Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

Gal i mano klausima atsakymas ir yra, bet reikia labai skubiai, tai neturiu kada ir skaityt blush2.gif
Gal kas patartu kaip man reiktu elgtis.
Iseinant i dekreta, darboviete liepe rasyti, kad motinystes atostogu iseinu 3m. Db praejo 2m. ir gavau darbo pasiulyma is kitos imones. Tai ka man reiktu daryti? Vaziuoti i senaja ir parasyti prasyma, kad iseinu is darbo dar nepasibaigus 3m motinystes atostogoms?
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 12 29, 14:41)
Gal i mano klausima atsakymas ir yra, bet reikia labai skubiai, tai neturiu kada ir skaityt blush2.gif
Gal kas patartu kaip man reiktu elgtis.
Iseinant i dekreta, darboviete liepe rasyti, kad motinystes atostogu iseinu 3m. Db praejo 2m. ir gavau darbo pasiulyma is kitos imones. Tai ka man reiktu daryti? Vaziuoti i senaja ir parasyti prasyma, kad iseinu is darbo dar nepasibaigus 3m motinystes atostogoms?

čia jau tavo pasirinkimo teisė, nes dirbti gali ir būnant kitam darbe VPA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 12 29, 15:41)
Gal i mano klausima atsakymas ir yra, bet reikia labai skubiai, tai neturiu kada ir skaityt blush2.gif
Gal kas patartu kaip man reiktu elgtis.
Iseinant i dekreta, darboviete liepe rasyti, kad motinystes atostogu iseinu 3m. Db praejo 2m. ir gavau darbo pasiulyma is kitos imones. Tai ka man reiktu daryti? Vaziuoti i senaja ir parasyti prasyma, kad iseinu is darbo dar nepasibaigus 3m motinystes atostogoms?

Galit nieko nerasyt,tiesiog pirmam darbe busit vpa iki 3 metu,o antram darbe dirbti,nes nuo 2 metu sodra nemoka nieko,tai nieko ir neprarasit.
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 12 29, 14:41)
Gal i mano klausima atsakymas ir yra, bet reikia labai skubiai, tai neturiu kada ir skaityt blush2.gif
Gal kas patartu kaip man reiktu elgtis.
Iseinant i dekreta, darboviete liepe rasyti, kad motinystes atostogu iseinu 3m. Db praejo 2m. ir gavau darbo pasiulyma is kitos imones. Tai ka man reiktu daryti? Vaziuoti i senaja ir parasyti prasyma, kad iseinu is darbo dar nepasibaigus 3m motinystes atostogoms?

Galit senoj darbovietėj sėmingai būt toliau atostogose, o naujoj įsidarbint ir dirbt. Senai darbovietėj nieko pranešinėt nereikia iki kol nesibaigs atostogos, tuomet jau teks apsispręst kur liekat dirbt.
Atsakyti
Sirdingai jums dekoju ploja.gif I senaja darboviete net uz jokius pinigus negrysciau schmoll.gif Joje tiesiog kaip sakant prastumiau paskutinius menesius iki dekreto. O kai sueis jau 3m, tai man reiks joje vistiek apsilankyt ir pranest, kad nebedirbsiu?
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 12 29, 15:11)
Sirdingai jums dekoju ploja.gif I senaja darboviete net uz jokius pinigus negrysciau schmoll.gif Joje tiesiog kaip sakant prastumiau paskutinius menesius iki dekreto. O kai sueis jau 3m, tai man reiks joje vistiek apsilankyt ir pranest, kad nebedirbsiu?

Na taip, reikės parašyt prašymą, kad atleistų jus.
Atsakyti
sveikos merginos, padekite issiaiskinti kelis niuansus. Numatoma gimdymo data birzelio 15d., kiek skaitinejau forumus,aiskeja, kad galima tiesiog neimti motinystes pasalpos, o iskart po gimdymo eiti i vaiko prieziuros atostogas. Ar istikruju toks variantas imanomas? nes kelios buhaleteres pakomentavo, jog jeigu neimsiu tu 126 d., tai po gimdymo automatiskai bus suteiktos 56 d? aciu
Atsakyti
Laba diena. Norieciau pasidomet, gal galetumet atrasyt... Esu vaiko prieziuros atostoguose iki 3 metu, vaikui dabar 2,3 men., esu vel nescia, gimdysiu kovo men., firma kurioje dirbau, bankrutavo, isidarbinau i kita, kad isleistu i NGA ir VPA, su VPA kaip ir viskas aisku, mokes kaip ir su pirmu vaiku, o sakykit, kaip su NGA, kaip man paskaciuos 100% uz 126 dienas? Dekoju jei atrasysit
Atsakyti
QUOTE(Ranisimo @ 2010 12 29, 15:40)
sveikos merginos, padekite issiaiskinti kelis niuansus. Numatoma gimdymo data birzelio 15d., kiek skaitinejau forumus,aiskeja, kad galima tiesiog neimti motinystes pasalpos, o iskart po gimdymo eiti i vaiko prieziuros atostogas. Ar istikruju toks variantas imanomas? nes kelios buhaleteres pakomentavo, jog jeigu neimsiu tu 126 d., tai po gimdymo automatiskai bus suteiktos 56 d? aciu

niekas automatiškai neišleidžia, visada atsiklausia 4u.gif
pasakot kad neimat NGA biuletenio ir viskas 4u.gif

QUOTE(sinaudra @ 2010 12 29, 17:42)
Laba diena. Norieciau pasidomet, gal galetumet atrasyt... Esu vaiko prieziuros atostoguose iki 3 metu, vaikui dabar 2,3 men., esu vel nescia, gimdysiu kovo men., firma kurioje dirbau, bankrutavo, isidarbinau i kita, kad isleistu i NGA ir VPA, su VPA kaip ir viskas aisku, mokes kaip ir su pirmu vaiku, o sakykit, kaip su NGA, kaip man paskaciuos 100% uz 126 dienas? Dekoju jei atrasysit

skaičiuos taip pat kaip ir priklauso 126dienas 100% 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 29, 20:03)
skaičiuos taip pat kaip ir priklauso 126dienas 100% 4u.gif

O kaip priklauso? Gausiu kaip NGA su pirmu vaiku? ar skaiciuos is VPA?
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2010 12 29, 18:16)
O kaip priklauso? Gausiu kaip NGA su pirmu vaiku? ar skaiciuos is VPA?

sodroje rašote prašymą, kad parinktų jums geresnį variantą, t.y. arba ims iš pajamų susidedančių VPA ir darbo algos dabartinės kur dirbat, arba iš ankstesnių pajamų, iš kurių skaičiavo pirmas atostogas, kur gausis daugiau tą ir mokės 4u.gif
Atsakyti
aciu angeloangel uz komentara, bet tada kaip suprasti si:

Motinystės pašalpos mokėjimo trukmė
Motinystės pašalpa mokama:

už 56 kalendorines dienas po gimdymo, jeigu moteris iki gimdymo datos nepasinaudojo teise į nėštumo ir gimdymo atostogas;
Atsakyti