Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Iride @ 2012 01 20, 08:59)
Egk, o tavo vyras kartu su tavim antibu negere? Gali buti nuo to laikinas pablogejimas



Jei antibai del uzsleptos graikiskos,pas kai kuriuos netgi rodikliai pagereja.
Turiu gyva pavyzdi-Treijsas irgi gasdino,kad bus negerai,o rodikliai buvo net geresni nei po visokiu Tribestanu,vitaminu ir t.t.
Nors ir siaip niekada nesiskundem,bet patys geriausi isejo,nepatingejau i rezus paziuret,tik gaila skaiciu nepamenu.

O ir siaip,kai dar tik domejausi,kas gali ir ko negali buti,UK buvo ne viena ir ne dvi poros,kurioms reikejo ivf del vyro grikiu ir kurios panaikine uzslepta chlam,pastojo naturaliai....

Taigi visko visaip gali buti...Paprastai uztrunka 3 menesiai kol pasikeicia spermiukai.As irgi pergyvenau,o va kaip isejo.. (buvo praeje 2).
Papildyta:
QUOTE(Iride @ 2012 01 20, 09:15)
Na va, vieną logišką priežastį suradome. Aš jau ne kartą pasakojau forume istoriją, kurią man pasakojo Treijsas. Kaip turėjo kažkokią porą, vyrą su superine sperma, buvo susitaręs, kad jis ir  donoru bus, bet paskyrė jam doksicikliną. Po to rezultatai suprastėjo žiauriai. Čia jis mums pasakojo, kadangi abu su MB gerėme doksicikliną nuo ureaplazmos, buvo išrašę LT gydytojai. Maniškio rezultatai po poros mėn. visai geri buvo, bet kiek trunka tas "atsistatymas" matyt labai individualu.

Dėl snaigučių, tokių išvadų nedaryčiau  4u.gif



Sita istorija ir mums pasakojo hihihi.gif
Nu as jam net norejau po to viska parodys,pries ir po,bet kazkaip galvojai ai...tiek jau to.

Pasiskaitymui smile.gif

http://www.nansjourn...9n1.036-041.pdf

http://www.andrology...int/4/2/126.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 20 sausio 2012 - 21:14
QUOTE(Iride @ 2012 01 20, 11:15)
Na va, vieną logišką priežastį suradome.


drinks_cheers.gif
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 20, 21:56)
Jei antibai del uzsleptos graikiskos,pas kai kuriuos netgi rodikliai pagereja.

Taigi visko visaip gali buti...Paprastai uztrunka 3 menesiai kol pasikeicia spermiukai.As irgi pergyvenau,o va kaip isejo.. (buvo praeje 2).

