Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(angeloangel @ 2010 12 20, 21:07)
na tai ir viskas, ramiai sau laukiate leliaus ir nesukate dėl to galvos, pagimdysite, išsirašysite iš ligoninės nuvažiuosite į darbą, parašysite prašymą, nuvažiuosite į sodrą ir susitvarkysite dokumentus ax.gif
aš sakiau, dėl šventos ramybės prieš galą raštiškai dar užklausimą duosiu, kad turėti popieriuką rankoje ax.gif


O ta laika, kol ligonineje busit kaip forminsit? Juk kartais ir savaite ir daugiau reikia pabut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2010 12 21, 08:33)
O ta laika, kol ligonineje busit kaip forminsit? Juk kartais ir savaite ir daugiau reikia pabut smile.gif

o kam man jį kažkur tai formint g.gif koks tikslas, juk nebūtina imti biuletenį jei guli ir gydaisi, ar operuojies ax.gif aš VPA nors ir metus galiu gulėt tongue.gif
bet šiaip ar taip nieko forminti nereikia, esu drausta ką noriu tą darau, noriu imu nedarbingumą, noriu ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 21, 10:18)
o kam man jį kažkur tai formint g.gif  koks tikslas, juk nebūtina imti biuletenį jei guli ir gydaisi, ar operuojies ax.gif  aš VPA nors ir metus galiu gulėt tongue.gif
bet šiaip ar taip nieko forminti nereikia, esu drausta ką noriu tą darau, noriu imu nedarbingumą, noriu ne ax.gif


Bet i darba reikia eit? Ar palaukit- Jums gal ir nereikia, jei Jus jau VPA. O toms, kurios dirba. Juk irgi gali tokia mintis kilt gali, tai kazkaip reikia pateisint nebuvima darbe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2010 12 21, 09:31)
Bet i darba reikia eit? Ar palaukit- Jums gal ir nereikia, jei Jus jau VPA. O toms, kurios dirba. Juk irgi gali tokia mintis kilt gali, tai kazkaip reikia pateisint nebuvima darbe g.gif

o apie atostogas nepagalvojot, daugelis iš tų kurios dirba, dabar taupo kasmetines atostogas tam reikalui cool.gif
blogiausiu atveju yra dar neapmokamos, jei gerai sutariate su darbdaviu...
vienu žodžiu yra visada išeitis, tik reikia paieškoti, kas priimtiniausia ax.gif
Atsakyti
ar yra kokie atvejai kai dekretą galima išeiti 28 savaičių? rolleyes.gif
Atsakyti
norejau paklausti, jeigu mama yra isejus treciuju vaiko auginimo metu atostogu ir suserga vaikas, vyras gali imti biuleteni vaika slaugyti ar ne?
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2010 12 21, 12:13)
norejau paklausti, jeigu mama yra isejus treciuju vaiko auginimo metu atostogu ir suserga vaikas, vyras gali imti biuleteni vaika slaugyti ar ne?

Gali,jei jus negalit priziuret vaiko,del savo ligos arba traumos.
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 12 21, 10:20)
ar yra kokie atvejai kai dekretą galima išeiti 28 savaičių? rolleyes.gif

gydytojas gali išleisti anksčiau jei kyla pavojus nėštumui dėl pvz. darbo sąlygų.
QUOTE(mijaxxx @ 2010 12 21, 11:13)
norejau paklausti, jeigu mama yra isejus treciuju vaiko auginimo metu atostogu ir suserga vaikas, vyras gali imti biuleteni vaika slaugyti ar ne?

su išimtimis - ne.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 12 21, 14:25)
gydytojas gali išleisti anksčiau jei kyla pavojus nėštumui dėl pvz. darbo sąlygų.

o gal žinai kokiame įstatyme tai numatyte? turbūt yra kažkokie nuamtyti atvejai? g.gif
Atsakyti
nėra konkrečių atvejų, nes tai vistiek bus kaip nedarbingumas (biuletenis), o ne dekretas. į dekretą anksčiau 30 savaičių niekas neišleis.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2010 12 21, 11:13)
norejau paklausti, jeigu mama yra isejus treciuju vaiko auginimo metu atostogu ir suserga vaikas, vyras gali imti biuleteni vaika slaugyti ar ne?

ne, jei tas pats vaikas, o jūs namie ir nedirbat 4u.gif bei nesergat pati ar neesate ligon inėj 4u.gif

QUOTE(l'eau @ 2010 12 21, 15:13)
nėra konkrečių atvejų, nes tai vistiek bus kaip nedarbingumas (biuletenis), o ne dekretas. į dekretą anksčiau 30 savaičių niekas neišleis.

šiaip labai norint galima tartis su gydytoju, aš su pirmu išėjau ankščiau daugiau nei savaite ir tai per jos žioplumą, bet niekas man nieko nepadarė, o sodra net neprisikabino dėl to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 12 21, 15:13)
nėra konkrečių atvejų, nes tai vistiek bus kaip nedarbingumas (biuletenis), o ne dekretas. į dekretą anksčiau 30 savaičių niekas neišleis.

na sodroje kalbėjo apie dekreta.... g.gif
Atsakyti