Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Iride @ 2011 04 11, 07:55)
Kokie jus greiti smile.gif
Man po tyrimu atsakymu liepe atvaziuoti. Matyt, skirs dar kazkoki gydyma. Kraujo tyrimai parode zema hemoglobina ir dideli homocisteina, bet plius dar kazkokius keturis mikrobus rado. Tik auksini stafilokoka sugebejau issifruoti.



Tai mes jau pas ja esam buve,tik senokai.Bet nemazai tyrimu kartoju,homocisteinas pagerejes,bet vis tiek per aukstas.O kiti labai jau susijauke,palyginus su praeitais tyrimais,tai grynas bardakas.Ir ji parase,kad imunitetas susilpnejes,gal antibu itaka ir gal praejusiu dvieju nestumu.
Bet kiek supratau,tai si kart ji prisitaike prie musu,nes ivf numatytas birzeliui,o kad lit veiktu leisti reikia pradet greitai,tai gal del to ir isejo.Nu butu buve kas blogai,butu sakius,kad ne ir viskas.

Dekui,uz atsakymus-pasidarysim si karta visus nurodytus,matyt taip reikia.O kitam kartui bandysim deretis,kad nereiketu ax.gif

Del jos taktikos vyro plius donoro tai manau labai nebloga.Mums irgi leis dvi vyro plius donoro punkcijos diena.Kiek pastebejau ir UK ar GR,pas ka didesnes ar neaiskesnes bedos visada leidzia ir donoro.Arba net keliu donoru iskart.Gal didesne tikimybe sukilti blokuojantiems antikuniams.
Atsakyti
sveikos g.gif
Kazin Bykova dirba? nuo vakar pietu i mano el pasta neatsako unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 04 13, 09:00)
sveikos  g.gif
Kazin Bykova dirba? nuo vakar pietu i mano el pasta neatsako  unsure.gif


Nezinau konkreciai,bet kai skambinausi registruotis penktadieniui sake gydytoja bus komandiruoteje tai tik po pietu galima.Tai gal isvykus kur?
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 04 13, 12:00)
sveikos  g.gif
Kazin Bykova dirba? nuo vakar pietu i mano el pasta neatsako  unsure.gif

Minėjo, kad šią savaitę nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 04 13, 10:17)
Minėjo, kad šią savaitę nebus smile.gif


jau registratores atrase thumbup.gif susitarem sestadienio vizitui - LIT. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 04 13, 11:49)
jau registratores atrase  thumbup.gif  susitarem sestadienio vizitui - LIT.  cool.gif


O aš šeštadienį važiuoju antrai konsultacijai.
Kelinta čia jums LIT?
Atsakyti
O tai kaip zinot jie sestadieni dirba ar ne?
Mums taip gerai butu sestadieniais vaziuot,na nors viena,bet tai nepasakys tikriausiai is anksto g.gif Be to jiems ir krauja reikia pasiruost,o tas laiko uzima.Mes anksciausiai galim 11 atvykt.
Na bet ir penktadienis ne pats prasciausias variantas,kelione 22 valandos gaunasi,tai nors sestadieni issiparpt galima.
Atsakyti
Na, gal šeštadienį jau bus gryžusi g.gif o gal čia man taip tik pasakė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 13, 11:07)
O tai kaip zinot jie sestadieni dirba ar ne?
Mums taip gerai butu sestadieniais vaziuot,na nors viena,bet tai nepasakys tikriausiai is anksto  g.gif Be to jiems ir krauja reikia pasiruost,o tas laiko uzima.Mes anksciausiai galim 11 atvykt.
Na bet ir penktadienis ne pats prasciausias variantas,kelione 22 valandos gaunasi,tai nors sestadieni issiparpt galima.


Na, as cia perskaiciau, kad kazkuri buvo susitarus sestadieni atvaziuot. Pabandziau ir as ax.gif man LIT reik, su donoro doze. 4u.gif

QUOTE(žieminukė @ 2011 04 13, 11:25)
Na, gal šeštadienį jau bus gryžusi g.gif o gal čia man taip tik pasakė biggrin.gif


sake, kad penktadieni is Maskvos grizta ir sestadieni del musu ateis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 13, 13:07)


mums sake kad sestadieniais galima LIT daryt tik su donoro krauju, nes injekcijos jau parostos, o jeigu LIT su vyro krauju, tai tik darbo dienomis.
Atsakyti
O gal žinote, ar pirmą LIT Bykova daro tam tikromis ciklo dienomis, ar nesvarbu?
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 04 13, 11:09)
O gal žinote, ar pirmą LIT Bykova daro tam tikromis ciklo dienomis, ar nesvarbu?



Man abu uzrase 11cd.Klausiau ar galima diena ten ar ten,sake taip,be problemu.Siaip kiek zinau taiko aplink O.
Atsakyti