Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 16:28)
1.Nesuprantu, kam man dare tas ureaplazmas, micoplasmas, chlamidijas, kai as tuos tyrimus atsiveziau  blink.gif  Zodziu apie ju gydyma nera kalbos. Bet idomiai, ji rado chlamidijas irgi, nors nei LT, nei LV nerado, tai gal pas ja aparatura irgi kokia idomesne....

2.Nukrypimai:
MCV Vidējais Er tilpums
MCH Vidēja Hb konc.
PDW Tr sadalījuma platums
Homocisteīns
Imūnoglobulīns A
Imūnoglobulīns M

3.apie sita nesupratau:
Kell Ag (KEL1) K Negatīvs
P1 Antigen ++++

4.Pseudomonas spp. Vāji pozitīvs
Enterococcus faecalis Atrastas

Laba!
Ai, neistveriau, rasau smile.gif


MCV (Mean Corpuscular Volume) - Average red blood cell size is MCV. Normal Adult Range: 80 - 100 fl. Optimal Adult Reading: 90

MCH (Mean Corpuscular Hemoglobin) - Hemoglobin amount per red blood cell is the MCH. Normal Adult Range: 25.4 - 34.6 pg/cell. Optimal Adult Reading: 30

Thrombocytes indices are values obtained by calculation. They can help to evaluate the characteristics of thrombocytes. Electronic counters can calculate 2 numeric indices of thrombocytes on the basis of their absolute number and histogram:
PDW (platelet distribution width), and MPV (mean platelet volume). By determining MPV and PDW, it is possible to differ hyperdestructive from hypoproliferative thrombocytopenia.
Reference values: PDW = 9.4 – 10.6
PDW values can indicate:
if there are great and small thrombocytes in the blood sample;
if thrombocytes are normally distributed;
if there is a technical error; and
if the measured cells are the thrombocytes.

Homocysteine appears to be a nerve and vessel toxin, promoting mortality, cardiovascular disease (CVD), stroke, and dementia. High homocysteine levels are also associated with birth defects. These will each be discussed below.
Normal serum homocysteine levels are from 2.2 to 13.2 µmol/l (2). Levels of homocysteine in typical Western populations are about 12 µmol/l (3).
Keeping homocysteine at levels associated with lower rates of disease requires both adequate B12 and folate (also known as folic acid) status. Low vitamin B6 status can also cause elevated homocysteine in some people.
In most non-vegetarians with elevated homocysteine, folate is more of a problem than is B12. Since vegetarian diets are typically high in folate, elevated homocysteine levels in vegetarians are normally due to a low B12 intake.

An immunoglobulins test is done to measure the level of immunoglobulins, also known as antibodies, in your blood.
Immunoglobulins
IgA
85-385 milligrams per deciliter (mg/dL)

IgM
55-375 mg/dL

High values
IgA. High levels of IgA may mean monoclonal gammopathy of unknown significance (MGUS) or multiple myeloma is present. Levels of IgA also get higher in some autoimmune diseases, such as rheumatoid arthritis and systemic lupus erythematosus (SLE), and in liver diseases, such as cirrhosis and long-term (chronic) hepatitis.

IgM. High levels of IgM can mean macroglobulinemia, early viral hepatitis, mononucleosis, rheumatoid arthritis, kidney damage (nephrotic syndrome), or a parasite infection is present. Because IgM antibodies are the type that form when an infection occurs for the first time, high levels of IgM can mean a new infection is present. High levels of IgM in a newborn mean that the baby has an infection that started in the uterus before delivery.

Low values
IgA. Some people are born with low or absent levels of IgA antibodies. Low levels of IgA occur in some types of leukemia, kidney damage (nephrotic syndrome), a problem with the intestines (enteropathy), and a rare inherited disease that affects muscle coordination (ataxia-telangiectasia). This increases their chances of developing an autoimmune disease.

IgM. Low levels of IgM occur in multiple myeloma, some types of leukemia, and in some inherited types of immune diseases.

