Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

[quote=RositaK,2011 03 23, 17:21]
[quote=Jasmine,2011 03 22, 21:41]

pakomentuosiu ka zinau ax.gif
Homocisteins parodo B vitaminu ir folio r. trukuma
Holesterims -cholesterolis
Fagocitoze:
Fagocitarais akaitils FS 5.63 (norma 3-5) - sitas parodo nusilpusia imunine sistema kaip ji aiskuno.
Heicobacter pylori IgA 77.5 (norma 0-20)
Heicobacter pylori IgG 194.10 (norma 0-5)
sita zarnyno bakterija, bet pas tave ji aktyvi ir kartu imunitetas, tai matyt duos to dzemo 4u.gif
"липопротеины" tai greiciausiai is to, kad dave dar pasidaryti fibrinogena, tai gal proteinas C ir proteinas S? arba baltymo C rezistiskuma- APC-R g.gif negaleciau tiksliai atsakyti. arba skambtelk i labarotorija kuria arba parasyk Bykovai ir issiaiskink 4u.gif
[/quote]


aciu uz komentara 4u.gif bandau aiskintis. dzemo manau neuzteks, skirs antibiotikus,nes su skrandziu tikrai nera gerai. bet kad cholesterolis mano virs normos, tai cia man naujiena buvo doh.gif
man Bykova savaitem neatsako. kol nepaskambini, tol nereaguoja. jums irgi taip pat? megstu viska iskart isiaiskinti, o cia lauki atsakymo savaite.
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2011 03 24, 12:51)
aciu uz komentara  4u.gif bandau aiskintis. dzemo manau neuzteks, skirs antibiotikus,nes su skrandziu tikrai nera gerai.  bet kad cholesterolis mano virs normos, tai cia man naujiena buvo  doh.gif
man Bykova savaitem neatsako. kol nepaskambini, tol nereaguoja. jums irgi taip pat? megstu viska iskart isiaiskinti, o cia lauki atsakymo savaite.


g.gif man ilgiausiai gal savaite yra neatsakius. Visais kitais kartais atsako labai greitai, nes reikalai skubus buna - del vizitu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, važiuoju penktadienį su MB pirmai konsultacijai pas Bykovą. Turiu pora klausimėlių jums 4u.gif Kiek maždaug jums kainavo pirma konsultacija? ir, svarbiausia, ar galima atsiskaityti kortele, ar tik grynais priima?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mes praeita savaite buvom pas Bykova, dare LIT su donoro limfocitais. Ir blyn, suplojom 105 Latus blink.gif doh.gif MB paklause, ar pabrango, regstratore sako - ne, cia dar uz konsultacija 20 latu blink.gif o "konsultacija" truko gal pora minuciu, Bykova nieko naujo nepasake, tik pasake, kad jei pavyks pastot, iskart vaziuotume pas ja LIT, sita jau irgi is jos kelis kartus ir taip buvau girdejus g.gif bliamba, kaip ten su tom ju kainom niekas neaisku doh.gif

QUOTE(Iride @ 2011 03 29, 20:49)
Mergaitės, važiuoju penktadienį su MB pirmai konsultacijai pas Bykovą. Turiu pora klausimėlių jums  4u.gif  Kiek maždaug jums kainavo pirma konsultacija? ir, svarbiausia, ar galima atsiskaityti kortele, ar tik grynais priima?


pirma konsultacija visoms cia buvusioms panasiai kainavo - apie 180-200 latu. Priima tik grynais, mes pirma karta Eurais mokejom, kitus kartus jau Latu turejom ax.gif

As savo giniui vis dar nepasakiau, kad mes tesiam LIT, nes kai kazkada minejau apie tai, jis skeptiskai paziurejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 03 29, 21:58)
Sveikos  4u.gif
mes praeita savaite buvom pas Bykova, dare LIT su donoro limfocitais. Ir blyn, suplojom 105 Latus  blink.gif  doh.gif  MB paklause, ar pabrango, regstratore sako - ne, cia dar uz konsultacija 20 latu  blink.gif  o "konsultacija" truko gal pora minuciu, Bykova nieko naujo nepasake, tik pasake, kad jei pavyks pastot, iskart vaziuotume pas ja LIT, sita jau irgi is jos kelis kartus ir taip buvau girdejus  g.gif  bliamba, kaip ten su tom ju kainom niekas neaisku  doh.gif
pirma konsultacija visoms cia buvusioms panasiai kainavo - apie 180-200 latu.  Priima tik grynais, mes pirma karta Eurais mokejom, kitus kartus jau Latu turejom  ax.gif


Amade, turbut registratore buvo tokia sviesi, jei mokejot 105 latus? Visada tokia juoduke budavo, tai mes visada mokedavom 85 latus, o viena karta buvo ta sviesi, sako 105 latai blink.gif Paklausiau, kodel 105, sako 85 LIT ir 20 konsultacija, nors jos kaip ir nebuvo blink.gif Bet sekanti karta mokejom jau vel 85 latus thumbup.gif

Mes pirma karta mokejom 205 berods
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2011 03 29, 21:21)
Amade, turbut registratore buvo tokia sviesi, jei mokejot 105 latus? Visada tokia juoduke budavo, tai mes visada mokedavom 85 latus, o viena karta buvo ta sviesi, sako 105 latai  blink.gif  Paklausiau, kodel 105, sako 85 LIT ir 20 konsultacija, nors jos kaip ir nebuvo  blink.gif Bet sekanti karta mokejom jau vel 85 latus  thumbup.gif

