Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(indrulka3 @ 2011 09 04, 17:42)
patalpinau FB ir SM keliose temose ir per aplinkinius pazystamus, bet jau menuo kaip tesiam paieskas verysad.gif


skelbiu.lt ; olx.lt ; siulo.lt ; parduodu-perku.lt ; alio.lt ; augintinis.lt ; animal.lt
; skelbimai.lt ; skelbikas.lt ; skelbimai.net ; skelbi.lt ; skelbimai-visiems.lt ; skelbimas.lt ; nemokamiskelbimai.lt ; skelbkime .lt ; skelbimaijums.lt ; ekoskelbimai.lt ; nskelbimai.lt ; skelbiunemokamai.lt ; tops kelbimai.lt;

Google įveskite ''dovanoju kačiukus'' ir išmes daugybę tinklapių. Gyvūno dovanojimas užtrunka.
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 09 04, 18:42)
patalpinau FB ir SM keliose temose ir per aplinkinius pazystamus, bet jau menuo kaip tesiam paieskas verysad.gif


Colomba mane aplenkė biggrin.gif

Ir sterilizuokite savo katytę.Jau turbūt dabar galima. Bus ramesnė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 04 rugsėjo 2011 - 17:49
Fabijoniškėse, Ateities gatvėj, ten šalia Statybininkų mokyklos - stadiono yra mažų kačiukų (spėju, maždaug 1 -1,5 mėn). Pagaut beveik neįmanoma.
Man širdį skauda, mačiau 3 mažiukus kačiukus. Bandžiau prisiviliot, galvoju pagaučiau, nuvežčiau į SOS gyvūnus ( kur nemigdo).
Namuose būnu mažai grįžtu vakare - kačiukų kieme nei kvapo. Ryte sėdu į mašiną į darbą važiuot, išlenda kur prie konteinerio - matos, kad laukinukai, bet kas baisiausia - nebijo mašinos, o vieno kojytė lyg ir sužeista, bent iš toliau taip atrodė. Tiesiog patys po ratais bando palįst. Išlipau, bandau pagaut - bėga.
Nebežinau ko imtis. Jau 2 naktis užmigt negaliu ramiai, kai žinau, kad kieme tokie nelaimėliai.

Ką jūs darytumėt?
Ar yra galimybė kokius savanorius prisikviest iš SOS gyvūnų 9(iš kitų - kur migdo aš nenoriu) ???
Bent jau paskiepytų, iškastruotų. Gal tokie laukinukai bent jau sodyboj pas kažką gyventų, pelytes gaudytų ir šiek tiek šilumos atneštų.

P.s. galėčiau šiek tiek prisidėt, bent 50 -80 lt prie vaistukų ar maistelio jiems, jei kas iš prieglaudėlės galėtų juos patykot pagaut ir nuvežt apžiūrėt ar sveiki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marta.Placebo: 05 rugsėjo 2011 - 15:54
QUOTE(Marta.Placebo @ 2011 09 05, 16:49)
Ką jūs darytumėt?
Ar yra galimybė kokius savanorius prisikviest iš SOS gyvūnų 9(iš kitų - kur migdo aš nenoriu) ???
Bent jau paskiepytų, iškastruotų. Gal tokie laukinukai bent jau sodyboj pas kažką gyventų, pelytes gaudytų ir šiek tiek šilumos atneštų.


Kačiukai dar turbūt per maži sterilizacijai, bet galima būtų suaugusias sterilizuoti.
Pabandykite kreiptis į Lesę arba Pifą. Jie vykdo laukinių kačių sterilizaciją. Turi tam reikiamą įrangą ir patirties. Ir dėl kačiukų pasitarkite. Tiek kad jiems reikės naminės globos ir socializacijos.Tada būtų galima ieškoti jiems namų.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2011 09 05, 16:55)
Kačiukai dar turbūt per maži sterilizacijai, bet galima būtų suaugusias sterilizuoti.
Pabandykite kreiptis į Lesę arba Pifą. Jie vykdo laukinių kačių sterilizaciją. Turi tam reikiamą įrangą ir patirties. Ir dėl kačiukų pasitarkite. Tiek kad jiems reikės naminės globos ir socializacijos.Tada būtų galima ieškoti jiems namų.



