Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

[quote=kerzaka,2012 01 10, 20:12]
Mano irgi tyrimai (TTH, FT3, FT4, ATPO) normos ribose buvo. Pas endokrinologą kreipiausi po dviejų persileidimų, ieškodama priežasčių. Padarius SHBG, Kazanavičius sakė, kad jis per mažas (prie žemesnės pusės) ir tai įtakojo persileidimus. Deja, su jo paskirtais vaistais ir padidėjusiu SHBG, trečias nėštumas taip pat nesivystė. Po kiek laiko pakeičiau gydytoją , kuris padarė biopsiją (t.y. dūrė adatą ir ėmė mėginuką). Ir šio tyrimo reziumė -skydliaukės uždegimas, kurį gydyti paskyrė L-Thyroxinu.
Papildyta:
ačiū kerzaka 4u.gif lengvo tau nešiojimo wub.gif jei gali brūkstelk į AŽ man to kito endokrinologo pavardę... Jaučiu, kad pas mane skydliaukė grybą pjauna blush2.gif ir norėčiau pasikonsultuot su endokrinologu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 01 11, 11:20)
Papildyta:
ačiū kerzaka  4u.gif lengvo tau nešiojimo  wub.gif jei gali brūkstelk į AŽ man to kito endokrinologo pavardę... Jaučiu, kad pas mane skydliaukė grybą pjauna blush2.gif ir norėčiau pasikonsultuot su endokrinologu... rolleyes.gif

Dabar einu pas Šidlauską. Čia Kaune veiksmas. Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 11 sausio 2012 - 19:32
Kerzaka nuoširdžiausi sveikinimai, saugokit savo pilvuką 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 12, 21:10)
ačiū  4u.gif Kad tik žinočiau, kaip išsaugoti pilvuko gyventoją, visas pastangas dėčiau. O dabar daugiau bandymais gyvenam -PRG krenta, tai crinone naudoju, nors ASF nenustatė, bet aspiriną geriu, Čikagos tyrimų nedariau, bet LIT taikom. Imamės įvairių priemonių su viltim, kad padės  4u.gif


Kerzaka, priimk ir mano didžiausius sveikinimus, nuostabus stebuklas thumbup.gif Ramaus ir gražaus laiko, saugokit savo džiaugsmelį wub.gif
Atsakyti
[quote=kerzaka,2012 01 12, 21:10]
ačiū 4u.gif Kad tik žinočiau, kaip išsaugoti pilvuko gyventoją, visas pastangas dėčiau. O dabar daugiau bandymais gyvenam -PRG krenta, tai crinone naudoju, nors ASF nenustatė, bet aspiriną geriu, Čikagos tyrimų nedariau, bet LIT taikom. Imamės įvairių priemonių su viltim, kad padės 4u.gif

kerzaka, jau beveik puse kelio nueita, sveikinu 4u.gif As taip pat visa nestuma labai jaudinausi, kad tik isnesiociau savo leliu, tai tave puikiai suprantu. O tu tikrai viska darai, kad issaugotum savo stebukla thumbup.gif Ir viskas bus gerai, pamatysi mirksiukas.gif Tai tau dar pavasari gimdyt? As jau pasiilgau pilvuko... blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Grįžtu vėl į forumą...
Skaičiau kad Bykovos nebus iki 23 d. tai dabar nesumąstau kaip elgtis. Kur ją pagaut ir ką daryt. man AFS, bet kadangi pirmą stebukliuką sužvejojom, tik per tris metus, prieš tai išbandę IVF'us, tai nesitikėjau, kad užkibs taip greitai antras... per pirmą nėštumą lankiaus pas Bykovą, taikė LIT ir sėkmingai išnešiojau... dabar neštumo testas rodo antrą juostelę, ne tokio ryškumo kaip kontrolinę, bet ir ne vaiduoklis. Reiktų kuo greičiau nulėkt pas Bykovą, bet jei jos nėra iki 23 teks laukt... o laukimas gali būt neįnaudą.... juo labiau aspirino tai nenaudojau ir dabar nenaudoju, nes dar maitinu dukrytę. Tai dabar mąstau bent iki vizito pradėt gert aspiriną... gal labai nepakenks mažiukei, juo labiua ir to pienuko ten ašaros jau, tik prieš miegą užsigarduot belieka...
Taip norisi neprarast šio leliuko wub.gif
Atsakyti
o merginos, kas yra tas LIT ? kas čia per sutrumpinimas, pasiieškočiau info visagaliame internete 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 01 16, 14:14)
o merginos, kas yra tas LIT ? kas čia per sutrumpinimas, pasiieškočiau info visagaliame internete  4u.gif  4u.gif  4u.gif


