Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 03, 12:49)
Tai jei neblogas atliginimas buvo,tai kodel neimti,nemazai gausit.

nelabai geras schmoll.gif todėl ir žiūriu, kad neapsimoka. Vyro neblogas, tai geriau turbūt bus, kad jis eitų iškart po gimdymo, o ne po mano NGA
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2011 01 03, 12:53)
nelabai geras  schmoll.gif todėl ir žiūriu, kad neapsimoka. Vyro neblogas, tai geriau turbūt bus, kad jis eitų iškart po gimdymo, o ne po mano NGA

tada neimkit NGA visai,jei matot kad galit iki paskutines dienos isdirbt,arba atostogas paimkit.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 03, 11:22)
Be to kol busit NGA gausit uz 2 menesius vaiko pinigus po 97 lt




O kur cia reikia kreiptis del situ pinigeliu ir kada??
Papildyta:
QUOTE(Cactus_ @ 2011 01 03, 11:53)
nelabai geras  schmoll.gif todėl ir žiūriu, kad neapsimoka. Vyro neblogas, tai geriau turbūt bus, kad jis eitų iškart po gimdymo, o ne po mano NGA


As tai nesuprantu koks tikslas neimti, juk gausit vis tiek ta pati kiek dirbdama... Tai kam dirbti jei gali ta pati gauti sededama namie??

plius dar gausit 2menesius po gimdymo ta NGA o taip ju negausit... o del to vieno menesio kad ankciau prasidetu Vyrui ismokos kazin ar verta eiti i darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2011 01 03, 13:12)
O kur cia reikia kreiptis del situ pinigeliu ir kada??
Papildyta:
As tai nesuprantu koks tikslas neimti, juk gausit vis tiek ta pati kiek dirbdama... Tai kam dirbti jei gali ta pati gauti sededama namie??

plius dar gausit 2menesius po gimdymo ta NGA o taip ju negausit... o del to vieno menesio kad ankciau prasidetu Vyrui ismokos kazin ar verta eiti i darba smile.gif

i seniunija pagal deklaruota gyv.vieta i soc.darbuotojus,kaip ir del vienkartines pasalpos gymus vaikui.
"išmoka vaikui skiriama ir mokama nuo teisės gauti išmoką atsiradimo dienos, tačiau ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių nuo prašymo pateikimo dienos. "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 sausio 2011 - 12:16
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 03, 12:15)
i seniunija pagal deklaruota gyv.vieta i soc.darbuotojus,kaip ir del vienkartines pasalpos gymus vaikui.
"išmoka vaikui skiriama ir mokama nuo teisės gauti išmoką atsiradimo dienos, tačiau ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių nuo prašymo pateikimo dienos. "


tai cia jau eiti vaikui gimus?

nes tuos gimimo pinigus tai tikrai turbut kai gimsta vaikas, o dekreto metu pirklausancius tuos vaiko pinigelius po 97lt atbuline data sumokes?

O gal gali ideti kokiam cia istatyme apie tuos vaiko pinigus raso?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2011 01 03, 13:19)
tai cia jau eiti vaikui gimus?

nes tuos gimimo pinigus tai tikrai turbut kai gimsta vaikas, o dekreto metu pirklausancius tuos vaiko pinigelius po 97lt atbuline data sumokes?

O gal gali ideti kokiam cia istatyme apie tuos vaiko pinigus raso?? blush2.gif

Kol jus esat dar NGA po vaiko gymimo iki VPA tuos 2 men jus gi nieko negaunat,jokiu pajamu neturit,todel ir priklauso 97 lt,nes 97 lt priklauso vaikui nuo gymimo iki 2 metu,jei mama gauna mot(tev) pasalpa kuri nevrsija 525 t,arba negauna visai.
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=387819
Po 97 lt moka tik gimus vaikui,todel kol vaikas negime jokiu vaiko pinigu nepriklauso. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 sausio 2011 - 12:40
QUOTE(kristinka_2010 @ 2011 01 03, 13:12)
As tai nesuprantu koks tikslas neimti, juk gausit vis tiek ta pati kiek dirbdama... Tai kam dirbti jei gali ta pati gauti sededama namie??

