Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba kačiukams

QUOTE(Mistica @ 2011 08 30, 20:45)
.... nes jei neatsiras iki penktadienio, bus užmigdyti.  verysad.gif ....



Idomu, kaciuku seimininkai zino kiek pas vetus kainuoja uzmigdyti gyvuna? O cia net 3 vnt. Ar jie galvoja kad tai daroma nemokomai? O beto noreciau dar pasakyti, kad vetai ne gyvunzudziai, jie sveikus gyvunus neuzmusa, tik del to kad panoro nabageliu seimininkai. Cia as kreipuosi i visus kas taip megsta rasyti savo skelbimuose apie uzmigdima. Sugalvokit kaska naujo o tai jau nusibodo ta nesamone.
Atsakyti
user posted image

Aš - LORA, maža juoda katyte, žalsvom akytėm, smulkių snukučio bruožų, sportiška ir truputį išdykusi. Esu sveika, kaip sake vet. gydytojas, gavusi tabletytę nuo kirminukų ir laukiu pirmojo skiepuko.

Neseniai jauna pora mane nešė į sanitarijos tarnybą, bet Gyvybės vagonelių savanoriai neleido man ten pakliūti. Tad, man nušvito viltis - gyventi...

Aš jaučiu visa savo jautria širdele, kad kažkur labai toli, o galbūt, visai čia pat, gyvena toks Žmogus. Tikriausiai Jis dirba savo kasdieninius darbus, valgo įprastą maistą, rytais Jis, kaip ir aš, stebi vis labiau šviečiančią saulę ar dvelkiantį lietų...

Gal tai vyras? Gal moteris? Gal vyras, moteris ir mažas vaikutis? Tuomet jų gyvenimas tikrai nepaprastas: pripildytas skardaus balselio čiauškėjimo, vežimėlio ratukų girgždėjimo ar rytais išlydėjimo į mokyklą...

Svarbiausia, aš tikiu, kad to Žmogaus širdis - didelė, joje yra erdvus kampelis, nes užvis labiausiai Jis trokšta mylėti. Vieną dieną šis Žmogus ateis pas mane, pasilenks prie manęs... Jis paims mane ant rankų ir vadins draugu. Išauš laimingiausia diena mano gyvenime. Aš pasakysiu: "ačiū" iš savo mažos širdelės ir laiminga iškeliausiu į savo namučius.

Kol kas aš labai labai laukiu namučių pas gerąją Tatjaną, ištiesusią man pagalbos ranką ir priglaudusią mane.
Tatjanos tel: 867307104; savanorės Irenos 867757519
Detalesnė info Skelbime
Atsakyti
Katyte jau rado seimininkus, liko nuostabus kaciukas) Kaciukas dovanojamas! Jis judrus, zaismingas ir labai laukia nauju namuciu! Jis ne veislinis, bet tikrai labai mielas smile.gif Daugiau info per AZ arba el.pastu: ketvirtadiene@gmail.com

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketvirtadiene: 03 rugsėjo 2011 - 12:26
Išgelbėtai katytei labai reikalinga Jūsų finansinė parama jos tolimesniam gydymui (150 Lt). Labai prašoma padovanoti jai šansą į gyvenimą:

http://www.gyvunuglo...help/news.23182
Atsakyti
skubiai mazai katytei ieskau nauju seiminku, rugsejo 11 katytei bus 3 men. kakytes mama rusumelynosios veisles, o tetis....(buvo pabegusi i lauka ir parsinese "dovanu"). katytes akys gintaro spalvos. Didzioji kate jau snypcia ant mazosios, tiesiog nebeimanoma but bute su dviem katem....jei nerasiu skubiai nauju namu, teks uzmigdyt....o taip nesinori to daryti verysad.gif esam is telsiu, bet galim i siaulius, klaipeda ar kauna atvezti....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 09 04, 16:37)
skubiai mazai katytei ieskau nauju seiminku, rugsejo 11 katytei bus 3 men. kakytes mama rusumelynosios veisles, o tetis....(buvo pabegusi i lauka ir parsinese "dovanu"). katytes akys gintaro spalvos. Didzioji kate jau snypcia ant mazosios, tiesiog nebeimanoma but bute su dviem katem....jei nerasiu skubiai nauju namu, teks uzmigdyt....o taip nesinori to daryti verysad.gif  esam is telsiu, bet galim i siaulius, klaipeda ar kauna atvezti....

user posted image


g.gif O jos mamytę sterilizuosit?
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2011 09 04, 17:43)
g.gif O jos mamytę sterilizuosit?



po tokio pabegimo butinai, tik laukiu kol dar kas viena katyte priglaus, is viso buvo keturi, 3 siaip ne taip padovanojom..o si liko paskutine verysad.gif matyt musu kate nelabai myli kitus katinus ir taip snypcia ant tos maziukes, kad net gaila darosi
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 09 04, 17:37)
skubiai mazai katytei ieskau nauju seiminku


Kas čia per nauja mada, grąsinti užmigdymu. Patys kalti, kad taip atsitiko, tai dabar prisiimkite atsakomybę ir raskite katytei namus.
Atskirkyte jas, jeigu jau taip nesugyvena. Ir būtinai paplatinkite katytės skelbimus po visus internetinius skelbimų portalus, galite ir vietinį laikraštį įdėti. Tikrai rasite katytei namus, tik laiko šiek tiek reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2011 09 04, 18:21)
Kas čia per nauja mada, grąsinti užmigdymu. Patys kalti, kad taip atsitiko, tai dabar prisiimkite atsakomybę ir raskite katytei namus.
Atskirkyte jas, jeigu jau taip nesugyvena. Ir būtinai paplatinkite katytės skelbimus po visus internetinius skelbimų portalus, galite ir vietinį laikraštį įdėti. Tikrai rasite katytei namus, tik laiko šiek tiek reikia  4u.gif



cia negrasinimai del uzmigdymo.... tiesiog katytes niekas nenori...o paleisti ja kazkur kiemuos irgi nesinori...kad valkatautu ir pan....patunelius tai priglaude, na o pateles niekas nenori.... verysad.gif o atskirti galimybiu irgi nera....juk gyvenam bute
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 09 04, 18:29)
cia negrasinimai del uzmigdymo.... tiesiog katytes niekas nenori...o paleisti ja kazkur kiemuos irgi nesinori...kad valkatautu ir pan....patunelius tai priglaude, na o pateles niekas nenori.... verysad.gif  o atskirti galimybiu irgi nera....juk gyvenam bute


Vieną uždarykite virtuvėje, kitą - kambaryje. Gal ir nebus labai patogu jums patiems, bet bent jau ramiau bus. Visada galima rasti išeitį.
Ar dar kur nors platinote skelbimus? Ir pateles lygiai taip pat sėkmingai galima padovanoti kaip patinėlius. Tik jau nepaleiskite į gatvę.Ir taip tų beglobių pilna. O tokie naminiai iš vis mažai turi šansų išgyventi.
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 09 04, 17:29)
cia negrasinimai del uzmigdymo.... tiesiog katytes niekas nenori...o paleisti ja kazkur kiemuos irgi nesinori...kad valkatautu ir pan....patunelius tai priglaude, na o pateles niekas nenori.... verysad.gif  o atskirti galimybiu irgi nera....juk gyvenam bute

Į kitą kambarį ar virtuvę atskirti irgi nėr galimybių? Ir katę auklėkit, kad negalima šitaip.
Ir žinot, tokie grasinimai jau per gerklę lenda. Ieškau namų 3 katėms, bet negrasinu, kad užmigdysiu, jei jų nepaims.
Šis kačiukas yra Jūsų ATSAKOMYBĖ, tai ir elkites kaip suaugęs atsakingas žmogus ir prisiimkite atsakomybę bei ieškokite namų. O ne šantažuokit šitaip.
Pažadėkit apmokėti dalį sterilizacijos išlaidų suėjus atitinkamui laikui, galbūt tai patrauks dėmesį.
Atsakyti
patalpinau FB ir SM keliose temose ir per aplinkinius pazystamus, bet jau menuo kaip tesiam paieskas verysad.gif
Atsakyti