Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Žirniukė @ 2012 09 27, 20:22)
Šį trasferfactor preparatą ir man Bykova siūlė. Tik kažkaip apie jo vartojimo naudingumą nieko nerandu forume (o aprašyme poveikis-įspūdingas, ypač toms, kurių imunitetas per stipriai agresyvus neštumo metu). Pas Bykovą bandymas su LIT man nepasisekė (prieš pastojimą dariau du LIT ir neštumo metu berods porą LITų).Pastojau natūralai. 9 sav. sustojo vystytis. Bet ji vistiek tikina, kad be LITų aš tikrai neišnešiosiu. Tai dabar vėl bandau su jos LIT, jau vieną pasidariau. Ji liepė po šio LITo praėjus mėn. pasidaryti Santariškėse natūralius kilerius (sako, turi rodyti rekciją, ar veikia). Ir ką, man jie stipriai sukilę. O pagal BYkovą, tai yra NEGERAI. Tai kaip suprantu, man tas LIT  netinka? Minėjo, kad parašys daugiau ir rekomenduos kažką papildomo vartoti. Gal kuriai panašiai buvo? Ką ji rekomendavo vartoti?Ar verta iš vis man tuos LIT darytis? Nieko nebesuprantu...

Tęsinys...Gal vis tik kuri atrašys...
Merginos, gal galite man pakomentuoti mano natūralių kilerių tyrimus po Bykovos LIT (balandį turėjau nesivystantį neštumą su jos daromais LIT, tik NK ji netyrė). Rugpjūtį vėl dariausi vieną LIT, nes ji aiškino, kad be jo aš niekaip neišnešiosiu. O rezultatas po LIT toks:

2012-08-22 (po vieno LIT praėjus 4-5 dienoms)

CD16/CD56+ (NK) (%) 35 norma 10-19
CD16/CD56+ (NK) (mm3) 599 norma 200-400

2012-09-21 (po vieno LIT praėjus mėnesiui)

CD16/CD56+ (NK) (%) 39 norma 10-19
CD16/CD56+ (NK) (mm3) 927 norma 200-400

Tai LIT man per daug užkelia tuos NK ir jis man greičiausiai netinka – tą suprantu. O kuo juos numušti – imunoglobulino injekcijomis? Parašykite, prašau, savo nuomonę. Gal kuriai po Bykovos LIT irgi taip buvo sukilę – ką ji siūlė? Ji el.paštu ir telefonu nieko man neaiškina, tik sako, kad turiu atvažiuoti. Teks turbūt važiuoti, kai ji grįš iš savo atostogų, bet jei ji vėl man aiškins, kad LIT man vis tiek reikalingas, tai tada nebežinau.
Atsakyti
Žirniuke, kiek aš čia, forume, skaičiau, tai ne tau vienai po LIT sukyla NK. O Bykova ir toliau LIT siūlo... Parašyk, kai ką sužinosi, gerai? Aš irgi esu po vieno LIT, bet šiuo metu net nekyla ranka tirtis iš naujo NK, ar net tuo labiau skambinti Bykovai. Bet kažkada tai reikės... Parašyk, ką tavo atveju sakys Bykova 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2012 10 22, 20:06)
Žirniuke, kiek aš čia, forume, skaičiau, tai ne tau vienai po LIT sukyla NK. O Bykova ir toliau LIT siūlo... Parašyk, kai ką sužinosi, gerai? Aš irgi esu po vieno LIT, bet  šiuo metu net nekyla ranka tirtis iš naujo NK, ar net tuo labiau skambinti Bykovai. Bet kažkada tai reikės... Parašyk, ką tavo atveju sakys Bykova 4u.gif

Tikrai parašysiu, kaip tik kažką tiksliau žinosiu!
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal galit pasakyti, kiek kainuoja Bykovos LIT? Nežinau kiek pinigų vežtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2012 12 17, 20:54)
Sveikos merginos,
gal galit pasakyti, kiek kainuoja Bykovos LIT? Nežinau kiek pinigų vežtis  blush2.gif

