Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Amade @ 2011 06 10, 11:45)
Sveikos.  4u.gif  Gal kas zino, ar Bykova dirba, ar kur isvaziavus?  g.gif
Praeita kevirtadieni buvau, pridaviau tyrmu, nuo treciadienio mandagiai rasineju prasydama atsakymu, ale neatraso  doh.gif  dar ir registraturos el pasta pridedu. Kazkaip biski nervina  unsure.gif

man taip pat neatrašo...bet taip dažnai būna, kad po kelis kartus reikia siūsti. Kad ji būtų išvykusi, neturiu jokių žinių. O kokioje Jūs stadijoje, kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 06 10, 13:06)
man taip pat neatrašo...bet taip dažnai būna, kad po kelis kartus reikia siūsti. Kad ji būtų išvykusi, neturiu jokių žinių. O kokioje Jūs stadijoje, kaip sekasi?


huh 4u.gif atrase administratore, kad Bykova komandiruotej ir gris tik treciadieni ir tada visus ats gausiu ax.gif Normaliai... po 2 sav gausiu ats g.gif bent jau tikiuosi, kad jie geri unsure.gif
Atsakyti
As irgi atsakymu nesulaukiu,tikriausiai reiks skambintis,gal netycia palikus bus kokius nurodymus administratorei.O neatraso gana nuo seniai,man per punkcija bus reikalinga LIT,o visa tas kita savaite.

Beje,dariau pakartotinius Cikagos tyrimus,mano atveju LIT kol kas dar nesuveike g.gif Rezai dar blogesni nei buvo (cia kas liecia antikunius pries limfocitus,embriona sauganti sluoksni).Bet jis ir naturaliai turi po nestumo kristi,tik keista,kad LIT jo neuzkele.Tikiuosi siek tiek per anksti persityriau,nors pas mane rezai ir taip neblogi buvo,tiek kad tikejau bent koki pagerejima pamatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 12, 00:44)
As irgi atsakymu nesulaukiu,tikriausiai reiks skambintis,gal netycia palikus bus kokius nurodymus administratorei.O neatraso gana nuo seniai,man per punkcija bus reikalinga LIT,o visa tas kita savaite.

Beje,dariau pakartotinius Cikagos tyrimus,mano atveju LIT kol kas dar nesuveike  g.gif Rezai dar blogesni nei buvo (cia kas liecia antikunius pries limfocitus,embriona sauganti sluoksni).Bet jis ir naturaliai turi po nestumo kristi,tik keista,kad LIT jo neuzkele.Tikiuosi siek tiek per anksti persityriau,nors pas mane rezai ir taip neblogi buvo,tiek kad tikejau bent koki pagerejima pamatyt  ax.gif


Oi Tu musu profesore mirksiukas.gif Turbut ismanai jau daugiau uz betkoki musu gydytoja. Sekmes begalines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2011 06 12, 10:04)
Oi Tu musu profesore  mirksiukas.gif Turbut ismanai jau daugiau uz betkoki musu gydytoja. Sekmes begalines  4u.gif


oi, kiek jau tau daug laiko wub.gif Ar nestumo metu vazinejot pas Bykova? g.gif iki keliu savaiciu LIT dare? ar dar kokius tyrimus darydavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 06 12, 12:33)
oi, kiek jau tau daug laiko  wub.gif  Ar nestumo metu vazinejot pas Bykova?  g.gif  iki keliu savaiciu LIT dare? ar dar kokius tyrimus darydavo?  ax.gif


taip... laikas greitai eina. Ne, nevazinejom pas Bykova mes nėstumo metu. Kai pradejome su savo gydytoju planuoti IVF, daugiau ir nevaziavau pas ja as.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 06 12, 13:33)
oi, kiek jau tau daug laiko  wub.gif  Ar nestumo metu vazinejot pas Bykova?  g.gif  iki keliu savaiciu LIT dare? ar dar kokius tyrimus darydavo?  ax.gif

Nors ne man adresuotas klausimas, pasidalinsiu patirtimi smile.gif Pas ją pirmąsias nėštumo savaites važinojome kas pora savaičių, dabar važiuosime prieš penkioliktą saviatę (prieš judesius, nes pasak jos tada rizika didelė...) Dėl tyrimų - daro feritiną, magnį, homocisteiną ir dar kažkoius tyrimus, susijusius su persileidimo tikimybėmis. Kiek dar kartų reiks važiuoti, tiksliai nežinau. Beje, kiekvieną kartą mums viskas kainuoja 150 - 160 LVL.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 06 12, 19:37)
Nors ne man adresuotas klausimas, pasidalinsiu patirtimi smile.gif  Pas ją pirmąsias nėštumo savaites važinojome kas pora savaičių, dabar važiuosime prieš penkioliktą saviatę (prieš judesius, nes pasak jos tada rizika didelė...) Dėl tyrimų - daro feritiną, magnį, homocisteiną ir dar kažkoius tyrimus, susijusius su persileidimo tikimybėmis. Kiek dar kartų reiks važiuoti, tiksliai nežinau. Beje, kiekvieną kartą mums viskas kainuoja 150 - 160 LVL.
Sėkmės 4u.gif


aisku aciu uz atsakymus. Tas ir domino is kurios nors nestuke.gif lupu. 4u.gif
Atsakyti
Tai kad mano trylikos metu tikslas buvo bent jau pastoti. Nera buve taip, kad pastociau ir neisnesiociau ar persileisciau - spjaunu tris kartus ir beldziu i medi. Todel kazkaip nemaciau tikslo pas ja vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2011 06 13, 16:20)
Tai kad mano trylikos metu tikslas buvo bent jau pastoti. Nera buve taip, kad pastociau ir neisnesiociau ar persileisciau - spjaunu tris kartus ir beldziu i medi. Todel kazkaip nemaciau tikslo pas ja vaziuoti.


thumbup.gif tikslas jau pasiektas mirksiukas.gif didzioji dalis nueita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 06 12, 11:33)
oi, kiek jau tau daug laiko  wub.gif  Ar nestumo metu vazinejot pas Bykova?  g.gif  iki keliu savaiciu LIT dare? ar dar kokius tyrimus darydavo?  ax.gif



Gal kam bus įdomu, nors ir ne man adresuotas klausimas ax.gif
Pas Bykovą važiavau jau po teigiamo NT. Prieš pastojant bendravau tik internetu ir planavom važiuoti tyrimams. Kadangi vizitas vis nusikeldavo, tai ji parašė jeigu pastočiau iš karto reiktų važiuoti pas ją.
Iš viso buvo 8 injekcijos. Šeštadienį išvydau išsvajotus du brūkšnelius, o pirmadienį jau buvau pas ją Rygoje. Pirmo vizito metu tyrimai ir iš karto apsidraudimui LIT. Antra injekcija už savaitės, trečia už 20 dienų, ketvirta už mėnesio ir tolimesnės už 4-5 savaičių. Paskutinė likus pusantro mėnesio iki gimdymo.
Tyrimai su konsultacija kainuodavo 31-70 latų, plius injekcija 85 latai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 13 birželio 2011 - 20:57
Aciu mergaites uz tokia temute thumbup.gif Jei ne SM buciau tikrai neatradus sios puikios daktarytes wub.gif Lankemes , padare kalna tyrymu abiems ir tikiuosi jos israsyti vaistukai pades pasiekti tiksla nestuke.gif Dabar bent jau zinoma kas ir kaip yra 4u.gif
Atsakyti