Ačiū 4u.gif Gal pergreit darė dar galvoju g.gif


O aš dar va dabar nakčia tokią teoriją sugalvojau g.gif
MB pasportuojantis ir jis naudoja ten įvairius papildus. Na ne tuos kur ten leidžiasi, bet tuos visokius kokteilius, baltymus ir t.t. Turi atsiderinęs per laiką, kurie tinka jam, nes ten pav su pieno baltymu netinka. Tai va mes buvom atostogauti, tai jis savo papildų negėrė, o antibus gėrė ir dar šiek tiek lengvai pasportuodavo. Gal dabar kai jau vėl viską naudos tai ir gerės? Ar čia nesąmonę sugalvojau?
Atsakyti
Nu baltymai anam geriui visada reiksmes turejo,tai gal logikos ir yra? g.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
patersiu ir as sio skyrelio eteri su savo istorija, nes pries metus-pusantru buvau labai aktyvi dalyve sioje temoje ax.gif
Kaip zinia, geros istorijos ikvepia, gal ir maniske bus panasi.
Musu istorijos priesistore - vienas nesivystantis nestumas 14 sav ir trys nesekmingi nestumai, pasibaige 20, 24 ir 17 savaiciu. Vienintele diagnoze giniai sumastydavo - gimdos kaklelio nepakankamumas. Bet ka reikejo galvot, kai profilaktiskai uzsiuvus kakleli 13 sav ir gulint lovoj jis atsidare 17 savaiciu? unsure.gif mega_shok.gif Tada pradejau vis labiau mastyt, kaip prasideda man tie persileidimai, nes visu eiga buvo identiska - viena diena pateplioja biskiuka be skausmo, mes apsidraudimui nuvaziuojam pas gine, o ten - kaklelis prasidares ir vandenu maisas islindes laukan verysad.gif Po biski pradedu ieskot info, ar gali buti tai del progesterono trukumo, nes viskas ivykdavo mazdaug 2-3 savaites nustojus gerti Duphastona. Aisku, randu JAV forumuose apie progesterono naudojima iki nestumo galo (33-34 sav), ypac esant kaklelio nepkankamumui.
Po to dar atradau sia tema apie RRC, nusprendem su MB isbandyt ir tai. Nebesinorejo vel loterijos, kaip siule daktarai - apsiuvam kakleli vel, gal pavyks. Taigi po paskutiniojo nestumo, naujajam ruosemes apie pusantru metu. Vazinejom saziningai pas Bykova, daznai pakeiksnodami ja, kad nesuprantam, ka ji mums daro biggrin.gif blush2.gif Dar pora menesiu pavaiksciojau i akupunktura, labai man patiko ir ikvepe teigiamu emocju... rolleyes.gif
Galu gale, kai priejom prie LIT, susiradau giniu, kuris pasirase mano avantiurai naudoti progesterona iki nestumo galo, i RRC ziurejo su sypsena, ale jau cia buvo mano sprendimas tongue.gif
3 menesiai stimuliaciju be rezultatu, tada ikalbejom ginu daryt IUI, nors jis nenorejo, sako, gi patys mokat biggrin.gif ale pasidave jis, ir po IUI pastojau thumbup.gif Na, lauke daug baimiu, nerimo, bet tieks ginius nuleisdavo mane ant zemes, tiek Bykova ramiai sakydavo, kad jokiu riziku nera... Net griezto namu rezimo nebuvo, zinoma, i darba nejau, bet buvo vasara, daznai nuvezdavo MB pas tevus pakvepuot kaimo oru, net i Nida buvom nuvaziave... Taip sakant stengiausi but eiline normali nestuke.gif .
LIT darem kas menesi mazdaug iki 26 sav, progesterona leidausi iki 34 sav ir finale - savaite po termino 12.26 pasauli isvydo musu issvajotas sunus Kristijonas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 01 24, 12:19)
Sveikos visos  4u.gif
patersiu ir as sio skyrelio eteri su savo istorija, nes pries metus-pusantru buvau labai aktyvi dalyve sioje temoje  ax.gif
Kaip zinia, geros istorijos ikvepia, gal ir maniske bus panasi.
Musu istorijos priesistore - vienas nesivystantis nestumas 14 sav ir trys nesekmingi nestumai, pasibaige 20, 24 ir 17 savaiciu. Vienintele diagnoze giniai sumastydavo - gimdos kaklelio nepakankamumas. Bet ka reikejo galvot, kai profilaktiskai uzsiuvus kakleli 13 sav ir gulint lovoj jis atsidare 17 savaiciu?  unsure.gif mega_shok.gif Tada pradejau vis labiau mastyt, kaip prasideda man tie persileidimai, nes visu eiga buvo identiska - viena diena pateplioja biskiuka be skausmo, mes apsidraudimui nuvaziuojam pas gine, o ten - kaklelis prasidares ir vandenu maisas islindes laukan  verysad.gif Po biski pradedu ieskot info, ar gali buti tai del progesterono trukumo, nes viskas ivykdavo mazdaug 2-3 savaites nustojus gerti Duphastona. Aisku, randu JAV forumuose apie progesterono naudojima iki nestumo galo (33-34 sav), ypac esant kaklelio nepkankamumui.
Po to dar atradau sia tema apie RRC, nusprendem su MB isbandyt ir tai. Nebesinorejo vel loterijos, kaip siule daktarai - apsiuvam kakleli vel, gal pavyks. Taigi po paskutiniojo nestumo, naujajam ruosemes apie pusantru metu. Vazinejom saziningai pas Bykova, daznai pakeiksnodami ja, kad nesuprantam, ka ji mums daro  biggrin.gif  blush2.gif Dar pora menesiu pavaiksciojau i akupunktura, labai man patiko ir ikvepe teigiamu emocju...  rolleyes.gif
Galu gale, kai priejom prie LIT, susiradau giniu, kuris pasirase mano avantiurai naudoti progesterona iki nestumo galo, i RRC ziurejo su sypsena, ale jau cia buvo mano sprendimas  tongue.gif 
3 menesiai stimuliaciju be rezultatu, tada ikalbejom ginu daryt IUI, nors jis nenorejo, sako, gi patys mokat  biggrin.gif ale pasidave jis, ir po IUI pastojau  thumbup.gif  Na, lauke daug baimiu, nerimo, bet tieks ginius nuleisdavo mane ant zemes, tiek Bykova ramiai sakydavo, kad jokiu riziku nera... Net griezto namu rezimo nebuvo, zinoma, i darba nejau, bet buvo vasara, daznai nuvezdavo MB pas tevus pakvepuot kaimo oru, net i Nida buvom nuvaziave... Taip sakant stengiausi but eiline normali  nestuke.gif .
LIT darem kas menesi mazdaug iki 26 sav, progesterona leidausi iki 34 sav ir finale - savaite po termino 12.26 pasauli isvydo musu issvajotas sunus Kristijonas  wub.gif



