Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(kerzaka @ 2010 12 10, 21:04)
aš visus LIT dariau su donoro, nes pirmą kartą tiriant vyro kraują įtarė hepatitą. Smagu, kad tas įtarimas nepasitvirtino. Tad gal sekantį kartą reiks vyro kraujo nuleist  g.gif
Aš dabar dariau dviejų mėn pertrauką be LIT. O šį mėnesį vėl bandysiu važiuoti, nes planuojame IUI.
O kaip jūsų planai su IUI?

na su mano vyro krauju irgi ne kas tektu su donoru.bet mane gasdina kas tas donoras ?kiek kainuoja su donoru?
jauciu dar brangiau nei su vyro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 12 12, 21:33)
na su mano vyro krauju irgi ne kas tektu su donoru.bet mane gasdina kas tas donoras  ?kiek kainuoja su donoru?
jauciu dar brangiau nei su vyro doh.gif

Kaina ta pati tiek su donoro, tiek su syro 85 latai.
Atsakyti
labas rytas. 4u.gif
kaip tik siryt gavau atsakyma is Bykovos, kad tikrai visus tyrimus reikia kartot vyrui pries LIT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 13, 12:20)
labas rytas.  4u.gif
kaip tik siryt gavau atsakyma is Bykovos, kad tikrai visus tyrimus reikia kartot vyrui pries LIT  doh.gif

Keistai čia gaunasi g.gif Vieniems reikia kartot, kitiems ne... O kokius būtent tyrimus reikia pasidaryti prieš LIT. Klausiu todėl , kad maniškiui reikia tik dėl hepatitų.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 12 13, 13:05)
Keistai čia gaunasi g.gif  Vieniems reikia kartot, kitiems ne... O kokius būtent tyrimus reikia pasidaryti prieš LIT. Klausiu todėl , kad maniškiui reikia tik dėl hepatitų.


mums viska reikejo - ZIV, sifilio dvieju rusiu, visus hepatitus, plius dar papildomai kepenu fermenta, cholesterolis, gliukoze , bilirubinas, dar kazkas... nu, is viso virs 10 pavadinimu doh.gif o dar hepatita A Kaune beveik visur tik per 2 savaites padaro, tai lakstem per kelias laboratorijas, kas per savaite padarys doh.gif
As irgi maniau, kad antra karta darytis nereiks, ale kai paprasiau, kad patikslintu, ar tikrai viska, ji visus tuos tyrimus isvardino, kad REIKIA doh.gif
is vienos puses atrodo puiku, daktaras kaskart atsakingai elgiasi pries tokia procedura. Is kitos puses tai biski ir pinigu gaila tokiems tyrimams, kur zinai, kad uzsikrest nulis sansu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 13 gruodžio 2010 - 14:28
QUOTE(Amade @ 2010 12 07, 06:38)
As Protexino irgi sunkiai radau Camelia vaistinej. Nes norejau dar daugiau uzsipirkt, bet turejo tik 1 dezute ir sake, kad jau uzsakinet nebegali. Kaip supratau, gal ta protexina isvis isima is prekybos  g.gif

Aš pirkau Biovaistinėj Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 13, 15:27)
mums viska reikejo - ZIV, sifilio dvieju rusiu, visus hepatitus, plius dar papildomai kepenu fermenta, cholesterolis, gliukoze , bilirubinas, dar kazkas... nu, is viso virs 10 pavadinimu  doh.gif

as pamaniau, kad gal alternatyva butu po Bykovos nulekti iki Gulbins (Embrions klinikos pastate) labaratorijos, kur visi sie tyrimai atliekami, beto pigiau 4u.gif berods netoli labai jos viena nuo kitos 4u.gif atsakymus atsiuncia emailu 4u.gif
kazkaip galvoju ir pigiau, ir vienoj vietoj, ir greiciau net galbut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 12 13, 15:18)
as pamaniau, kad gal alternatyva butu po Bykovos nulekti iki Gulbins (Embrions klinikos pastate) labaratorijos, kur visi sie tyrimai atliekami, beto pigiau  4u.gif berods netoli labai jos viena nuo kitos  4u.gif atsakymus atsiuncia emailu  4u.gif
kazkaip galvoju ir pigiau, ir vienoj vietoj, ir greiciau net galbut  ax.gif


Matai, is principo gi ir pas Bykova ta daro, bet jai reikia atsakymu 1 diena pries vizita. Ir isvis ji praso visus tyrimus 2-3 dienos pries vizita daryt. Taciau kadangi pas mus kai kuriu atsakymu reik laukt savaite, tai darom anksciau. g.gif Tada, is kitos puses, tie tyrimai kaip ir dali prasmes praranda, jei pries savaite daryti. Nes juk teoriskai per savaite dar uzsikrest galima doh.gif
Karoc... man kazkaip sitas nelabai patinka. nes juk Lapkricio 15 diena daryti tie tyrimai...
Ta as galvociau isvis, gali juk beimdamos krauja, paimt ir tyrimams - greit padaro tuos tyrimus ir sprendzia, leist donoro, ar vyro. unsure.gif bet turbut laiko taip uzimtu per daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 13, 16:25)
Ir isvis ji praso visus tyrimus 2-3 dienos pries vizita daryt.

aa, nu tai tada kitas reikalas unsure.gif
Atsakyti
O gal kuri žinote per kiek laiko (greičiausiai) ta laboratorija atlieka tyrimus?
Kas darė LIT, visoms reikėjo, kad tyrimai būtų 2-3 dienų senumo?
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 12 13, 16:16)
O gal kuri žinote per kiek laiko (greičiausiai) ta laboratorija atlieka tyrimus?
Kas darė LIT, visoms reikėjo, kad tyrimai būtų 2-3 dienų senumo?


pirma karta mes ejom tiesiai i KMUK laboratorija pas direktore, ji labai geranoriskai sutiko padeti. 4u.gif
Sikart darem Bendrosios Praktikos Klinikoj (Cia Kaune). Tai ten viskas bus savaites begyje. Dar Endemikas per savaite daug ka padaro (tik Hepatitas A pas juos po 2 sav buna)

O kituose miestuose tai reik tiesiog skambint is eiles per klinikas ivairias ir klaust. Zinau, kad Hepatito A tyrima ilgiausiai daro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 13, 18:24)
pirma karta mes ejom tiesiai i KMUK laboratorija pas direktore, ji labai geranoriskai sutiko padeti.  4u.gif
Sikart darem Bendrosios Praktikos Klinikoj (Cia Kaune). Tai ten viskas bus savaites begyje. Dar Endemikas per savaite daug ka padaro (tik Hepatitas A pas juos po 2 sav buna)

O kituose miestuose tai reik tiesiog skambint is eiles per klinikas ivairias ir klaust. Zinau, kad Hepatito A tyrima ilgiausiai daro  doh.gif

Labai atsiprašau, subalamutijau jus doh.gif Norėjau pakalusiti apie Gulbio lab. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 13 gruodžio 2010 - 16:35