Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Citas @ 2012 03 25, 22:30)
atiloja - kiek pamenu tavo nei TNF nebuvo per aukstas nei NK nepakile. O mano ir tas ir tas per auksti. Intralipidus as naudoju kad numust kileres, kadangi testai megintuvely parode kad intralipidai taip pat gerai numusa kaip IVIg tai pasirinkau pigesni varianta. O paskutinis intralipidas pries IVF ir man lieptas 7 stimuliacijos diena. Kai skaiciau vienam straipsny intralipidai geriausiai veikia kai naudojami savaite ar daugiau iki ovuliacijos, taip taip ir iseina.
Man po intralipidu jokios ypatingos reakcijos, tik zvengiau su sesele,sakau kaip cia suprast kad i vena privarai puse litro pieno o as taip ziauriai i tualeta uzsimanau:)

TNF mano nebuvo aukstas (lyg ir g.gif ), bet NK tai pakilusios, beveik dvigubai virsijo norma 4u.gif O tai kodel man gorgis paskyre intralipidus taip velai? Tik per stimuliacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 26, 10:28)
4u.gif
Skaitau kiek jums paskiria darytis tyrimų ir kuo toliau, tuo labiau mane varo į neviltį. Vėl iš naujo pradėti važinėjimus, tyrimus. Vieno karto nuvykti neužteks. Kažkoks košmaras. Vėl čieli metai bus palaidoti tyrimams, važinėjimams. Kažkokie depresija puola, negaliu darbe susikaupti, nebendrauju su kolegomis, pikta ant gyvenimo  verysad.gif Kiek dar metų truks visas šis košmaras  verysad.gif
Dabar pirmam vizitui pas Bykovą kiek maždaug latų reiktų turėti ?


Labai palaikau visas, važinėjančias, laukiančias... Mums nuo pirmo vizito iki pirmojo LIT užtrukom 9 mėnesius. Bet mes gana neskubėjom. Taigi tikrai tas geras pusmetis nėra toks baisus laiko tarpas. Beje, man labai psichologiškai nuramino akupunktūra. Tiek akupunktūra, tiek ten dirbančios moterys, kurios ramiai man sakydavo - negalima skubėt, negalima norėt visko iškart... reikia tikėti ir būti ramiai. ax.gif Žinau, kaip sunku būti ramiai, bet iš kitos pusės, kas belieka, kai nesiseka... friends.gif

O pirmam vizitui reikia apie 200 latu. mirksiukas.gif

Laikom 2 mielus mažus kumštukus, kad visos čia užsukusios neprarastų noro, kantrybės, tikėjimo ir užsispyrimo. O kai pagaliau laikysit tuos mylimiausius mažylius ant rankų, greit pamiršit, kiek teko pereit... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 26, 10:27)
Tiesa,o situos tyrimus kuriuos tu skaitai kad mes daromes-tai darome todel kad musu vyrai galetu but LIT donorais.O tam reikia tyrimu tiek atlikti.
Kiek supratau tai is vyro kraujo kai daro LIT ,jis buna sviezias ir turi kazkokiu ten reikalingu lasteliu,kurios atvirksciai nebuna pas donoro LIT-nes donoro kraujas buna saldomas ir paskui atsildomas.Tai ir netenkam kazkokios tai Limfocitu grupes(atrodo T) blush2.gif
cia mergytes pataisys jei klystu 4u.gif


Kiek mano zinios leidzia,tai skirtumo,apart genetinio koduko,tarp vyro ir donoro nera.Cia as apie DQ match.O saldtytas ar sviezias,skirtumas tik tas,kad buvo pastebeta,kad sviezias vos vos geriau uzkelia limfocitus blokuojancius antikunius,kas ir yra lit tikslas.Kuo svetimesni kodukai moters organizmui,tuo labiau kyla tie antikuniai,ir tuo didesne nestumo apsauga nuo kileriu.

