Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Amade @ 2012 01 16, 15:26)
LIT - tai Limfocitu Terapija. Internete lietuviskai turbut nelabai ka rasi, ieskok angliskai, gali dar isivesti Dr. Beers pavarde, jis labai daug apie tai raso.  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2012 01 16, 15:41)
Gal pasiskambink Bykovai asmeniskai, pasakysi visa situacija, tikrai kad jei ir nera jos, pasakys savo personalui LIT padaryt. O tos sesutes nemanau, kad siaip darys LIT be Bykovos leidimo.

Sveikinu Laimuze, dziugios naujienos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nestuke.gif



Parašiau Bikovai emeilą, jei neatsakys iki rytojaus ryto, skambinsiu tada jai pačiai.

Pasiskambinau savo giniui, tai patarė vartot aspiriną, o kadangi mmm turėjo pasirodyt ant dienų, tai dar labai mažas nėštumas, liepė laukti ir pasirodyt kitą savaitę...

Ačiū už sveikinimus, bet kol kas džiaugtis dar anksti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 16 sausio 2012 - 17:16
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 16, 18:15)
Parašiau Bikovai emeilą, jei neatsakys iki rytojaus ryto, skambinsiu tada jai pačiai.

Pasiskambinau savo giniui, tai patarė vartot aspiriną, o kadangi mmm turėjo pasirodyt ant dienų, tai dar labai mažas nėštumas, liepė laukti ir pasirodyt kitą savaitę...

Ačiū už sveikinimus, bet kol kas džiaugtis dar anksti....

Nebandei HCG darytis? O matyti tikrai dar juk anksti.
Linkiu tau lengvo nestumo ir dziugaus antro stebuklo laukimo 4u.gif

P.S. Jei neturi Bykovos nr, parasyk i AZ atsiusiu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 16, 13:21)
Sveikutės,

Grįžtu vėl į forumą...
Skaičiau kad Bykovos nebus iki 23 d. tai dabar nesumąstau kaip elgtis. Kur ją pagaut ir ką daryt. man AFS, bet kadangi pirmą stebukliuką sužvejojom, tik per tris metus, prieš tai išbandę IVF'us, tai nesitikėjau, kad užkibs taip greitai antras... per pirmą nėštumą lankiaus pas Bykovą, taikė LIT  ir sėkmingai išnešiojau... dabar neštumo testas rodo antrą juostelę, ne tokio ryškumo kaip kontrolinę, bet ir ne vaiduoklis. Reiktų kuo greičiau nulėkt pas Bykovą, bet jei jos nėra iki 23 teks laukt... o laukimas gali būt neįnaudą.... juo labiau aspirino tai nenaudojau ir dabar nenaudoju, nes dar maitinu dukrytę. Tai dabar mąstau bent iki vizito pradėt gert aspiriną... gal labai nepakenks mažiukei, juo labiua ir to pienuko ten ašaros jau, tik prieš miegą užsigarduot belieka...
Taip norisi neprarast šio leliuko  wub.gif

smagu tokias žinias skaityti 4u.gif linkiu, kad viskas eitųsi sklandžiai sklandžiai 4u.gif
Kaip ir kitos mergaitės, patariu skambinti Bykovai į mobilų. Jei neatsilieps, dar sms nusiųsčiau. Man ne kartą taip buvo, kai Bykova tiesiog sesutei perduodavo jog atvažiuosiu ir atlikdavo LIT, Bykovai nesant.
Pasikalbėsi su Bykova ir žinosi, ką toliau daryt.
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 16, 17:15)
Parašiau Bikovai emeilą, jei neatsakys iki rytojaus ryto, skambinsiu tada jai pačiai.

Pasiskambinau savo giniui, tai patarė vartot aspiriną, o kadangi mmm turėjo pasirodyt ant dienų, tai dar labai mažas nėštumas, liepė laukti ir pasirodyt kitą savaitę...

Ačiū už sveikinimus, bet kol kas džiaugtis dar anksti....

Kaip tu? ką susitarei su Bykova?
Atsakyti
Labas rytas,

aš vakar irgi gavau atsakymus iš Bykovos. Ar jūsų vyram darė spermogramas? O jums kraujo (gal bendrą?) na kur leukocitai, ENG?
Pas MB tai kažkokia nesąmonė doh.gif LT visada būdavo normospermija, niekas ten neakcentuodavo, kad kažkas tokio super, bet visad gerai, o kai nuvažiavom į Embrions, tai ten jo klausė ar nesutiktų tapti donoru, pasirodo, kad jo rezultatai super. Ir per visas IVF taip buvo, nes vis perklausdavo. O Bykova norėjo padaryti spermogramą, nes tipo jie kažką žiūri kitaip, o mūsų atsivežta buvo jau gal virš metų senumo dar iš LT, o LV kai darėm IVF neturėjau. Padarius viskas ten gerai, bet ji vistiek prisikabino kažko, na pav ir leukocitų buvo ant ribos lygiai - 1. O vakar atsiųstoje pav Farrisa indeks 7, o buvo 98 (norma turi būti daugiau už 20). Ir pradžioj tie A, B... kažkas baisaus. Ką čia reiškia? Niekad nebuvo problemų, tai nieko dar nesuprantu. Bet ar gali taip kažkas pasikeisti? Gal kažkokia klaida? Apie savo tyrimus tai jau net nekalbu...
Atsakyti
Egk, o tavo vyras kartu su tavim antibu negere? Gali buti nuo to laikinas pablogejimas
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 20, 10:59)
Egk, o tavo vyras kartu su tavim antibu negere? Gali buti nuo to laikinas pablogejimas

