Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(žieminukė @ 2010 12 13, 14:16)
O gal kuri žinote per kiek laiko (greičiausiai) ta laboratorija atlieka tyrimus?
Kas darė LIT, visoms reikėjo, kad tyrimai būtų 2-3 dienų senumo?

Aš dariausi praeitą antradienį (kilerius, ANA), man sakė, kad tyrimai bus tik gruodžio 21, bet parsiuntė atsakymus po 2 dienų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 13, 16:58)
Aš dariausi praeitą antradienį (kilerius, ANA), man sakė, kad tyrimai bus tik gruodžio 21, bet parsiuntė atsakymus po 2 dienų thumbup.gif


ir... ? kokie atsakymai? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 13, 15:00)
ir... ? kokie atsakymai?  g.gif  rolleyes.gif

Kileriai aktyvūs unsure.gif ANA neigiamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 13, 19:10)
Kileriai aktyvūs unsure.gif ANA neigiamas ax.gif

Dareisi tuos, kur jų kainyne pažymėti 3776? Kas tas ANA yra? Kaip suprantu, Bykova turi taip pat pastebėti iš savo tyrimų, kad kažkas negerai...
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 12 13, 15:56)
Dareisi tuos, kur jų kainyne pažymėti 3776? Kas tas ANA yra? Kaip suprantu, Bykova turi taip pat pastebėti iš savo tyrimų, kad kažkas negerai...

ANA - antinuclear antibodies, kažkaip panašiai ir lietuviškai vadinas ax.gif Kaip minėjau, iš Bykovos dar nieko nežinau, ryt su ja susisieksiu ax.gif Jo, 3776 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 13, 17:10)
Kileriai aktyvūs unsure.gif ANA neigiamas ax.gif


g.gif cia aktyvus tai reiskia, kad jau kazkas ne to? unsure.gif
Papildyta:
g.gif ale idomu, jei nutylint fakta, kad dareisi kileriu tyrima, Bykova pastebetu jas is savo protinguju tyrimu? unsure.gif g.gif
Atsakyti
Na as niekaip negaunu ats.is Bikovos nors buvome gan senai g.gif

O kaip suderinate ta LIT ir stimuliacija.Ar LIT padaro du men pries .procedura ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 12 13, 22:39)
Na as niekaip negaunu ats.is Bikovos nors buvome gan senai g.gif

O kaip suderinate ta LIT ir stimuliacija.Ar LIT padaro du men pries .procedura ir viskas?

oho tu dar negavai atsakymu doh.gif man praita savaite parase pirmadieni. As kai nesulaukiau pora savaitciu is jos atsakymu parasiau i bendra el. pasta ir vel jai pakartojau. tai paskui atrase pati Bykova ir labai atsiprase smile.gif
Atsakyti
Na reik man dar parasyti g.gif
ka tau gero parase?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prince: 13 gruodžio 2010 - 20:55
QUOTE(Amade @ 2010 12 13, 18:08)
g.gif cia aktyvus tai reiskia, kad jau kazkas ne to?  unsure.gif
Papildyta:
g.gif ale idomu, jei nutylint fakta, kad dareisi  kileriu tyrima, Bykova pastebetu jas is savo protinguju tyrimu?  unsure.gif  g.gif

Čia jau labokai negerai unsure.gif Bykova sakė, kad su mano istorija jinai ir taip gali iškart pasakyt, kad kabina kileriai ax.gif Ir dar sakė, kad jei pastočiau, kad iškart pirmu reisu skrisčiau pas ją, nes kitaip istorija kartosis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 14, 00:43)
Čia jau labokai negerai unsure.gif Bykova sakė, kad su mano istorija jinai ir taip gali iškart pasakyt, kad kabina kileriai ax.gif Ir dar sakė, kad jei pastočiau, kad iškart pirmu reisu skrisčiau pas ją, nes kitaip istorija kartosis unsure.gif


aaa, nu vadinasi, yra uz kur pradet kabintis 4u.gif O dar jei esi skaicius tu protingu knygu apie imunologija, tai ten ir raso - berods 2 ar 3 nepavyke IVF jau yra rodiklis, kad problema yra kitur... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 14, 09:31)
aaa, nu vadinasi, yra uz kur pradet kabintis  4u.gif O dar jei esi skaicius tu protingu knygu apie imunologija, tai ten ir raso - berods 2 ar 3 nepavyke IVF jau yra rodiklis, kad problema yra kitur...  blush2.gif


Labukas,
visada skaitau jūsų pokalbius, nors nesu buvusi pas Bykovą, bet vis pagalvoju.
O 2 ar 3 nepavykę - turit omeny kad su idealios kokybės embrionukais? Ar gali tie kileriai kenkti pav embrionų kokybei arba tam kad iš pradžių dalinasi puikiai, paskutinę dieną atsiranda problemų, o paskui hCG būna nedidelis, kuris vėliau pradeda kristi? Ką jūs manot?
Atsakyti