The Kell antigen system (also known as Kell-Cellano system) is a group of antigens on the human red blood cell surface which are important determinants of blood type and are targets for autoimmune or alloimmune diseases which destroy red blood cells. Kell can be noted as K, k, or Kp.
Kell antigens are important in transfusion medicine, autoimmune hemolytic anemia and hemolytic disease of the newborn (anti-Kell).

Apie P- trumpai, tai cia kraujo antigenas (kraujo grupe). The glycolipids of the P blood groups have been isolated from human urothelial cells and have proved to be likely receptor sites for Escherichia coli. The presence or absence of these antigens may be a factor influencing the adherence of bacteria to the urothelial cells. Therefore, an experimental group of 27 infection-prone premenopausal women, ranging in age from seventeen to thirty-six years, received blood group typing in the ABO and P systems. These women were found to have a normal distribution in the ABO system. Eighty-five per cent were found to be the P2 phenotype compared with the expected frequency of 21 per cent in the general population. These data suggest that there is a genetic influence at the cellular level which may make certain women more prone to urinary tract infections and differences in bacterial adherence.

O Pseudomona ir enterokoka is kur tyre?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 15:20)
Merginos, kas yra antigenai Kell ir P1?Cia antikuniai? aciu Pas mane prie P1 parasyta taip: +++++ Tai cia teigiamas?


Kiek pamenu is senesniu skaitalu tai jei turi is tevu Kell antigenus vaikuciui gali buti labai stipri mazakraujyste.Cia jie kazkaip per imunine veikia,naikinant raudonuosius kunelius ar kazkas panasaus.Jau dabar tikrai nepamenu tiksliai.
Zinau,kad didesne rizika persileidimu,bet kokias procentais ir kokiam lygy nzn.
Nu zinai ta didesne,tai tik teoriniam lygy,atidesnes prieziuros reikia ir viskas,o pas B t ja gausi,nes pastojus,ilgiau nei 6 sav ji nelabai paleidzia.Juolab tas vaikutis 50 ant 50 gali ta gena paveldeti arba ne.
Nu vien zo,kreipt didelio demesio i ka cia parasiau nereikia,nes tikrai smulkmenu nebepamenu,tik prisiminiau ka kazkada skaicius....Bykova manau paaiskins smulkiai.

Ai,tik dabar paskaiciau,kad pas tave neigiamas ... bigsmile.gif Tai gerai viskas tikriausiai ax.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 01 31, 15:29)
galiu pasakyti tik del homocisteinu - folio rugsties trukumas  4u.gif


Siek tiek pataisysiu,ne tik folio rugsties ir ne trukumas.Tiesiog visais B grupes vitaminais galima numusti per auksta lygi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 31 sausio 2012 - 18:37
.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 31 sausio 2012 - 18:51
QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 17:20)
Merginos, kas yra antigenai Kell ir P1?Cia antikuniai? aciu Pas mane prie P1 parasyta taip: +++++ Tai cia teigiamas?

Man to P netyrė g.gif o Kell Ag - Pozitivs. Nesuprantu, čia gerai ar blogai? Pas tave tai mačiau negativ

QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 17:28)
Nukrypimai:
1.MCV Vidējais Er tilpums
MCH Vidēja Hb konc.
2.PDW Tr sadalījuma platums
3.Homocisteīns
4.Imūnoglobulīns A
  Imūnoglobulīns M
5.Pseudomonas spp. Vāji pozitīvs
Enterococcus faecalis Atrastas

1. o tas MCHC tavo geras? Pas mane jie visi blogi. Bet mano hemoglobinas geriausiu atveju prie žemutinės ribos visada, tai jei jį ir pavyksta pasikelti, tie kažkoki hemoglobinai eritrocite? vistiek būdavo kažkaip netaip. Tikiuosi čia tas pats, o ką sakė Bykova nu niekaip neatkasu
2.PDW pas mane vos vos, bet telpa į normas (nu nors kas thumbup.gif )
3. Homocisteinas pas mane dar pablogėjo, nors gėriau ir folį, ir vit B
4. Imunoglobulinų nerandu g.gif Ar gali būti kad man jų netyrė? O gal čia tie IgG? Tai tada aišku blogi verysad.gif
5. Šitų irgi pas mane atrodo nėra g.gif

QUOTE(Deimė @ 2012 01 31, 18:28)
1.MCV (Mean Corpuscular Volume) - Average red blood cell size is MCV. Normal Adult Range: 80 - 100 fl. Optimal Adult Reading: 90
MCH (Mean Corpuscular Hemoglobin) - Hemoglobin amount per red blood cell is the MCH. Normal Adult Range: 25.4 - 34.6 pg/cell. Optimal Adult Reading: 30

2.Homocysteine appears to be a nerve and vessel toxin, promoting mortality, cardiovascular disease (CVD), stroke, and dementia. High homocysteine levels are also associated with birth defects.

3.The Kell antigen system (also known as Kell-Cellano system) is a group of antigens on the human red blood cell surface which are important determinants of blood type and are targets for autoimmune or alloimmune diseases which destroy red blood cells. Kell can be noted as K, k, or Kp.
Kell antigens are important in transfusion medicine, autoimmune hemolytic anemia and hemolytic disease of the newborn (anti-Kell).


1. Šie abu pas mane pakartojus suprastėjo dar labiau. O kaip tvarkyti? Ką jie blogo daro?
2. Va pas mane ir yra perdidelis g.gif Nu paaiškink man plačiau ir aiškiau. Svarbiausia - kokią daro blogybę?
3. Tai šitas ne tiek svarbu koks atsakymas, bet reikia tiesiog žinoti? Ar ne?

Gal gali man dar paaiškinti? ax.gif
Na leukocitai, granuliocitai tai uždegimas? Jei taip, tai tikiuosi išsigydžiau.
O kas yra MPW? Ką daro?
Leukocitų formulėje - kas tas stabinkodolainie, eozinofilai? Dar monocitų permažai?
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 31, 19:28)
Kiek pamenu is senesniu skaitalu tai jei turi is tevu  Kell antigenus vaikuciui gali buti labai stipri mazakraujyste.Cia jie kazkaip per imunine veikia,naikinant raudonuosius kunelius ar kazkas panasaus.Jau dabar tikrai nepamenu tiksliai.
Zinau,kad didesne rizika persileidimu,bet kokias procentais ir kokiam lygy nzn.
Nu zinai ta didesne,tai tik teoriniam lygy,atidesnes prieziuros reikia ir viskas,o pas B t ja gausi,nes pastojus,ilgiau nei 6 sav ji nelabai paleidzia.Juolab tas vaikutis 50 ant 50 gali ta gena paveldeti arba ne.
Nu vien zo,kreipt didelio demesio i ka cia parasiau nereikia,nes tikrai smulkmenu nebepamenu,tik prisiminiau ka kazkada skaicius....Bykova manau paaiskins smulkiai.


Ačiū, Keberiokst 4u.gif
Va dabar prisimenu, kad man ji kažką aiškino, kad reiks pastoviai sekti, KAI PASTOSIU thumbup.gif tai tikriausiai šitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 01 31, 18:28)
Laba!
Ai, neistveriau, rasau  smile.gif


O Pseudomona ir enterokoka is kur tyre?

Ka reiskia "neistveriau"? As ribas zinau. Man idomiau kaip tai itakoja vaisingumui.
Pseudomona ir enterokoka - is tepinelio
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 31, 19:28)
Ai,tik dabar paskaiciau,kad pas tave neigiamas ...  bigsmile.gif Tai gerai viskas tikriausiai ax.gif
Siek tiek pataisysiu,ne tik folio rugsties ir ne trukumas.Tiesiog visais B grupes vitaminais galima numusti per auksta lygi.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 31 sausio 2012 - 18:53
QUOTE(egk @ 2012 01 31, 19:52)
*Man to P netyrė g.gif o Kell Ag - Pozitivs. Nesuprantu, čia gerai ar blogai? Pas tave tai mačiau negativ
**1. o tas MCHC tavo geras? Pas mane jie visi blogi.
***Bet mano hemoglobinas geriausiu atveju prie žemutinės ribos visada, tai jei jį ir pavyksta pasikelti, tie kažkoki hemoglobinai eritrocite? vistiek būdavo kažkaip netaip. Tikiuosi čia tas pats, o ką sakė Bykova nu niekaip neatkasu
2.PDW pas mane vos vos, bet telpa į normas (nu nors kas thumbup.gif )
3. Homocisteinas pas mane dar pablogėjo, nors gėriau ir folį, ir vit B
****4. Imunoglobulinų nerandu g.gif Ar gali būti kad man jų netyrė? O gal čia tie IgG? Tai tada aišku blogi verysad.gif