plius dar gausit 2menesius po gimdymo ta NGA o taip ju negausit... o del to vieno menesio kad ankciau prasidetu Vyrui ismokos kazin ar verta eiti i darba smile.gif

ir aš galvojau, kad gausiu tą patį, bet pasirodo kad ne. Juk per visas 126 dienas sumoka tik vieną "atlyginimą". O jei dirbsiu arba atostogausiu (kasmetinių atostogų), tai gausiu kiek priklauso (du atlyginimai iki gimdymo), o po gimdymo iškart eina tėvelis į VPA su normaliom išmokom (nes atlyginimas buvo normalus. Kaip pvz. mano ir vyro atlyginimas skiriasi apie 5 kartus. Matematika labai greita ir aiški). Taip ir neapsimoka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2011 01 03, 13:47)
ir aš galvojau, kad gausiu tą patį, bet pasirodo kad ne. Juk per visas 126 dienas sumoka tik vieną "atlyginimą". O jei dirbsiu arba atostogausiu (kasmetinių atostogų), tai gausiu kiek priklauso (du atlyginimai iki gimdymo), o po gimdymo iškart eina tėvelis į VPA su normaliom išmokom (nes atlyginimas buvo normalus. Kaip pvz. mano ir vyro atlyginimas skiriasi apie 5 kartus. Matematika labai greita ir aiški). Taip ir neapsimoka wink.gif

ne viena atliginima,jus ne taip supratot,ar as ne taip issireiskiau.
"Motinystės pašalpos dydis– 100 proc. asmens kompensuojamojo uždarbio."
ne taip supratot,nereiskia,kad jei jus i men 1000 lt alga gaudavot,tai ta 1000 lt viena karta uz 126 d ir gausit.Apskaiciuoja kiek jus men busit NGA ir uz tuos men moka viena karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 sausio 2011 - 12:53
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 03, 13:51)
ne viena atliginima,jus ne taip supratot,ar as ne taip issireiskiau.
"Motinystės pašalpos dydis– 100 proc. asmens kompensuojamojo uždarbio."
ne taip supratot,nereiskia,kad jei jus i men 1000 lt alga gaudavot,tai ta 1000 lt viena karta uz 126 d ir gausit.Apskaiciuoja kiek jus men busit NGA ir uz tuos men moka viena karta.

va čia kaip doh.gif aš ir sakau, kad pasityčiojimas vidury baltos dienos tik vieną "atlyginimą" gauti.
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2011 01 03, 13:57)
va čia kaip  doh.gif aš ir sakau, kad pasityčiojimas vidury baltos dienos tik vieną "atlyginimą" gauti.

Jei staza 12men turit, tai, sakyciau, eikit tas 126d. Tik paprasykit gydyt., kad bent keliom dienom anksciau isleistu - kiek imanoma tada... O tu 14 dienu, jei komplikuotas gimd. galit ir atsisakyt, tik iskart gimdymo metu pasakykit, kad neimsit, jei ka (cezaris ar dar kas). O gimus vaikuciui, vyras is karto tegu ima atostogas, kol vaikui 1 menuo sueis - jas apmoka Sodra 100proc. O paskui jau luktersit menes( kiek daugiau ar maziau), kol baigsis jusu NGA (cia nuo vaikucio gimimo datos tas priklauso).
Atsakyti
Noriu paklaust, sakykit, jei mama ima NGA, ir po to prasideda VPA, tai pagal pirmus metus moka, ta 90 proc, ar metus nuo tada, kai prasideda VPA, ar iki pirmojo vaiko gimtadienio smile.gif nežinau ar aiškiai suformulavau
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 01 03, 14:23)
Noriu paklaust, sakykit, jei mama ima NGA, ir po to prasideda VPA, tai pagal pirmus metus moka, ta 90 proc, ar metus nuo tada, kai prasideda VPA, ar iki pirmojo vaiko gimtadienio smile.gif nežinau ar aiškiai suformulavau

iki kol vaikui sueis metukai.
Atsakyti