Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(kristinita @ 2010 12 24, 12:23)
laba,
emiau dekreto pinigus dalimis...pirma dali ismokejo jau...ar tureciau antra dalį, kurią išmokės sausį-matyti jau sistemoje?ar matysiu tik kai jie bus perėje per banką?keista, kad mamos kitos rašė, kad jau mato ir antrą dalį blink.gif aš nors ir užsimetu laikotarpi iki balandžio-matau tik gruodzio menesio dekreto pinigėlius...dziekui už atsakyma biggrin.gif

Sausi ir pamatysit. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mano vyro sesuo laukiasi birzelio1diena jai gimdyti bet ji nepatenka i tuos mokejimus senus jau ,tai man dabar iskilo klausimas jai ji neitu i dekreta o iskart i vpa ar td patektu dar i sena mokejima?
Atsakyti
O kokios 'lubos' yra?(kiek lt?) Ar "lubos" yra ir gimdymo atostogoms?
Papildyta:
sveikos mano vyro sesuo laukiasi birzelio1diena jai gimdyti bet ji nepatenka i tuos mokejimus senus jau ,tai man dabar iskilo klausimas jai ji neitu i dekreta o iskart i vpa ar td patektu dar i sena mokejima?


manau, kad taip.
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2010 12 25, 11:47)
O kokios 'lubos' yra?(kiek lt?)  Ar "lubos" yra ir gimdymo atostogoms?
Papildyta:
sveikos mano vyro sesuo laukiasi birzelio1diena jai gimdyti bet ji nepatenka i tuos mokejimus senus jau ,tai man dabar iskilo klausimas jai ji neitu i dekreta o iskart i vpa ar td patektu dar i sena mokejima?
manau, kad taip.

niu noreciau konkreciai suzinoti blush2.gif ir kodel?
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 25, 11:56)
niu noreciau konkreciai suzinoti blush2.gif  ir kodel?

patektu,nes eitu i vpa iskart po vaiko gymimo.
Atsakyti
o kokios "grindys" bus nuo 2011 07 01 motinystes pasalpos?

Papildyta:
ir dar klausimelis ar i motinystes pasalpa skaiciuojasi tik uzdarbis is darbo ar ir skaiciuotu man naslaicio pasalpa kuria gaunu jai mokausi dieniniam skyriuje.klausiu nes juk irgi pajamos cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 25, 15:30)
o kokios "grindys" bus nuo 2011 07 01 motinystes pasalpos?

Papildyta:
ir dar klausimelis ar i motinystes pasalpa skaiciuojasi tik uzdarbis is darbo ar ir skaiciuotu man naslaicio pasalpa kuria gaunu jai mokausi dieniniam skyriuje.klausiu nes juk irgi pajamos cia blush2.gif

Labai abejoju, kad nuo tokios pasalpos yra nuskaiciuojami mokesciai... O jei nenuskaiciuojamas mokestis Sodrai, tai ir nesiskaito kaip draudziamosios pajamos, kad skaiciuotusi motinystes pasalpai...
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 12 25, 19:22)
Labai abejoju, kad nuo tokios pasalpos yra nuskaiciuojami mokesciai... O jei nenuskaiciuojamas mokestis Sodrai, tai ir nesiskaito kaip draudziamosios pajamos, kad skaiciuotusi motinystes pasalpai...

niu nieko sodra kiek zinau nenuskaiciuoja nuo pasalpos naslaicio g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 25, 14:30)
o kokios "grindys" bus nuo 2011 07 01 motinystes pasalpos?

Papildyta:
ir dar klausimelis ar i motinystes pasalpa skaiciuojasi tik uzdarbis is darbo ar ir skaiciuotu man naslaicio pasalpa kuria gaunu jai mokausi dieniniam skyriuje.klausiu nes juk irgi pajamos cia blush2.gif

mokesčiai sodrai mokami ne nuo visų pajamų, o nuo draudžiamųjų. našlaičio pašalpa nėra draudžiamosios pajamos.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Esu vaiko prieziuros atostoguose iki 3 metu, vaikui dabar 1.6 men., firma kurioje dirbau iki GA bankrutavo, noretume antro vaikelio, bet tie istatymai taip keiciasi, suprantu kad jei pastociau, patekciau i nauja skaiciavimo tvarka, bet neturiu draudejo, kuris isleistu i GA ir VPA, ar tikrai gauciau pasalpa, nors ir ta maza unsure.gif ir ar jei isidarbinciau pries GA kur nors, nors savaitei, man moketu pasalpa? Gal galetumet, suprantancios tuos dalykus, pakomentuot blush2.gif
Ir kaip skaiciuotu ta pasalpa, pirmus metus gauta (100 proc.) padaugint is 70 proc.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulbulka.: 26 gruodžio 2010 - 02:22
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 25, 10:17)
sveikos mano vyro sesuo laukiasi birzelio1diena jai gimdyti bet ji nepatenka i tuos mokejimus senus jau ,tai man dabar iskilo klausimas jai ji neitu i dekreta o iskart i vpa ar td patektu dar i sena mokejima?


taip patektų į seną tvarką, nes pirmoji VPA diena būtų vaiko gimimo diena 4u.gif

QUOTE(mykolė @ 2010 12 25, 10:47)
O kokios 'lubos' yra?(kiek lt?)  Ar "lubos" yra ir gimdymo atostogoms?


dabar 4212 Lt pirmi metai,3510 Lt antri metai, nuo 2011 liepos pirmos priklausys, kokį variantą pasirinksite ar metus ar du gauti pašalpai

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 12 26, 02:19)
Laba diena 4u.gif
Esu vaiko prieziuros atostoguose iki 3 metu, vaikui dabar 1.6 men., firma kurioje dirbau iki GA bankrutavo, noretume antro vaikelio, bet tie istatymai taip keiciasi, suprantu kad jei pastociau, patekciau i nauja skaiciavimo tvarka, bet neturiu draudejo, kuris isleistu i GA ir VPA, ar tikrai gauciau pasalpa, nors ir ta maza unsure.gif  ir ar jei isidarbinciau pries GA kur nors, nors savaitei, man moketu pasalpa? Gal galetumet, suprantancios tuos dalykus, pakomentuot blush2.gif
Ir kaip skaiciuotu ta pasalpa, pirmus metus gauta (100 proc.) padaugint is 70 proc.?

jei būsite VPA ir per tą laiką iki išeinant į NGA susirasite darbą, gausite pašalpėlę iš tos pačios sumos (procentaliai), ką gavote už pirmą vaikiuką... Būtina įsidarbinti, tai norint gauti, nes neturint kur išeiti, nebus ir išmokų verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal galetu zinanoncios pasakyt blush2.gif : Atsiprasau jei tas klausimas jau buvo aptariamas.Busiu dekinga jei kas atsakys 4u.gif
Siuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Vaikui 10men. Atostogose esu kol vaikui sukaks 2 metai. Taciau planuoju prasitesti atosotogas iki vaikui sukaks 3 metai. Sakykit jei pastociau/pagimdyciau antraji vaika per tuos trecius vaiko auginimo atostogu metus kaip man butu skaiciuojama pasalpa uz antra vaika?Nes tretieji metai neapmokami is viso g.gif Labai dekoju 4u.gif
Papildyta:
Ir beje ar dar galima imti trecius metus VPA? Jei kolkas esu pasirasiusi 2 metams? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 26 gruodžio 2010 - 21:33