Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(kerzaka @ 2010 11 18, 21:21)
Amade, linkiu, kad LIT tau pagelbetu  thumbup.gif
Ar skaudejo? Ar labai baisu buvo ?


irnesakyk.gif neskaudejo nei man, nei MB biggrin.gif o bijojau tai laaabai. tongue.gif tik as ne skausmo bijojau, o kokios nors reakcijos i tuos limfocitus. blush2.gif ale nieko doh.gif biski dar persti-niesti, ir tokia siltesne ta vieta ir tiek. rolleyes.gif

o jus kokioj stadijoj dabar? jau davelnia tu LIT pridare, ane? unsure.gif
Atsakyti
na Kerzaka ir kiek pinigu isleidai tiems LIT doh.gif ,mano vyras negali man buti dodnoras,tai ar noreciau donoro kraujo,tuo labaiu neaisku koks ten tas donoras doh.gif
O pakalbejus su Tresi gydytoju tai jis pasake ,kad cia musu asmeninis reikalas del LIT.na tai visai mane sumaise.na nepigu ji daryti jei dar ir IVF pinigu nera,baisu esu sumaistyje.
Atsakyti
g.gif o jums po LIT toj vietoj kur suleista buvo sukietejimas? g.gif nes man yra taip pakile ir kietesne ta vieta. Nu ir niezti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 11 19, 17:53)
g.gif  o jums po LIT toj vietoj kur suleista buvo sukietejimas?  g.gif  nes man yra taip pakile ir kietesne ta vieta. Nu ir niezti  doh.gif



Man po LIT buvo toks lyg guziukas ir nieztejo mirksiukas.gif Dar galvojau. kad antrai reiks duoti kita ranka smile.gif Bet panasiai po 3 savaiciu pranyko. Tik man nezinau ar sutapimas toks gavosi, kad po abieju LIT truputi pakildavo tempa ir jausdavausi kaip persalusi. Bet nurasiau tai sutapimui biggrin.gif mirksiukas.gif
Sekmes tau Amade 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Console @ 2010 11 19, 19:14)
Man po LIT buvo toks lyg guziukas ir nieztejo  mirksiukas.gif  Dar galvojau. kad antrai reiks duoti kita ranka  smile.gif  Bet panasiai po 3 savaiciu pranyko. Tik man nezinau ar sutapimas toks gavosi, kad po abieju LIT truputi pakildavo tempa ir jausdavausi kaip persalusi. Bet nurasiau tai sutapimui  biggrin.gif  mirksiukas.gif 
Sekmes tau Amade  4u.gif

o gal nesutapimas, gal cia organizmas kovoja su antikuniais g.gif Nesakei apie tai Bykovai?
Atsakyti
QUOTE(rozele78 @ 2010 11 20, 14:26)
o gal nesutapimas, gal cia organizmas kovoja su antikuniais g.gif  Nesakei apie tai Bykovai?


4u.gif Po pirmo LIT galvojau, kad gal persalau. O kai po antro tai pasikartojo, daugiau nebebuvau pas Bykova blush2.gif Nes turejau vaziuoti po isodinimo, bet kai isodinimas neivyko, tai ir nebevaziavau. Ir vis parasyti neprisiruosiu blush2.gif Bet jau viskas gryzta i savo vezias, galvele ir gyvenimas svieseja ax.gif tai reikes aplankyti ir Treijsa ir Bykova smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Console @ 2010 11 20, 15:40)
4u.gif  Po pirmo LIT galvojau, kad gal persalau. O kai po antro tai pasikartojo, daugiau nebebuvau pas Bykova  blush2.gif  Nes turejau vaziuoti po isodinimo, bet kai isodinimas neivyko, tai ir nebevaziavau. Ir vis parasyti neprisiruosiu  blush2.gif  Bet jau viskas gryzta i savo vezias, galvele ir gyvenimas svieseja  ax.gif  tai reikes aplankyti ir Treijsa ir Bykova  smile.gif

Manau butinai reikia su Bykova aptarti apie tuos turbut salutinius poveikius, abejoju, kad tai persalimas g.gif idomu ka pasakys Bykova, kai apsilankysi parasyk wink.gif O tau nebuvo, todel, kad temperatura sukilo ?
Atsakyti
Sveikutes,man po LIT irgi silpniausia vieta sujudindavo (CISTITA),po kiekvieno suleidimo,bet Bykovos atsakymo ,taip i nesulaukdavau,myke myke ir nusuka i sona,taip ir likdavau nieko nesupratus sad.gif o jus butinai bandykit isklaust jos,kodel jum gerkle skauda,cia tikrai nesutapimas.
Atsakyti
merginos o kuri nors darete LIT ne su vyro krauju,o drauges?

kaip viskas vyksta su tuo LIT,kiek supratau kaip sake Bikova tai pries du men pradedi leistis LIT ir tada IVF?Taireikia ir su gydytoju tartis.O LIt kada leidzia per O,ar nera skirtumo?kaip viska suderinti g.gif
Atsakyti
mano nuomone tie persalimai tai tik organizmo reakcija i svetimkuni.ir nemanau,kad tai blogai,juk pastojus visa imunine butu nukreipta i per lit suleistus kraujo kunelius,o ne besimezganti leliuka.Kiek daug merginu,ypac po ivf,jaucia tuos pacius persalimo pojucius.Irgi lygiai taip organizmas reaguoja i tai ko ankciau nebuvo,kaip i svetimkuni.Gerai jei su imunine gerai,o jei ji per stipri tai gali ir sutrukdyti kibimui.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif buvau VK pasikalbet del stimuliaciju ir t.t. I pasisakyma apie RRC ir pradetas LIT numojo ranka biggrin.gif aisku, labai nesistebejau is kitu merginu pasipasakojimus, kad musu giniai itartinai vertina LIT. ax.gif Na, bet kaip, sako "cia jau jusu reikalas, bet vien LIT tikrai nepades jusu atveju". Eilini karta mane itikino, kad mano problema - aisku aiskiausia kaklelio nepakankamumo problema. Dar sake, kad reiketu progesterona iki nestumo galo vartot, nes ir jis gali buti kita priezastis. O LIT... sako LIT labiau susijus su persileidimais pirmam trimestre...
Na, bet jau LIT pradejom, tai nemesim.
Del stimuliacijos sutarem thumbup.gif startuojam kita menesi sokiai.gif
Dar pasake, kad gulimas rezimas tikrai nera butinas, nes jo efektyvumas visiskai neirodytas unsure.gif na, situ ir as ir isitikinau, kad ir gulint ivyko nelaime unsure.gif
Tai va... kazkokiu ispudziu-jausmu audra manyje doh.gif is principo labiausiai pritariu giniaus nuomonei, ale ir LIT kazkokios logikos turi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes visos,
as pirma karta cia, nes parupo suzinoti kas yra tas Rygos reprodukcijos centras.. Bandziau skaityti viska is eiles, nes nera konkrecios informacijos, bet aiskiau nepasidare biggrin.gif
Jeigu nesutrukdysiu jusu brangaus laiko rolleyes.gif , apibudinkite jei galite man keliais sakinukais, kas ten atliekama, gydoma ar pan.
Labai aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti