Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

na gavau ats is Bykovos del darytu mano kraujo triju testu:
anti-sparmalas antivielas -negativs. cia kazkokie antispermos antikuniai g.gif tik nelabai suprantu prie ko mano kraujas ir sperma g.gif
anti-ovarialas antivielas -negativs. cia tas pats, tik su kiausialastem turbut g.gif
ir SNCA skrinings - 0,30 (norma <1.00)
rase, kad viskas gerai
Atsakyti
Sveikos,

seniai nerasiau, ale si menesi startuojam su IUI ir turbut vel reiks pakeliaut pas Bykova g.gif parasiau siandien jai situacija, ale ji IUI sumaise su IVF savo atsakyme. Tai parasiau is naujo ir laukiu LIT planelio, pritaikyto IUI. blush2.gif tik jei per savaite reiks 2 kartus varyt i Ryga, is darbo atsiprasyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
sokiai.gif nu ka, pirmadieni i Ryga LIT varom. Gerai, kad sumasciau pasidomet, ar reikia mums to LIT pries IUI. Nes siaip Bykova buvo minejus, kad mums tik pastojus reikes LIT daryt. g.gif Gal ji nemane, kad mums IUI prireiks... unsure.gif
ale vis tokia laisvesne dienele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 03 16, 17:51)

Smagu girdėti, sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
Merginos,kurios daret LIT reikia skubios info! 4u.gif
Bandau susideliot visus imanomus variantus i viena diena ax.gif
Per kiek laiko nuo atvaziavimo i klinika paruosia ir suleidzia LIT?

Reikalas tas,kad reiks LIT ir as taip ar taip kovo 31 busiu Rygoje.Tai tuo paciu tikiuosi uzsukti pas Bykova del to LIT.Aisku as jai pries tai parasyciau emaila,paaiskinciau situacija ir t.t.Bet ar realu,kad tarkim atvaziavus 3 val dienos,man padarytu LIT ar geriau nesukt galvos sau ir vyrui-vaziuoti viena i embrions,po to pas bykova uzsukti ir veliau atvaziuoti LIT?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 18, 11:24)
Merginos,kurios daret LIT reikia skubios info!  4u.gif
Bandau susideliot visus imanomus variantus i viena diena ax.gif
Per kiek laiko nuo atvaziavimo i klinika paruosia ir suleidzia LIT?

Reikalas tas,kad reiks LIT ir as taip ar taip kovo 31 busiu Rygoje.Tai tuo paciu tikiuosi uzsukti pas Bykova del to LIT.Aisku as jai pries tai parasyciau emaila,paaiskinciau situacija ir t.t.Bet ar realu,kad tarkim atvaziavus 3 val dienos,man padarytu LIT ar geriau nesukt galvos sau ir vyrui-vaziuoti viena i embrions,po to pas bykova uzsukti ir veliau atvaziuoti LIT?


sveika mirksiukas.gif
jei LIT darys su donoro limfocitais, tada su Bykova sutari laika, kada atvaziuoji ir iskart suleis per minute mirksiukas.gif bent jau mes taip pirmadieni vaziuojam, sake, issirinkit laika tarp 11-15.00 val ir man praneskit, kad butume paruose doze cool.gif tai mes sutarem 11.00 val ir vsio.
o kai daro su vyru limfocitais, tada reik atvaziuot i Ryga ant kokiu 9-10 val, paima krauja, ir liepia laukt kokias 5-6 valandas doh.gif

P.S. man labai idomu, ka pasakys Bykova apie tavo paskutinius tyrimus DQ... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 18 kovo 2011 - 11:37
Kalbejau su registratore,sake jokiu problemu ta pacia diena,tik tikriausiai ji nelabai suprato,kad mes ten kelioms valandoms atvarom.Parasiau Bykovai,paziuresiu ka atsakys.
Siaip dabar pagalvojau,tai MB is aerouosto gali tiesiai pas Bykova vaziuoti kraujo nuleisti,o as i Embrions ir tada pas Bykova.Tada iseitu su jo darytis.Palauksiu Bykovos atsakymo ir pasiulysiu toki varianta.
Jei ne,tai leistu donoro ir paimtu MB krauja sekanciam kartui.
Nors Beer sako,kad geriau su svieziu daryti nei su saldytu.
Gera makalyne gaunasi doh.gif
Atsakyti
Amade jau atsakė -jei darysi su MB, teks laukti apie 5-6 val, kol paruoš dozę suleidimui. Be to, nedarys su MB, jei nebūsite pasidarę MB tyrimų (nuo AIDS, hepatitų ir t.t.). Ir jei gerai pamenu, tie MB tyrimai turi būti ne senesi nei savaitės.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 18, 17:14)
Amade jau atsakė -jei darysi su MB, teks laukti apie 5-6 val, kol paruoš dozę suleidimui. Be to, nedarys su MB, jei nebūsite pasidarę MB tyrimų (nuo AIDS, hepatitų ir t.t.). Ir jei gerai pamenu, tie MB tyrimai turi būti ne senesi nei savaitės.


Kerzaka - o kokia jusu "stadija" darei darei LIT, IUI ir... ka dabar darot?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 03 18, 17:15)
Kerzaka - o kokia jusu "stadija" darei darei LIT, IUI ir... ka dabar darot?...  g.gif

Vasario mėn. dariau LP+histero. Nieko blogo nerado (tpu tpu tpu) ir liepė natur pusmetį bandyt. Bet aš tiek žadu nelaukti ir kitą ciklą bandysiu IUI. Pirmam kartui gal be stimuliacijos. O vėliau ir stimuliaciją įjugsim.
Tik aš dabar pasimetus dėl savo antros ciklo fazės. Niekad ginė nestebėjo, o ir aš neatkreipdavau dėmesio, nes neskaičiavau. Tačiau jau du ciklus BT matavau ir mačiau, kad antra ciklo fazė trumpa -vieną ciklą gal 11 d gavosi, kitą tik 9 d. Tad galvoju, gal čia man pastojimui ir išnešiojimui koją kiša PRG trūkumas g.gif
O LIT nedariau nuo paskutinio IUI (berods gruodžio pradžioje). Reiks parašyti Bykovai, kada vėl daryti (nes jau 5 LIT turėjus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerzaka: 18 kovo 2011 - 18:19
Sveikos,
teko ir man susipazinti su Bikova. dabar gavome is jos atskymus ir noreciau jusu pagalbos. tyrimu atsakymai kurie "netelpa" i norma, butu tokie:

Homocisteins 9,90 (norma 4.50-7.90)
Holesterims 6,91 (norma 0-5.17)


Fagocitoze:
Fagocitarais akaitils FS 5.63 (norma 3-5)

Infekcijas:
EBV-EBNA IgG 77.5 (norma 0-20)
Heicobacter pylori IgA 77.5 (norma 0-20)
Heicobacter pylori IgG 194.10 (norma 0-5)

Imuna Syatusa Noteksana:
Kopeja IgE 171 Norma 0-87

Gal kas galetu pakomentuoti? Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jasmine @ 2011 03 22, 22:33)


dar ji parase, kad reikia padaryti lietuvoj tokius tyrimus "на наличие в крови холестерина высокой и низкой плотности, фибриноген, липопротеины", visus suradau Sorpo, tik nerandu kas tie "липопротеины" . koks cia galetu buti tyrimas?
Atsakyti
[quote=Jasmine,2011 03 22, 21:41]

pakomentuosiu ka zinau ax.gif
Homocisteins parodo B vitaminu ir folio r. trukuma
Holesterims -cholesterolis
Fagocitoze:
Fagocitarais akaitils FS 5.63 (norma 3-5) - sitas parodo nusilpusia imunine sistema kaip ji aiskuno.
Heicobacter pylori IgA 77.5 (norma 0-20)
Heicobacter pylori IgG 194.10 (norma 0-5)
sita zarnyno bakterija, bet pas tave ji aktyvi ir kartu imunitetas, tai matyt duos to dzemo 4u.gif
"липопротеины" tai greiciausiai is to, kad dave dar pasidaryti fibrinogena, tai gal proteinas C ir proteinas S? arba baltymo C rezistiskuma- APC-R g.gif negaleciau tiksliai atsakyti. arba skambtelk i labarotorija kuria arba parasyk Bykovai ir issiaiskink 4u.gif
Atsakyti