Mes pirma karta mokejom 205 berods


g.gif na ne, mes mokejom tai juodukei, kuri tyrimus ima/leidzia LIT, Liuba berods jos vardas unsure.gif
MB net pyktelejo paskiau, pabambejo, kad vaziuoji ten kaip i siurprizu karalyste doh.gif vis klausinejo, kas per konsultacija buvo blink.gif as irgi nesupratau, kad ten galejo konsultacija but doh.gif keletas praktiskai nereiksmingu sakiniu, klausimas, ar per ziema nesirgom. Pasakiau, kad nesirgau nei as, nei MB. Tai ji pasidziauge, kad jos gydymas dave rezultatu ir viskas. doh.gif
Cia ta finansinis neaiskumas labiausiai ir nervina visus kaip matau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 03 29, 22:49)



mes mokejome pirma karta 180 LV. vaziuojame pas Bykova si sestadieni (balandzio 2). idomu, kiek paims uz konsultacija sestadieniais biggrin.gif ?dvigubai turbut.
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2011 03 30, 12:24)
mes mokejome pirma karta 180 LV. vaziuojame pas Bykova si sestadieni (balandzio 2). idomu, kiek paims uz konsultacija sestadieniais  biggrin.gif ?dvigubai turbut.

o as maniau, kad ji sestadieniais nedirba g.gif mums sestadieniai butu alternatyva, mat mb sudetinga suderinti su darbais unsure.gif
o kaip jus sutaret butent tadien? 4u.gif ir idomi kaina, joooo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 30, 13:28)


mes vaziuojam tik aptart gydyma po tyrimu. is pradziu, norejom nevaziuot, o bendraut tik el.pastu, bet kadangi turime jai nemazai klausimu, pasiryzom vazuot ir vel moketi. siaip jie sestadieniais nedirba, bet Bykova sako kartais atvaziuoja i darba sestadieniais.

beje, kaip paklausiau, ar gali garantuot, kad jos gydymas pades man (aisku, tikejausi neigiamo atsakymo), pasake, kad 99 %, kad taip biggrin.gif sake, su nevaisingumu kovoti sudetinga, bet jeigu pastot galit ir persileidziat, tai jos gydymas pades. Bykovos pasitikejimas savimi begalinis biggrin.gif

merginos, ar buvo atveju, kad jos gydymas kazkuriai nepadejo?
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2011 03 30, 11:51)
mes vaziuojam tik aptart gydyma po tyrimu. is pradziu, norejom nevaziuot, o bendraut tik el.pastu, bet kadangi turime jai nemazai klausimu, pasiryzom vazuot ir vel moketi. siaip jie sestadieniais nedirba, bet Bykova sako kartais atvaziuoja i darba sestadieniais.

* beje, kaip paklausiau, ar gali garantuot, kad jos gydymas pades man (aisku, tikejausi neigiamo atsakymo), pasake, kad 99 %, kad taip  biggrin.gif sake, su nevaisingumu kovoti sudetinga, bet jeigu pastot galit ir persileidziat, tai jos gydymas pades. Bykovos pasitikejimas savimi begalinis  biggrin.gif

** merginos, ar buvo atveju, kad jos gydymas kazkuriai nepadejo?


* na, pasitikejimas pas ja tikrai begalinis. Mane tam kartui net ikvepia biggrin.gif

** kiek pamenu, Late pastojo po LIT ir IVF ir 16 ar 17 sav neteko mazylio verysad.gif O dal kelioms negalincioms pastot LIT irgi nepadejo. Is kitos puses galima manyt - priezastys slypi kazkur anapus doh.gif ta prasme, Bykova nera visagale, galbut yra kitos priezastys, ne imunines...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 03 30, 14:53)
ta prasme, Bykova nera visagale, galbut yra kitos priezastys, ne imunines...


na gali buti ir imunines priezastys, bet deja LIT ne visas jas sprendzia
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 03 29, 22:33)
g.gif  na ne, mes mokejom tai juodukei, kuri tyrimus ima/leidzia LIT, Liuba berods jos vardas  unsure.gif
MB net pyktelejo paskiau, pabambejo, kad vaziuoji ten kaip i siurprizu karalyste  doh.gif  vis klausinejo, kas per konsultacija buvo  blink.gif  as irgi nesupratau, kad ten galejo konsultacija but  doh.gif keletas praktiskai nereiksmingu sakiniu, klausimas, ar per ziema nesirgom. Pasakiau, kad nesirgau nei as, nei MB. Tai ji pasidziauge, kad jos gydymas dave rezultatu ir viskas.  doh.gif
Cia ta finansinis neaiskumas labiausiai ir nervina visus kaip matau  doh.gif

Tikrai keista pas juos kainodara smile.gif Pagal ora ar pagal nuotaika smile.gif Nors ta juoduke jei pvz budavo moketi 205 latus, tai sakydavo 200, 5 latai "skydka" lotuliukas.gif

Bykovos begalinis optimizmas ir naturalus pasitikejimas savimi mus taip pat uzkrete, po pirmo vizito pas ja as jau zinojau, kad ji mums pades. Taip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti