Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Citas @ 2012 03 24, 10:19)
Man atrodo Bykova atsikelia ryte is lovos, paziuri i veidrodi nusisypso ir sako, nu ka siandien visoms skirsiu 2 LIT pries IVF, kita diena atsikelia, siandien visoms skirsiu 3 LIT pries IVF  biggrin.gif  As buvau suplanavus kad man uzteks laiko 2-iems LIT-ams, bet ji man per pirma vizita jau padare donoro LIT, nes sake ji mano reikia 3-u LIT-u man. O gal ji cia nusprendzia i LAD rezultatus paziureju, nes pas tave Atiloja LAD geresnis nei pas mane, t.y. aukstesnis  4u.gif

Sveikutes 4u.gif
Idomi ji gydytoja. Na,as irgi turesiu antra LIT ketvirtadieni-tik nezinau ar su vyro krauju-nes is laboratorijos dar neatejo atsakymai-sake antradieni atsius.Tada ir suzinosiu. Jau turejau 2 intralipidu dozes. Bet ir man idomu,ar dar skirs kada ji man iki punkcijos LIT dar viena ar ne. g.gif Nes as tu LAD nedariau,o ji kaip suprantu irgi nedaro.
Bet tikiuosi kad man padeda intralipidai ir LIT. Irgi kazkaip nors baime yra pries artejanti IVF bet vistik daugiau vilties kai darausi visus tuos LIT,intralipidus..zinau kad LT skyria ir prednesolona,aspirina,clexane.Tai dar gal prisideda Beer knyga,skaitau ir tikejimas dideja.Ypac pacioj pradzioj vienos moters pasakojimas-toks artimas man,atrodo man IVF apraso,tai kazkaip diiiidelis tikejimas siuo IVF yra. ax.gif
Cituk,tai kada ketvirtadieni busi Rigoje?Ziurek si kart tikrai susitiksime kaip smagu butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 24, 10:19)
Man atrodo Bykova atsikelia ryte is lovos, paziuri i veidrodi nusisypso ir sako, nu ka siandien visoms skirsiu 2 LIT pries IVF, kita diena atsikelia, siandien visoms skirsiu 3 LIT pries IVF  biggrin.gif  As buvau suplanavus kad man uzteks laiko 2-iems LIT-ams, bet ji man per pirma vizita jau padare donoro LIT, nes sake ji mano reikia 3-u LIT-u man. O gal ji cia nusprendzia i LAD rezultatus paziureju, nes pas tave Atiloja LAD geresnis nei pas mane, t.y. aukstesnis  4u.gif

Oi nenustebkit Bykovos bajeriukais ax.gif atvaziuosit sakys
oi vi priehali bigsmile.gif ,oi nu sto teper delat,oi ja skazala sto priehat bigsmile.gif ,nu zodziu ji keista juodai doh.gif
As pries IVF ,kaip pirma kart dariau pas ja oi kiek Lit daug gavau ,man atrodo 4 ,net iki punkcijos rolleyes.gif ,o po to kai kita IVF tai visai mazai 2 iki punkcijos,o pirma karta gal net daugiau gal 6 g.gif ,nu bijau sumeluot ,bet juodai daug
Afrodite69,maciau skaitai knyga ir as uzsisakiau ja,tai dabar ,kaip laukiu smile.gif ,gal man jegu prides ta gnyga einant link nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(late @ 2012 03 25, 12:25)

oi vi priehali bigsmile.gif ,oi nu sto teper delat,oi ja skazala sto priehat


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nu 100 proc sutinku drinks_cheers.gif

Keista ji tuom,as irgi ne karta parinausi,po to ismokau demesio nebekreipti,LIT tai pas ja,nes kitas pasirinkimas bais brangus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 03 25, 14:37)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu 100 proc sutinku  drinks_cheers.gif

Keista ji tuom,as irgi ne karta parinausi,po to ismokau demesio nebekreipti,LIT tai pas ja,nes kitas pasirinkimas bais brangus ax.gif

