Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

Kaip vistik gerai,kad yra geru zmoniu, kas siais laikais atrodo neimanoma...
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 03, 20:44)
Kaip vistik gerai,kad yra geru zmoniu, kas siais laikais atrodo neimanoma...

Kažkas dar gero nutiko? smile.gif
Džiaugiuosi, kad radote katiną. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 03 spalio 2011 - 20:48
QUOTE(Mazgelis @ 2011 10 03, 20:42)
kiek suprantu, jusu vyras nenusileis, o jums neuzteks kantrybes su auklejimu (duodu 98 proc, atleiskit jau man). Todel skubiai ieskokit katineliui namu, nes bijau, kad jusu vyras antrakart gali pasielgti blogiau.. labai tikiuosi, kad klystu



Taip, jau sutarem su Leses globos namais, kad atsiusiu nuotraukyciu,kad paplatins... Na o vyras matomai tiesiog nebeatlaike tokios situacijso,kad tai tik vaika paguldai ir miauksi... Siaip ar taip, sutinku su Jumis, geriau atiduot is namu i namus, nei ismest.....
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 03, 20:48)
Taip, jau sutarem su Leses globos namais, kad atsiusiu nuotraukyciu,kad paplatins... Na o vyras matomai tiesiog nebeatlaike tokios situacijso,kad tai tik vaika paguldai ir miauksi... Siaip ar taip, sutinku su Jumis, geriau atiduot is namu i namus, nei ismest.....

Kastruokite augintinį, paskiepykite (kaip suprantu katinas pas Jus?), šansai padidės rasti namus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2011 10 03, 20:47)
Kažkas dar gero nutiko? smile.gif
Džiaugiuosi, kad radote katiną. smile.gif



Oi,isties labai dziaugiuos,kad radau,kad ir kiek tai nervu kainavo...net taksistas pamates mane maniau pasiulys isgert kokiu vaistu biggrin.gif O katinelis miega, ne cypt siandien,matomai gaivaliojasi po nutikusiu dalyku... O gero tai,kad paskambino is Leses, ir pasake,kad rado katina. Aisku kuo cia baigsis viskas nezinau, bet siai akimirkai man labai ramu... smile.gif
O gero dar ir tai, kad va, viena panele raso,isgelbejusi katuli is po variklio smile.gif Kitam tiesiog buvtu svelniai pasakius nusisvilpt...
Ir dar labai aciu visiems uz palaikyma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Colomba @ 2011 10 03, 20:54)
Kastruokite augintinį, paskiepykite (kaip suprantu katinas pas Jus?), šansai padidės rasti namus. smile.gif


Taip, butinai, butent taip ir patare, tik mastau leisti kiek atsigauti jam. Taip,patinelis smile.gif Beje, per viena diena susiveike blusu....tai iskart nutysiau pas veterinara, dar dave vaistu nuo kirmeliu, bet su tuo lyg viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 03, 21:57)
O gero tai,kad paskambino is Leses, ir pasake,kad rado katina. Aisku kuo cia baigsis viskas nezinau, bet siai akimirkai man labai ramu... smile.gif



O tai kur rado katiną?Prie prieglaudos?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2011 10 03, 21:09)
O tai kur rado katiną?Prie prieglaudos?



Taip.... po laiptais tupejo...
Kaip suprantu, nerado nieko,tai ir paliko.... Bet kaip nenoriu i tai gilintis....
Atsakyti
Sveikinimai visiems gyvūnų mylėtojams ir ypatingai tiems, kurie padeda beglobiukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Reikalingi globėjai katytei su 5 kačiukais, kol sueis kačiukams porą mėnesių ir bus galima dovanoti. Kačiukai randasi sode ir yra tik pavėsinė, kurioje glaudžiasi padarytoje dėžutėje. Tel. 865854752, Panevėžys
user posted image
Atsakyti
Skubiai reiktu rasti laikinus ar pastovius namucius 2men katytei. Katyte raina, valgo viska, svari. Nuotraukyte galiu atsiusti i el pasta. Mano tel nr 860346785 pati jos priglaust niekaip negaliu verysad.gif

Katytes istorija tokia: turim tokia kaimyne (pagyvenusia moteriske), kuri niekaip negali sterelizuoti kates (nors sakiau begale kartu). Kate i metus atsiveda kelias vadas, tada prisistato kaimyne pas mane....Nespejau padovanoti is ankstesnes vados katytes, kaip po menesio ar dvieju vel ji ateina. Si karta gime 3 kaciukai. Viena kaciuka kaimyne pati uzspaude(mire), kitam kaciukui pati rado namus, o raina katyte kolkas be namu. Mama kate turbut pastoja nuo savo is ankstesniu vadu kaciuku, kurie virto katinais, nors tie katinai dar pas ja ateina pieno... Zodziu, kankinasi kate ir man galvos skausmas, nes ir taip turiu ka veikti.... Prasau, padekit, nes jei katyte liks pas kaimyne, ji bus pradaigota arba sedes nevalgius kaip ir kiti kaimynes katinai, bus sulysus kaip ir jos mama, o po kiek laiko ves kaciukus.... verysad.gif
Atsakyti
aaaaa!! kaip nuostabu biggrin.gif pamenat, kai bedavojausi del Zirmunu kieminuku kaciuku? Dabar jau jie paauge..ir negana to, kazkas sterilizavo thumbup.gif visu ausytes pakirptos bigsmile.gif koks dziaugsmas apeme sakes.. as tada per sterilizacijos akcija ismeciau lapelius su visa info i pasto dezutes, gal sakau padejo sitas g.gif na arba tokia moteris uzbaige kiema 'tvarkyt', nes jau didele dalis buvo issterilizuota..
tiesa, truputi vistiek liudna ir neramu del tu katineliu.. nes nu jau toookio meilumo..prieina pacios, ir burzgia, trinasi tongue.gif tik imk ir neskis biggrin.gif tikiuosi tas meilumas nepakis kojos.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 17 spalio 2011 - 10:14
Labas vakaras,
Ir as turiu naujienu - atidavem savo katineli... Sirdi spaudzia,vis galvoju kaip jis.... Panasu,pakliuvo pas mylincius zmones,tai jam tikrai bus gerai,tik tures apsiprasti...
Atsakyti