Nemanau,kad jos saldytas blogai,juk neturetu ji tiek sekmes ir nedirbtu tiek ilgai su tais lit.Kiek suprantu tai pagrindinis tos klinikos varikliukas.
Man pvz po MB sviezio nuo gero lygio net nukrito...po donoro nesitestavau,bet pacios B rizikos testai (LAI),rode vis geresnius rodiklius,gal lit,o gal ir pats nestumas uzturbino tuos reikiamus antikunius ...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 03 26, 12:42)
Labai palaikau visas, važinėjančias, laukiančias... Mums nuo pirmo vizito iki pirmojo LIT užtrukom 9 mėnesius. Bet mes gana neskubėjom. Taigi tikrai tas geras pusmetis nėra toks baisus laiko tarpas. Beje, man labai psichologiškai nuramino akupunktūra. Tiek akupunktūra, tiek ten dirbančios moterys, kurios ramiai man sakydavo - negalima skubėt, negalima norėt visko iškart... reikia tikėti ir būti ramiai.  ax.gif Žinau, kaip sunku būti ramiai, bet iš kitos pusės, kas belieka, kai nesiseka... friends.gif

O pirmam vizitui reikia apie 200 latu.  mirksiukas.gif

Laikom 2 mielus mažus kumštukus, kad visos čia užsukusios neprarastų noro, kantrybės, tikėjimo ir užsispyrimo. O kai pagaliau laikysit tuos mylimiausius mažylius ant rankų, greit pamiršit, kiek teko pereit...  wub.gif

Tai jeigu gerai supratau ,Jums pirma LIT padare tik po 9 menesiu nuo susitikimo su ja? Ar jus daretes tuos LIT visus 9 menesius?
Soriukas,siandien kazkokia as nesupratinga blush2.gif
T.P.Keberiokst- saunu,kad mane pataisei thumbup.gif Man ir paciai naudinga zinoti,nes ka tik vyras atnese savo pirmus tyrimus, tai cholesterolis vos ne norma ant 1 padalos virsija, o limfocitu padaugeje g.gif rodo manau uzdegima g.gif Tai dabar mastau kad matyt vel darys su donoro,o jei jis irgi tinkamas tada super thumbup.gif ir taupiau mirksiukas.gif
Kaip tu likais?
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 03 26, 10:42)
Labai palaikau visas, važinėjančias, laukiančias... Mums nuo pirmo vizito iki  O kai pagaliau laikysit tuos mylimiausius mažylius ant rankų, greit pamiršit, kiek teko pereit...  wub.gif



Kokia tiesa wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 26, 11:19)
Tai jeigu gerai supratau ,Jums pirma LIT padare tik po 9 menesiu nuo susitikimo su ja? Ar jus daretes tuos LIT visus 9 menesius?
Soriukas,siandien kazkokia as nesupratinga blush2.gif 
T.P.Keberiokst- saunu,kad mane pataisei thumbup.gif Man ir paciai naudinga zinoti,nes ka tik vyras atnese savo pirmus tyrimus, tai cholesterolis vos ne norma ant 1 padalos virsija, o limfocitu padaugeje g.gif rodo manau uzdegima g.gif Tai dabar mastau kad matyt vel darys su donoro,o jei jis irgi tinkamas tada super thumbup.gif  ir taupiau mirksiukas.gif
Kaip tu likais?


As visai gerai...Mazylis auga,ir dziugu ir gaila,nes tai nepakartojamas laikas,nesinori,kad greitai praeitu.

