Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Citai,

jei darys su vyro,tyrimus jums Londone reikes pasidarys,nebent galit sau leist kelias diena pries injekcija i Ryga vykti,tik nemanau,kad tas apsimokes.Juk minejau,kad yra lenku labe kur pasidarysi viska ka reikia mirksiukas.gif

Va cia http://www.medical-diagnosis.co.uk/

Tau Bykova po pirmos konsultacijos pasakys,kokiu tyrimu reiks,nuvaziuos,pasidarys ir nusiusit atsakymus.O vietoj ka ji nores daryt,tai ir pasiims kraujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites,gal kuri galit parasyti Bykovos klinikos telefono numery,kuriuo galeciau uzsiregistruoti pas ja,niekaip nerandu g.gif buciau labai dekinga,isanksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Kerzaka - thumbup.gif Va cia tai istorija! Jau pasiilgom tokiu naujienu!!! Sveikinu wub.gif
Atsakyti
Kerzaka, sveikinu nestuke.gif
Kiek laiko jau tavo pilvinukui? Perskaiciau tavo zinute, tai vos is dziaugsmo neapsizliumbiau, taip gera skatyti tokias naujienas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O kas tas Q10? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, as taip pat niekaip negaliu prisiskambinti Bykovai verysad.gif
Jos internetinis puslapis www.rrc.lv jau kuris laikas neveikiai.
Gal kuri turi jos telefono numeri?
Atsakyti
QUOTE(linalin @ 2012 01 09, 21:52)
Sveikos, as taip pat niekaip negaliu prisiskambinti Bykovai verysad.gif
Jos internetinis puslapis www.rrc.lv jau kuris laikas neveikiai.
Gal kuri turi jos telefono numeri?


Registratūros tel 67374438. Bykovos nebus nuo 15 iki, sakyčiau 23 d.
Atsakyti
[quote=kerzaka,2012 01 06, 21:07]
Ačiū mergaitės už šiltus žodžius, bet sveikint reikės kai jau lelius ant rankų bus blush2.gif O dar toks ilgas kelias laukia... Pas nėštukes tik prieš kelias dieneles užsiregistravau. Kažkaip dar visokių baimių pilna ax.gif
Mes rugpjūtį darėm IVF, bet deja jis nebuvo sėkmingas. Po nepavykusio IVF pradėjau planuoti, kad už kokių 3-4 mėn. bandysim sekantį IVF. O kol kas planavau stiprinti organizmą -prisipirkau papildų (Q10, bičių pienelis, pregnacare conception) ir pradėjau naudoti. Daugiau mažiau buvau atsipalaidavusi, nes turėjau planą ką darysim ir beliko išlaukti tuos kelis mėn iki sekančio IVF. Dar buvau nusprendusi Graikijon mm kraują siųsti, visą info buvau susirinkusi ir tik mm laukiau. Kurios nebepasirodė biggrin.gif
Jau kai HCG pamačiau didėjantį, lėkėm pas Bykovą. Tuo metu net nežinojau tiksliai kokio laiko nėštumas (pagal mm turėjo būti 6,5 sav.). Tai Bykova irgi labai optimistiškai nenuteikė, tipo kur tiek laiko buvau doh.gif O aš kelis NT dariau, bet kad jie pora savaičių nieko nerodė. Kai jau apsilankiau pas ginę, pasirodo, NT ir neturėjo nieko rodyti, nes pastojau 2 sav. vėliau nei pagal mm maniau g.gif Tad išeina, kad pas Bykovą nulėkėm 4,5 sav. ir kad mano pirmas HCG buvo padarytas kai man buvo 4 sav. ir 1 d. (sekančią dieną po teigiamo NT). Išeina, kad pastojau prieš pat laukiamas mm. Kodėl ciklas išsiderino net nežinau, gal kad prieš tai ciklą stimuliacinį turėjau g.gif
Kadangi lelius vystėsi, tai pas Bykovą lankiausi ir lankausi toliau. Iš pradžių kas 3 sav., dabar kas 5 sav. Žinokit, iki dabar ji man jokių rizikos tyrimų nedarė, tik LIT atlikdavo. Sakė, butinai reikia žiūrėti, ar persileidimų rizika didelė. Bet kai nulėkiau pirmą kartą, skubos tvarka LIT atliko, nes ir taip atrodė vėluojam. Sekantį kartą kažkokia jos pažįstama seselė buvo atvažiavusi (nematyta iki šiol), tai žinokit per kelis kartus dūrė į veną, bet kraujo taip ir nepaėmė doh.gif (jis jau nebėgo). Bykovai nieko kito neliko daryti, kaip paleisti tik su LIT injekcija. Paskui kai važiavom, net nebesiūlė kraujo tirti, 10 min užtrunki ir namo. Tai žiūrėsim, kaip toliau bus ax.gif
Bet ar tikrai man Bykova padeda negaliu užtikrintai atsakyti. Nes be Bykovos dar keletą vaistų naudoju, kurių ankstesnių nėštumų metu nenaudojau. Pirmiausia tai Crinone, nes kartu su HCG tyriausi ir PRG. Per savaitę jis man pakrito nuo 104 iki 56 g.gif Tai buvau panikos pilna. Kreipiausi į VK gydytoją, kuri IUI man buvo dariusi, ir sutarėm, kad naudosiu Crinone. Taip pat naudoju L-Thyroxiną, kurį paskyrė endokrinologas. Kas keisčiausia, kad mano hormoniniai tyrimai visi normos ribose, bet paėmė biopsiją ir nustatė, kad turiu skydliaukės uždegimą. L-Thyroksiną pradėjau gerti dar keli mėn. iki pastojimo.
Tai va taip ir gyvenam smile.gif Vaistus naudoju ir dienas bei savaites skaičiuoju 4u.gif


