Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(sanzile @ 2010 11 24, 12:55)
Sveikutes visos,
as pirma karta cia, nes parupo suzinoti kas yra tas Rygos reprodukcijos centras.. Bandziau skaityti viska is eiles, nes nera konkrecios informacijos, bet aiskiau nepasidare biggrin.gif
Jeigu nesutrukdysiu jusu brangaus laiko rolleyes.gif , apibudinkite jei galite man keliais sakinukais, kas ten atliekama, gydoma ar pan.
Labai aciu ax.gif  4u.gif

Sveika,
Į šį centrą (RRC) moterys kreipiasi dėl pasikartojančių persileidimų, o taip pat ir po kelių nepavykusių IVF. Šiame centre dirba imunologė, kuri tiria organizmo būklę, jeigu reikia, skiria gydymą. Taip pat ji taiko limfocitų (LIT) injekcijas (atrenka vyro ar donoro limfocitus ir suleidžia moteriai) - paprastai tariant, moters ląstelės (žudikės) tada atakuoja vyro limfocitus, o ne embrioniuką.
Dauguma gydytojų skeptiškai žiūri į jos gydymą bei taikomą metodą, tačiau nežiūrint į tai, mes kreipiamės ir bandome - o gal gi padės.
Tai vat, atrodo ūkiškai, bet paaiškinau. Tikiuosi paaiškėjo smile.gif

Amade, pilnai sutinku su tavimi dėl gydytojų nuomonės apie RRC. Kažkada man gyd. yra pasakiusi - jeigu nori, mes tau irgi galime litrą vyro kraujo suleisti biggrin.gif
Matyt tokios mes jau esame, kol pačios neišbandome savo kailiu, tol galutinės nuomonės ir nesusidarome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 25, 14:15)
Sveika,
Į šį centrą (RRC) moterys kreipiasi dėl pasikartojančių persileidimų, o taip pat ir po kelių nepavykusių IVF. Šiame centre dirba imunologė, kuri tiria organizmo būklę, * jeigu reikia, skiria gydymą. Taip pat ji taiko limfocitų (LIT) injekcijas (atrenka vyro ar donoro limfocitus ir suleidžia moteriai) - paprastai tariant, moters ląstelės (žudikės) tada atakuoja vyro limfocitus, o ne embrioniuką.
** Dauguma gydytojų skeptiškai žiūri į jos gydymą bei taikomą metodą, tačiau nežiūrint į tai, mes kreipiamės ir bandome - o gal gi padės.
Tai vat, atrodo ūkiškai, bet paaiškinau. Tikiuosi paaiškėjo  smile.gif

*** Amade, pilnai sutinku su tavimi dėl gydytojų nuomonės apie RRC. Kažkada man gyd. yra pasakiusi - jeigu nori, mes tau irgi galime litrą vyro kraujo suleisti  biggrin.gif
Matyt tokios mes jau esame, kol pačios neišbandome savo kailiu, tol galutinės nuomonės ir nesusidarome  smile.gif


* gerai skamba tas "jeigu reikia", nes siaip berods visoms tas "reikia" buna, pas visas kazka randa biggrin.gif

** kreipiames net ir mes, skeptiskai ziuredamos, nes dauguma jau buna prieje sioki toki liepto gala, kai nebezinai, ka dar daryt, o kazka daryt norisi cool.gif doh.gif

*** kad mano nuomone is principo sutampa su tu musiskiu gydytoju nuomone. Ale sakau, kazka daryt reikia cool.gif

ir dar apie RRC - kad ir koki keista ispudi palieka vizitai ten, bet kartu ta Bykova sugeba ikvept pasitikejimo ir tikejimo doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 11 25, 16:38)
* gerai skamba tas "jeigu reikia", nes siaip berods visoms tas "reikia" buna, pas visas kazka randa  biggrin.gif

** kreipiames net ir mes, skeptiskai ziuredamos, nes dauguma jau buna prieje sioki toki liepto gala, kai nebezinai, ka dar daryt, o kazka daryt norisi  cool.gif  doh.gif

*** kad mano nuomone is principo sutampa su tu musiskiu gydytoju nuomone. Ale sakau, kazka daryt reikia  cool.gif

ir dar apie RRC - kad ir koki keista ispudi palieka vizitai ten, bet kartu ta Bykova sugeba ikvept pasitikejimo ir tikejimo  doh.gif  doh.gif


Na va, dar papildei 4u.gif

Kažkaip keista, bet man jokio gydymo neskyrė, tik LIT g.gif Niekas neprivers mane patikėti, kad esu visiškai sveika biggrin.gif Vis vien kažkas yra... bet...
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 25, 14:41)
Na va, dar papildei  4u.gif

Kažkaip keista, bet man jokio gydymo neskyrė, tik LIT g.gif  Niekas neprivers mane patikėti, kad esu visiškai sveika biggrin.gif Vis vien kažkas yra...  bet...


g.gif ai matai, tau nieko neskyre unsure.gif o as visada is jos griztu su lapeliu, kur surasyta ka, kiek, kaip gerti doh.gif nors sikart liepe tik gelezi, folio rugsti ir aspirina gert - ruostis nestumui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 11 25, 17:28)
g.gif  ai matai, tau nieko neskyre  unsure.gif  o as visada is jos griztu su lapeliu, kur surasyta ka, kiek, kaip gerti  doh.gif  nors sikart liepe tik gelezi, folio rugsti ir aspirina gert - ruostis nestumui  blush2.gif

Gal tavo kažkokie tyrimai negeri, ar ant ribos? Keista kodėl mane čia "išskiria" g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 25, 16:48)
Gal tavo kažkokie tyrimai negeri, ar ant ribos? Keista kodėl mane čia "išskiria" g.gif


na, man jau sikart, kai dare LIT sake, kad tyrimai pas mane pagereje biggrin.gif nors to atsakymu lapo as taip ir negavau, nei pastu, nei Rygoj. Ikyriai neprasiau doh.gif Bet kazkaip biski idomiai - visada bent prie kazko prisikabindavo, o kai atejo LIT laikas, jau viskas ok g.gif nu gal... as jau i Imunologija nebesigilinu, nes tai per sudetinga ir sunku suprasti, kaip tai gali buti susije su manim.

o gelezis-aspirinas-foline rugstis tai cia jau nebe gydymas mirksiukas.gif

dar man idomu - per pirmus 2 vizitus ji pabrezdavo, kad as per daug bereikalingai gavus hormonu (Duphaston, stimuliuojantys). O pries LIT pasiule nebandyt naturaliai pastot, o stimuliuotis, kad didesne tikimybe greiciau pastot butu doh.gif nu... kartais man atrodo, kad kai kurios jos mintys priestarauja viena kitai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 11 25, 19:10)
na, man jau sikart, kai dare LIT sake, kad tyrimai pas mane pagereje  biggrin.gif  nors to atsakymu lapo as taip ir negavau, nei pastu, nei Rygoj. Ikyriai neprasiau  doh.gif Bet kazkaip biski idomiai - visada bent prie kazko prisikabindavo, o kai atejo LIT laikas, jau viskas ok  g.gif  nu gal... as jau i Imunologija nebesigilinu, nes tai per sudetinga ir sunku suprasti, kaip tai gali buti susije su manim.

o gelezis-aspirinas-foline rugstis tai cia jau nebe gydymas  mirksiukas.gif

dar man idomu - per pirmus 2 vizitus ji pabrezdavo, kad as per daug bereikalingai gavus hormonu (Duphaston, stimuliuojantys). O pries LIT pasiule nebandyt naturaliai pastot, o stimuliuotis, kad didesne tikimybe greiciau pastot butu  doh.gif  nu... kartais man atrodo, kad kai kurios jos mintys priestarauja viena kitai  g.gif

taip man taip pat pasirode, kad kartais kai kurios jos mintys priestarauja viena kitai smile.gif Juk sako, kad antibijotikai labai blogai geriau ju negert, o del skrandzio bakterijos vos nevisoms aiskina kad reikia antibijotiku biggrin.gif Niu yra tokiu keistu dalyku pas ja, siaip tikrai visas tiria, tiria ir ant galo vienas gydymas LIT biggrin.gif Aisku truputi ir vaistuku as gavau bet minimaliai tik nuo herpeso ir B vitamino.
ai tiesa va pasitaike pas ja tokia nesamone: nuvaziavom su MB rugpjuti tai padare tyrimus ir atrado pas mane chlamidijas pas vyra ne. Tai sake man eiti pas gine. rugseji as vel vaziavau pas gine o ji kazkodel man dare vel chlamidiju tyrima ir aisku as nezinojau, nes ji kaip visada nieko neaiskina kokius tyrimus daro smile.gif grizau i LT ir nuejau pas gine, kad man israsytu vaistus nuo Chlamidijos. Sugeriau stiprius antibijotikus, gavau is bykovos atsakymus darytus rugsejo menesi ir ziuriu, kad chlamidijos nera, nors pries menesi ji buvo g.gif ir jokio gydymo nebuvo. tai va gavosi taip, kad as turbut bereikalo geriau antibijotikus nuo chalmidijos doh.gif pasakiau Bykovai kai dabar buvau nuvaziavusi, tai sake issiaiskins g.gif tai galvoju nejaugi pas juos laboratorijoj pasitaiko tokiu klaidu doh.gif
tai ziuresiu ka dabar Bykova atrasys man tuo klausimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 25, 14:15)
Sveika,
Į šį centrą (RRC) moterys kreipiasi dėl pasikartojančių persileidimų, o taip pat ir po kelių nepavykusių IVF. Šiame centre dirba imunologė, kuri tiria organizmo būklę, jeigu reikia, skiria gydymą. Taip pat ji taiko limfocitų (LIT) injekcijas (atrenka vyro ar donoro limfocitus ir suleidžia moteriai) - paprastai tariant, moters ląstelės (žudikės) tada atakuoja vyro limfocitus, o ne embrioniuką.
Dauguma gydytojų skeptiškai žiūri į jos gydymą bei taikomą metodą, tačiau nežiūrint į tai, mes kreipiamės ir bandome - o gal gi padės.
Tai vat, atrodo ūkiškai, bet paaiškinau. Tikiuosi paaiškėjo  smile.gif


Aciu labai, jau aiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos ar kuri nors dar laukia is Bykovos laisku? man kazko antra savaite jau eina kaip neparaso mano tyrimu rezultatu g.gif
Atsakyti
na as irgi dar negavau jokio atsakymo g.gif
Atsakyti
Merginos ar kuri vaziavote artimiausiu metu pas Bykova ?!!!!!!
nieko nesuprantu jau 2 savaites neatraso, dar nera taip buve g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozele78 @ 2010 12 03, 00:54)
Merginos ar kuri vaziavote artimiausiu metu pas Bykova ?!!!!!!
nieko nesuprantu jau 2 savaites neatraso, dar nera taip buve  g.gif

Bandyk pakartoti į visus el.p. Viena mergina iš forumo taip pat minėjo, kad atsakymo nesulaukia g.gif
Atsakyti