Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Iride @ 2011 04 13, 12:09)
O gal žinote, ar pirmą LIT Bykova daro tam tikromis ciklo dienomis, ar nesvarbu?


paciai pirmai LIT tai man sake, kad geriau pataikyt apie Ovuliacijos diena, bet nera taip svarbu. Man kiek pamenu, buvo pati pradzia ciklo, kai dare pirma LIT, gal kokia 7-9 CD, tiksliai nepamenu... ax.gif
Atsakyti
Keberiokst, Amade, labai aciu uz atsakymus 4u.gif

O beje, Keberiokst, is atsakymo suprantu, kad tau LIT darys menesio intervalu. Ar ir Gorgis taip tau paskyre? Man jis sake, kad antros injekcijos reiketu po 2-3 savaiciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 13 balandžio 2011 - 13:21
QUOTE(Iride @ 2011 04 13, 12:20)
Keberiokst, Amade, labai aciu uz atsakymus  4u.gif

O beje, Keberiokst, is atsakymo suprantu, kad tau LIT darys menesio intervalu. Ar ir Gorgis taip tau paskyre? Man jis sake, kad antros injekcijos reiketu po 2-3 savaiciu.



Man paskyre kas menesi,net nezinau kodel.Mano LAD ir taip nera blogi,gal cia labiau,kad uzdengti visas puses.LIT sustiprintu apsauga,IL sumazintu puolima.
Abu cia taip paskyre,nuomones sutapo.Tik Bykova dar dadejo viena papildoma su donoru punkcijos ar sodinimo diena,nepamenu jau.


Bet as kuo toliau tuo labiau galvoju,kad musu DQ sutapimas ne prie ko.Jei jis keltu visas bedas mano LAD butu zemas ir kileres uzkilusios.O dabar jos net maziau aktyvios nei zemutine norma.Jei DQ problema butu,as atpazinciau tai kaip sava,o aukstas LAD rodo,kad as atpazistu emrbiona kaip savo ir vyro,reiskias tvarkingai.Eisiu pas Gorgi gal geguze receptu susirinkti ir paklausiu dar karta.Gal cia infekcija kalta ir tiek.Gal sutapimas,bet as praeitais metais po antibu kurso pirma karta sekmingai pastojau (rasau sekmingai,nes pirma karta mate gimdoj ir nestumas baigesi del aiskios priezasties-chromosomu trisomijos).Tai gal dabar po antibu viskas ok bus,jau 16 diena,dar liko siek tiek daugiau nei savaite.
Bet vis tiek as nusprendus darytis su pilna amunicija,nes tie speliojimai ir bandymai prie nieko gero dar neprivede.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 13 balandžio 2011 - 13:50
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 13, 14:34)
Gal sutapimas,bet as praeitais metais po antibu kurso pirma karta sekmingai pastojau (rasau sekmingai,nes pirma karta mate gimdoj ir nestumas baigesi del aiskios priezasties-chromosomu trisomijos).Tai gal dabar po antibu viskas ok bus,jau 16 diena,dar liko siek tiek daugiau nei savaite.
Bet vis tiek as nusprendus darytis su pilna amunicija,nes tie speliojimai ir bandymai prie nieko gero dar neprivede.


As tikrai manau, kad tai nesutapimas ir linkiu, kad po dabartinio antibu kurso pagaliau viskas butu sėkmingai. Bet ir LIT jusu atveju nepamaisys, visgi yra DQalfa sutapimu.
Atsakyti
Iride,Amade,kaip sekes siandien?

Mes vakar apturejom pirma lit.Man nieko neniezti,nerausta,tik paskausta lyg sutrenkta butu-cia normalu?

Matyt jau senstu,nes tokia kelione per diena ziauriai vargina.22-23 valandos,pries tai dar ne marios miegota.Lektuve atgal sedejau jau ir sirdele pasibaladojo,ir siaip ziaurus nuovargis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 16, 12:46)
Iride,Amade,kaip sekes siandien?