Esmė tame, kad pati 3 katinėlių į butą neatsinešiu , o ir prižiūrėt juk juos reik, o kam - nebus. Suku galvą ką čia padaryt. Man neramu, kad jie gali ir neišgyvent iki to reikiamo laiko, kada galima bus juos sterilizuoti. Žmonės čia lyg ir geri gyvena, bet niekad neesi garantuotas, stadione ir šunis didelius paleidžia, nemažai mašinų kieme...Vieni pavojai.
Kitas dalykas - kaip juos pagaut. Be to, reikia, kad išmanytų žmogus tokius mažus katinukus prižiūrėt, kad galėtų per dieną daug laiko skirti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marta.Placebo: 05 rugsėjo 2011 - 16:03
QUOTE(Marta.Placebo @ 2011 09 05, 17:02)
Kitas dalykas - kaip juos pagaut. Be to, reikia, kad išmanytų žmogus tokius mažus katinukus prižiūrėt, kad galėtų per dieną daug laiko skirti.


Mano paminėtos organizacijos turi specialias gaudyles.mažus kačiukus dar ir su graibštu galima pagauti.
Jeigu kačiukai moka patys valgyti(kaip suprantu jau tikrai moka)tai jokios spec. priežiūros jiems nereikia. Svarbu pastoviai būtų maisto ir vandens. Ir wc dėžutę išvalyti. Na o socializacija, tai pastovūs jų glostymas, ėmimas ant rankų.
Kad jiems padėti reikia imtis kažkokių tai veiskmų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2011 09 05, 17:19)
Mano paminėtos organizacijos turi specialias gaudyles.mažus kačiukus dar ir su graibštu galima pagauti.
Jeigu kačiukai moka patys valgyti(kaip suprantu jau tikrai moka)tai jokios spec. priežiūros jiems nereikia. Svarbu pastoviai būtų maisto ir vandens. Ir wc dėžutę išvalyti. Na o socializacija, tai pastovūs jų glostymas, ėmimas ant rankų.
Kad jiems padėti reikia imtis kažkokių tai veiskmų 4u.gif


Dėkui, bandysiu skambtelėti visų pirma į SOS gyvūnus, jei ten nepavyks pagalbos gaut ( nors pilnai juos suprantu, gyvūnėlių daugiau nei vietų) , tada kitur.
Atsakyti
Sveiki, gal kas pasigedo ryžos katytės/katinėlio Kėdainių raj, Kėdainiuose? Užklydo į sodybą, sužeistom priekinėm kojytėm... Atsiliepkit, jei kas ieškote!!!!
Atsakyti
issakysiu sioki toki pamastyma-pasiguodima.. pvz pas mus kieme laksto trys burbuliai margi..jiem jau kokie 3-4 menesiai ..zmoniu visai nesibaido, rodos graziai gyvena, yra maitinami. Bet..arteja ziema, rusiai vel bus uzkalami..plius cia pas mus tokia fauna gyvena, kad ramiai nepraeisi..viena diena tikrai uzklius.. na ir ka daryti? Prieglaudos nenori priimti, nes pilnos.. apsiimti globoti? Noreciau, bet salygos per daug siauros visom prasmem..taip ir praeinu gailedama, maistelio nunesdama.. liudniausia, kad beveik visos kates ten sterilizuotos, bet pora liko ne..tai ir veda tuos katinelius..
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2011 09 06, 13:36)
issakysiu sioki toki pamastyma-pasiguodima.. pvz pas mus kieme laksto trys burbuliai margi..jiem jau kokie 3-4 menesiai ..zmoniu visai nesibaido, rodos graziai gyvena, yra maitinami. Bet..arteja ziema, rusiai vel bus uzkalami..plius cia pas mus tokia fauna gyvena, kad ramiai nepraeisi..viena diena tikrai uzklius.. na ir ka daryti? Prieglaudos nenori priimti, nes pilnos.. apsiimti globoti? Noreciau, bet salygos per daug siauros visom prasmem..taip ir praeinu gailedama, maistelio nunesdama.. liudniausia, kad beveik visos kates ten sterilizuotos, bet pora liko ne..tai ir veda tuos katinelius..


Koks čia miestas?

"per daug siauros visom prasmem" -- turite minty ne tik finansus, bet ir vietos stygių?
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2011 09 06, 15:59)
Koks čia miestas?