Kaip šaunu išgirsti tokias naujienas thumbup.gif Nu sveikinimai kuo nuoširdžiausi, už kantrybę ir atkaklumą jus apdovanojo... thumbup.gif wub.gif Aukit sveiki ir laimingi wub.gif
O į RRC taikomą LIT , dauguma LT gydytojų žiūri su šypsena, tik viena mano sutikta gydytoja, jauna dar užsiimanti mokslu paprašė jų kontaktų. Tik nežinau ar pasidomėjo...

Papildyta:
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 19, 22:36)
Kaip tu? ką susitarei su Bykova?



Na pavyko susirašyti su Bykova, kvietė atvažiuoti kuo greičiau, tik šykart riboja finansai, tai leidžiuos skysinančius ir meldžiuosi kad viskas būtų gerai...
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 24, 12:56)
* Kaip šaunu išgirsti tokias naujienas  thumbup.gif Nu sveikinimai kuo nuoširdžiausi, už kantrybę ir atkaklumą jus apdovanojo... thumbup.gif  wub.gif Aukit sveiki ir laimingi  wub.gif
O į RRC taikomą LIT , dauguma LT gydytojų žiūri su šypsena, tik viena mano sutikta gydytoja, jauna dar užsiimanti mokslu paprašė jų kontaktų. Tik nežinau ar pasidomėjo...

Papildyta:
** Na pavyko susirašyti su Bykova, kvietė atvažiuoti kuo greičiau, tik šykart riboja finansai, tai leidžiuos skysinančius ir meldžiuosi kad viskas būtų gerai...


* drinks_cheers.gif KMUK giniai, kai pasakydavau apie LIT tai arba galvom palinguodavo ir nesigilindavao, arba su sypsena pasakydavo, kad LIT - tai atgyvena doh.gif Nors is tikro tai as ir dabar mastau, ar man progesterono labiau reikejo, ar LIT ar ju abieju g.gif

