Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(*Briggitte* @ 2010 12 28, 15:18)
o tai jeigu as po 2m. grizau i darba, pastojau ir i dekreta iseisiu kai vaikui bus 2,9metai, tai ar galiu tiketis pasalpos kaip ir uz pirma vaikiuka, ar man jau skaiciuos pagl mano dabartini uzdarbi?

Juk rašė, kad galite rinktis kaip jums skaičiuos arba iš pirmųjų pajamų kur gavote pašalpą, arba iš dabartinių, visada sodra moka geresnį variantą 4u.gif
vėliausiai į dekretą užtektų išeiti kai pirmąjam sueitų vos ne keturi metai, nes užtenka, kad bent vienas mėnesis patektų į apskaičiavimą, šiuo atveju ima pajamas iš metų 4u.gif Jūs turite ne į dekretą spėti išeiti iki kol sukanka treji pirmajam, o apsiskaičiuoti, kad bent paskutinis mėnesis buvusių VPA patektų į naujos pašalpos imamą apskaičiavimo laikotarpį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 28, 16:25)
Juk rašė, kad galite rinktis kaip jums skaičiuos arba iš pirmųjų pajamų kur gavote pašalpą, arba iš dabartinių, visada sodra moka geresnį variantą 4u.gif
vėliausiai į dekretą užtektų išeiti kai pirmąjam sueitų vos ne keturi metai, nes užtenka, kad bent vienas mėnesis patektų į apskaičiavimą, šiuo atveju ima pajamas iš metų 4u.gif Jūs turite ne į dekretą spėti išeiti iki kol sukanka treji pirmajam, o apsiskaičiuoti, kad bent paskutinis mėnesis buvusių VPA patektų į naujos pašalpos imamą apskaičiavimo laikotarpį 4u.gif


labai aciu viska puikiai supratau 4u.gif o sakykite ar yra nustatytos kokios lubos "dekretiniu" ismokai? ir pagal kokia tvarka ja man skaiciuos-pagal pirmo ar antro nestumo?

nepykite kad gal jums ir kvaila skamba tie mano klausimai,bet man makalyne cia visa tai 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Briggitte* @ 2010 12 28, 16:35)
labai aciu viska puikiai supratau  4u.gif  o sakykite ar yra nustatytos kokios lubos "dekretiniu" ismokai? ir pagal kokia tvarka ja man skaiciuos-pagal pirmo ar antro nestumo?

nepykite kad gal jums ir kvaila skamba tie mano klausimai,bet man makalyne cia visa tai  4u.gif  blush2.gif


Maksimalus kompensuojamasis uždarbis nuo 2010-07-01 yra 4 dydžių einamųjų metų draudžiamųjų pajamų suma (1170x4=4680 Lt). ant popieriaus cia. Vienam menesiui. Jums ji taikys.

Atsakyti
QUOTE(*Briggitte* @ 2010 12 28, 15:35)
labai aciu viska puikiai supratau  4u.gif  o sakykite ar yra nustatytos kokios lubos "dekretiniu" ismokai? ir pagal kokia tvarka ja man skaiciuos-pagal pirmo ar antro nestumo?

nepykite kad gal jums ir kvaila skamba tie mano klausimai,bet man makalyne cia visa tai  4u.gif  blush2.gif

dydį jau parašė, o tvarka jums galios tokia kokie tuo metu įstatymai galios 4u.gif
Atsakyti
sveikos noreciau paklausti ,mano suneno panele pastojo,sm jinai dar mokinasi 12 klasej,jisai stovi darbo birzoj,jei jisai db isidarbintu ar gautu jie kokiu pinigeliu,gimdyti jai rugpjuti,jie nevede ar jisai galetu iseit tevystes atostogu
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

siandien gavau isakyma is darbo kad iseinu 2 metams, mano NGA baigiasi tik sausio 5, ar galiu jau rytoj vaziuot i sodra nuvezt ta sakyma i parasyt prasyma, ar reikia laukti sausio 5?
Atsakyti
QUOTE(gizmas @ 2010 12 28, 18:31)
sveikos noreciau paklausti ,mano suneno panele pastojo,sm jinai dar mokinasi 12 klasej,jisai stovi darbo birzoj,jei jisai db isidarbintu ar gautu jie kokiu pinigeliu,gimdyti jai rugpjuti,jie nevede ar jisai galetu iseit tevystes atostogu


Vede-nevede reiksmes neturiu, jei jis bus irasytas vaiko tevu gimimo liudijime, tai gali eiti tevystes atostogu. Jeigu isidarbins, bus kam isleist tevystes atostogu, bet ar gaus ismoka is Sodros priklausys nuo to ar jis tures reikiama socialinio draudimo staza (12 men per 24 men.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 28 gruodžio 2010 - 19:01
QUOTE(Bussinkka @ 2010 12 28, 19:59)
Sveikutes 4u.gif

siandien gavau isakyma is darbo kad iseinu 2 metams, mano NGA baigiasi tik sausio 5, ar galiu jau rytoj vaziuot i sodra nuvezt ta sakyma i parasyt prasyma, ar reikia laukti sausio 5?

Galit ir rytoj tvarkitis dokumentus,bet vpa vistiek prasides tik sausio 6 d.
Atsakyti
sakykit ar dekreto menesiai skaiciuojasi i darbo staza? Ar be ju turi buti isdirbta 12 men? Veiksmas jau po 2011 liepos men. ax.gif

Patikslinsiu smile.gif Dirbu nuo lapkricio men labai norim leliuko, kada planuot gimdyma, kad butu tas 12 men stazas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freewind: 29 gruodžio 2010 - 12:48
QUOTE(freewind @ 2010 12 29, 13:42)
sakykit ar dekreto menesiai skaiciuojasi i darbo staza? Ar be ju turi buti isdirbta 12 men? Veiksmas jau po 2011 liepos men. ax.gif

Patikslinsiu smile.gif  Dirbu nuo lapkricio men labai norim leliuko, kada planuot gimdyma, kad butu tas 12 men stazas? 4u.gif


Nesiskaicioja. Jei anksciau nedirbote, tai iki dekreto turit but isdirbe 12 men.
Atsakyti
aciu uz greita atsakyma 4u.gif tai tada norint galima veliau iseiti dekreto, jei truks iki metu kokio men?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freewind: 29 gruodžio 2010 - 13:00
QUOTE(freewind @ 2010 12 29, 13:58)
aciu uz greita atsakyma 4u.gif


Prasom. Tai kitu metu lapkriti galit eit i dekreta, planuot atitinkamai 7 men. anksciau smile.gif
Atsakyti