Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Amade, prisidedu ir aš su didžiausiais sveikinimais 4u.gif Noriu dar dėl to leidžiamo progesterono paklausti, ar jį Kaliningrade be recepto parduoda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 25 sausio 2012 - 12:58
QUOTE(Iride @ 2012 01 25, 12:58)
Amade, prisidedu ir aš su didžiausiais sveikinimais 4u.gif Noriu dar dėl to leidžiamo progesterono paklausti, ar jį Kaliningrade be recepto parduoda?


g.gif turbut parduoda g.gif siaip man parvezdavo tie zmones, kurie vazineja i Kaliningrada visokiu prekiu. Tai isivaizduoju, kad tam stebuklu kraste jokiu receptu nereikia, bile kas nors perka biggrin.gif
Atsakyti
Amade, aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kas yra antigenai Kell ir P1?Cia antikuniai? aciu Pas mane prie P1 parasyta taip: +++++ Tai cia teigiamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 31 sausio 2012 - 16:21
QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 17:20)
Merginos, kas yra antigenai Kell ir P1?Cia antikuniai? aciu Pas mane prie P1 parasyta taip: +++++ Tai cia teigiamas?

Man Bykova suitu nedare, todel nezinau, ka komentuoti... schmoll.gif
Atsakyti
1.Nesuprantu, kam man dare tas ureaplazmas, micoplasmas, chlamidijas, kai as tuos tyrimus atsiveziau blink.gif Zodziu apie ju gydyma nera kalbos. Bet idomiai, ji rado chlamidijas irgi, nors nei LT, nei LV nerado, tai gal pas ja aparatura irgi kokia idomesne....

2.Nukrypimai:
MCV Vidējais Er tilpums
MCH Vidēja Hb konc.
PDW Tr sadalījuma platums
Homocisteīns
Imūnoglobulīns A
Imūnoglobulīns M

3.apie sita nesupratau:
Kell Ag (KEL1) K Negatīvs
P1 Antigen ++++

4.Pseudomonas spp. Vāji pozitīvs
Enterococcus faecalis Atrastas




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 31 sausio 2012 - 16:29
QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 17:28)
1.Nesuprantu, kam man dare tas ureaplazmas, micoplasmas, chlamidijas, kai as tuos tyrimus atsiveziau  blink.gif  Zodziu apie ju gydyma nera kalbos. Bet idomiai, ji rado chlamidijas irgi, nors nei LT, nei LV nerado, tai gal pas ja aparatura irgi kokia idomesne....

2.Nukrypimai:
MCV Vidējais Er tilpums
MCH Vidēja Hb konc.
PDW Tr sadalījuma platums
Homocisteīns

galiu pasakyti tik del homocisteinu - folio rugsties trukumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 31, 17:29)
galiu pasakyti tik del homocisteinu - folio rugsties trukumas  4u.gif

Aciu wink.gif
Atsakyti
MCH Vidēja Hb konc. ir sitas tai rodo hemoglobino koncentracija (tik nezinau kame) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 31, 17:32)
MCH Vidēja Hb konc.  ir sitas tai rodo hemoglobino koncentracija (tik nezinau kame)  blink.gif

speju kraujyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 31, 17:38)
speju kraujyje  4u.gif

logiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeigu kam ateity bus, tai perkopijuoju:
Ekologija ir išplitimas: Žarnyno normali mik¬roflora. Išmatose nustatoma apie:
105–107/g E. faecalis ir 104–105 E. faecium. Enterococcus faecalis – labiausiai paplitęs enterokokas. Enterococcus faecium – antrasis pagal svarbą. Enterokokai medicinos įstaigose iš vieno ligonio į kitą patenka per ligoninės personalo rankas, kai kurie iš jų gali nešioti enterokokus virškinamajame kanale. Enterokokais galima užsikrėsti ir per medicinos priemones. Jie sukelia šlapimo takų, žaizdų, tulžies takų infekcijas. Enterokokai naujagimiams gali sukelti meningitą ir baktriemiją, o suaugusiems žmonėms- endokarditą.
Plinta fekaliniu-oraliniu bei kontaktiniu būdais.
Neraso, kas tas kontaktinis budas blink.gif

O tas kitas: Pseudomonas spp. per vandeni, dirvozemi.

Reikia gydytis, tik skaitau, kad ne taip lengvai isnakinamos. O as taip megstu vasara maudytis - ziauriai, neislipu is vandens...
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 31, 18:19)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 31 sausio 2012 - 17:23