ir maži dar. Katė gali išsivesti, o gali pati išeiti palikus kačiukus.

bet jie dar tokie linguojantys i sonus biggrin.gif atrodo dar visai mazyciai... gal ta deze paverst ant sono, kad galetu iseit? tik baisu, kad malkos neuzgriutu... ar geriau taip palaikyt kol sustipres? g.gif motina ateina juos pamaitint, pati paeda...
o sakykit, jeigu rasciau bent keliems namus, ar jie jau galetu isgyventi be mamos? kazin ar estu normalu maisteli? ir jeigu atsiras norinciu priglausti kokias proceduras jiems reiktu atlikti? nukirminavimas dar kazkas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista J.: 25 gegužės 2012 - 13:34
QUOTE(Krista J. @ 2012 05 25, 14:18)
bet jie dar tokie linguojantys i sonus  biggrin.gif  atrodo dar visai mazyciai... gal ta deze paverst ant sono, kad galetu iseit? tik baisu, kad malkos neuzgriutu... ar geriau taip palaikyt kol sustipres?  g.gif motina ateina juos pamaitint, pati paeda...
o sakykit, jeigu rasciau bent keliems namus, ar jie jau galetu isgyventi be mamos? kazin ar estu normalu maisteli? ir jeigu atsiras norinciu priglausti kokias proceduras jiems reiktu atlikti? nukirminavimas dar kazkas?  g.gif


Reikia pabandyti mažiams duoti sutrinto konservo, turėtų po truputį pradėti ėsti (kačiukai pirma išmoksta ėsti, paskui lakti). Aišku, kol patys neėda geriau dar nedovanoti. Tačiau jie jau tikrai nėra labai maži, po savaitės-dviejų pilnai išgyventų be mamos, todėl drąsiai ieškokit namų. Kreipkitės į kauno lesę, pifą, penktą koją, nusiųskit šitą foto ir paprašykit paplatinti, tada greičiau ras namus. Beto, paprašykit, kad padėtų suorganizuoti katės sterilizaciją (jie mokės ją pagauti ir gali pasiūlyti nuolaidą), nes gali kiekvienais metais jums paskui vaikus vesti.

Ir jau kai padovanosit, tai kačiukus būtinai reikės nukirminti (gali tekti net keliskart, nes mama gyvena lauke), tada skiepai ir sterilizacija/kastracija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eziukas.ruke: 25 gegužės 2012 - 14:31
QUOTE(eziukas.ruke @ 2012 05 25, 16:29)
Reikia pabandyti mažiams duoti sutrinto konservo, turėtų po truputį pradėti ėsti (kačiukai pirma išmoksta ėsti, paskui lakti). Aišku, kol patys neėda geriau dar nedovanoti. Tačiau jie jau tikrai nėra labai maži, po savaitės-dviejų pilnai išgyventų be mamos, todėl drąsiai ieškokit namų. Kreipkitės į kauno lesę, pifą, penktą koją, nusiųskit šitą foto ir paprašykit paplatinti, tada greičiau ras namus. Beto, paprašykit, kad padėtų suorganizuoti katės sterilizaciją (jie mokės ją pagauti ir gali pasiūlyti nuolaidą), nes gali kiekvienais metais jums paskui vaikus vesti.

Ir jau kai padovanosit, tai kačiukus būtinai reikės nukirminti (gali tekti net keliskart, nes mama gyvena lauke), tada skiepai ir sterilizacija/kastracija.

Skambinau i beveik visas jusu isvardntas organizacijas ir niekas neapsiima ju priimti verysad.gif suprantu, kad perpildytos prieglaudos, bet as gaudyti kaciu tikrai nesiimsiu. Jos laukines, o as bijau. Apskritai iki siu "radybu" nemegau kaciu. Dabar tiesiog esu priversta jais pasirupinti, nes neturiu kitos iseities sad.gif kaimynai siule paskandinti, o as kad ir kaip nemegciau kaciu, nesu tokia besirde. Galbut viena netgi priglausiu ir visam laikui. Maitint juos kaskart irgi neturiu galimybiu! Nes pati auginu dvi mazas mergytes, kurios kaip cekavazoses visur lenda, tai man su jom ir galimybiu nelabai yra uzsiimti kaciu globa. As galiu tik pabandyti paieskoti namuciu siems kaciukams. Tarpkitko as ju nethi i savo namus neemiau. Palikau kaip ir radom - malkinej, tik sudejom i deze, kad neuzvirstu kokie pagaliai. Jie malku tarpuose ir gyveno. Tiesiog nezinau ka cia ir daryti su jais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 05 25, 16:48)
Skambinau i beveik visas jusu isvardntas organizacijas ir niekas neapsiima ju priimti  verysad.gif  suprantu, kad perpildytos prieglaudos, bet as gaudyti kaciu tikrai nesiimsiu. Jos laukines, o as bijau. Apskritai iki siu "radybu" nemegau kaciu. Dabar tiesiog esu priversta jais pasirupinti, nes neturiu kitos iseities sad.gif kaimynai siule paskandinti, o as kad ir kaip nemegciau kaciu, nesu tokia besirde. Galbut viena netgi priglausiu ir visam laikui. Maitint juos kaskart irgi neturiu galimybiu! Nes pati auginu dvi mazas mergytes, kurios kaip cekavazoses visur lenda, tai man su jom ir galimybiu nelabai yra uzsiimti kaciu globa. As galiu tik pabandyti paieskoti namuciu siems kaciukams. Tarpkitko as ju nethi i savo namus neemiau. Palikau kaip ir radom - malkinej, tik sudejom i deze, kad neuzvirstu kokie pagaliai. Jie malku tarpuose ir gyveno. Tiesiog nezinau ka cia ir daryti su jais  verysad.gif


Apskritai, kaciukai dar ,, nelaukiniai". Dabar pats laikas juos jaukintis, kad tokiais netaptu.
Kas del kaciu nemegimo. As irgi kazkada ju nemegau. Cia gal ne tas, kad nemegau, bet sunys man buvo viskas. O zinot ka, dabar pas mane gyvena ir suo, ir kate. O ir isgelbet teko ne viena kaciuka. Labai malonu, kad zmones dekoja, kad juos dabar augina.
Kates labai idomus sutverimai. Pamegtumet iskart. Patikekit, mes, moterys, i jas panasios lotuliukas.gif
Reikia tik idomiu nuotrauku ir tikrai atrasit joms seimininkus. Pamatysit, kaip paskui ant sirdies bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 25, 17:59)
Apskritai, kaciukai dar ,, nelaukiniai". Dabar pats laikas juos jaukintis, kad tokiais netaptu.
Kas del kaciu nemegimo. As irgi kazkada ju nemegau. Cia gal ne tas, kad nemegau, bet sunys man buvo viskas. O zinot ka, dabar pas mane gyvena ir suo, ir kate. O ir isgelbet teko ne viena kaciuka. Labai malonu, kad zmones dekoja, kad juos dabar augina.
Kates labai idomus sutverimai. Pamegtumet iskart. Patikekit, mes, moterys, i jas panasios lotuliukas.gif
Reikia tik idomiu nuotrauku ir tikrai atrasit joms seimininkus. Pamatysit, kaip paskui ant sirdies bus gerai mirksiukas.gif

tai as viena kaip ir linkus pasilikt. bandau ieskot kur kitus igrust. tik dabar toks klausimas ar man juos nestis namo ir bandyt maistelio duot, ar palikt su motina? g.gif jie tokie laukiniai sakyciau. radau dar viena siandien, tai paemiau - snypscia, pyksta... sulaukeje jau gal?
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 05 25, 18:32)
tai as viena kaip ir linkus pasilikt. bandau ieskot kur kitus igrust. tik dabar toks klausimas ar man juos nestis namo ir bandyt maistelio duot, ar palikt su motina?  g.gif jie tokie laukiniai sakyciau. radau dar viena  siandien, tai paemiau - snypscia, pyksta... sulaukeje jau gal?

Pabandykit jiems maistelio duoti susmulkinto, jeigu eda, tada nuo mamos galima traukt. Jei parsinestumet tikrai priprastu, dabar jie jus supranta kaip gresme.
Atsakyti
Krista J. , parasiau AŽ. Jei negavai pranešk mirksiukas.gif
Atsakyti