"per daug siauros visom prasmem" -- turite minty ne tik finansus, bet ir vietos stygių?

cia Vilniuje.. legendiniuose zirmunuose.. ir taip, vietos stygius yra, finansu as tokie dalykam negailiu, bet prisipazinsiu, kad jie tikrai riboti..plius du augintiniai namie(viena buvusi gatvinuke).. esme ta, kad tiesiog kasmet susiduriu su ta pacia situacija.. va pernai istraukiau is lauko dvi katytes sesutes.. teko nemazai papluseti, kol pastaciau ant koju.. viena padovanojom, kita pasilikom.. siemet vel.. einant namo, uzkliuvo uz akiu varganas keliu menesiu katinelis..susirietes toks buvo..grynai atejo ant saligatvio numirti verysad.gif nesusilaikiau, maniau kas bus tas, paimsiu.. iskart pas veterinare..buvo skelbtas ultimatumas - gydom arba mikdom. Sakau bandom gydyt.. teko moketi uz stacionara, bet ne tame beda buvo. Beda ta, kad gydytoja liepe nelaikyti kartu su kitais gyvunais ( t.y. mano gyvunais), todel skubiai reikejo globos.. apskambinau prieglaudas. Jokios paguodos nesulaukiau..tik is Kauno moteris maloniai kalbejo, pasiule pagalba ieskant.. aciu dievui po keliu dienu atsiliepe sventasirde moteris. Tereikejo nuvezti iki Kauno. Susiruosiau i kelione, prikrove man punda vaistu gydytoja, paemiau maistelio..bet.. maciau koks jis silpnas.. paprasiau dar palaikyti gydykloje..kita diena sulaukiau skambucio..neisgyveno.. kaltinau save, kad jam daugiau skausmo suteikiau (butumet maciusios kaip jis verke, kai leisdavo vaistuku kruvas) verysad.gif niekada jo nepamirsiu..
griztant prie kieminuku..na kokia realiai iseitis? kur juos deti? puikiai zinau kaip sunku rasti namus..o dar kieminuku isvis niekas nenori..
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2011 09 06, 15:16)
cia Vilniuje.. legendiniuose zirmunuose.. ir taip, vietos stygius yra, finansu as tokie dalykam negailiu, bet prisipazinsiu, kad jie tikrai riboti..plius du augintiniai namie(viena buvusi gatvinuke).. esme ta, kad tiesiog kasmet susiduriu su ta pacia situacija.. va pernai istraukiau is lauko dvi katytes sesutes.. teko nemazai papluseti, kol pastaciau ant koju.. viena padovanojom, kita pasilikom.. siemet vel.. einant namo, uzkliuvo uz akiu varganas keliu menesiu katinelis..susirietes toks buvo..grynai atejo ant saligatvio numirti  verysad.gif nesusilaikiau, maniau kas bus tas, paimsiu.. iskart pas veterinare..buvo skelbtas ultimatumas - gydom arba mikdom. Sakau bandom gydyt.. teko moketi uz stacionara, bet ne tame beda buvo. Beda ta, kad gydytoja liepe nelaikyti kartu su kitais gyvunais ( t.y. mano gyvunais), todel skubiai reikejo globos.. apskambinau prieglaudas. Jokios paguodos nesulaukiau..tik is Kauno moteris maloniai kalbejo, pasiule pagalba ieskant.. aciu dievui po keliu dienu atsiliepe sventasirde moteris. Tereikejo nuvezti iki Kauno. Susiruosiau i kelione, prikrove man punda vaistu gydytoja, paemiau maistelio..bet.. maciau koks jis silpnas.. paprasiau dar palaikyti gydykloje..kita diena sulaukiau skambucio..neisgyveno.. kaltinau save, kad jam daugiau skausmo suteikiau (butumet maciusios kaip jis verke, kai leisdavo vaistuku kruvas)  verysad.gif  niekada jo nepamirsiu..
griztant prie kieminuku..na kokia realiai iseitis? kur juos deti? puikiai zinau kaip sunku rasti namus..o dar kieminuku isvis niekas nenori..


Aš Jums siūlyčiau SSP, jei katinukai maitinami, jie sterilizuoti - išgyvens tikrai žiema. O sušalt nemanau, kad sušals, tai katė ji tikrai sugeba išgyventi.
Aš suprantu, kodėl nepriima prieglaudos - išmetamu / atiduodamu gyvūnų skaičius tiesiog nerealus ir kad kaip norėtum visų nesutalpinsi..

Atsakyti