Nuoširdžiausi sveikinimai jeeeeeee drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif O kaip tau nustatė skydliaukės uždegimą ? Pas mane echoskopuojant nustatė kad hipotireoze, nors tth ir atpo normos ribose...
Atsakyti
Merginos, paaiskinkit jus man blondinei g.gif Tai reikia pas Bykova uzsirasyti konsultacijai, jinai paskirs tyrimus ir juos pasidarius tik tada paskirs LIT? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 10, 15:15)
Merginos, paaiskinkit jus man blondinei g.gif Tai reikia pas Bykova uzsirasyti konsultacijai, jinai paskirs tyrimus ir juos pasidarius tik tada paskirs LIT?  4u.gif



Na taip ax.gif

Beje,sveikinu su nebloga konsultacija,zingsnelis link sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 10, 18:03)
Na taip ax.gif

Beje,sveikinu su nebloga konsultacija,zingsnelis link sekmes  4u.gif

oi, aciu aciu smile.gif as taip dziaugiuosi thumbup.gif
rytoj skambinsiuos Bykovai konsultacijai ir susitikimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 10, 10:07)
Registratūros tel 67374438. Bykovos nebus nuo 15 iki, sakyčiau 23 d.


Dekui, pabandysiu prisiskambinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 01 10, 12:53)
Nuoširdžiausi sveikinimai jeeeeeee drinks_cheers.gif  thumbup.gif  4u.gif O kaip tau nustatė skydliaukės uždegimą ? Pas mane echoskopuojant nustatė kad hipotireoze, nors tth ir atpo normos ribose...

Mano irgi tyrimai (TTH, FT3, FT4, ATPO) normos ribose buvo. Pas endokrinologą kreipiausi po dviejų persileidimų, ieškodama priežasčių. Padarius SHBG, Kazanavičius sakė, kad jis per mažas (prie žemesnės pusės) ir tai įtakojo persileidimus. Deja, su jo paskirtais vaistais ir padidėjusiu SHBG, trečias nėštumas taip pat nesivystė. Po kiek laiko pakeičiau gydytoją , kuris padarė biopsiją (t.y. dūrė adatą ir ėmė mėginuką). Ir šio tyrimo reziumė -skydliaukės uždegimas, kurį gydyti paskyrė L-Thyroxinu.
Papildyta:
QUOTE(Corsica @ 2012 01 08, 23:47)
Kerzaka, sveikinu  nestuke.gif
Kiek laiko jau tavo pilvinukui? Perskaiciau tavo zinute, tai vos is dziaugsmo neapsizliumbiau, taip gera skatyti tokias naujienas  4u.gif  4u.gif  4u.gif 

O kas tas Q10?  blush2.gif

Jau 17-ka sav. suėjo ax.gif Pati dar negaliu patikėti ax.gif
Q10 yra kofermentai. Aš čia iš T.P.Keberiokšt buvau prisiklausiu, kad jie labai naudingi norint pastoti. Bet pati plačiau pakomentuoti negaliu. Reiktų, kad T.P.Keberiokšt primintų blush2.gif
Atsakyti