Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 15:57)
Aciu tau,butinai paklausiu.Tiek daug klausimu turiu kad reiks jau rasytis. Beje,tas transferfaktorius koks brangus blink.gif ir kaip sunku pasirodo ji gauti doh.gif tai siandien suzinosiu gausiu as ji ar ne 4u.gif


kaip suprantu jis imuninei sistemai, tik įdomu kokia jo sudėtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 07, 16:02)
O kokia jo kaina ir kokiom dozem paskirta?

Cia is sitos serijos?
http://www.vitaminsu...oducts_id=26691

Zinai po bendravimo su Bikova, nusprendziau kad dozes reikia skirtis paciai lotuliukas.gif Man ji tik parase kad reikia gerti transfefaktor viena menesi. Sako LT yra.aplaksciau vaistines -nera blink.gif
tai cia radau;
http://www.transferfactor.lt/ ir sake,kad kaina virs 140lt doh.gif menesiui.Per diena reikia gerti 3 tabletes.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 14:12)
Zinai po bendravimo su Bikova, nusprendziau kad dozes reikia skirtis paciai lotuliukas.gif  Man ji tik parase kad reikia gerti transfefaktor viena menesi. Sako LT yra.aplaksciau vaistines -nera blink.gif 
tai cia radau;
http://www.transferfactor.lt/ ir sake,kad kaina virs 140lt doh.gif menesiui.Per diena reikia gerti 3 tabletes.



Tai tada tas pats iseina.O tu jai nebijok rasyt ir klausti,kas kur kaip ir kada.Pinigus tai moki.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 16:12)
Zinai po bendravimo su Bikova, nusprendziau kad dozes reikia skirtis paciai lotuliukas.gif  Man ji tik parase kad reikia gerti transfefaktor viena menesi. Sako LT yra.aplaksciau vaistines -nera blink.gif 
tai cia radau;
http://www.transferfactor.lt/ ir sake,kad kaina virs 140lt doh.gif menesiui.Per diena reikia gerti 3 tabletes.



Laba, įsiterpsiu, Afrodite, gana brangūs tie TF, bet tavo atveju tikrai rekomenduočiau, mes juos vartojam, dukrytei duodu, tikrai veikia, bet tikrai pažįstu žmogų, kuriam labai padėjo būtent dėl onkologinės ligos..jie per tarpininkus pardavinėjami, jei nori, galiu duoti kontaktą pajūryje, gal tau būtų patogiau, o galbūt yra žmogutis ir tavo mieste, tik reikia savaitę laukti,kol atsiųs į LT. Arba gal gali turėti, gali FB susirasti 4ife, ten užklausti..Žodžiu, jei reikės pagalbos, rašyk až, ok?
Atsakyti

QUOTE(Šarūniukė @ 2012 02 07, 15:35)
Taip, bet prie visų vėžinių įtarimų negalima B grupės griežtai, tą puikiai žinauū, nes dabar deja mano tėvukas vėl tuo apsirgo, tai visi tai pabrėžia unsure.gif

drinks_cheers.gif
Afrodite, as jau buvau tau sakiusi, ir pasikartosiu dar karta: negalima tau B grupes vitaminu 4u.gif pries juos vartodama, pasikalbek su onkologais, nes jokie imuniniai sprendimai nepagelbes, jei ropliukas prades sparciai augti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 07, 16:34)
drinks_cheers.gif
Afrodite, as jau buvau tau sakiusi, ir pasikartosiu dar karta: negalima tau B grupes vitaminu 4u.gif pries juos vartodama, pasikalbek su onkologais, nes jokie imuniniai sprendimai nepagelbes, jei ropliukas prades sparciai augti 4u.gif


tai deja, tai tiesa verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 07, 16:34)
drinks_cheers.gif
Afrodite, as jau buvau tau sakiusi, ir pasikartosiu dar karta: negalima tau B grupes vitaminu 4u.gif pries juos vartodama, pasikalbek su onkologais, nes jokie imuniniai sprendimai nepagelbes, jei ropliukas prades sparciai augti 4u.gif

tai va,kad nebezinau kaip elgtis.Kiek zinau su onkologinem ligom foline tikrai galima.Bet kitus B12 vitaminu ne.Na, ziuresiu bandysiu su ja kalbetis.Jau greit pokalbis ivyks. 4u.gif Penktadieni vaziuoju LIT.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 18:59)
tai va,kad nebezinau kaip elgtis.Kiek zinau su onkologinem ligom foline tikrai galima.Bet kitus B12 vitaminu ne.Na, ziuresiu bandysiu su ja kalbetis.Jau greit pokalbis ivyks. 4u.gif Penktadieni vaziuoju LIT.

tu ne su B situo klausimu pasitark, o su onkologais 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite, prašau 4u.gif Rytoj pirmą kartą važiuoju pas Bykovą ( jau nusiteikiau prarasti kraujo dozę blush2.gif) ir užmiršau paklausti, ar atvykti reikia negėrus ir nevalgius? Gal žinote? Nevalgiusi galėsiu iškentėti, bet jei negėrus, tai nelabai....
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2012 03 20, 18:16)
Merginos, patarkite, prašau 4u.gif Rytoj pirmą kartą važiuoju pas Bykovą ( jau nusiteikiau prarasti kraujo dozę blush2.gif)  ir užmiršau paklausti, ar atvykti reikia negėrus ir nevalgius? Gal žinote? Nevalgiusi galėsiu iškentėti, bet jei negėrus, tai nelabai....

gali valgyt ir gert smile.gif Tik MB nepamirsk pasiimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 20, 17:38)
gali valgyt ir gert smile.gif Tik MB nepamirsk pasiimti  4u.gif



Ačiū 4u.gif
MB tikrai neužmiršiu, nes jis už vairuotoją bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 03, 11:13)
zinok is paskutinio savo pokalbio su B, tai supratau toki dalyka, kad pirmam kartui iki IVF'o jinai skiria 1 LIT'a, bet kai as papriestarau ir pasakiau, kad man gydytojas paskyre 2, tai jinai nusileido ir sutarem del 2  4u.gif Tai matyt, jinai irgi dabar eksperimentuoja ir leipia tau 2 daryt  4u.gif


Man atrodo Bykova atsikelia ryte is lovos, paziuri i veidrodi nusisypso ir sako, nu ka siandien visoms skirsiu 2 LIT pries IVF, kita diena atsikelia, siandien visoms skirsiu 3 LIT pries IVF biggrin.gif As buvau suplanavus kad man uzteks laiko 2-iems LIT-ams, bet ji man per pirma vizita jau padare donoro LIT, nes sake ji mano reikia 3-u LIT-u man. O gal ji cia nusprendzia i LAD rezultatus paziureju, nes pas tave Atiloja LAD geresnis nei pas mane, t.y. aukstesnis 4u.gif
Atsakyti