Mes vakar apturejom pirma lit.Man nieko neniezti,nerausta,tik paskausta lyg sutrenkta butu-cia normalu?


Manau kad normalu, šiaip tau turėjo tą paaiškinti. Man tai po pirmo LIT buvo ir paraudę, ir skaudėjo (prisiliesti nelabai galėjau, sunku buvo miegoti), ir patinę buvo, ir niežtėjo, toks jausmas, kad raumenys užaugo biggrin.gif Po kitų LIT jau nebe taip jautru buvo.
Kelionė tai tikrai vargina, o dar tiek valandų... mes nuvargę gryžtame po 10 val. automobiliu trukusios kelionės doh.gif Bet ko tik nepadarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 16, 10:46)
Iride,Amade,kaip sekes siandien?

Mes vakar apturejom pirma lit.Man nieko neniezti,nerausta,tik paskausta lyg sutrenkta butu-cia normalu?

Matyt jau senstu,nes tokia kelione per diena ziauriai vargina.22-23 valandos,pries tai dar ne marios miegota.Lektuve atgal sedejau jau ir sirdele pasibaladojo,ir siaip ziaurus nuovargis  blush2.gif


Laba,

siandien gan greit suvazinejom, nors kelione vargina, ir toks juokas ima - 10 val kelione del 10 min vizito doh.gif
Maniau, kad ir sesute ten bus tam LIT suleist. Ale ne, Bykova su savo ruzavas nagais suleido biggrin.gif thumbup.gif
po LIT su vyro krauju man irgi kelias dienas tai panieztedavo, tai paskaudendavo. Tikrai, kaip sutrenkta jausmas... ir ant to sono, kur suleista pora naktu nelabai miegodavo, nes skaudendavo. O guziukas nunykdavo per savaite kazkur.
Po LIT su donoro limfocitais praktiskai jokiu pojuciu. Nezinau, ar cia kad pripranti, ar susije, bet va ir dabar tik vos jauciu tai vieta, kur leista, o guziukas nunyks per pora dienu. ax.gif

Keberiokst - o cia jus per viena diena suskraidet Londonas-Ryga-Londonas? doh.gif
Atsakyti
Aha,per diena.Nu viskas butu cool jei lektuvas is Rygos butu siek tiek anksciau,o dabar tik 22.20,tai susitvarkai reikalus ir dar laiko pabludyt po miesta yra.Reikalas gal ir smagus,bet kai keliesi antra nakties,tai jau vakarop kaip lapas.O kur dar skrydziai.....Na nieko,dar vienas toks kartas liko.Po to jau atskrisim porai savaiciu kaip minimum.

Man Bykovos nagai irgi jeginiai thumbup.gif

Kokie dabar planai pas jumis?Stimuliacijos,natur?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 16, 11:46)
Iride,Amade,kaip sekes siandien?

Mes vakar apturejom pirma lit.Man nieko neniezti,nerausta,tik paskausta lyg sutrenkta butu-cia normalu?

Matyt jau senstu,nes tokia kelione per diena ziauriai vargina.22-23 valandos,pries tai dar ne marios miegota.Lektuve atgal sedejau jau ir sirdele pasibaladojo,ir siaip ziaurus nuovargis  blush2.gif


Kokie jūs šauniuoliai, kad taip efektyviai logistiką susitvarkėt smile.gif

Šiandien Bykova žiauriai išsiblaškiusi buvo, nesugebėjo nei surasti mano rezultatų (gerai, kad pati atsivežiau), nei normaliai jų pakomentuoti. Siunčia ji mane dar pas LOR gerklės tirtis ir pas ginę dėl surastų bakterijų, sako, gal antibių reikėtų. Bet aš po Humiros tikrai nenusiteikusi antibų vartoti. Bet kokiu atveju eisiu aš dar kur nors čia Lietuvoje ar ne, pirmas LIT sutartas - gegužės 13 d., penktadienį. O Bykova pasirodo prietaringa, bandė įkalbėti perkelti į ketvirtadienį, kad išvengtume juodojo penktadienio lotuliukas.gif O paskui antram LIT aš galėsiu tik birželio 21 d. atvažiuoti, nes su MB esame susiplanavę ilgas atostogas kitam pasaulio gale. Gal nelabai gerai toks didelis tarpas? Man Gorgis sakė, antrą injekciją darytis po 2-3 savaičių, bet Bykova nesutiko.

Beje, Bykova šiandien sakė, kad vakar kažkuri mergaitė atvažiavo pakartotinės injekcijos jau nestuke.gif Greitai prisipažinkit, ar ta laimingoji iš mūsų ratelio wub.gif
Atsakyti
Gal susitiksim geguzes 13,as tai dienai irgi sutarus.Dar bilietu neturiu,bet ryt jau pirksiu.Dar masciau 16 nes bilieta pigesni,bet antradieni i darbus reiktu,o po tokios keliones nu kazkaip tingisi ax.gif

Kur atostogaujat? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 16 balandžio 2011 - 21:45
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 16, 22:44)
Gal susitiksim geguzes 13,as tai dienai irgi sutarus.Dar bilietu neturiu,bet ryt jau pirksiu.Dar masciau 16 nes bilieta pigesni,bet antradieni i darbus reiktu,o po tokios keliones nu kazkaip tingisi ax.gif

Kur atostogaujat? ax.gif


Kaip smagu būtų susimatyt ir tiesiogiai tau sėkmingo IVF birželį palinkėt smile.gif
Labai tikiuosi, kad visi šitie imuniniai planai pasiteisins 100 procentų ir pagaliau turėsime taip trokštamą rezultatą nestuke.gif
Mane tai šiandien Bykova ne tas žodis kaip sunervino, ne tik kad nepasiruošusi buvo, bet ir kokį dešimt kartų pakartojo, kad pas mane daug problemų..vos susilaikiau neapsižliumbus pas ją..Važiuosim apsiramint į vakarinę pakrantę&Havajus:)

Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 04 16, 21:23)
Kaip smagu būtų susimatyt ir tiesiogiai tau sėkmingo IVF birželį palinkėt smile.gif
Labai tikiuosi, kad visi šitie imuniniai planai pasiteisins 100 procentų ir pagaliau turėsime taip trokštamą rezultatą  nestuke.gif 
Mane tai šiandien Bykova ne tas žodis kaip sunervino, ne tik kad nepasiruošusi buvo, bet ir kokį dešimt kartų pakartojo, kad pas mane daug problemų..vos susilaikiau neapsižliumbus pas ją..Važiuosim apsiramint į vakarinę pakrantę&Havajus:)



Butu smagu smile.gif Mes ten busim siek tiek po 11 ir apie 4,susileist.Gal ir jums tuo paciu laiku iseis.

As zinau,kad ji buvo ka tik is kazkokios konferencijos,penktadieni tik del musu atejo beveik nepailsejus,tai gal veliau tik ir ilsejosi iki sestadienio.Bet vis tiek nepasiteisina,juk jau jei pasakei kad busi tai bent pasiruosk kazkiek.Juk tiek kelio zmones sumina.
O kokie jos test rezai,daug nukrypimu?Ji megeja kartoti,gal nera taip blogai.Kai pasakem ,kad geriam antibus ji "boze boze" irgi kokia desimt kartu sake biggrin.gif Nemegsta ji ju,bet kartais reikia.
Pas mane pirma karta buvo tik keli,dabar daugiau.Bet as tikiuosi cia nuo antibu,kelis perkartosim sekanti karta.

Smagu Havajuose.Vakar ziurejom filma,rode Havajus tai pamanem kad ten turetu buti liuks.Tai gero jums laiko ten?Lauksiu pasakojimo smile.gif
Atsakyti