LIT - tai Limfocitu Terapija. Internete lietuviskai turbut nelabai ka rasi, ieskok angliskai, gali dar isivesti Dr. Beers pavarde, jis labai daug apie tai raso. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 16, 14:21)
Sveikutės,

Grįžtu vėl į forumą...
Skaičiau kad Bykovos nebus iki 23 d. tai dabar nesumąstau kaip elgtis. Kur ją pagaut ir ką daryt. man AFS, bet kadangi pirmą stebukliuką sužvejojom, tik per tris metus, prieš tai išbandę IVF'us, tai nesitikėjau, kad užkibs taip greitai antras... per pirmą nėštumą lankiaus pas Bykovą, taikė LIT  ir sėkmingai išnešiojau... dabar neštumo testas rodo antrą juostelę, ne tokio ryškumo kaip kontrolinę, bet ir ne vaiduoklis. Reiktų kuo greičiau nulėkt pas Bykovą, bet jei jos nėra iki 23 teks laukt... o laukimas gali būt neįnaudą.... juo labiau aspirino tai nenaudojau ir dabar nenaudoju, nes dar maitinu dukrytę. Tai dabar mąstau bent iki vizito pradėt gert aspiriną... gal labai nepakenks mažiukei, juo labiua ir to pienuko ten ašaros jau, tik prieš miegą užsigarduot belieka...
Taip norisi neprarast šio leliuko  wub.gif

o tu pasiskambink i RRC, gal gi suleis jie tau ta LIT'a g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 16, 14:21)
Sveikutės,

Grįžtu vėl į forumą...
Skaičiau kad Bykovos nebus iki 23 d. tai dabar nesumąstau kaip elgtis. Kur ją pagaut ir ką daryt. man AFS, bet kadangi pirmą stebukliuką sužvejojom, tik per tris metus, prieš tai išbandę IVF'us, tai nesitikėjau, kad užkibs taip greitai antras... per pirmą nėštumą lankiaus pas Bykovą, taikė LIT  ir sėkmingai išnešiojau... dabar neštumo testas rodo antrą juostelę, ne tokio ryškumo kaip kontrolinę, bet ir ne vaiduoklis. Reiktų kuo greičiau nulėkt pas Bykovą, bet jei jos nėra iki 23 teks laukt... o laukimas gali būt neįnaudą.... juo labiau aspirino tai nenaudojau ir dabar nenaudoju, nes dar maitinu dukrytę. Tai dabar mąstau bent iki vizito pradėt gert aspiriną... gal labai nepakenks mažiukei, juo labiua ir to pienuko ten ašaros jau, tik prieš miegą užsigarduot belieka...
Taip norisi neprarast šio leliuko  wub.gif


Tai gal tu tiesiog skambink i registratura? Sakyk, koks reikalas ir prasyk, kad darytu. Juk paciai injekcijai Bykovos nereikia, o ir anksciau ji tave gyde, priziurejo - ne pirmas kartas. Nelaukite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 01 16, 14:21)
Sveikutės,

Grįžtu vėl į forumą...
Skaičiau kad Bykovos nebus iki 23 d. tai dabar nesumąstau kaip elgtis. Kur ją pagaut ir ką daryt. man AFS, bet kadangi pirmą stebukliuką sužvejojom, tik per tris metus, prieš tai išbandę IVF'us, tai nesitikėjau, kad užkibs taip greitai antras... per pirmą nėštumą lankiaus pas Bykovą, taikė LIT  ir sėkmingai išnešiojau... dabar neštumo testas rodo antrą juostelę, ne tokio ryškumo kaip kontrolinę, bet ir ne vaiduoklis. Reiktų kuo greičiau nulėkt pas Bykovą, bet jei jos nėra iki 23 teks laukt... o laukimas gali būt neįnaudą.... juo labiau aspirino tai nenaudojau ir dabar nenaudoju, nes dar maitinu dukrytę. Tai dabar mąstau bent iki vizito pradėt gert aspiriną... gal labai nepakenks mažiukei, juo labiua ir to pienuko ten ašaros jau, tik prieš miegą užsigarduot belieka...
Taip norisi neprarast šio leliuko  wub.gif

Gal pasiskambink Bykovai asmeniskai, pasakysi visa situacija, tikrai kad jei ir nera jos, pasakys savo personalui LIT padaryt. O tos sesutes nemanau, kad siaip darys LIT be Bykovos leidimo.

Sveikinu Laimuze, dziugios naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti