Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 21:46)
is Vilniaus as, bet negaliu patiket, kad jie uzmigdomi....  o daugiau nera prieglaudu, tik si?

Grinda NE prieglauda, o gyvūnų karantinavimo tarnyba.
Vilniuje yra Lesė, Pifas, Sos gyvūnai ir gyvybės vagonėliai prie grindos. Nemačiau gyvūnų globos tinklapyje, kad būtų vagonėliuose naujas katinas. Lesėje irgi nėra atrodo. Spėju, kad Jūsų katinas grindoje.
Bet kokiu atveju, liūdna dėl katino, kuris greičiausiai iškeliaus arba nuo ligų arba nuo adatos.

Po tokių atvejų nebematau prasmės gelbėti kates.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 02 spalio 2011 - 21:53
QUOTE(Colomba @ 2011 10 02, 21:51)
Grinda NE prieglauda, o gyvūnų karantinavimo tarnyba.
Vilniuje yra Lesė, Pifas, Sos gyvūnai ir gyvybės vagonėliai prie grindos. Nemačiau gyvūnų globos tinklapyje, kad būtų vagonėliuose naujas katinas. Lesėje irgi nėra atrodo. Spėju, kad Jūsų katinas grindoje.
Bet kokiu atveju, liūdna dėl katino, kuris greičiausiai iškeliaus arba nuo ligų arba nuo adatos.

Po tokių atvejų nebematau prasmės gelbėti kates.



Ir as nerandu, vadinas tikrai greiciausiai ten...Siaubas iki ko mes dasigyvenom, paprasciausio zmogiskumo nebeliko. O sakykit prasau,ar per kelias dienas imanoma ten uzsikrest?Nes atsiimti yra galimybe tik po keliu dienu, su mazu vaiku, o dar siuo metu serganciu, juk neisiu i paieskas po tarnybas...
Apsilenkem zinutemis, Jusu zinute ir atsake i mano klausima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprastaX: 02 spalio 2011 - 22:01
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 23:00)
Ir as nerandu, vadinas tikrai greiciausiai ten...Siaubas iki ko mes dasigyvenom, paprasciausio zmogiskumo nebeliko. O sakykit prasau,ar per kelias dienas imanoma ten uzsikrest?Nes atsiimti yra galimybe tik po keliu dienu, su mazu vaiku, o dar siuo metu serganciu, juk neisiu i paieskas po tarnybas...
Apsilenkem zinutemis, Jusu zinute ir atsake i mano klausima.


O jus paskambinkit i Grinda ir paklauskit. Jei yra, pasakykit, kad pasiimsit. Kastruot galima ir 6 metu katina. Juk jis tiek laiko su jumis gyveno. O kodel prie vaiko neleidziat? Zinau tikrai agresyviu katinu, bet jie savo seimos vaiku nepuola. Svarbiausia kelis kartus parodyt grieztai, kad negalima.
O mano mazasis renka kaciukus ir namo nesa. Tai va, nors keliems namus suradom. Nors kelios isgelbetos gyvybes. O Jus pasiimkit savo drauga, negalima sitaip. Laukia jis jusu ir nesupranta uz ka taip. Manau iskastravus ir idejus truputi pastangu viskas susitvarkytu. Gal draugai ar pazystami gali paimt, jei jau Jus su vaiku negalit. Nera padeties be iseities.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2011 10 02, 22:09)
O jus paskambinkit i Grinda ir paklauskit. Jei yra, pasakykit, kad pasiimsit. Kastruot galima ir 6 metu katina. Juk jis tiek laiko su jumis gyveno. O kodel prie vaiko neleidziat? Zinau tikrai agresyviu katinu, bet jie savo seimos vaiku nepuola. Svarbiausia kelis kartus parodyt grieztai, kad negalima.
O mano mazasis renka kaciukus ir namo nesa. Tai va, nors keliems namus suradom. Nors kelios isgelbetos gyvybes. O Jus pasiimkit savo drauga, negalima sitaip. Laukia jis jusu ir nesupranta uz ka taip. Manau iskastravus ir idejus truputi pastangu viskas susitvarkytu. Gal draugai ar pazystami gali paimt, jei jau Jus su vaiku negalit. Nera padeties be iseities.