*Taip, pas mane negative. Idomu, kodel tau tada to P1 nedare...
**geras pas mane...
***Лучшим считается FerroFolgamma, по 1 кап 2 раза в
день 2 месяца, потом контроль.

****Gal netyre, nes pas mane aiskiai parasyta... g.gif
Atsakyti
Kell antigeną Bykova tyrė tiek man, tiek vyrui. Nepamenu, kuris turėjom teigiamą, kuris neigiamą, bet tik tiek kad pas abu jie skirtingi. Gavus atsakymą ir internete info ieškojau, ir pas hematologą klausiau -sakė, kad įtakos sveikatai neturi. Tai papraščiausiai papildomas kraujo rodmuo, panašiai kaip kraujo grupė ar rezus. Jis pas mus yra toks, koks yra ir viskas.
Dar hematologė minėjo, kad jį nustatinėja kraujo donorams. Tai šį faktą tik galiu patvirtinti -neseniai darbe buvo akcija, kad norintys gali kraujo duoti donorystės tikslais. Prieš tai visiems norintiems kraują duoti atliko tyrimus. Tai mano kolegės sakė, kad kraujas netinka donorystei dėl to, kad pas ją Kell antigenas teigiamas.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 31, 19:58)
kraujas netinka donorystei dėl to, kad pas ją Kell antigenas teigiamas.


Todel,kad automatiskai gaudamas ta krauja zmogus gaus ir ta antigena.O jei tai kelia papildomas problemas nestume,tai kam to reikia?Juk nebutinai problematiska moteris turedama ta antigena,vyras irgi gali sukelti nestume problemu atnesdamas leliukui ta gena.

Beveik nukrypimas jei ne nuo temos ,tai nuo laiku.Anglijos karalius Henrikas VIII niekaip negalejo susilaukti palikuoniu,per 6 zmonas gime tik dvi mergaites ir berniukas,kuris anksti mire.Visi kiti nestumai-nesibaigiantys persileidimai,bet kuriam lygyje,ankstesni ir velesni.Tai va,praeitais metais istirta ir paskelbta,kad jis turejo butent sita antigena.Ir,taip iseina, jis buvo del visa kita kaltas,o ne tos zmonos,kurioms jis galvas kapodavo.Tai va ax.gif

Ir siaip...tikriausiai ne karta pasakojau cia apie savo teta,kuriai gimdavo negyvi leliukai arba mirdavo tik po gimimo.Isnesiojo 4 mergaite,tik su limfocitu terapija.Cia pries 30 metu buvo.Kai as ieskojau saknu,kame mano bedos,klausiau as jos,kas ten ir kaip.Jos problemos prasidejo,butent po kraujo perpylimo.Tai jei jau i tema,matyt labai realu,kad perpiltas turincio ta antigena zmogaus kraujas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 31 sausio 2012 - 22:56
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 31, 23:31)
Todel,kad automatiskai gaudamas ta krauja zmogus gaus ir ta antigena.O jei tai kelia papildomas problemas nestume,tai kam to reikia?Juk nebutinai problematiska moteris turedama ta antigena,vyras irgi gali sukelti nestume problemu atnesdamas leliukui ta gena.

