Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Labai neblogas straipnis apie HLA DQ atitikimus,anglu k.

http://fertilityport...e-how-to-treat/
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 03, 18:08)
Na gali buti del jusu abieju DQ suderinamumo.Jei yra 50proc atitikmuo tarp taves ir partnerio,reiskia 50 proc embrionu gali isprovokuoti kileriu padidejima atsiradus nestumui.Gali butu ir mazesnis ir didesnis suderinamumas,bet paprastai skiria LIT ir sodinti tik viena embriona.Nes jei susodinus du ar daugiau,yra tikimybe,kad papuls toks,kuris sukels kileres ant koju.
Cia tik viena is versiju,nereiskia,kad taip ir yra.


Aš dar papildysiu Keberiokšt, kad nuo pirmojo vaiko DQ gali priklausyti tolesnė mamos galimybė pagimdyti antrą vaikelį. USA gydytojas Beer teigė, kad jei susiformuoja embrionas su 4.1, 4.1 ląstelėmis (t.y. ir pas mamą ir pas tėvą yra 4.1 ir būtent ši kombinacija susiformuoja) ir jei tokio embriono organizmas iš karto neatmeta (nes yra pati didžiausia rizika), tuomet kažkokiu būdu besivystydamas jis paveikia mamos organizmą, pakeičia imuninę sistemą, na žodžiu, vaikų turėti po to be imuninio gydymo šansų nelabai lieka. USA buvo atlikta daug tokių šeimų tyrimų. O ir mano pačios genotipas būtent 4.1, 4.1 ir po manęs mama turėjo kelis nesėkmingus nėštumus. Beje, su manim nėštumas buvo be jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 03 03, 18:05)
* as gal kazka praleidus, arba tu neminejai - pirma dukra su tuo paciu vyru susilaukta?  g.gif 
as kazkaip netikiu, kad psichologiniai dalykai gali tureti tokia didziule reiksme  schmoll.gif kad ir kaip svarbu psichologinis nusiteikimas, bet netikiu, kad tai tiesiogiai itakoja  doh.gif

Ne su tuo paciu....
Papildyta:
QUOTE(Iride @ 2011 03 03, 23:35)
Aš dar papildysiu Keberiokšt, kad nuo pirmojo vaiko DQ gali priklausyti tolesnė mamos galimybė pagimdyti antrą vaikelį. USA gydytojas Beer teigė, kad jei susiformuoja embrionas su 4.1, 4.1 ląstelėmis (t.y. ir pas mamą  ir pas tėvą yra 4.1 ir būtent ši kombinacija susiformuoja) ir jei tokio embriono organizmas iš karto neatmeta (nes yra pati didžiausia rizika), tuomet kažkokiu būdu besivystydamas jis paveikia mamos organizmą, pakeičia imuninę sistemą, na žodžiu, vaikų turėti po to be imuninio gydymo šansų nelabai lieka. USA buvo atlikta daug tokių šeimų tyrimų. O ir mano pačios genotipas būtent 4.1, 4.1 ir po manęs mama turėjo kelis nesėkmingus nėštumus. Beje, su manim nėštumas buvo be jokių problemų.

Nu jo...... doh.gif dar pasirodo daug ko nezinau doh.gif
O kaip tau buvo nustatytas genotipas? tau paciai?
Is tikro panos labai nuosirdziai sakau ziauriai man baisu.... doh.gif Jauciuosi kazkokia kitokia negu visi,nerandu atsakymo i klausima KODEL MAN?ir nesuprantu kas dar turi atsitikti,kad baigtusi tie kosmarai.. doh.gif 9 metu virtine vien tik tokiu kosmaru,mediciniu terminu, mediku,ligu paiesku,amzino streso,istisu minciu vien apie ta pati per ta pati....................noreciau isbraukti juo is savo pragyvento laiko....tik nezinau kaip doh.gif
Aciu Jums visoms visoms uz patarimus,nuomones,paaiskinimus 4u.gif
Gero ir prasmingo savaitgalio 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2011 03 04, 10:24)
Ne su tuo paciu....
Papildyta:

