Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Sveikos merginos 4u.gif
Gavau is bykovos atsakymus.Daug kas surasyta bet tu KELL man nedare verysad.gif gal sakau kai vaziuosiu i Latvija pas ja nuvykti pasidaryti man GUlbins laboratorijoje ta tyrima,kad suzinot ar aktyvios ir kiek tu zudikiu g.gif tik ar kas prisimena kaip tas tyrimas vadinasi?nes maciau kad kalbejote apie tai blush2.gif
Gal rytoj man parasysite ir pakomentuosite-nes sedziu ir dabar nesuprantu i ka ziureti ir kas svarbu.Ka suprantu kad blogai su skydliauke angel_sadangel.gif cray.gif
Nukrypimai;
LEIKOCITARA FORMULA
Stabiņkodolainie 6.0 % (1.0-5.0)
Limfocīti 38.0 % (19.0-34.0)
LIPĪDI
Homocisteīns 11.33 mkmol/L (4.50-7.90)
FERMENTI
sitas ant ribos labai ;
Koeficients De Ritis 1.74 (0.91-1.75)
FAGOCITOZE -situ mazai pas mane g.gif
Fagocitārais skaitlis FS 1.90 (3.00-5.00)
Fagocitārāis asins tilpums FAT 30.00 % (45.00-100.00)
HORMONI

Av. pret tireoglobulīnu 223.80 IU/ml (0.00 - 115.00) sitas net su raudonu sauktuku pazymetas,ryskiai per daug.
IMŪNA STATUSA NOTEIKŠANA
Kopējā IgE notekšana 115.00 IU/ml (0.00-87.00)

Kaip suprantu mes su vyru tinkam vienas kitam ; IZOHEMATOLOĢIJA
Saderība ar vīra eritrocītiem negatīva 2
Ir tiesa del reumatoidinio artrito stai kokie tyrimai,tai gal dar pergyvent nereikia g.gif
Reimatoīdais faktors kvalitatīvi 11.50 UI/ml (0.00-14.00)
Aciukas uz komentarus.Ryt pati kalbesiu su gydytoja ir ziuresiu ka ji pasakys.Grazaus vakaro ir ryt geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 06, 23:08)
Gavau is bykovos atsakymus.Daug kas surasyta bet tu KELL man nedare verysad.gif gal sakau kai vaziuosiu i Latvija pas ja nuvykti pasidaryti man GUlbins laboratorijoje ta tyrima,kad suzinot ar aktyvios ir kiek tu zudikiu g.gif tik ar kas prisimena kaip tas tyrimas vadinasi?nes maciau kad kalbejote apie tai blush2.gif
Gal rytoj man parasysite ir pakomentuosite-nes sedziu ir dabar nesuprantu i ka ziureti ir kas svarbu.Ka suprantu kad blogai su skydliauke angel_sadangel.gif  cray.gif
Nukrypimai;
LEIKOCITARA FORMULA
Stabiņkodolainie 6.0 % (1.0-5.0)
Limfocīti 38.0 % (19.0-34.0)
LIPĪDI
Homocisteīns 11.33 mkmol/L (4.50-7.90)
FERMENTI
sitas ant ribos labai ;
Koeficients De Ritis 1.74 (0.91-1.75)
FAGOCITOZE -situ mazai pas mane g.gif
Fagocitārais skaitlis FS 1.90 (3.00-5.00)
Fagocitārāis asins tilpums FAT 30.00 % (45.00-100.00)
HORMONI

Av. pret tireoglobulīnu 223.80 IU/ml (0.00 - 115.00) sitas net su raudonu sauktuku pazymetas,ryskiai per daug.
IMŪNA STATUSA NOTEIKŠANA
Kopējā IgE notekšana 115.00 IU/ml (0.00-87.00)

Kaip suprantu mes su vyru tinkam vienas kitam ; IZOHEMATOLOĢIJA
Saderība ar vīra eritrocītiem negatīva 2
Ir tiesa del reumatoidinio artrito stai kokie tyrimai,tai gal dar pergyvent nereikia g.gif
Reimatoīdais faktors kvalitatīvi 11.50 UI/ml (0.00-14.00)
Aciukas uz komentarus.Ryt pati kalbesiu su gydytoja ir ziuresiu ka ji pasakys.Grazaus vakaro ir ryt geros dienos 4u.gif

Afrodite, tos KELL AG tai ne tos žudikės. Tiesiog tik reikia žinoti ir kaip suprantu nėštumo eigoje jį sekti. Geriau kad būtų neigiamas.