Beveik nukrypimas jei ne nuo temos ,tai nuo laiku.Anglijos karalius Henrikas VIII niekaip negalejo susilaukti palikuoniu,per 6 zmonas gime tik dvi mergaites ir berniukas,kuris anksti mire.Visi kiti nestumai-nesibaigiantys persileidimai,bet kuriam lygyje,ankstesni ir velesni.Tai va,praeitais metais istirta ir paskelbta,kad jis turejo butent sita antigena.Ir,taip iseina, jis buvo del visa kita kaltas,o ne tos zmonos,kurioms jis galvas kapodavo.Tai va ax.gif

Ir siaip...tikriausiai ne karta pasakojau cia apie savo teta,kuriai gimdavo negyvi leliukai arba mirdavo tik po gimimo.Isnesiojo 4 mergaite,tik su limfocitu terapija.Cia pries 30 metu buvo.Kai as ieskojau saknu,kame mano bedos,klausiau as jos,kas ten ir kaip.Jos problemos prasidejo,butent del kraujo perpylimo.Tai jei jau i tema,matyt labai realu,kad perpiltas turincio ta antigena zmogaus kraujas.

Keberiokst, žiniuone tu mūsų 4u.gif Labai įdomi tavo info 4u.gif
O nežinai nuo kada donoram tiria tą Kell? Iškilo toks klausimas todėl, kad kai dar mokiausi universitete, buvo tokia akcija pas mus ir daviau kraujo - buvo viskas gerai. O paskui, po cezario man buvo perpiltas kraujas. Dabar va ir iškilo ekspromtu toks klausimas - gal gavau jį su donorų krauju? g.gif
Na betkokiu atveju nieko dabar nebepakeisiu irnesakyk.gif Tegu geriau tai būna atrasta mano bėdų priežastis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 31, 21:44)
Keberiokst, žiniuone tu mūsų 4u.gif Labai įdomi tavo info 4u.gif
O nežinai nuo kada donoram tiria tą Kell? Iškilo toks klausimas todėl, kad kai dar mokiausi universitete, buvo tokia akcija pas mus ir daviau kraujo - buvo viskas gerai. O paskui, po cezario man buvo perpiltas kraujas. Dabar va ir iškilo ekspromtu toks klausimas - gal gavau jį su donorų krauju? g.gif
Na betkokiu atveju nieko dabar nebepakeisiu irnesakyk.gif Tegu geriau tai būna atrasta mano bėdų priežastis ax.gif



Zinok,sito tai neisivaizduoju.Logiskai galvojant paemus krauja,jis turi buti istirtas.Nors pati esu davu kraujo,bet kiek pamenu tirdavo kazka ir pirma karta ir kas kart duodant.Tai gal ta pirma karta ir pratirdavo tokius reikaliukus...Nes veliau tik is pirsto,tai gal koki hemoglobina tirdavo ir tiek.
Pas RositaK irgi berods teigiamas,sake,kad donore buti negaletu.Nu cia jei nemaisau nieko,man atrodo ji cia pati minejus yra.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 31, 23:31)
Beveik nukrypimas jei ne nuo temos ,tai nuo laiku.Anglijos karalius Henrikas VIII niekaip negalejo susilaukti palikuoniu,per 6 zmonas gime tik dvi mergaites ir berniukas,kuris anksti mire.Visi kiti nestumai-nesibaigiantys persileidimai,bet kuriam lygyje,ankstesni ir velesni.Tai va,praeitais metais istirta ir paskelbta,kad jis turejo butent sita antigena.Ir,taip iseina, jis buvo del visa kita kaltas,o ne tos zmonos,kurioms jis galvas kapodavo.Tai va ax.gif


Kaip idomu... Kuo toliau tuo daugiau suprantu ir nuo to dar daugiau klausimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 10:45)
Kaip idomu... Kuo toliau tuo daugiau suprantu ir nuo to dar daugiau klausimu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif ir man labai idomus faktai blink.gif
tik pas mane B netyre situ antigenu bigsmile.gif
Papildyta:
Terze, o tu vakar Bykovai prisiskambinai? 4u.gif
Atsakyti