Na, Jusu zinute galutinai pravirkde mane...
O neleidziam, nes buvo atvejis, kad mazoji griebe uz uodegos (juk maza,nesupranta), tai jis grybstelejo jai atgal. Siaip nei puola nei ka. Manau per rytoju reikes susigalvot ka daryt.Tik tiek, idomu kuo cia baigsis, vyras pargasino grizes is komandiruotes (ryt isvyksta, po keliu dienu grizta), kad iskvies policija rades katina namie, atseit rizikuoju vaiku..,. Nebijau as to, tik kokia bus viso to slyksti seimos pabaiga...Bet tai jau kita beda, ne katino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprastaX: 02 spalio 2011 - 22:18
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 23:15)
Na, Jusu zinute galutinai pravirkde mane...
O neleidziam, nes buvo atvejis, kad mazoji grieb uz uodegos (juk maza,nesupranta0, tai jis grybstelejo jai atgal. Siaip nei puola nei ka. Manau per rytoju reikes susigalvot ka daryt.Tik tie, idomu kuo cia baigsis, vyras pargasino grizes is komandiruotes (ryt isvyksta, po keliu dienu grizta), kad iskvies policija rades katina namie, atseit rizikuoju vaiku..,. Nebijau as to, tik kokia bus viso to slyksti seimos pabaiga...Bet tai jau kita beda, ne katino...


Na, katina reikia nuziuret kelis kartus, kad jis nesuspetu griebti. Sudrausmint stipriai. O del vyro nesikarsciuokit, pasistenkit paaiskinti zmoniskai. Negi ir jus ar dukra ismes kai kas nepatiks. Zinau, zinau atsakyma jo. Tipo nelyginkim. Bet cia yra atsakomybe. Jei mes isigyjam gyvunus, mes ir turim rupintis ne tik fizine bukle, bet ir elgesiu. Lengviausia iseitis yra ismesti, pabegti... Stiprus padaro viska iki galo...
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 22:15)
Na, Jusu zinute galutinai pravirkde mane...
O neleidziam, nes buvo atvejis, kad mazoji grieb uz uodegos (juk maza,nesupranta0, tai jis grybstelejo jai atgal. Siaip nei puola nei ka. Manau per rytoju reikes susigalvot ka daryt.Tik tie, idomu kuo cia baigsis, vyras pargasino grizes is komandiruotes (ryt isvyksta, po keliu dienu grizta), kad iskvies policija rades katina namie, atseit rizikuoju vaiku..,. Nebijau as to, tik kokia bus viso to slyksti seimos pabaiga...Bet tai jau kita beda, ne katino...

Jūsų vietoje rimtai susimasčiau dėl santykių šeimoje ir pagarbos trukūmo joje.

Ar negalite paimti katino iš grindos, ir laikinai kas nors jį priglaustų iš draugų ar šeimos? Paskiepykite, kastruokite katiną, baigsis bėdos su kvapais. O nagus katinui kirpti galima.
Katinas Grindoje gali užsikrėsti per kelias dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 02 spalio 2011 - 22:23
Aciu Jums abiems uz atsakymus. Dabar bijau - parsivezt su ligom, kad mazoji nesusirgtu... Taciau tam yra veterinarai,kad pagelbetu...
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 23:29)
Aciu Jums abiems uz atsakymus. Dabar bijau - parsivezt su ligom, kad mazoji nesusirgtu... Taciau tam yra veterinarai,kad pagelbetu...


Na, as nelabai ismanau, bet lyg tos ligos zmogui neuzkrecimos g.gif Gal zinancios tiksliai pasakys.
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 22:29)
Aciu Jums abiems uz atsakymus. Dabar bijau - parsivezt su ligom, kad mazoji nesusirgtu... Taciau tam yra veterinarai,kad pagelbetu...

Grindoje dažniausiai pasitaikantys susirgimai nėra pavojingi žmonėms. Kačių rinotracheitas, kačių maras ar kalicivirozė yra pavojingi tik katinams. Po grindos aš būtinai parodyčiau veterinarui, dėl paties katino sveikatos. Jeigu norite, kad būtų Jums ramiau, paprašykite, kad peršviestų dėl grybelio. (Kiek turėjau iš grindos kačių, nei viena jo neturėjo). Dar galite suduoti nuo kirminų, ypač jeigu katinas namie gaudavo žalios mėsos.
Ir tiesiog pabandykite surasti kas jį laikinai priglaustų, paprašykite draugų, šeimos, jeigu negalite jo pasiimti namo. Būtų gaila, jeigu jį vėl į grindą atiduotų.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2011 10 02, 22:33)
Na, as nelabai ismanau, bet lyg tos ligos zmogui neuzkrecimos g.gif Gal zinancios tiksliai pasakys.



Kokia slyksti situacija....
Neisnesa jau mano mintys. Tikiuosi viskas bus gerai...
Papildyta:
QUOTE(Colomba @ 2011 10 02, 22:36)
Grindoje dažniausiai pasitaikantys susirgimai nėra pavojingi žmonėms. Kačių rinotracheitas, kačių maras ar kalicivirozė yra pavojingi tik katinams. Po grindos aš būtinai parodyčiau veterinarui, dėl paties katino sveikatos. Jeigu norite, kad būtų Jums ramiau, paprašykite, kad peršviestų dėl grybelio. (Kiek turėjau iš grindos kačių, nei viena jo neturėjo). Dar galite suduoti nuo kirminų, ypač jeigu katinas namie gaudavo žalios mėsos.
Ir tiesiog pabandykite surasti kas jį laikinai priglaustų, paprašykite draugų, šeimos, jeigu negalite jo pasiimti namo. Būtų gaila, jeigu jį vėl į grindą atiduotų.



Sitoj situacijoj esam patys kalti.... Butinai reikia susigrazinti. Tik man kyla klausimas, ar suaugusi katina imanoma ismokyti kad nelistu prie vaiko, jei ji bezaisdama vel timpteletu uz uodegos... ar vel teks katina laikyt atskirame kambaryje.....O noretusi jau ta kambari uzleist dukrytei, tad katinas "migruotu" po visa buta.
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 22:41)
Kokia slyksti situacija....
Neisnesa jau mano mintys. Tikiuosi viskas bus gerai...
Papildyta:
Sitoj situacijoj esam patys kalti.... Butinai reikia susigrazinti. Tik man kyla klausimas, ar suaugusi katina imanoma ismokyti kad nelistu prie vaiko, jei ji bezaisdama vel timpteletu uz uodegos... ar vel teks katina laikyt atskirame kambaryje.....O noretusi jau ta kambari uzleist dukrytei, tad katinas "migruotu" po visa buta.

Nurimkit, dabar jau nieko nepadarysite. Rytoj ryte skambinkite į Grindą, ir Vilniuje esančias prieglaudas. Dėl visa ko patikrinkite Grindą pati. Visko būna.
Jei rasite katiną, parodykite veterinarams. Tegul veterinaras ir apkerpa nagus ir Jums parodo iki kur kirpti.
Jei per 2 savaites neišlįs jokie ligos simptomai, kastruokite katiną, po to paskiepykite, arba atvirkščiai. Čia kaip Jums patogiau.

Pamėginkite išaiškinti, išmokyti dukrą, kad negalima tampyti katino už uodegas.
Siūlyčiau surasti kur katinas galėtų būti laikinai priglaustas, nes Jūsų namie jam nėra saugu. Tikrai nerizikuočiau Jūsų vietoje, kad vyras vėl jį kur nors išvežtų.
Atsakyti
QUOTE(paprastaX @ 2011 10 02, 23:41)
Kokia slyksti situacija....
Neisnesa jau mano mintys. Tikiuosi viskas bus gerai...
Papildyta:
Sitoj situacijoj esam patys kalti.... Butinai reikia susigrazinti. Tik man kyla klausimas, ar suaugusi katina imanoma ismokyti kad nelistu prie vaiko, jei ji bezaisdama vel timpteletu uz uodegos... ar vel teks katina laikyt atskirame kambaryje.....O noretusi jau ta kambari uzleist dukrytei, tad katinas "migruotu" po visa buta.


Tikrai galima, turiu 2 realius pavyzdzius. O buvo baisu isivaizduot, kad katinas ir vaikas vienoj patalpoj gali buti. O kai atsirado savas, katinai nusileidzia. Geriau palekia i sona, pasislepia, bet vaiko neliecia. Bet reiks padirbet ir pasaugot. Gi katinas turi kazkaip ismokt. Ne vienas negimsta su mokslu mirksiukas.gif
Atsakyti