Del tyrimu,tai ir pas mus buvo cholesterolis pakiles ir berods limfocitai...be nieko,padare.Kiek suprantu,svarbu jokios infekcijos nebutu.O kam tie kiti tyrimai tai tikrai nzn,bandau galvoti,kad del vyro labiau,nes kraujo nusiurbia gan nemazai,tai gal ziuri,ar gali...
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 26, 12:19)
Tai jeigu gerai supratau ,Jums pirma LIT padare tik po 9 menesiu nuo susitikimo su ja? Ar jus daretes tuos LIT visus 9 menesius?
Soriukas,siandien kazkokia as nesupratinga blush2.gif 
T.P.Keberiokst- saunu,kad mane pataisei thumbup.gif Man ir paciai naudinga zinoti,nes ka tik vyras atnese savo pirmus tyrimus, tai cholesterolis vos ne norma ant 1 padalos virsija, o limfocitu padaugeje g.gif rodo manau uzdegima g.gif Tai dabar mastau kad matyt vel darys su donoro,o jei jis irgi tinkamas tada super thumbup.gif  ir taupiau mirksiukas.gif
Kaip tu likais?


taip, pirmąjį LIT mims padarė po 9 mėnesių nuo pirmojo vizito. Iki tol pas Bykovą važiavom gal kokius 5-6kartus - darė tyrimus, skirdavo visokius papildus gert, vėl kartodavo tyrimus. Nors gal toks tarpasgavosi, nes patys nenorėjom skubėt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 03 26, 13:54)
taip, pirmąjį LIT mims padarė po 9 mėnesių nuo pirmojo vizito. Iki tol pas Bykovą važiavom gal kokius 5-6kartus - darė tyrimus, skirdavo visokius papildus gert, vėl kartodavo tyrimus. Nors gal toks tarpasgavosi, nes patys nenorėjom skubėt.  ax.gif

Aiskutis,o tai as jau pagalvojau kad iki sekmes nestuke.gif visus 9 menesius daretes tuos LIT blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 26, 12:03)
Pupa, nesinervuoki taip mirksiukas.gif Mes juk is to paties miesto,galime juk susitikti ir pakalbeti  drinks_cheers.gif bus ramiau abiems 4u.gif 
Papasakosiu kaip buvo mums.

aš labai puikiai suprantu viską, tik man bloga vėl viską pradėti nuo nulio. nauja gydytoja, nauji važinėjimai, naujas stresas, prašinėjimai iš darbo, finansai verysad.gif
Paskambinus tuo telefonu iškart galima užsiregistruoti ar turime pačiai Bykovai skambinti ir klausti, ar ji priims mus ?
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2012 03 26, 12:42)
Labai palaikau visas, važinėjančias, laukiančias... Mums nuo pirmo vizito iki pirmojo LIT užtrukom 9 mėnesius. Bet mes gana neskubėjom. Taigi tikrai tas geras pusmetis nėra toks baisus laiko tarpas. Beje, man labai psichologiškai nuramino akupunktūra. Tiek akupunktūra, tiek ten dirbančios moterys, kurios ramiai man sakydavo - negalima skubėt, negalima norėt visko iškart... reikia tikėti ir būti ramiai.  ax.gif Žinau, kaip sunku būti ramiai, bet iš kitos pusės, kas belieka, kai nesiseka... friends.gif

O pirmam vizitui reikia apie 200 latu.  mirksiukas.gif

Laikom 2 mielus mažus kumštukus, kad visos čia užsukusios neprarastų noro, kantrybės, tikėjimo ir užsispyrimo. O kai pagaliau laikysit tuos mylimiausius mažylius ant rankų, greit pamiršit, kiek teko pereit...  wub.gif

4u.gif

Aš jau labai laukiu pirmojo vizito, gal tada psichologiškai būtų lengviau prastumti dieną, nes dabar tokioj kritinėj duobėj sėdžiu, kad net vemt iš nevilties galiu pradėti doh.gif
Taip noriu, kad rastų aiškią problemą, kad ir ląsteles žudikes. Nes iki šiol neuvokiu, kame šuo pakastas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 26, 13:52)
* aš labai puikiai suprantu viską, tik man bloga vėl viską pradėti nuo nulio. nauja gydytoja, nauji važinėjimai, naujas stresas, prašinėjimai iš darbo, finansai  verysad.gif
Paskambinus tuo telefonu iškart galima užsiregistruoti ar turime pačiai Bykovai skambinti ir klausti, ar ji priims mus ?
Papildyta:

4u.gif

**Aš jau labai laukiu pirmojo vizito, gal tada psichologiškai būtų lengviau prastumti dieną, nes dabar tokioj kritinėj duobėj sėdžiu, kad net vemt iš nevilties galiu pradėti  doh.gif
Taip noriu, kad rastų aiškią problemą, kad ir ląsteles žudikes. Nes iki šiol neuvokiu, kame šuo pakastas  doh.gif


* drinks_cheers.gif na, tie prašinėjimai iš darbo tikrai ne pats maloniausias reikalas doh.gif tik man kažkiek lengviau buvo, nes aš viršininkui tiesą sakiau, t.y. nereikėjo man kurt istorijų, kodėl reikia laisvadienių ax.gif o užiregistruot paprasta - parašyk el.paštu (bikova@rrc.lv ir registratura@rrc.lv), nereiks nė skambint mirksiukas.gif bent aš tai visada taip rašydavau blush2.gif

** Kai pradedi kažką naujo daryt, apima azartas ir ateina daugiau vilties, kad gal jau užsikabinom už kažko... friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 03 26, 16:38)


** Kai pradedi kažką naujo daryt, apima azartas ir ateina daugiau vilties, kad gal jau užsikabinom už kažko... friends.gif

Tiesos zodziai thumbup.gif
Amade,bet jei neklystu tu juk po visu Bykovos gydymu jau turi maziuka? g.gif lygtais dvynukus ar as maisau kazka? g.gif Atleisk uz netaktiska klausima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 26, 16:33)
Tiesos zodziai thumbup.gif
Amade,bet jei neklystu tu juk po visu Bykovos gydymu jau turi maziuka? g.gif lygtais dvynukus ar as maisau kazka? g.gif  Atleisk uz netaktiska klausima 4u.gif


Taip, jau turim 3 mėn. mazyli wub.gif Nors mūsų istorija ir problemos buvo kitokios nei daugumos jūsų, bet trumpoji istorija surašyta šios temos 37 puslapy, jei įdomu paskaityt. O ilgąjį variantą rašau vis dar, o tada bus patalpinta i Vaisingumo Asociacijos puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nežinau į kurią temą rašyti... unsure.gif unsure.gif

Pagaliau pajudėjau iš mirties taško thumbup.gif
Buvau šiandien pas endokrinologę. privačiai. prisidėjau litų. ale neprireikė nė lito mokėti thumbup.gif matyt suveikė mano mirštančios gulbės veidas cool.gif net registratūroj stebėjosi, kaip čia mane nemokamai privačioje klinikoje 'pakonsultavo' biggrin.gif
Gavau du siuntimus, nors nė vieno neprašiau. Tiek metų nepastoju, tai čia reikai pasak gydytojos tirti aukštesniame lygmenyje, tik į klinikas vykti.
Vienas siuntimas - pasidaryti galvos magn.rezon. Jau užsiregistravau balandžio 18d. anksti ryte smile.gif prieš pamokas unsure.gif
dabar nežinau pas kokį endokrinologą Kauno klinikose registruotis. gal galite kas patarti ? ir ar ten yra didelės eilės. Ar jau dabar registruotis ar po balandžio 18d. ? ant siuntimo parašė diagnozę- hiperprolaktinemija unsure.gif
Mėnuo kaip nebegeriu bromkriptiną, tai šiai dienai prolaktino kiekis 78,4. Norma iki 33. Sukyla man tas padla hormonas vis tiek dvigubai ar trigubai. Galiu 5 metus gerti. Beviltiškas atvejis esu cool.gif
šiandien 7c.d. - ir dar mm nesibaigė. Sirgdavau labai trumpai, maximum 4 dienas. Musėt klimaksas ne už kalnų..

Amade, einu skaityt jūsų istorijos wub.gif
Atsakyti