Nu jo...... doh.gif dar pasirodo daug ko nezinau doh.gif
O kaip tau buvo nustatytas genotipas? tau paciai?
Is tikro panos labai nuosirdziai sakau ziauriai man baisu.... doh.gif Jauciuosi kazkokia kitokia negu visi,nerandu atsakymo i klausima KODEL MAN?ir nesuprantu kas dar turi atsitikti,kad baigtusi tie kosmarai.. doh.gif 9 metu virtine vien tik tokiu kosmaru,mediciniu terminu, mediku,ligu paiesku,amzino streso,istisu minciu vien apie ta pati per ta pati....................noreciau isbraukti juo is savo pragyvento laiko....tik nezinau kaip doh.gif
Aciu Jums visoms visoms uz patarimus,nuomones,paaiskinimus 4u.gif
Gero ir prasmingo savaitgalio 4u.gif


Aš girdėjus Minske turi labai stiprų imunologą, viena mergaitė ten važinėja, jei nori galiu parašyti į a.ž. nos niką, aš analizavaisi jū tyrimis, tai jie ne tik titia, bet ir skiria gydymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 03 04, 10:40)
Aš girdėjus Minske turi labai stiprų imunologą, viena mergaitė ten važinėja, jei nori galiu parašyti į a.ž. nos niką, aš analizavaisi jū tyrimis, tai jie ne tik titia, bet ir skiria gydymą 4u.gif

Aciu,laukiu i a/z 4u.gif
Atsakyti
Dijav, manau ne viena taip jauciames kaip tu doh.gif mano jau galva istinusi nuo info ir klausimu unsure.gif
ir jei atvirai, tai iki ketvirto IVf reziume vis tikejausi aplenkti sita skyreli, vis naiviai maniau, kad nereiks i si ''kosmosa'' gilintis doh.gif
tai gryzau is Bykovos smile.gif paskyre gydymui citrosept laselius nuo gerkles ''jautrumo'' - be saliko negaliu niekur eiti net ir pasalinus angina unsure.gif ji max 10dienu galima naudoti sake, po 35laselius i viena gurkstelejima vandens ax.gif
dar Ferrofolgamma del gelezies trukumo ir antihelikon (pas ja pirkau) to dzemo nuo Helicopter pylori smile.gif
dar paeme kazkokius kelis tyrimus, tai kita savaite atsakymai. Vyrui liepe kokus susitvarkyt pas Kamarauska, o butent pas ji todel, kad jis ne antibus taiko gydymui, o naturalius kazkokius preparatus.
beje, buvau dar EGL labe ir pasidariau kileres, ANA ir pan. Tu TH1/TH2 jie nedaro unsure.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 04, 14:58)
antihelikon[/color] (pas ja pirkau) to dzemo nuo Helicopter pylori  smile.gif
dar paeme kazkokius kelis tyrimus, tai kita savaite atsakymai. Vyrui liepe kokus

Ne kažin kokį stiprų gydymą tau ir paskyrė, maniau, kad jau prirašys preparatų smile.gif Dėl gerklės man taip pat tokį patį gydymą skyrė (gerklė mano silpnoji vieta). Keista, kad tau tą džemą siūlė, man nesiūlė g.gif o tyrimai labai jau panašūs...reiks kitą kartą paklausti. O kiek tas džemas kainuoja? Čia kažkuri minėjo, kad jo ir LV šalia RRC esančioje vaistinėje taip pat būna.
Sėkmės gydantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 03 04, 14:10)
Ne kažin kokį stiprų gydymą tau ir paskyrė, maniau, kad jau prirašys preparatų smile.gif Dėl gerklės man taip pat tokį patį gydymą skyrė (gerklė mano silpnoji vieta). Keista, kad tau tą džemą siūlė, man nesiūlė g.gif o tyrimai labai jau panašūs...reiks kitą kartą paklausti. O kiek tas džemas kainuoja? Čia kažkuri minėjo, kad jo ir LV šalia RRC esančioje vaistinėje taip pat būna.
Sėkmės gydantis 4u.gif

man ta dzema zinok iskaite i bendra suma, du buteliukus po 400g gavau. tai plius tyrimai ir konsultacija, sumokejau 59LVL. va ju tinklalapis www.ibti.lv.
ai, dar butinai liepe nueiti inkstus issitirti, nes slapime labai daug eritrocitu. o pas endokrinologa del to glikolizuoto hemoglobino-tipo tai uzslepta hepatita rodo unsure.gif o imunine sutvarkys tas LIT taip supratau.
kita savaite tau pas Karpenko? o kada pas Bykova? 4u.gif man liepe po mmm atvaziuoti pasidaryti tyrimus jau visus pries LIT.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 04, 14:36)
man ta dzema zinok iskaite i bendra suma, du buteliukus po 400g gavau. tai plius tyrimai ir konsultacija, sumokejau 59LVL. va ju tinklalapis www.ibti.lv.
ai, dar butinai liepe nueiti inkstus issitirti, nes slapime labai daug eritrocitu. o pas endokrinologa del to glikolizuoto hemoglobino-tipo tai uzslepta hepatita rodo  unsure.gif o imunine sutvarkys tas LIT taip supratau.
kita savaite tau pas Karpenko? o kada pas Bykova? 4u.gif man liepe po mmm atvaziuoti pasidaryti tyrimus jau visus pries LIT.