LIT kainuoja 85 latus (apie 450 Lt), bet kiekvieną kartą dar reikėdavo mokėti + už konsultaciją ir prieš LIT dar Bykova atlieka įvairius kraujo tyrimus (bent jau man taip būdavo)
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2012 12 17, 19:54)
Sveikos merginos,
gal galit pasakyti, kiek kainuoja Bykovos LIT? Nežinau kiek pinigų vežtis  blush2.gif


O tu niekada nedarei ar as cia sapnuoju?
Atsakyti
QUOTE(Žirniukė @ 2012 12 17, 22:05)
LIT kainuoja 85 latus (apie 450 Lt), bet kiekvieną kartą dar reikėdavo mokėti + už konsultaciją ir prieš LIT dar Bykova atlieka įvairius kraujo tyrimus (bent jau man taip būdavo)

Ačiū wub.gif
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 17, 22:36)
O tu niekada nedarei ar as cia sapnuoju?

LIT dar nedariau, tik pas Bykovą visokius tyrimus ir "remontą". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2012 12 17, 20:54)
Sveikos merginos,
gal galit pasakyti, kiek kainuoja Bykovos LIT? Nežinau kiek pinigų vežtis  blush2.gif

Pelargonija, dar tau siūlau leidžiantis LITus tikrintis ir NK (natūralius kilerius), aišku, jei dėl jų tą LITą leisies. Nes man Bykova leido, bet pasirodė, kad jie man dar labiau užkelia natūralius kilerius, kurie ir taip pas mane sukilę, o ne slopina, kaip kad galvojome. Aišku, nežinau kokia pas tave situacija, bet tik sakau, kad nemažai LITų susileidau turbūt visai netikslingai, o tai kainuoja nemažus pinigus.
Atsakyti
Ačiū, Žirniuke. Man Bykova vienąkart tikrino kilerius, buvo sukilę. Sakė, bandysim su donoro LITais, turėtų geriau veikti. Aš pasiskaičius SM pati suprantu, kad LITai kartais pagerina, kartais pablogina situaciją.... eksperimentų keliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2012 12 19, 16:32)
Ačiū, Žirniuke. Man Bykova vienąkart tikrino kilerius, buvo sukilę. Sakė, bandysim su donoro LITais, turėtų geriau veikti. Aš pasiskaičius SM pati suprantu, kad LITai kartais pagerina, kartais pablogina situaciją.... eksperimentų keliu  g.gif

Man Bykova irgi darė donorinius LITus. Linku, kad tau jie padėtų 4u.gif Man tikrino kilerius, praėjus mėnesiui po LITo suleidimo (anot Bykovos, po tiek laiko pasirodo LITo poveikis) ir jie buvo stipriai sukilę. Būtinai informuok, kaip tau seksis su tais donoriniais LITais.
Atsakyti
QUOTE(Žirniukė @ 2012 12 20, 15:37)
Man Bykova irgi darė donorinius LITus. Linku, kad tau jie padėtų 4u.gif Man tikrino kilerius, praėjus mėnesiui po LITo suleidimo (anot Bykovos, po tiek laiko pasirodo LITo poveikis) ir jie buvo stipriai sukilę. Būtinai informuok, kaip tau seksis su tais donoriniais LITais.

Pranešiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu paparšyti jūsų patarimo....prieš kelis metus bandžiau daryti įvairius dalykėlius Lietuvoje, kad pastočiau, tačiau rezultatų jokių nebuvo, kaip ir buvau susitaikiusi su ta mintimi, kad vaikučių neieškosiu, bet kažin kas ir vėl pradėjo man darytis.... nusprendžiau pabandyti dar kartelį, tik jau Lietuvoje kažkodėl nesinori...Esu visai atšokusi nuo šitos temos ir tokių reikalų ...Paskaičiusi keletą susirašinėjimų supratau, kad važiuoti su tokiomis problemomis galima ne į vieną kliniką Rygoje, kaip žinoti į kurią geriau ir kaip ten patekti... Būčiau labai dėkinga, jei kuri pasidalintumėte informacija...
Atsakyti