Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Sveikos, ar gavote atsakymus g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 12 06, 21:45)
Sveikos, ar gavote atsakymus g.gif

niu va si ryta gavau jau atsakymus thumbup.gif parase, kad jau tyrimai geri thumbup.gif Sake dabar gerti Protexin balanse ir foline. tik va niekur neberandu to Portexin balanse pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozele78 @ 2010 12 06, 21:42)
niu va si ryta gavau jau atsakymus thumbup.gif  parase, kad jau tyrimai geri thumbup.gif Sake dabar gerti Protexin balanse ir foline. tik va niekur neberandu to Portexin balanse pirkti g.gif



Ji man buvo ir liepus gert,rase,kad camelios vaistinese buna.Bet as UK is gamintojo internetu pirkau.Jei nerasi sakyk,bandysim siust,jei noresi 4u.gif

http://www.revital.c...CFQ8f4QodjCEKlQ

Va is cia pirkau,gal jie ir i lt pristato? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 06 gruodžio 2010 - 23:27
QUOTE(rozele78 @ 2010 12 06, 22:42)
niu va si ryta gavau jau atsakymus thumbup.gif  parase, kad jau tyrimai geri thumbup.gif Sake dabar gerti Protexin balanse ir foline. tik va niekur neberandu to Portexin balanse pirkti g.gif


As Protexino irgi sunkiai radau Camelia vaistinej. Nes norejau dar daugiau uzsipirkt, bet turejo tik 1 dezute ir sake, kad jau uzsakinet nebegali. Kaip supratau, gal ta protexina isvis isima is prekybos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 07, 10:38)
As Protexino irgi sunkiai radau Camelia vaistinej. Nes norejau dar daugiau uzsipirkt, bet turejo tik 1 dezute ir sake, kad jau uzsakinet nebegali. Kaip supratau, gal ta protexina isvis isima is prekybos  g.gif

O dėl kokių priežasčių jį jums skiria. Kaip suprantu tai dėl skrandžio ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 12 07, 09:53)
O dėl kokių priežasčių jį jums skiria. Kaip suprantu tai dėl skrandžio ?g.gif


pirma karta kai skyre, tai del to, kad ganetinai neseniai buvau vartojus antibiotikus. Gi tas Protexinas yra probiotikas mirksiukas.gif o dabar tai net nzn, as isivaizduoju, kad pagerintu virskinima g.gif nes man skyre gert gelezi, o gelezis keitina vidurius, tai as isivaizduoju, kad protexinas pareguliuoja sita reikala biggrin.gif nors cia tik mano blondiniskas pamastymas, nezinau, ar teisingas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 07, 11:02)
pirma karta kai skyre, tai del to, kad ganetinai neseniai buvau vartojus antibiotikus. Gi tas Protexinas yra probiotikas  mirksiukas.gif  o dabar tai net nzn, as isivaizduoju, kad pagerintu virskinima  g.gif nes man skyre gert gelezi, o gelezis keitina vidurius, tai as isivaizduoju, kad protexinas pareguliuoja sita reikala  biggrin.gif  nors cia tik mano blondiniskas pamastymas, nezinau, ar teisingas  cool.gif


geležis kitoms skystina, o Protexin tiesiog palaiko normalų balansą gerosiomis bakterijomis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Klausimelis toms, kurios daresi LIT. Jusu vyrams pries kiekviena procedura Bykova liepdavo darytis tyrimus (ZIV, hepatitai ir panasiai)?
Nes as siandien beveik ant durniaus jai parasiau, kad tikrai atvaziuojam gruodzio 22 diena ir ar nereik jokiu tyrimu pasidaryt. Tai ji atrase, kad BUTINAI vyrui reik vel visus tyrimus kartot doh.gif tai blyn, kas menesi reikes tikrintis, ar ZIV nesusirgo? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,mes kai daremes LIT pirma karta tai buvo tyrimai padaryti,o antra karta kai daremes LIT tai donoro buvo ,trecia karta dar nesidarem tai nezinau kaip cia bus ,o Jus kelinta karta darysites LIT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nora24 @ 2010 12 10, 14:09)
Sveikutes,mes kai daremes LIT pirma karta tai buvo tyrimai padaryti,o antra  karta kai daremes LIT tai  donoro buvo ,trecia karta dar nesidarem tai nezinau kaip cia bus ,o Jus kelinta karta darysites LIT ax.gif


na, mes antra karta darysim. O kaip ji nusprendzia, kada su donoru, kada is MB daro? g.gif
Atsakyti
gal ji ziuri pagal tyrimus ,mums tai pasake kad reikalinga bus donoro ,o Jums nieko nesake apie donora ax.gif o kiek kartu reikes LIT daryti blush2.gif labai ydomu kodel liepe pasidaryti vel naujai tyrimus ax.gif kiek zinau kad tyrimus reikia kartoti po pusmecio ar net dar veliau.
Atsakyti
QUOTE(nora24 @ 2010 12 10, 14:47)
gal ji ziuri pagal tyrimus ,mums tai pasake kad reikalinga bus  donoro ,o Jums nieko nesake apie donora  ax.gif o kiek kartu  reikes LIT daryti  blush2.gif labai ydomu kodel liepe pasidaryti vel naujai tyrimus  ax.gif kiek zinau kad tyrimus reikia kartoti po  pusmecio  ar net dar veliau.


g.gif apie donora nieko konkreciai neminejo apart to, kad gali tekti kazkada daryt su donoru. g.gif
einu dar karta jai parasyt, ar tikrai visus visus tyrimus darytis... doh.gif
Atsakyti