Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 17, 10:30)
Butu smagu smile.gif Mes ten busim siek tiek po 11 ir apie 4,susileist.Gal ir jums tuo paciu laiku iseis.
O kokie jos test rezai,daug nukrypimu?


Aha, laikas tas pats smile.gif Nebent mano mm parsivilktu greiciau, tuomet ne geguzes 13 d., o anksciau galetume vaziuoti. Bet man is darbo patogiau penktadieni iseiti, todel speju planu nekeisim.

Del mano tyrimu.
Labai jai nepatiko limfocitu kiekis. Pas mane 0,7 (norma: 1,5-3.5). Sake, kad isnesiojimui reikia, kad butu apie 2,5. Ka daryti, kad tie limfocitai padidetu nepasake. Gal cia butent LIT ir pades? g.gif
Dar siek tiek zemesnis hemoglobinas, bet parodziau veliau Vilniuje daryta kraujo tyrima - ten jau Hgb geras. Apsiramino. Homocisteinas, kaip ir galima buvo tiketis, aukstas: 10,78 (norma: 4,5-7.9). Na, del sito mano viltys i foline ir B vitaminus.

Labiausiai Bykova dejavo del P1 antigeno. Prie atsakymo pas as mane trys pliusai - nezinau, ka tai reiskia. Sake, nesijaudinkit, cia dar ne nuosprendis, bet siaip labai negerai. Sioje vietoje jau ir nesupratau, ar LIT gali padeti, ar ne.

Dabar liepe pagerti Transfer faktor ir seleno su cinku.
Atsakyti
Paskaičiau apie Transfer Faktor. Nu joo, rašo, kad jis padidina NK ląstelių aktyvumą 200 proc. doh.gif O mano juk tikslas jas nuslopinti. Beje, sakiau Bykovai, kad man reikėtų dar ir IVIG dozės. Ji griežtai prieš.

Keberiokšt, ar tu minėjai Bykovai dėl intralipidų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 17 balandžio 2011 - 16:27
QUOTE(Iride @ 2011 04 17, 15:26)
Paskaičiau apie Transfer Faktor. Nu joo, rašo, kad jis padidina NK ląstelių aktyvumą 200 proc.  doh.gif O mano juk tikslas jas nuslopinti. Beje, sakiau Bykovai, kad man reikėtų dar ir IVIG dozės. Ji griežtai prieš.

Keberiokšt, ar tu minėjai Bykovai dėl intralipidų?



As jai parasiau emaila su Cikagos rezais ir siulomu gydymu.Nieko ji nesake,bet leidzia vyro sviezius limfocitus,apie saldyma jokios kalbos nebuvo.
Tik klausiau del steroidu,sake nereikia.Bet as to pacio dar Gorgy perklausiu,jei ka tai gersiu,vis didesne apsauga.
Del Transfer-as tikrai nezinau kas cia ir del ko,bet gal ji tiesiog zaidzia su laiku ir gydymu.Dabar ji viena keis kileriu saskaita,po to su kilerem suzais.Pas mane irgi keli faktoriai yra kurie priestarauja viens kitam,viena didint reikia,o kiti kaip tik slopint.Juos sekanti karta pertestuos,gal cia tik vienkartinis nukrypimas.Tai va,gal ir ji tau kazkuri kelia,nuo kileriu apsaugodama LIT.Gal is dvieju blogybiu renkasi mazesne ir tiek.Na kazkodel ji man pasitikejima kelia.Gal gydymas ne toks agresyvus kaip US ar UK,bet gal ji eina svelnesniais aplinkiniais keliais.Tikriausiai cia tik laikas parodys,kas teisus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 17 balandžio 2011 - 17:09
pasiguosiu unsure.gif Planavom šį ketvirtadienį pirmąjį LIT, ale MB susirgo raudonike aną trečiadienį, tai Bykova sake negalim daryti LIT dar kelias savaites doh.gif pries tai suplojom bele kiek uz tyrimus jos paskirtus LT doh.gif

beje, gal kam bus naudinga - ji išvyksta i komandiruote gegužės 12-24 dienomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 26, 12:30)
pasiguosiu  unsure.gif Planavom šį ketvirtadienį pirmąjį LIT, ale MB susirgo raudonike aną trečiadienį, tai Bykova sake negalim daryti LIT dar kelias savaites  doh.gif pries tai suplojom bele kiek uz tyrimus jos paskirtus LT  doh.gif

beje, gal kam bus naudinga - ji išvyksta i komandiruote gegužės 12-24 dienomis 4u.gif

Rosita, tai kaip dabar bus? Nusikels viskas? Bet gi Treijsas atostogaus liepą
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 26, 13:52)
Rosita, tai kaip dabar bus? Nusikels viskas? Bet gi Treijsas atostogaus liepą

nu tai tik LIT nusikels keletui savaiciu, histeroskopija kaip ir neturi reiksmes tam ax.gif o IVF planai tai dar visiskai neaiskus, tai tegu jis ir atostogauja 4u.gif
Atsakyti
Rosituk, bet lt tyrimu kartoti gal nereiks? Ziauriai visi pas mus brangus doh.gif
Dariausi tik zarazas, suplojau bele kiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 26, 13:56)
nu tai tik LIT nusikels keletui savaiciu, histeroskopija kaip ir neturi reiksmes tam  ax.gif o IVF planai tai dar visiskai neaiskus, tai tegu jis ir atostogauja  4u.gif

Tada viskas ok.gif Galvojau gal norėsi iki atostogų susisukti. Gal jau žinai histeroskopijos datą?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 26, 14:03)
Gal jau žinai histeroskopijos datą?

geguzes 16d rolleyes.gif
Dominyka, MB virs 400lt sumokejo LT, kuriuos Bykova skyre pasidaryti, o susisukti liepe iki geguzes 10d, kad jie dar galiotu doh.gif bet dar kai kuriuos daro..nu, zodziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 26, 14:06)
geguzes 16d  rolleyes.gif
Dominyka, MB virs 400lt sumokejo LT, kuriuos Bykova skyre pasidaryti, o susisukti liepe iki geguzes 10d, kad jie dar galiotu  doh.gif bet dar kai kuriuos daro..nu, zodziu  doh.gif

Žinai, palinkėsiu kaip ir pliuskei mažos ir lengvai pataisomos nedidelės problemytės 4u.gif Kai viskas kaip ir gerai irgi nežinai ko griebtis doh.gif
Nu bet tos sumos, kurių prireikia pas Bykovą, tai mane šokiruoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 26, 14:09)

aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 26, 13:30)
pasiguosiu  unsure.gif Planavom šį ketvirtadienį pirmąjį LIT, ale MB susirgo raudonike aną trečiadienį, tai Bykova sake negalim daryti LIT dar kelias savaites  doh.gif pries tai suplojom bele kiek uz tyrimus jos paskirtus LT  doh.gif

beje, gal kam bus naudinga - ji išvyksta i komandiruote gegužės 12-24 dienomis 4u.gif

Labai gaila, kad ne viskas pagal planą. Bet... kartais tai į naudą smile.gif To ir linkiu wub.gif Greičiausiai Jums reiks vėl kartoti tyrimus, bet gal pavyks išsiderėti, taip, kaip man kažkada, nors maniškis nesirgo.
O kišenę tai tikrai "pakrapšto" kai pas ją nuvažiuoji doh.gif bet ko tik nepadarysi dėl savų atžalų wub.gif
Atsakyti