Stabinkodolaine tai niekaip nebeatgaminu, ką ji sakė. Bet pas mane jis per mažas, o pas tave atvirkįčiai g.gif

Homocisteinas tai trūksta B gr. Pas mane jis virš 13. Skirs folio r dideliais kiekias ir B gr vit.

Fagocitozė - pagal mane rodo nusilpusią imuninę sistemą. Fagocitarais skaitlis FS mano 3. Tai kaip ir ant ribos, bet tas asins tilpums 16, o sakiačiau mergaičių pasisakymus, kad geriausia apie 80 doh.gif Nu man tai čia nerealu.

O kitų tai arba geri mano ir nieko nesakė, arba išvis tokių nedarė, todėl bus rytoj labai įdomu sužinoti, ką B tau komentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 06, 23:08)
Sveikos merginos 4u.gif 
Gavau is bykovos atsakymus.Daug kas surasyta bet tu KELL man nedare verysad.gif gal sakau kai vaziuosiu i Latvija pas ja nuvykti pasidaryti man GUlbins laboratorijoje ta tyrima,kad suzinot ar aktyvios ir kiek tu zudikiu g.gif tik ar kas prisimena kaip tas tyrimas vadinasi?nes maciau kad kalbejote apie tai blush2.gif
Gal rytoj man parasysite ir pakomentuosite-nes sedziu ir dabar nesuprantu i ka ziureti ir kas svarbu.Ka suprantu kad blogai su skydliauke angel_sadangel.gif  cray.gif
Nukrypimai;
LEIKOCITARA FORMULA
Stabiņkodolainie 6.0 % (1.0-5.0)
Limfocīti 38.0 % (19.0-34.0)
LIPĪDI
Homocisteīns 11.33 mkmol/L (4.50-7.90)
FERMENTI
sitas ant ribos labai ;
Koeficients De Ritis 1.74 (0.91-1.75)
FAGOCITOZE -situ mazai pas mane g.gif
Fagocitārais skaitlis FS 1.90 (3.00-5.00)
Fagocitārāis asins tilpums FAT 30.00 % (45.00-100.00)
HORMONI

Av. pret tireoglobulīnu 223.80 IU/ml (0.00 - 115.00) sitas net su raudonu sauktuku pazymetas,ryskiai per daug.
IMŪNA STATUSA NOTEIKŠANA
Kopējā IgE notekšana 115.00 IU/ml (0.00-87.00)

Kaip suprantu mes su vyru tinkam vienas kitam ; IZOHEMATOLOĢIJA
Saderība ar vīra eritrocītiem negatīva 2
Ir tiesa del reumatoidinio artrito stai kokie tyrimai,tai gal dar pergyvent nereikia g.gif
Reimatoīdais faktors kvalitatīvi 11.50 UI/ml (0.00-14.00)
Aciukas uz komentarus.Ryt pati kalbesiu su gydytoja ir ziuresiu ka ji pasakys.Grazaus vakaro ir ryt geros dienos 4u.gif


reumatiodinis artritas tiriamas ir LT, net nemokamai poliklinikose, jis rodo, ar turi reumatiodinį artritą 4u.gif Kaip matau norma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 07 vasario 2012 - 09:12
QUOTE(egk @ 2012 01 31, 19:52)
Man to P netyrė g.gif o Kell Ag - Pozitivs.

Pasirodo tikrai ne visi dieną mato hihihi.gif Tyrė ir man tą P. Pas mane prie jo 3 pliusai. Terze, neišsiaiškinai ką jis reiškia? Ir dar tam pačiam lape pilna japonų kalbos... Su tais savo pliusais, minusais, teigiamais, neigiamais tai užknisa aggressive.gif Suprast galima kaip pats nori irnesakyk.gif
Atsakyti
Afrodite,tas tyrimas berods imuns status vadinasi.Apie 16 latu kainuoja 4u.gif

Tik jis aktyvumo neparodys,parodys bendra skaiciu ...

Va ju kainorastis

http://www.eglinfo.l...st.cls?LANG=ENG

berods 3776 kodukas.Bet patarciau sita nukopinti Bykovai ir jos pacios pasiklausti,.
Tik idomu kodel ji pati nedaro kileriu?Ju kainorasti jas maciau g.gif Gal tiesiog daznai nereikia jai ir reagentu neturi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 07 vasario 2012 - 12:05
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 07, 12:52)
Afrodite,tas tyrimas berods imuns status vadinasi.Apie 16 latu kainuoja  4u.gif

Tik jis aktyvumo neparodys,parodys bendra skaiciu ...

Va ju kainorastis

http://www.eglinfo.l...st.cls?LANG=ENG

berods 3776 kodukas.Bet patarciau sita nukopinti Bykovai ir jos pacios pasiklausti,.
Tik idomu kodel ji pati nedaro kileriu?Ju kainorasti jas maciau  g.gif Gal tiesiog daznai nereikia jai ir reagentu neturi?

Aciukas.
Gavau atsakyma is Bykovos. Tai penktadieni vaziuosiu pas ja LIT. Rado alergona tik neaisku kam tai liepe vartoti prednizolon 5mg.per diena viena kart. antroj ciklo pusej.
Paskui parase kad labai zemi FAT ir FS tai liepe nusipirkt transferfaktor ir gert menesi.
Ko nesuvokiu,tai jeigu aukstas homocisteinas tai man logiskai mastant rrikstu kad per daug folines rugsties g.gif tai prirase gert foline rugsti 5mg. kartu su B12 ir vit.C. bet siu vitaminu kiekio nenurode.
Ir man su skydliauke jei matet negerai verysad.gif va del to tai labai nerimauju..planuojam IVF balandzio menesi darytis,bet juk gali buti kad neisiimplantuoja man ir del sio nukrypimo doh.gif
Av. pret tireoglobulīnu 223.80 IU/ml (0.00 - 115.00) sitas net su raudonu sauktuku
Atsakyti
Aukstas Homocisteinas kaip tik parodo B vitaminu trukuma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 07, 14:50)
Aukstas Homocisteinas kaip tik parodo B vitaminu trukuma  mirksiukas.gif


Taip, bet prie visų vėžinių įtarimų negalima B grupės griežtai, tą puikiai žinauū, nes dabar deja mano tėvukas vėl tuo apsirgo, tai visi tai pabrėžia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2012 02 07, 15:35)
Taip, bet prie visų vėžinių įtarimų negalima B grupės griežtai, tą puikiai žinauū, nes dabar deja mano tėvukas vėl tuo apsirgo, tai visi tai pabrėžia unsure.gif

tai man irgi sake onkologe,kad vartoti ypac mazomis dozemis ta vitamina B.Tai penktadieni klausiu Bikovos ka daryt g.gif gal tai stipriai nepaveiktu..na foline pagersiu kiek reiks,bet pacio vitamino B...tai nezinau...nors ji zino apie mano liga turi visus israsus,bet vistiek parase kad vitb12 reikia get. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 15:40)
tai man irgi sake onkologe,kad vartoti ypac mazomis dozemis ta vitamina B.Tai penktadieni klausiu Bikovos ka daryt g.gif gal tai stipriai nepaveiktu..na foline pagersiu kiek reiks,bet pacio vitamino B...tai nezinau...nors ji zino apie mano liga turi visus israsus,bet vistiek parase kad vitb12 reikia get. ax.gif


O tu paklausk jos apie leidžiamą, nes aš puikiai pamenu, kaip tarybinais laikais man mažai vis leisdavo leidžaimus B1, B6 ir B12, yra ampulėse lietuviški, tai efektas būdavo akivaizdus po kelių ampulių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2012 02 07, 15:56)
O tu paklausk jos apie leidžiamą, nes aš puikiai pamenu, kaip tarybinais laikais man mažai vis leisdavo leidžaimus B1, B6 ir B12, yra ampulėse lietuviški, tai efektas būdavo akivaizdus po kelių ampulių 4u.gif

Aciu tau,butinai paklausiu.Tiek daug klausimu turiu kad reiks jau rasytis. Beje,tas transferfaktorius koks brangus blink.gif ir kaip sunku pasirodo ji gauti doh.gif tai siandien suzinosiu gausiu as ji ar ne 4u.gif
Atsakyti
O kokia jo kaina ir kokiom dozem paskirta?

Cia is sitos serijos?
http://www.vitaminsu...oducts_id=26691
Atsakyti