Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Perskaičiau jūsų diskusijas ir iškilo man toks klausimas, o įdomu, ar iš tikrųjų LIT nepavojingas, ypač su donoro krauju? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(estik @ 2010 11 17, 23:28)
Perskaičiau jūsų diskusijas ir iškilo man toks klausimas, o įdomu, ar iš tikrųjų LIT nepavojingas, ypač su donoro krauju?  unsure.gif

Šiaip tai donorų kraują turėtų tirti g.gif gal gi tai ir daro smile.gif
Atsakyti
o zinot kas tie donorai? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 17, 20:50)
Neužfiksavau, tačiau ji sakė, kad leis ir vyro, ir vieną kartą donoro.
O jums taip pat reiks du kartus prieš planuojamą pastojimą, po to ovuliacijos (mūsų atveju punkcijos) dieną, ir dar po kelių dienų (praėjus keletui dienų po embrionų įsodinimo) vieną kartą g.gif

Man sakė, kad min 2 LIT prieš pastojant reikia (geriausia maždaug ovuliacijos metu). O tada, mano atveju, kelios dienos prieš IUI, bei kelios dienos po IUI.
Mes, kai padarėm 2 LIT, sekantį mėnesį ruošėmės IUI ir darėm trečiąjį LIT, bet neužaugo folikulai, tad ciklas nuplaukė. Sekantį mėnesį vėl LIT (ketvirtas), ir jau IUI (bet be rezultato). Tada dariau mėnesio pertrauką (nei LIT, nei IUI). O šį mėnesį vėl žadu ir tą, ir tą daryti (jei tik folikulai užaugs). Tai jau bus 5 LIT doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rozele78 @ 2010 11 17, 21:08)
Kerzaka, o kiek kartu i menesi reikia tu LIT ir isvis kiek ju reikia? ir kai atvaziuoji Lit darytis ar ji daugiau tau tyrimu nedaro jokiu?

bent jau man, nei per vieną LIT daugiau tyrimų nedarė g.gif Nors prie pirmųjų tyrimų rezultatų tai labai prisikabinėjo. Ir tas buvo blogai, ir anas blush2.gif
Su LIT baigėsi visi tyrimai.
Papildyta:
QUOTE(estik @ 2010 11 17, 21:28)
Perskaičiau jūsų diskusijas ir iškilo man toks klausimas, o įdomu, ar iš tikrųjų LIT nepavojingas, ypač su donoro krauju?  unsure.gif

nežinau blush2.gif Kažkada su viena imunologe teko kalbėti LT, tai ji sakė, gali kada nors gyvenime LIT pasekmės ir atsiliepti -ypač jei reiks donoro organą persodinti. Tada organizmas gali kažkaip sureaguoti netinkamai, nes LIT irgi svetimkūnio įvedimas į tavo organizmą.
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2010 11 17, 21:43)
o zinot kas tie donorai?  biggrin.gif

lyg minėjo, kad darbuotojų šeimos nariai g.gif Bet gal ir apsirinku? O gal kai žmonės be donoro daro LIT, nuo jų nusuka kraujo ir padaro papildomą dozę, donorinę man? g.gif
Nu bet gal aš čia ir į pievas tongue.gif Juk tik spelioju tongue.gif
Atsakyti
kuo daugiau skaitau apie Bykova ir jos LIT, tuo labiau kyla abejoniu jos praktika bei efektyvumu unsure.gif ypac kai kazkuri paraset, kad kaip Treijsas sake, kad LIT gali padeti nepersileiti, taciau ar padeda anksciau, embrionu isitvirtinimui? unsure.gif turejome keturis isodinimus, ir nieks nesikabino, tai ir mastau apsilankyt abiems pas ja, bet...ech, kad taip aiskus atsakymas nukristu is dangaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 11 18, 11:48)
, bet...ech, kad taip aiskus atsakymas nukristu is dangaus  doh.gif

Tai vat, kad tas atsakymas matyt nenukris, reiks apsispręsti smile.gif
Kaip ir anksčiau rašiau, skeptiškai žiūriu į jos gydymą, bet... o ką daugiau daryt, reikia išbandyt g.gif
Sėkmės apisiprendžiant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 18 lapkričio 2010 - 09:53
Labas rytas :soka:

taigis mes vakar apturejom pirma LIT cool.gif

kas man jau kelinta karta uzsifiksuoja, kad ji pamini, jog apart imuniniu problemu, man reikes iskart uzsiut kakleli, nes tipo dar ir mechaniskai pas mane tas kaklelis atsidarineja g.gif tai vat ir lieka klaustukas - jei tas "mechaniskai" su imuninem problemom neturi nieko bendro, tai lieka nemazi sansai, kad tas LIT bus neveiksmingas doh.gif Nes as tai maniau, kad imunines priezastys issaukia ta atsidaryma nestumo metu blink.gif

na, bet eisim iki galo su tais LIT pioneer.gif

QUOTE(kerzaka @ 2010 11 17, 20:43)
Aš darau LIT su donoro krauju, moku 85 LV.
Su donoro krauju daug patogiau -atvažiavai kada gali, išėmė iš šaldytuvo dozę, suleido tau ir paleido. Jei darai su vyro ar savo atsivežto donoro krauju -reikia atvažiuoti anksti iš ryto, paima kraują, tada jį apdoroja ir gali suleisti tau tik po pietų. Tad užtrunki visą diena.
Tačiau, skaičiau internete, kad pagal tikrąjį Beer metodą, dozė turi būti nešaldyta, taip didesnė tikimybė, kad padės. Taip pat rašo, kad kai kuriais atvejais vyro baltųjų kraujo kūnelių dozė efektyvesnė. Kitur -atvirkščiai, kad donoro.
Jei skaitote angliškai, čia yra plačiau aprašyta LIT:
http://www.fertility...topic=242395.12
O pas Bykovą sueities testo irgi nedarėme. Nors ji primygtinai siūlė, pasakiau, kad niekaip negalim nakvoti Rygoje ir vsio. Bent jau mums, kai pradėjome LIT darytis, nebesiūlė daugiau jokių tyrimų nei sueities testų. Nuvažiuojam, suleidžia dozę ir namo.


as irgi kaip tik apie saldytus limfocitus skaiciau, kad saldytuose zusta berods T lasteles kazkokios, kurios yra labai svarbios unsure.gif
Atsakyti
Labukas,
visada skaitau šią temutę ir nepykit už blondinišką klausimą, bet pagalvojau - ar įmanoma būtų jos paprašyti tik to LIT? Ar būtinai reikia praeiti ten visoki jos tyrimai? Ne viena mergaitė rašė jau, kad faro įv tyrimus, o gydymas vistiek vienas visiem. Pasakyčiau, kad jau IVF ant nosies, ar ji pasakytų, kad aš taip nedarau?
Iš anksto ačiū už jūsų nuomones aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 18, 15:47)
Labukas,
visada skaitau šią temutę ir nepykit už blondinišką klausimą, bet pagalvojau - ar įmanoma būtų jos paprašyti tik to LIT? Ar būtinai reikia praeiti ten visoki jos tyrimai? Ne viena mergaitė rašė jau, kad faro įv tyrimus, o gydymas vistiek vienas visiem. Pasakyčiau, kad jau IVF ant nosies, ar ji pasakytų, kad aš taip nedarau?
Iš anksto ačiū už jūsų nuomones aciuks.gif

egk, manau ji tikrai turetu bent jau butinuosius tyrimus padaryti. Ji visu pirma isitikina, ar galima daryti LIT, nors turbut dar negirdejau atvejo, kad nedarytu, bet vistiek ji tyrimus pasidaro., O jeigu tu turi is LT tyrimus, tai gali nusivezti ir pabandyti su ja pakalbeti. Arba parasyk jai e-maila, ji tau atsakys.

Merginos, kalbejote apie suderinamumo testa. Mums ji taip pat siule atlikti. Bet mes kazkaip issisukom, nes man jis atrodo labai neveiksmingas, ypac todel, kad vienu momentu gali parodyti nesuderinamuma, o kitu - suderinamuma. As esu savo gines klaususi apie tai, tai ji man paaiskino, kad visa tai ti ksena atgyvena, nera jokio informatyvumo.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 18, 14:47)
Labukas,
visada skaitau šią temutę ir nepykit už blondinišką klausimą, bet pagalvojau - ar įmanoma būtų jos paprašyti tik to LIT? Ar būtinai reikia praeiti ten visoki jos tyrimai? Ne viena mergaitė rašė jau, kad faro įv tyrimus, o gydymas vistiek vienas visiem. Pasakyčiau, kad jau IVF ant nosies, ar ji pasakytų, kad aš taip nedarau?
Iš anksto ačiū už jūsų nuomones aciuks.gif


g.gif gali pabandyt prasyt tik LIT, bet as itariu, kad ji nesutiks g.gif bent jau man susidare ispudis, kad bent pirmojo vizito tyrimu jai reikia. biggrin.gif

Dar vakar su MB speliojom vaziuodami - kazi kiek per diena pacientu ten jie turi... nes mes ryte buvom, tai vieni, po to atejom 16.00 val, tai irgi nieko nesutikom biggrin.gif

dar vakar kad man upa pakeltu Bykova pasidziauge, kad tuo paciu metu, kai jos vienos pacientes jau pagimdo lelius, iskart ju vietas uzima naujos. Ta proga pasake, kad sia savaite gimdyt turi viena jos paciente, tai jos vieta simboliskai atiteko man cool.gif

ir dar - uzsirasiau antradieniui i VK pas Stankeviciu. biski noriu pakeist ginekologa... tiesiog stimuliacijoms, sakau, gal VK efektyviau dirbs. tai eisiu pradziai pokalbiui isdestyt savo planus ir viska, ka man reiks daryt. Iskaitant, kad nestumo metu, man vyras parves limfocitus i Lietuva, kuriuos kazkas tures suleist ax.gif jei vdrug man jis pasakys, kad neapsiims su manim ir mano LIT, tada reiks grizt pas savo gine, kuriai RRC visai idomiai skamba cool.gif nes jau kita cikla stimuliuotis reikia sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 18, 14:47)
Labukas,
visada skaitau šią temutę ir nepykit už blondinišką klausimą, bet pagalvojau - ar įmanoma būtų jos paprašyti tik to LIT? Ar būtinai reikia praeiti ten visoki jos tyrimai? Ne viena mergaitė rašė jau, kad faro įv tyrimus, o gydymas vistiek vienas visiem. Pasakyčiau, kad jau IVF ant nosies, ar ji pasakytų, kad aš taip nedarau?
Iš anksto ačiū už jūsų nuomones aciuks.gif

O as manau, kad apsiimtu LIT taikyti. Sakytum, kad per velai apie ja suzinojai, o jau pasiruosus isodinimui. Nemanau, kad atsisakytu taikyti LIT. Aisku, butinuosius tyrimus vis viena atliktu. Tad bandyti tikrai gali.
Atsakyti
Amade, linkiu, kad LIT tau pagelbetu thumbup.gif
Ar skaudejo? Ar labai baisu buvo ?
Atsakyti