Gėrė. Ot vėpla aš, taip susiparinau, kad net nepagalvojau doh.gif O laikinas tai kiek? Nu bet vistiek dar negaliu patikėti - iš donorinio pavirsti į reikalaujantį papildomų procedūrų doh.gif doh.gif doh.gif Jaučiu išvarys mus Bykova be jokių LIT doh.gif
Bandau galvoti logiškai - jei mūsų snaigutės iš tada kai buvo tos zarazos, tai neverta net tikėtis nieko tada. Ką manai?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 20, 11:05)
Gėrė. Ot vėpla aš, taip susiparinau, kad net nepagalvojau doh.gif O laikinas tai kiek? Nu bet vistiek dar negaliu patikėti - iš donorinio pavirsti į reikalaujantį papildomų procedūrų doh.gif  doh.gif  doh.gif Jaučiu išvarys mus Bykova be jokių LIT doh.gif
Bandau galvoti logiškai - jei mūsų snaigutės iš tada kai buvo tos zarazos, tai neverta net tikėtis nieko tada. Ką manai?


Na va, vieną logišką priežastį suradome. Aš jau ne kartą pasakojau forume istoriją, kurią man pasakojo Treijsas. Kaip turėjo kažkokią porą, vyrą su superine sperma, buvo susitaręs, kad jis ir donoru bus, bet paskyrė jam doksicikliną. Po to rezultatai suprastėjo žiauriai. Čia jis mums pasakojo, kadangi abu su MB gerėme doksicikliną nuo ureaplazmos, buvo išrašę LT gydytojai. Maniškio rezultatai po poros mėn. visai geri buvo, bet kiek trunka tas "atsistatymas" matyt labai individualu.

Dėl snaigučių, tokių išvadų nedaryčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 20, 11:15)
Na va, vieną logišką priežastį suradome. Aš jau ne kartą pasakojau forume istoriją, kurią man pasakojo Treijsas. Kaip turėjo kažkokią porą, vyrą su superine sperma, buvo susitaręs, kad jis ir  donoru bus, bet paskyrė jam doksicikliną. Po to rezultatai suprastėjo žiauriai. Čia jis mums pasakojo, kadangi abu su MB gerėme doksicikliną nuo ureaplazmos, buvo išrašę LT gydytojai. Maniškio rezultatai po poros mėn. visai geri buvo, bet kiek trunka tas "atsistatymas" matyt labai individualu.

Dėl snaigučių, tokių išvadų nedaryčiau  4u.gif


Aš tą girdėjau iš LT urologų,. pats baigiausias priešas vyrmas - doksiciklinas verysad.gif
Atsakyti
ei, moteriskes, negasdinkit manes su tuo doksiciklinu doh.gif Pas MB ir taip to turto nera, jei dings tie paskutiniai spermiukai, tai kaip reikes ICSI daryt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 20, 11:15)
Na va, vieną logišką priežastį suradome. Aš jau ne kartą pasakojau forume istoriją, kurią man pasakojo Treijsas. Kaip turėjo kažkokią porą, vyrą su superine sperma, buvo susitaręs, kad jis ir  donoru bus, bet paskyrė jam doksicikliną. Po to rezultatai suprastėjo žiauriai. Čia jis mums pasakojo, kadangi abu su MB gerėme doksicikliną nuo ureaplazmos, buvo išrašę LT gydytojai. Maniškio rezultatai po poros mėn. visai geri buvo, bet kiek trunka tas "atsistatymas" matyt labai individualu.

Dėl snaigučių, tokių išvadų nedaryčiau  4u.gif

Ir mum ta istorija pasakojo cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 20, 13:13)
ei, moteriskes, negasdinkit manes su tuo doksiciklinu  doh.gif Pas MB ir taip to turto nera, jei dings tie paskutiniai spermiukai, tai kaip reikes ICSI daryt?  doh.gif

na mes sau ta pati klausima uzdaveme, bet is kitos puses vyras sako, o gal kaip tik paskui atsistatys ir dar bus geresni? g.gif Bet cia filosofija...
Kazkas zadejo rezultatus pranesti.... 4u.gif
Atsakyti