As irgi atvaziuodavau ir galvodavau ,oi greiciau suleisk ir varau namo thumbup.gif
O pilva tau maudzia, tikrai nebus pas tave dar mmm,paziurek kada maudzia jei ypac kai maitini tai gimda traukiasi,o tu buvai po gimdymo pas gydytoja ax.gif ne tam skyreli ,bet parasiau savo nuomone
Atsakyti
QUOTE(late @ 2012 03 25, 14:25)
Oi nenustebkit Bykovos bajeriukais ax.gif atvaziuosit sakys
oi vi priehali bigsmile.gif ,oi nu sto teper delat,oi ja skazala sto priehat bigsmile.gif ,nu zodziu ji keista juodai doh.gif
As pries IVF ,kaip pirma kart dariau pas ja oi kiek Lit daug gavau ,man atrodo 4 ,net iki punkcijos rolleyes.gif ,o po to kai kita IVF tai visai mazai 2 iki punkcijos,o pirma karta gal net daugiau gal 6 g.gif ,nu bijau sumeluot ,bet juodai daug
Afrodite69,maciau skaitai knyga ir as uzsisakiau ja,tai dabar ,kaip laukiu smile.gif ,gal man jegu prides ta gnyga einant link nestuke.gif


uz tai as viska derinu elektroniniu pastu smile.gif turriu dienu, valandu patvirtinimus, kad nebutu netiketumu smile.gif baisoka man si karta, nes mes nuskrisim ir turesi nuleke pas bykova ir dave MB kraujo, lekti i Gulbja labe ir istirti jo krauja (jau ir ten sutariau kad prioritetiniu budu uz double kaina istirs per dvi valanda sir atsius atsakyma i maila ax.gif )
jei sitas fintas pavyks tai rekomenduosiu ir kitoms mergaitems, nes taip daaauuug pigiau (nu bent jau mums londone tyrimu puokste kainuoja £230, o Gulbija labej 15.6 LATU bigsmile.gif tai sumopkesim dvigubai 32 Latus kad istirtu skubiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 25, 16:48)
uz tai as viska derinu elektroniniu pastu smile.gif turriu dienu, valandu patvirtinimus, kad nebutu netiketumu smile.gif baisoka man si karta, nes mes nuskrisim ir turesi nuleke pas bykova ir dave MB kraujo, lekti i Gulbja labe ir istirti jo krauja (jau ir ten sutariau kad prioritetiniu budu uz double kaina istirs per dvi valanda sir atsius atsakyma i maila  ax.gif )
jei sitas fintas pavyks tai rekomenduosiu ir kitoms mergaitems, nes taip daaauuug pigiau (nu bent jau mums londone tyrimu puokste kainuoja £230, o Gulbija labej 15.6 LATU  bigsmile.gif  tai sumopkesim dvigubai 32 Latus kad istirtu skubiai  tongue.gif



Citai, ar teisingai supratau? bigsmile.gif Čia extra greičiu pasidarysit tyrimus prieš LIT? Ir Bykova sutinka taip?
Parašyk po visko, mums irgi tai bus aktualu - ir dėl to, kad Lietuvoje brangiau tyrimai, ir dėl to, kad gyvename mažame miestelyje, o tyrimai siunčiami kitur, ir užtrunka atsakymai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2012 03 25, 18:53)
Citai, ar teisingai supratau?  bigsmile.gif Čia extra greičiu pasidarysit tyrimus prieš LIT? Ir Bykova sutinka taip?
Parašyk po visko, mums irgi tai bus aktualu - ir dėl to, kad Lietuvoje brangiau tyrimai, ir dėl to, kad gyvename mažame miestelyje, o tyrimai siunčiami kitur, ir užtrunka atsakymai doh.gif


Aha ax.gif mums tai problema didziausia kad lektuvas tik pries 11 leidziasi, nes tas berniukas (o gal mergaites) is Gulbja labes tai sake jei apie 8 duosit krauja tai po pietu jau bus rezultatai net be jokio dvigubo apmokejimo bigsmile.gif tai jums reiktu tik anksciau nulekti i ryga smile.gif
butinai parasysiu. o bykovai nera ko zinoti kur ir kaip darysim, as jai pasakysiu kad mes pasidarem ir laukiam rezultatu kurie bus apie 3 2-3 val smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 24, 10:19)
Man atrodo Bykova atsikelia ryte is lovos, paziuri i veidrodi nusisypso ir sako, nu ka siandien visoms skirsiu 2 LIT pries IVF, kita diena atsikelia, siandien visoms skirsiu 3 LIT pries IVF  biggrin.gif  As buvau suplanavus kad man uzteks laiko 2-iems LIT-ams, bet ji man per pirma vizita jau padare donoro LIT, nes sake ji mano reikia 3-u LIT-u man. O gal ji cia nusprendzia i LAD rezultatus paziureju, nes pas tave Atiloja LAD geresnis nei pas mane, t.y. aukstesnis  4u.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 24, 11:47)
Sveikutes 4u.gif 
Idomi ji gydytoja. Na,as irgi turesiu antra LIT ketvirtadieni-tik nezinau ar su vyro krauju-nes is laboratorijos dar neatejo atsakymai-sake antradieni atsius.Tada ir suzinosiu. Jau turejau 2 intralipidu dozes. Bet ir man idomu,ar dar skirs kada ji man iki punkcijos LIT dar viena ar ne. g.gif Nes as tu LAD nedariau,o ji kaip suprantu irgi nedaro.
Bet tikiuosi kad man padeda intralipidai ir LIT. Irgi kazkaip nors baime yra pries artejanti IVF bet vistik daugiau vilties kai darausi visus tuos LIT,intralipidus..zinau kad LT skyria ir prednesolona,aspirina,clexane.Tai dar gal prisideda Beer knyga,skaitau ir tikejimas dideja.Ypac pacioj pradzioj vienos moters pasakojimas-toks artimas man,atrodo man IVF apraso,tai kazkaip diiiidelis tikejimas siuo IVF yra. ax.gif
Cituk,tai kada ketvirtadieni busi Rigoje?Ziurek si kart tikrai susitiksime kaip smagu butu thumbup.gif

