Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(meduliukas @ 2012 01 26, 13:01)
Ar jums neatrodo, kad tai viena ir ta pati katyte, jeigu taip, tai kaip suprasti tokia situacija g.gif

Dovanoja Pifas

Jau Nuaro prieglaudoje
Papildyta:
Kazkodel neisideda pirmoji nuoroda, zodziu si katyte yra www.*infected* kaip Pifo dovanojama katuke Puma, skelbimas idetas gruodi, o vakar ji atsirado Nuaro prieglaudoje, nemanau, kad Kaune yra dvi identiskos katytes Pumos g.gif



Viešpatėliau Meduliukai... kojas pakirto, einu skambint ir aiškintis. Ją mes ženklinome tai negi čipas nuarui nieko nereiškia????
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2012 01 26, 13:37)
Nu kad skelbimo turinys rodo, kad ji idejo butent Pifas.org, kontaktuose tai ir nurodyta g.gif Tiesiog keista.....man ji patiko, bet gal ja kazkas paeme ir po kiek laiko pridave i Nuara, del nesugyvenamo charakterio, nes tarp Pifo globotiniu jos nebera, lyginom su vyru nuotraukas, jos identiskos, amzius taip pat, vardas irgi.


doh.gif Aš šoke.. Meduliukas jei kada gyvenime susitiksime - iš manęs Jums šokoladas.. Tik aš nerandu, kur Jūs matote, kad mes įdėjome skelbimą?

Katytė padovanota buvo iš pažiūros normaliai jaunai merginai. Buvo viskas aiškinta (kas esate su mumis susidūrę manau žinot, kad esame "priekabūs" smile.gif ), viskas kalbėta, sakyta, kad jei mažiausia problema, gražinkit mums, skambinkit.. deja deja viskas buvo padaryta tylom ir jei ne Meduliukas būtume neatsekę
Kitas variantas, kad mergina pasisakė, kad katytė imta iš mūsų, katytė mūsų ženklinta - tačiau Nuaras mums nepranešė..

meduliukai dar kartą Jums ačiū.

Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2012 01 26, 14:19)
doh.gif Aš šoke.. Meduliukas jei kada gyvenime susitiksime - iš manęs Jums šokoladas.. Tik aš nerandu, kur Jūs matote, kad mes įdėjome skelbimą?

Katytė padovanota buvo iš pažiūros normaliai jaunai merginai. Buvo viskas aiškinta (kas esate su mumis susidūrę manau žinot, kad esame "priekabūs" smile.gif ), viskas kalbėta, sakyta, kad jei mažiausia problema, gražinkit mums, skambinkit.. deja deja viskas buvo padaryta tylom ir jei ne Meduliukas būtume neatsekę
Kitas variantas, kad mergina pasisakė, kad katytė imta iš mūsų, katytė mūsų ženklinta - tačiau Nuaras mums nepranešė..

meduliukai dar kartą Jums ačiū.

Nera uz ka 4u.gif Gal ten surase tas kas idejo skelbima - nurode jusu svetaine, gal taip ****** mete g.gif Nepavyko atiduoti ir isgrudo i Nuara. Jeigu tai ta pati katyte, mane domina jos charakteris ir suderinamumas su kita kate bei sunimis smile.gif Patiko man jinai labai, tik va neapsisprendziu iki galo del jos ir kito katulio, nes visa seima turi pritarti 4u.gif
o sokolado nereikia biggrin.gif Mano toks jau darbas - vis suseku kriminalus su gyvunais tongue.gif lotuliukas.gif , na kazkaip netycia iseina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2012 01 26, 16:15)
Nera uz ka 4u.gif Gal ten surase tas kas idejo skelbima - nurode jusu svetaine, gal taip ****** mete g.gif Nepavyko atiduoti ir isgrudo i Nuara. Jeigu tai ta pati katyte, mane domina jos charakteris ir suderinamumas su kita kate bei sunimis smile.gif Patiko man jinai labai, tik va neapsisprendziu iki galo del jos ir kito katulio, nes visa seima turi pritarti 4u.gif
o sokolado nereikia biggrin.gif Mano toks jau darbas - vis suseku kriminalus su gyvunais tongue.gif  lotuliukas.gif , na kazkaip netycia iseina blush2.gif


4u.gif Katytė nuostabi, tiesiog nuostabi, gerai sutaria su kitais gyvūnais (buvo ir dabar esa globoje kur gyvena kitas katinukas ir net šuniukas) ir netgi sakyčiau nori kompanijos, meili, gera, žinoma padykus - amžius jos toks smile.gif
Katytė skiepyta, sterilizuota, ženklinta, Jums beliktų tik džiaugtis smile.gif
Kaip supratot tai ta pati katytė ir ji jau pas mus, gal norite aplankyti? smile.gif Padės apsispręsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2012 01 26, 17:15)
4u.gif  Katytė nuostabi, tiesiog nuostabi, gerai sutaria su kitais gyvūnais (buvo ir dabar esa globoje kur gyvena kitas katinukas ir net šuniukas) ir netgi sakyčiau nori kompanijos, meili, gera, žinoma padykus - amžius jos toks smile.gif
Katytė skiepyta, sterilizuota, ženklinta, Jums beliktų tik džiaugtis smile.gif
Kaip supratot tai ta pati katytė ir ji jau pas mus, gal norite aplankyti? smile.gif Padės apsispręsti smile.gif

Didelis aciu, po seimos tarybos jus a.z. parasau 4u.gif Gal galima jusu tel.nr. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2012 01 13, 10:50)
Gal kas isgelbetu jauna katineli? Katukas Reikalui esant, menesio gale galeciau prisidet jo transportavimu pakeliui i Kns.

Šita katulė jau pas mane laikinai. Bus dovanojama tik atsakingiems šeimininkams,kurie sutiks ją sterilizuoti. Kolkas dar labai baikšti,ir bijo žmonių. Tad po truputį pratinamės bendraudami,ir kai šio to pasieksim-lauksim pačių geriausių namų...
Mažei 4-mėn.
user posted image
Atsakyti
atsiprasau, kad truputi ne i tema, bet reikia tik 200 balsu ir beglobiams katineliams atiteks 10 000 lt. smile.gif


Kviečiam nusimesti šonan tą lietuvišką išmoktą bejėgiškumą ir nieko neįrodinėjant, tiesiog paprasčiausiai SUBALSUOT už MINDAUGĄ ir MARTYNĄ.
Jų pergalės atveju Gyvybės vagonėliams teks 10.000 LTL.
DALINAMĖS SU DRAUGAIS! ACIUUUUU šypsena ir dalinames sia nuoroda su draugais facebook'e šypsena mums tai nieko nekainuoja, o jiems tai labai didele suma..

Balsuoti reikia čia, dešinėje pusėje:
http://receptai.iki....uveje/sezonas-6
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Gal kas zino, kokias beglobiu kaciu sterilizavimo akcijas - reikia nemokamai arba labai pigiai...Zinoma, ne man.
Pas mane ateina apsipirkt tokia miela senuciuke, kuri rudeni pagailejo ir priglaude du ar tris katinelius ir panasu, kad tarp ju yra patele...butu gerai padet jai ta katyte sutvarkyt, kol nera prieauglio. Gal kas turit kokiu minciu?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2012 04 05, 21:27)
Labas vakaras  4u.gif
Gal kas zino, kokias beglobiu kaciu sterilizavimo akcijas - reikia nemokamai arba labai pigiai...Zinoma, ne man.
Pas mane ateina apsipirkt tokia miela senuciuke, kuri rudeni pagailejo ir priglaude du ar tris katinelius ir panasu, kad tarp ju yra patele...butu gerai padet jai ta katyte sutvarkyt, kol nera prieauglio. Gal kas turit kokiu minciu?

Kaune rumunai vykdė akciją, bet ji lyg ir baigėsi, nesu tikra. Pamėginkite susisiekti su Lesės Kauno skyriumi, galbūt galės padėti, ar leis pasinaudoti vet.klinikose gaunamomis nuolaidomis sterilizacijai.
Atsakyti
Sveiki smile.gif Labai noreciau gauti patarimu del kaciuko auklejimo.Pries savaite mes is draugu pasiemem dvieju menesiu kaciuka.Dabar,kai panarsiau internete,supratau,kad siek tiek per anksti.Reikejo dar bent menesi jam leisti paaugti su mama ir broliukais bei sesutem kad socializiotusi.Na,bet dabar jau nieko nebepakeisim.

Mane labai domina,kaip atpratinti ji zaisti be naguciu ir nesikandziojant? Nes,kaip suprantu,siu dalyku ismoko butent mama ir zaidimai su kitais kaciukais.Ko musiskiui jau nebeteks patirti.Gal kas galit ka patarti?Labai dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BeyFan4Eva @ 2012 04 05, 22:28)


Sveiki. Narė Nereali sukurtoje temoje yra daug jos patarimų dėl kačių auklėjimo. smile.gif
Atsakyti
Na gal ir ne vietoje, bet prašau visų mamyčių ir ne tik smile.gif

Paspauskite prašau "LIKE" po akcija (pačio puslapio "laikinti" Jums nereikia)
Labai norisi, kad prieglaudos katinukams kuo daugiau atitektų skanių konservų.

http://www.facebook.com/#!/photo.php?f...e=1&theater

Ačiū labai labai.
Atsakyti