Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Kadangi IVF skyrelyje vis daugėja mergaičių susidomėjimas LIT, keliu šią temą į viršų -gal lengviau bus reikiamą info rasti, o ir diskusija šiuo klausimu galėsim pratęsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 04, 19:52)
Kadangi IVF skyrelyje vis daugėja mergaičių susidomėjimas LIT, keliu šią temą į viršų -gal lengviau bus reikiamą info rasti, o ir diskusija šiuo klausimu galėsim pratęsti  4u.gif


Labai gerai padarei smile.gif man tikrai neuzilgo reikes info apie bykova ir jos LIT. lankausi pas Gorgi UK ir jis jau dar visus tuos DQ match kad istirt ar gali vyras buti donoru, nuspresta kad taip, tai manau tikrai skirs LIT darytis, kadango pas ji labai brangu tai Keberiokst pasiule kad pas Bykova daug pigiau. Beje girdejau kad vyrui daro kazkokius kraujo tyrimus pries LIT ane? o tai juos daro kuri klinika, ne Bykova? Ir dar labai klausiu pas mergaites kaip pas ta Bykova uzsirasyt, ar dideles eiles? Jau kai tik paskirs man ji iskart uzsirasysiu, bet dabar dar nezinau datos. O dar ta rusu kalba primirsus biski smile.gif , gal ten pas bykova ir angliskai kalba?
Atsakyti
Kerzaka, pirmiausia sveikinu tave su puikiom naujienom 4u.gif Aukit ir storekit 4u.gif

Kiek kainuoja LIT pas Bykova? Man darosi idomu ir matyt teks ir man reikalauti Gorgio, kad man ji skirtu 4u.gif
Atsakyti
Paneles kur jus lankotes? Ar AVA Riga ar EGV Riga? Kokie atsiliepimai? As embrione lankiau, bet po 4 nusivylimu noreciau keisti klinika. Tai laukiu atsieliepimu:) Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 01 05, 13:18)
Paneles kur jus lankotes? Ar AVA Riga ar EGV Riga? Kokie atsiliepimai? As embrione lankiau, bet po 4 nusivylimu noreciau keisti klinika. Tai laukiu atsieliepimu:) Aciu wub.gif

Tai, kad RRC nedaro nei IUI nei IVF, jie specializuojasi kitu bedu ieskojime 4u.gif
Atsakyti
Kerzaka, kokios naujienos wub.gif Labai labai sveikinu ir dziaugiuosi. Aukit ir storekit thumbup.gif Kaip sakiau, vis pamastydavau, kaip tu laikais, o kokios naujienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 05, 01:21)
Tai, kad RRC nedaro nei IUI nei IVF, jie specializuojasi kitu bedu ieskojime  4u.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 04, 19:52)
Kadangi IVF skyrelyje vis daugėja mergaičių susidomėjimas LIT, keliu šią temą į viršų -gal lengviau bus reikiamą info rasti, o ir diskusija šiuo klausimu galėsim pratęsti  4u.gif

drinks_cheers.gif

kerzaka sveikinu thumbup.gif thumbup.gif
Nagi pasipasakojam ax.gif Ir kuo skubiau 4u.gif Nes paskutiniu metu jau depresija gali užpulti beskaitant, taip visom nesiseka... jau žadėjau nebeskaityti, bet dabar apsigalvojau flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 05, 17:53)
kerzaka sveikinu thumbup.gif  thumbup.gif
Nagi pasipasakojam ax.gif Ir kuo skubiau 4u.gif Nes paskutiniu metu jau depresija gali užpulti beskaitant, taip visom nesiseka... jau žadėjau nebeskaityti, bet dabar apsigalvojau flirt.gif


Kerzaka, nagi tikrai pasipasakojam pasipasakojam mirksiukas.gif Taip norisi geru naujienu. Kai buvau pries sventes pas Bykova, ji man apie kazkokia "sviezia" nestuke is LT minejo. Tikiuosi, kad cia tu ax.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už šiltus žodžius, bet sveikint reikės kai jau lelius ant rankų bus blush2.gif O dar toks ilgas kelias laukia... Pas nėštukes tik prieš kelias dieneles užsiregistravau. Kažkaip dar visokių baimių pilna ax.gif
Mes rugpjūtį darėm IVF, bet deja jis nebuvo sėkmingas. Po nepavykusio IVF pradėjau planuoti, kad už kokių 3-4 mėn. bandysim sekantį IVF. O kol kas planavau stiprinti organizmą -prisipirkau papildų (Q10, bičių pienelis, pregnacare conception) ir pradėjau naudoti. Daugiau mažiau buvau atsipalaidavusi, nes turėjau planą ką darysim ir beliko išlaukti tuos kelis mėn iki sekančio IVF. Dar buvau nusprendusi Graikijon mm kraują siųsti, visą info buvau susirinkusi ir tik mm laukiau. Kurios nebepasirodė biggrin.gif
Jau kai HCG pamačiau didėjantį, lėkėm pas Bykovą. Tuo metu net nežinojau tiksliai kokio laiko nėštumas (pagal mm turėjo būti 6,5 sav.). Tai Bykova irgi labai optimistiškai nenuteikė, tipo kur tiek laiko buvau doh.gif O aš kelis NT dariau, bet kad jie pora savaičių nieko nerodė. Kai jau apsilankiau pas ginę, pasirodo, NT ir neturėjo nieko rodyti, nes pastojau 2 sav. vėliau nei pagal mm maniau g.gif Tad išeina, kad pas Bykovą nulėkėm 4,5 sav. ir kad mano pirmas HCG buvo padarytas kai man buvo 4 sav. ir 1 d. (sekančią dieną po teigiamo NT). Išeina, kad pastojau prieš pat laukiamas mm. Kodėl ciklas išsiderino net nežinau, gal kad prieš tai ciklą stimuliacinį turėjau g.gif
Kadangi lelius vystėsi, tai pas Bykovą lankiausi ir lankausi toliau. Iš pradžių kas 3 sav., dabar kas 5 sav. Žinokit, iki dabar ji man jokių rizikos tyrimų nedarė, tik LIT atlikdavo. Sakė, butinai reikia žiūrėti, ar persileidimų rizika didelė. Bet kai nulėkiau pirmą kartą, skubos tvarka LIT atliko, nes ir taip atrodė vėluojam. Sekantį kartą kažkokia jos pažįstama seselė buvo atvažiavusi (nematyta iki šiol), tai žinokit per kelis kartus dūrė į veną, bet kraujo taip ir nepaėmė doh.gif (jis jau nebėgo). Bykovai nieko kito neliko daryti, kaip paleisti tik su LIT injekcija. Paskui kai važiavom, net nebesiūlė kraujo tirti, 10 min užtrunki ir namo. Tai žiūrėsim, kaip toliau bus ax.gif
Bet ar tikrai man Bykova padeda negaliu užtikrintai atsakyti. Nes be Bykovos dar keletą vaistų naudoju, kurių ankstesnių nėštumų metu nenaudojau. Pirmiausia tai Crinone, nes kartu su HCG tyriausi ir PRG. Per savaitę jis man pakrito nuo 104 iki 56 g.gif Tai buvau panikos pilna. Kreipiausi į VK gydytoją, kuri IUI man buvo dariusi, ir sutarėm, kad naudosiu Crinone. Taip pat naudoju L-Thyroxiną, kurį paskyrė endokrinologas. Kas keisčiausia, kad mano hormoniniai tyrimai visi normos ribose, bet paėmė biopsiją ir nustatė, kad turiu skydliaukės uždegimą. L-Thyroksiną pradėjau gerti dar keli mėn. iki pastojimo.
Tai va taip ir gyvenam smile.gif Vaistus naudoju ir dienas bei savaites skaičiuoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 05, 12:15)
Kiek kainuoja LIT pas Bykova? Man darosi idomu ir matyt teks ir man reikalauti Gorgio, kad man ji skirtu  4u.gif

Injekcija kainuoja 85 latus. Kartais dar gali kokių tyrimų paskirti. Bet kadangi pas ją laboratoriniai tyrimai nėra pigūs, sakau pasidaryti noriu namie. Pasako ką pasidaryti (pvz, Mg, feritiną ir pan.) ir tada gali darytis, kur nori. Jai tik rezultatus atsiusti. Žinau, kad jau pastojus daro persileidimo rizikos nustatymo tyrimą. Tai šis, sakė, patentuotas ir tik pas ją daromas. Bet kaip jau rašiau, iki šiol man jo dar nedarė.
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 23:21)
Beje girdejau kad vyrui daro kazkokius kraujo tyrimus pries LIT ane? o tai juos daro kuri klinika, ne Bykova?

Jei su vyro krauju darai LIT, tai vyrui atlieka tyrimus (ŽIV, hepatitų ir dar kažkokį). Jei gerai pamenu, Amade rašė, kad prieš kiekvieną LIT su vyro krauju, liepdavo iš naujo vyro kraują tikrinti. Tyrimus gali pasidaryti ir namie, pas ją užtenka atsivežti. Bet gal kitoms kitaip? g.gif Aš kai iš donoro kraujo daro, tai negaliu pasakyti kaip su vyro būtų.
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 23:21)
Ir dar labai klausiu pas mergaites kaip pas ta Bykova uzsirasyt, ar dideles eiles? Jau kai tik paskirs man ji iskart uzsirasysiu, bet dabar dar nezinau datos. O dar ta rusu kalba primirsus biski  smile.gif , gal ten pas bykova ir angliskai kalba?

Užsirašyti tai reikia. Gal ir nelabai iš anksto, nes žmonių tai nepasakyčiau, kad ten daug. Svarbiau, kad Bykova nebūtų kur išlėkus. Nes karts nuo karto išlekia į kokią konferenciją ar seminarą. Čia tik pirmai konsultacijai. O jau kai LIT reikia, tai Bykovos gali ir nebūti. Svarbu susitarti, kad būtų sesutė ir galėtų injekciją suleisti.
Bykova tai pati ankgiškai nešneka. Bet registratorė kalba, tai galėtų pavertėjauti.
Atsakyti
Kerzaka, visa tavo istorija skamba nerealiai wub.gif Linkiu baimiu praradimo ir leliaus sulaukimo 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Kerzaka - nu ir istorija wub.gif Lauke lauke lelius jusu pakabines kojas ant debeselio ir va netikek, kad ateis laikas bus ir vaikas biggrin.gif

Aciu tau labai uz visa info, nors man dar truputi tamsus miskas bet bent jau orientuojuosi. Pavyzdziui tie mg ir kiti tyrimai kuriuos tu minejai, tai cia man reiktu juo ne vyrui kaip suprantu?? manau kad man neiseis ju pasidaryt uk, tai teks pas bykova jei jie privalomi. o kas liecia MB tyrimus tai idomu su donoro krauju brangiau nei su vyro? nes gi vyrui dar reikia tyrimu pries kiekviena LIT o va su donoru tai jau atkrenta g.gif ir svarbiausia man klausimas, ar uztenka vienos dienos LV kad visa tuos tyrimus ir LIT pasidaryt? nes man reikes lektuvo bilietus planuoti kazkaip.

eina sau kaip gera tokias istorijas skaityt wub.gif
Atsakyti