Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 10:48)
drinks_cheers.gif ir man labai idomus faktai  blink.gif
tik pas mane B netyre situ antigenu  bigsmile.gif
Papildyta:
Terze, o tu vakar Bykovai prisiskambinai? 4u.gif

Vakar kai parasei, kad ji bus tik siandien, tai nebeskambinau, skambinu dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 10:52)
Vakar kai parasei, kad ji bus tik siandien, tai nebeskambinau, skambinu dabar smile.gif

nu ir? bigsmile.gif
as prisiskambinau, pasikalbejau..., tai ka, mano LIT'as tik po menesio doh.gif nu bet nepriskubesi cia niekur..., teks laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 11:13)
nu ir?  bigsmile.gif
as prisiskambinau, pasikalbejau..., tai ka, mano LIT'as tik po menesio  doh.gif nu bet nepriskubesi cia niekur..., teks laukti smile.gif

blink.gif o man pasake skambinti 14val, nes jos dar nebuvo, o paskui pacientai uzrasyti, tai va taip... laukiu 14val...
O kodel pasake po menesio? kuom ji argumentavo? o tu jai sakei, kad geri antibus?? Idomu, ka man pasakys..O jei as savivaliausiu ir gersiu antibus (jai nesakysiu), LITa galima??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 01 vasario 2012 - 10:25
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 11:24)
blink.gif  o man pasake skambinti 14val, nes jos dar nebuvo, o paskui pacientai uzrasyti, tai va taip... laukiu 14val...

as matyt, pataikiau i ta momenta, kai dar nebuvo pacientu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 11:25)
as matyt, pataikiau i ta momenta, kai dar nebuvo pacientu  4u.gif

Klausyk, as nespeju parasyt, jau tu atrasai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kas galite pasakyti, kokios specialybes yra Bykova?
Siaip idomu smile.gif
Geros dieneles visoms!
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 02 01, 09:35)
Sveikos, kas galite pasakyti, kokios specialybes yra Bykova?
Siaip idomu  smile.gif
Geros dieneles visoms!


imunologe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 11:25)
as matyt, pataikiau i ta momenta, kai dar nebuvo pacientu  4u.gif

Man ji patare nueiti pas ginekologa del infekciju (GR ir kitu) ir jai persiusti gydyma, tada bus daugiau nuomoniu ir ji nustatys gydyma.. Bet as zinau, kad vienareiksmiai gausiu is Lt gyd antibu kursa. Siaip to ir noriu.
Ji sako, Jums gi laiko faktorius svarbus blink.gif As taip nesakiau lotuliukas.gif Bet jis tikrai svarbus wub.gif
Kaifuoju as nuo jos - nepaaiskinama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 14:15)
Man ji patare nueiti pas ginekologa del infekciju (GR ir kitu) ir jai persiusti gydyma, tada bus daugiau nuomoniu ir ji nustatys gydyma.. Bet as zinau, kad vienareiksmiai gausiu is Lt gyd antibu kursa. Siaip to ir noriu.
Ji sako, Jums gi laiko faktorius svarbus  blink.gif  As taip nesakiau  lotuliukas.gif  Bet jis tikrai svarbus  wub.gif 
Kaifuoju as nuo jos - nepaaiskinama  biggrin.gif


drinks_cheers.gif nors daznai po vizito pas ja budavom nesuprate, koki rysi tui planuojamas nestuas ir jos daromi tyrimai ar skiriami gydymai, bet visada budavo pasitikejimo jausas, teigiamu emociju... cia gal jos charizma biggrin.gif Ypas ikvepe paskutinysis vizitas pries nestuma, kai ji pasake - pries kelias dienas pagimde viena paciente, tai dabar tavo eile pastot (nu kazka tokio...) 4u.gif ir ka, sekantis mano vizitas buvo jau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 15:15)
Man ji patare nueiti pas ginekologa del infekciju (GR ir kitu) ir jai persiusti gydyma, tada bus daugiau nuomoniu ir ji nustatys gydyma.. Bet as zinau, kad vienareiksmiai gausiu is Lt gyd antibu kursa. Siaip to ir noriu.
Ji sako, Jums gi laiko faktorius svarbus  blink.gif  As taip nesakiau  lotuliukas.gif  Bet jis tikrai svarbus  wub.gif 
Kaifuoju as nuo jos - nepaaiskinama  biggrin.gif

Svarbiausia tai, kad prirasys tau antibu, o B neleis ju gerti ir ka tada daryt? biggrin.gif

QUOTE(Amade @ 2012 02 01, 15:46)
drinks_cheers.gif  nors daznai po vizito pas ja budavom nesuprate, koki rysi tui planuojamas nestuas ir jos daromi tyrimai ar skiriami gydymai, bet visada budavo pasitikejimo jausas, teigiamu emociju... cia gal jos charizma  biggrin.gif Ypas ikvepe paskutinysis vizitas pries nestuma, kai ji pasake - pries kelias dienas pagimde viena paciente, tai dabar tavo eile pastot (nu kazka tokio...)  4u.gif  ir ka, sekantis mano vizitas buvo jau  nestuke.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 16:02)
Svarbiausia tai, kad prirasys tau antibu, o B neleis ju gerti ir ka tada daryt? biggrin.gif
wub.gif

Zinai, mane kankino tas reikalas..Tada jau buvau nusprendusi arba savivaliauti arba skristi pas Gorgi. O kai siandien dar pakalbejau su ja, sakau, kad gyd., bet jus nieko neparasete del situ chlamid. Ji sako, ne, nes as tau liepiu nueiti pas ginekologa, su juo pasitark. Tai rytoj einu ir as jo paprasysiu antibu blink.gif Tada as jai sakau, o tai tik man reikia gydytis ar ir vyrui. Ji sako abiem... Tai suprask, kad ji kaip ir sutiktu skirti tuos antibus??Paliubomu receptus turesiu tongue.gif Jeigu tik manes tas ginius rytoj neismes sakydamas, kad kur tyreisi, pas tuos ir gydykis smile.gif
Man reikia antibu jau vien is psihologines puses, nes kai mes su vyru smileysex.gif tai as pries akis matau didele chlamid lotuliukas.gif blink.gif biggrin.gif
Atijola- siuntimo negavau siandien del kariot. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2012 02 01, 15:46)
drinks_cheers.gif  nors daznai po vizito pas ja budavom nesuprate,

taip taip smile.gif
thumbup.gif kad jos zodziai issipilde wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 18:04)
*Man reikia antibu jau vien is psihologines puses, nes kai mes su vyru smileysex.gif tai as pries akis matau didele chlamid  lotuliukas.gif  blink.gif  biggrin.gif 
**Atijola- siuntimo negavau siandien del kariot. wink.gif

* lotuliukas.gif
**o kodel nedave siuntimo? 4u.gif
Atsakyti