tu buvai sakiusi, bet primink, kodel tu sugalvojai tuos intralipidus dabar darytis? Nes bent jau pagal man sudeliota protokola, tai as intralipidus tureciau darytis 7 stimuliacijos diena pirma karta 4u.gif
Cituk, o kaip tau su tais intralipidais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 25, 18:21)
Aha  ax.gif mums tai problema didziausia kad lektuvas tik pries 11 leidziasi, nes tas berniukas (o gal mergaites) is Gulbja labes tai sake jei apie 8 duosit krauja tai po pietu jau bus rezultatai net be jokio dvigubo apmokejimo  bigsmile.gif  tai jums reiktu tik anksciau nulekti i ryga smile.gif
butinai parasysiu. o bykovai nera ko zinoti kur ir kaip darysim, as jai pasakysiu kad mes pasidarem ir laukiam rezultatu kurie bus apie 3 2-3 val smile.gif


Čia tai thumbup.gif

O ta Gulbja laboratorija yra ten, kur Embrions?
Atsakyti
atiloja - kiek pamenu tavo nei TNF nebuvo per aukstas nei NK nepakile. O mano ir tas ir tas per auksti. Intralipidus as naudoju kad numust kileres, kadangi testai megintuvely parode kad intralipidai taip pat gerai numusa kaip IVIg tai pasirinkau pigesni varianta. O paskutinis intralipidas pries IVF ir man lieptas 7 stimuliacijos diena. Kai skaiciau vienam straipsny intralipidai geriausiai veikia kai naudojami savaite ar daugiau iki ovuliacijos, taip taip ir iseina.
Man po intralipidu jokios ypatingos reakcijos, tik zvengiau su sesele,sakau kaip cia suprast kad i vena privarai puse litro pieno o as taip ziauriai i tualeta uzsimanau:)

artulia - nebuvus as embrions klinikoj, bet kiek pamenu zemelapyje tai jos ten salia ar net toj pacioj ligoninej?? Kazkokia lazarenica gatve?? Is lempos ir atninties as cia pavariau:)
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2012 03 25, 18:32)
Čia tai  thumbup.gif

O ta Gulbja laboratorija yra ten, kur Embrions?


yra ir kur embrions,bet yra dar ir arciau bykovos smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Naujokė šioj temoj, bet kitose ne verysad.gif
Po 3 nepavykusių ivf'ų, norėčiau apsilankyti pas Bykovą. Turiu keletą klausimėlių.
Ar pas ją didelės eilės? Ar reikia ilgai lauti pirmo vizito ? Man kitą savaitę atostogos, nereiktų iš darbo prašytis..
Kada geriau registruotis pas ją dėl tyrimų? Ryte ar vakare ? Jeigu po pietų vizitas, ar darys ten tyrimus ? Tai gal geriua ryte ? Kaip suprantu, ji paskiria tyrimus atlikti ir tuos tyrimus toj pačioj klinikoj galima atlikti ? Ar jos paskirtus tyrimus darome Lietuvoj, o paskui su atsakymais važiuojama pas ją ?
Ir kaip su sueities testu ? Per kiek valandų nuo sueities daromas tas testas ?
Ir dar telefono nr niekur nerandu blush2.gif
Gal pradžiai tiek 4u.gif Klausimų daugybė, galva sukasi nuo nežinomybės..

P.S. visą savaitgalį praleidom Rygoj, susipažinom su miestu, naktiniu senamiesčiu, tad jau nebūtų baisu vėl važiuoti, tuo labiau, kad nuo Šiaulių tik 120km smile.gif
Atsakyti