** man Bykova kaip tik vakar atrase su sveikinimais ir kvietimu atvaziuoti, kai planuosim antra biggrin.gif r pridure, kad antro nestumo metu maziau LIT reikia. Tai gal jus susikaupkit tu finansu is kur nors pirmam kartui, o paskui matysit, gal tikrai reciau reikia, ne kas menesi, o kas pora. Ypac jei tyrimu ten nesidaryt, tai nebus tokia siurpinanti suma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 01 24, 13:19)
Sveikos visos  4u.gif
patersiu ir as sio skyrelio eteri su savo istorija, nes pries metus-pusantru buvau labai aktyvi dalyve sioje temoje  ax.gif
Kaip zinia, geros istorijos ikvepia, gal ir maniske bus panasi.
Musu istorijos priesistore - vienas nesivystantis nestumas 14 sav ir trys nesekmingi nestumai, pasibaige 20, 24 ir 17 savaiciu. Vienintele diagnoze giniai sumastydavo - gimdos kaklelio nepakankamumas. Bet ka reikejo galvot, kai profilaktiskai uzsiuvus kakleli 13 sav ir gulint lovoj jis atsidare 17 savaiciu?  unsure.gif mega_shok.gif Tada pradejau vis labiau mastyt, kaip prasideda man tie persileidimai, nes visu eiga buvo identiska - viena diena pateplioja biskiuka be skausmo, mes apsidraudimui nuvaziuojam pas gine, o ten - kaklelis prasidares ir vandenu maisas islindes laukan  verysad.gif Po biski pradedu ieskot info, ar gali buti tai del progesterono trukumo, nes viskas ivykdavo mazdaug 2-3 savaites nustojus gerti Duphastona. Aisku, randu JAV forumuose apie progesterono naudojima iki nestumo galo (33-34 sav), ypac esant kaklelio nepkankamumui.
Po to dar atradau sia tema apie RRC, nusprendem su MB isbandyt ir tai. Nebesinorejo vel loterijos, kaip siule daktarai - apsiuvam kakleli vel, gal pavyks. Taigi po paskutiniojo nestumo, naujajam ruosemes apie pusantru metu. Vazinejom saziningai pas Bykova, daznai pakeiksnodami ja, kad nesuprantam, ka ji mums daro  biggrin.gif  blush2.gif Dar pora menesiu pavaiksciojau i akupunktura, labai man patiko ir ikvepe teigiamu emocju...  rolleyes.gif
Galu gale, kai priejom prie LIT, susiradau giniu, kuris pasirase mano avantiurai naudoti progesterona iki nestumo galo, i RRC ziurejo su sypsena, ale jau cia buvo mano sprendimas  tongue.gif 
3 menesiai stimuliaciju be rezultatu, tada ikalbejom ginu daryt IUI, nors jis nenorejo, sako, gi patys mokat  biggrin.gif ale pasidave jis, ir po IUI pastojau  thumbup.gif  Na, lauke daug baimiu, nerimo, bet tieks ginius nuleisdavo mane ant zemes, tiek Bykova ramiai sakydavo, kad jokiu riziku nera... Net griezto namu rezimo nebuvo, zinoma, i darba nejau, bet buvo vasara, daznai nuvezdavo MB pas tevus pakvepuot kaimo oru, net i Nida buvom nuvaziave... Taip sakant stengiausi but eiline normali  nestuke.gif .
LIT darem kas menesi mazdaug iki 26 sav, progesterona leidausi iki 34 sav ir finale - savaite po termino 12.26 pasauli isvydo musu issvajotas sunus Kristijonas  wub.gif

sveikinu su puikiu rezultatu 4u.gif
o koki papildoma leidziama progesterona naudojai? man labai aktualu 4u.gif
Atsakyti
Amade,dar karteli sveikinimai 4u.gif

Del kaklelio,man Gorgy sake,kad musu atvejais tai dazniausiai imunine,ne mechanine,reakcija.Na tai irodytu ir tas tavo atveji,kai kaklelis atsidare ir gulint ir uzsiuvus.Todel as manau,kad cia ir LIT ir PRG padare savo gera darba.PRG ir raumenukus,spazmus atpalaiduoja,plius ir dalyvauja imunineje veikloje.Buna tokie antikuniai,kurie veikia pries hormonus,tai papildomas ir leidziamas mazina ta ju bjauria veikla.

Ir paantrinsiu,man B irgi sake,kad antram reikia maziau LIT.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 01 24, 13:19)
Sveikos visos  4u.gif
patersiu ir as sio skyrelio eteri su savo istorija, nes pries metus-pusantru buvau labai aktyvi dalyve sioje temoje  ax.gif
Kaip zinia, geros istorijos ikvepia, gal ir maniske bus panasi.
Musu istorijos priesistore - vienas nesivystantis nestumas 14 sav ir trys nesekmingi nestumai, pasibaige 20, 24 ir 17 savaiciu. Vienintele diagnoze giniai sumastydavo - gimdos kaklelio nepakankamumas. Bet ka reikejo galvot, kai profilaktiskai uzsiuvus kakleli 13 sav ir gulint lovoj jis atsidare 17 savaiciu?  unsure.gif mega_shok.gif Tada pradejau vis labiau mastyt, kaip prasideda man tie persileidimai, nes visu eiga buvo identiska - viena diena pateplioja biskiuka be skausmo, mes apsidraudimui nuvaziuojam pas gine, o ten - kaklelis prasidares ir vandenu maisas islindes laukan  verysad.gif Po biski pradedu ieskot info, ar gali buti tai del progesterono trukumo, nes viskas ivykdavo mazdaug 2-3 savaites nustojus gerti Duphastona. Aisku, randu JAV forumuose apie progesterono naudojima iki nestumo galo (33-34 sav), ypac esant kaklelio nepkankamumui.
Po to dar atradau sia tema apie RRC, nusprendem su MB isbandyt ir tai. Nebesinorejo vel loterijos, kaip siule daktarai - apsiuvam kakleli vel, gal pavyks. Taigi po paskutiniojo nestumo, naujajam ruosemes apie pusantru metu. Vazinejom saziningai pas Bykova, daznai pakeiksnodami ja, kad nesuprantam, ka ji mums daro  biggrin.gif  blush2.gif Dar pora menesiu pavaiksciojau i akupunktura, labai man patiko ir ikvepe teigiamu emocju...  rolleyes.gif
Galu gale, kai priejom prie LIT, susiradau giniu, kuris pasirase mano avantiurai naudoti progesterona iki nestumo galo, i RRC ziurejo su sypsena, ale jau cia buvo mano sprendimas  tongue.gif 
3 menesiai stimuliaciju be rezultatu, tada ikalbejom ginu daryt IUI, nors jis nenorejo, sako, gi patys mokat  biggrin.gif ale pasidave jis, ir po IUI pastojau  thumbup.gif  Na, lauke daug baimiu, nerimo, bet tieks ginius nuleisdavo mane ant zemes, tiek Bykova ramiai sakydavo, kad jokiu riziku nera... Net griezto namu rezimo nebuvo, zinoma, i darba nejau, bet buvo vasara, daznai nuvezdavo MB pas tevus pakvepuot kaimo oru, net i Nida buvom nuvaziave... Taip sakant stengiausi but eiline normali  nestuke.gif .
LIT darem kas menesi mazdaug iki 26 sav, progesterona leidausi iki 34 sav ir finale - savaite po termino 12.26 pasauli isvydo musu issvajotas sunus Kristijonas  wub.gif


Amade, didziausi sveikinimai susilaukus sunelio 4u.gif Tokia ikvepianti istorija turbut ne vienai merginai.
Aukite dideli ir sveiki, be galo pradziugino tavo naujiena thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

dar klausimas iskilo - progesteronas pas tave leidziamas buvo? As naudojau crinona, bet va ziuriu ir leidziamu yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Corsica: 24 sausio 2012 - 18:24
QUOTE(Amade @ 2012 01 24, 12:19)
LIT darem kas menesi mazdaug iki 26 sav, progesterona leidausi iki 34 sav ir finale - savaite po termino 12.26 pasauli isvydo musu issvajotas sunus Kristijonas  wub.gif

Net pradėjau skaičiuoti, kiek kartų aš LIT dariau nėštumo metu: 1) kai pamačiau II (5-tą sav), 2) 8-tą sav 3) 13-tą sav 4) 19-tą sav. Dabar liepė pasirodyti už 8 sav, tuo metu turėtų būti 26 sav. Gaunasi 5 LIT nėštumo metu. Ir nei karto netikrino persileidimo rizikos pagal savo užpatentuotą metodą g.gif
Įdomu, kiek kitoms lLIT skyrė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 01 24, 13:19)
Sveikos visos  4u.gif
patersiu ir as sio skyrelio eteri su savo istorija, nes pries metus-pusantru buvau labai aktyvi dalyve sioje temoje  ax.gif
Kaip zinia, geros istorijos ikvepia, gal ir maniske bus panasi.