friends.gif Laikykis 4u.gif
as ta citrosepta geriau-vemiau-vel geriau (labai man jis slykstus lotuliukas.gif ). Atsibodo nebegeriu-seimyna girdau. Jis siaip stiprinti imunitetui labiau profilaktiskai.As amsneniskai nuo mokyklos laiku nesirgau ..tfu tfu tfu..
o to mintys................nu bet kaip jos gali nelisi,kai mums taip nesiseka,tai ir kylam papidydamos ziniu bagaza i kosmosa doh.gif lotuliukas.gif
Mano aibe pazistamu sekmingai pastoje, sirge NESTUMO METU (tokiom kaip laimo liga, vejaraupiai,su dviragem super sunkios situacijos gimdom,su kraujavimais visa nestuma ,po super sudetingu kaklelio operaciju, as jau nekalbu kad su zymiai metu didesniu bagazu nei mano, su ne kelis o keliolika kartu padidintu citomegalu,su genetiku siulymais nebetesti nestumo- sekmingai isnesiojo kas pirma,kas trecia ,pagimde ir sekminagi augina. Nors mano verdiktas jau budavo,kad cia tai sakes, baisiau negu baisu..........tai nori nenenori lenda mintys nu kas cia su manim darosi....
Viena tik pliusas,kad draugem patarti galiu kur kreiptis: vienai pas infekcionista prasom ,kitai pas genetikus prasom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2011 03 04, 14:55)
as ta citrosepta geriau-vemiau-vel geriau (labai man jis slykstus lotuliukas.gif ). Atsibodo nebegeriu-seimyna girdau.

nu as dar tik kaupiuosi pirmai dozei biggrin.gif nors visokio slykstalo esu gerusi, tai kazkaip nebijau ax.gif
o patirtis mus uzgrudino, paverte kovotojom 4u.gif as vis sau sakau: nesi gi tu tokia varksele, milijonams zmoniu yra daug blogiau... Tieisiog darai kas tavo jegose ir kiek imanoma tas jegas isnaudoji savo tikslui siekti 4u.gif ir tikrai neprarask vilties, kad ir ka U besakytu wub.gif gal verciau gin.pakeisk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 04, 15:36)
man ta dzema zinok iskaite i bendra suma, du buteliukus po 400g gavau. tai plius tyrimai ir konsultacija, sumokejau 59LVL. va ju tinklalapis www.ibti.lv.
ai, dar butinai liepe nueiti inkstus issitirti, nes slapime labai daug eritrocitu. o pas endokrinologa del to glikolizuoto hemoglobino-tipo tai uzslepta hepatita rodo  unsure.gif o imunine sutvarkys tas LIT taip supratau.
kita savaite tau pas Karpenko? o kada pas Bykova? 4u.gif man liepe po mmm atvaziuoti pasidaryti tyrimus jau visus pries LIT.

Pas Karepnko 03-08, o pas Bykovą antram LIT 03-14 smile.gif
Mano organizmas tą Citroseptą toleruoja, be problemų geriu, po to dar užgeriu granatų sultimis.
kaip suprantu vyrui reikia pasidaryti tyrimus prieš LIT (bent taip buvo mūsų atveju). beje, reikėjo pasidaryti tuos pačius ir prieš antrą LIT, tačiau išsiderėjau - nereikia (kadangi dar nei mėnuo nepraėjo, nesirgo - tad nemanom kad kažkas galėjo nutikti).
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 03 04, 15:25)
Pas Karepnko 03-08, o pas Bykovą antram LIT 03-14 smile.gif

sekmes dideliausios! 4u.gif lauksim ziniu
man sake kad vyras tyrimus ir LT gali pasidaryti jei neiseis atvaziuot ax.gif
isgeriau-nu kazkaip neslykstus rolleyes.gif
Atsakyti