Dar kartelį sveikinu ir čia 4u.gif
Kaip malonu man, kad vakar iki vėlumos knisausi RRC temutėje, tu tiek rašei anksčiau, o aš pagalvojau - kaži kaip tau dabar sekasi, nes kitų mergaičių parašiukuose matėsi naujienos, o tavo ne. O šiandien žiūriu - tavo laiminga istorija thumbup.gif Iš pradžių pagalvojau, kad man akyse rodosi 4u.gif Labai reikia tokių istorijų, nes tas tikėjimas tai tikrai dažnai svyruoja, ačiū, kad parašei 4u.gif Aukit sveikučiai 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus. Nestumo metu labai nerasinejau aie tai, nes laukiau finiso, kad galeciau uztikrintai parasyt blush2.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 01 24, 16:22)
sveikinu su puikiu rezultatu  4u.gif
o koki papildoma leidziama progesterona naudojai? man labai aktualu  4u.gif


Progesterona man parvezdavo is Rusijos (Kaliningrado), nes leidziamo LT nera. Apie ji man pasake ginius, nesitikedamas turbut, kad man nebus problemu jo gaut biggrin.gif As naudojau va toki
user posted image
Kainuodavo 10 ampuliu apie 20 Lt, leisdavausi kasdien nuo 5 iki 34 savaites biggrin.gif Uzpakalis isgyveno. smile.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 24, 17:50)
Amade,dar karteli sveikinimai  4u.gif

Del kaklelio,man Gorgy sake,kad musu atvejais tai dazniausiai imunine,ne mechanine,reakcija.Na tai irodytu ir tas tavo atveji,kai kaklelis atsidare ir gulint ir uzsiuvus.Todel as manau,kad cia ir LIT ir PRG padare savo gera darba.PRG ir raumenukus,spazmus atpalaiduoja,plius ir dalyvauja imunineje veikloje.Buna tokie antikuniai,kurie veikia pries hormonus,tai papildomas ir leidziamas mazina ta ju bjauria veikla.

Ir paantrinsiu,man B irgi sake,kad antram reikia maziau LIT.


Del kaklelio man Bykova kaip tik sake, kad mano atveju butinai reik siuti, nes jis mechaniskai atsidaro g.gif
Bet idomiausia, kad tas kaklelis 3 savaites nejudejo is vietos isemus siulus doh.gif kaip atsidare iki 2-3 cm, taip nejudejo, o vaikas 4 kg, plius as pradejau aktyviau judet, kad prasidetu gimdymas doh.gif
Dar - leidziantis progesterona iki kokiu 36 savaiciu praktiskai neapsitraukinedavo gimda, kas budavo praeitais nestumais.

QUOTE(kerzaka @ 2012 01 24, 19:16)
Net pradėjau skaičiuoti, kiek kartų aš LIT dariau nėštumo metu: 1) kai pamačiau II (5-tą sav), 2) 8-tą sav 3) 13-tą sav 4) 19-tą sav. Dabar liepė pasirodyti už 8 sav, tuo metu turėtų būti 26 sav. Gaunasi 5 LIT nėštumo metu. Ir nei karto netikrino persileidimo rizikos pagal savo užpatentuotą metodą  g.gif
Įdomu, kiek kitoms lLIT skyrė  g.gif


As irgi panasiai vazinejau - 5, 7, 13, 18, 22 ir 26. Brods taip buvo. Dar Bykova norejo, kad apie 30 sav atvaziuociau, bet nevaziavau schmoll.gif
Atsakyti